Reportáž z demonstrací v Praze 6. 2. 2016 - zpět na článek

Počet komentářů: 4

 1. Toho dne jsem se vydal na oběd na Příkopy a následně na kávu na Malou stranu. Cestou jsem potkal tolik pořvávajících ožralých hovad, že mi hned došlo, že se jistě koná nějaká demonstrace. Největší bizár byl asi osmiletý syn, který doprovázel maminku s tatínkem. Oba měli dlouhé černé paruky, čertí růžky, pomalované obličeje a fotr byl ožralej tak, že koleje před Malostranským náměstím přelézal chvílemi po čtyřech. Když se mu silnici podařilo přelézt, vykřkl radostně čechy čechům a „pokračovali“ dál směrem do centra.

  1. I Vy slunicko jedno! ;-) To jsou prece ti hodni a Vy je tady pomlouvate.
   Jsou to sami mili lide, kteri jsou zde vetsinou oznacovani za ovce. Nyni ovsem, kdyz je zapotrebi nejaky kanonenfutr aby si to nekdo oddemonstroval, hodi se kazda noha. Padouch nebo hrdina, my jsme jedna rodina. Dulezity je spolecny nepritel, imaginarni hordy co se sem hrnou nebo maji byt nahrnuty.
   Inu uvidime kolik jich zbude do voleb.

  2. Milej pane, ve stejný den se tam konal masopust. Takže se nejednalo o účastníka demonstrace, ale masopustu!
   Jinak jsem byl na Hradčanech taky a musím říct, že se začínáme dostávat zpět před rok 89. Policajti nás tam nechtěli pustit, schody zablokovaný hordou švestek. Všude tajný, připravený k akci, soudě dle těch rukavic a „nenápadnýho“ zjevu a chování.

 2. Gde je ten sluníčkář Urza?

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017