Projev vánoční

Featured Image

Vážení otroci a poddaní, nesvéprávná hovada a mediální žumpo, už jsou tady zase vánoce a já musím něco říct. Letos jsem se rozhodl, že vás jako tradičně zahrnu. Ne vápnem a hlínou, ale prezidentskou láskou.

Nechte se očkovat!

Předně jsem vám chtěl říct, že epidemie je tady a je to smutné. První vlnu epidemie překonal pan Prymula, protože za tu krátkou dobu ve funkci ministra udělal pár prima kšeftů a on a celá jeho rodina už nebude muset až do konce života chodit do práce, takže nebudou šířit infekci. Vezměte si z nich příklad.

Epidemii si rozvracet nenecháme. Byla tady loni a uděláme všechno, aby tady s náma byla i příští rok, aby tady byla co nejdéle, protože je to pro nás politiky prima. Byla tady opozice a říkala, že by se mělo rozvolňovat. Už nikdy nebudeme podléhat pokušení rozvolňovat, protože rozvolňování zvyšuje počet mrtvých. Nouzový stav zůstane dočasně navždy, aby nikdo neumřel. Rozvolňování je zkáza a lockdown je svoboda.

Na obzoru je svítání. Ne pardon, to jen ochranka zapomněla zhasnout světlo na hajzlu.

Nenechte se zblbnout těma, co mají na plándemii jiný názor. Budou vám tvrdit, že roušky jsou k ničemu a vakcína že je nevyzkoušená. Při hledání toho, co je pravda, používejte tyto dvě zásady. 1. Pravda je to, co říká vláda 2. Pokud neplatí bod 1., je pravda to, co říká vláda. Pokud něco neříká vláda, tak to není pravda. Ta vakcína samozřejmě bude vyzkoušená. Bude vyzkoušená na vás.

Nechte se očkovat.

Další věc, co jsem vám chtěl takhle kolem vánoc sdělit je, že opozice je povinna spolupracovat s vládou. Když opozice odmítá spolupracovat s vládou, je to špatná opozice a selhala. Doby opoziční opozice skončily, od nynějška je povolená jen ta opozice, která souhlasí s vládou.

Nechte se očkovat.

Dál vám musím říct, že kdo nelže s náma, ten lže proti nám. Nejhorší jsou novináři, co je platí Bakala a lžou za jeho peníze. Novináři, kteří jsou na výplatních listinách jiných subjektů a zejména čínské rozvědky jsou fajn.

Nechte se očkovat

Nyní mi dovolte, abych přešel k ekonomickým otázkám

Jádro naší ekonomiky všechny ty lockdowny bohužel zatím přežilo. Jedou Kostelecké uzeniny a Vodňanské kuře a samozřejmě Kaufland, kde vám to všechno prodaj.

Jo kde na to vzít. Tak to tady na Hradě taky víme.

Jsem rád, že jsme našli odvahu nasekat dluhy. Všechny úspěšné země, úspěšné firmy a úspěšní jednotlivci mají dluhy. Nasekejte taky dluhy a buďte úspěšní. Dluhy jsou prosperita, láska je nenávist, lež je pravda a Orwell nenapsal scifi, ale moderní politický program.

Nechte se očkovat.

Zachovejte paniku. Podporujte vládu. Nekritizujte ji. Nestřílejte na provazochodce, mohl by se leknout a nasrat vám na hlavu, jako to dělá vláda.

Taky jsem vám chtěl říct, že budou volby. Samozřejmě že kampaň bude poznamenaná epidemií, protože plánujeme epidemii udržovat nejméně do dalšího projevu. Kdyby do té doby koronavirus umřel, tak určitě vznikne nějaká nová mutace nebo se zaměříme na jiné viry. Já vám slibuju, že pandemie bude.

Kandidovat ve volbách budou jen ti, co něco v životě dokázali. Třeba soudruh Štěch, co několik desítek let lízal prdel komunistům v Budějcích ve Škodovce. Kdyby zkusil kandidovat někdo z venku, co v životě ještě nic nedokázal a nemá pozitivní vztah k Číně a Rusku, tak si na něj kucí posvítí. Buď najde ve slipech novičok, nebo mu najdou v počítači dětské porno. Přejeme si prosperitu a bezpečí a to mohou zajistit jen osvědčení a prověření kádři.

Doufám že je vám vy občanskej ksindle jasný, jak se to tady bude hrát příští rok.

A teď mi dovolte, abych připil na úspěšný rok 2021 a nechte se očkovat.

 


27.12.2020 D-FENS

12345 (410x známkováno, průměr: 1,41 z 5)
12 892x přečteno
Updatováno: 27.12.2020 — 21:07
D-FENS © 2017