Proč se bude měřit v Mostě - zpět na článek

Počet komentářů: 15

 1. Nedá se takto průhlednému pokusu bránit žalobou na zcela zjevné nezodpovědné nakládání s veřejnými prostředky?

 2. Úředníci nejsou nikde nejostřejší tužkou v penálu, to by dělali něco užitečnějšího, ale myslíte, že to tady čtou?

  1. Proč? Naopak vědí, o co jde, a proto odpovídají vyhýbavě. Oni přece nemůžou oficiálně napsat: „Potřebujeme vás podojit.“ Každá lumpárna se vždycky nejlíp schová do líbivých, blahosklonných keců o bezpečnosti, ochraně apod.

  2. Pevne doufam, ze to nectou a ba naopak, ze to ctou mistni ovcane. Ti jsou u komunalek vetsina, i kdyz k nim bohuzel urednici smi take.

   1. Jakékoliv volby jsou divadýlko právě pro ovčany.

 3. Jsem se bal, ze nekoho smirovali, ale oni jen monitorovali (asi po nich hazeli monitory), tak jsem si oddechl.

  1. A kdyby šmírovali, tak by házeli co?

   1. No přece šmíru, ne?

   2. Smirovat, byt to neni ceske slovo, ma u nas urcite delsi tradici. Asi bychom meli monitorovat monitory, to bude znit hodne ‚hoch‘. Zaprdene ceske ‚sledovat‘ se holt nenosi.

 4. Klasika, podobným způsobem a s podobně dementní rétorikou to před lety proběhlo v Brně-Medlánkách (radar u omezení před školou v určitý čas a ve všední dny, k tomu zpráva o pirátech, kteří šíleně překračují). Tam to došlo tak daleko, že úředníci byli dotlačeni k přiznání, že k mnoha „šíleným překročením“ došlo v době, kdy omezení neplatilo, což je zcela logické. Na následném rejžování se ale (také zcela logicky) nezměnilo nic a ulice Hudcova je oblíbeným rejdištěm městapa a současně pro zlepšení výběru došlo v mezičase ke snížení rychlosti ze 40 na 30 (opět typické).

  1. Tohle bylo i pred skolou ve stare Lisni. Tatikovi prisla obsilka, ze ma zaplatit flastr, ze jel 48 ve ctyricitce, pricemz to bylo v devet vecer v nedelio prazdninach.

 5. > Rozložení četnosti je různé. Závisí na lokalitě, čase a dnu v týdnu.

  Tohle nemá chybu. Stačí do výčtu doplnit už jenom rychlost a máme to asi komplet. V porovnání s tímhle jsou ostatní odpovědi doslova vyčerpávající.

 6. 1300 přestupků za den, to může dělat miliónek denně. V Chomutově máme tři a na takových místech, kde jsou vopravdu „potřeba“. Když jsem o nich nevěděl, asi 2x jsem překročil o 5km/h. Obálka s modrým pruhem mi přišla až za půl roku. Takže jsem to spočítal na nějakých 70.000,- kdybych překračoval pravidelně.

 7. Dokud budou peníze z pokut příjmy dotčených obcí lepší to nebude! Chtělo by to tlačit na zákonodárce, že když jde obcím „o tu bezpečnost“ tak by ty peníze, o které jim vlastně nejde, měly jít státu.

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017