Princip kolektivní neviny

Featured Image


Představme si. Je rok 1944 a válka jde do poslední fáze. Likvidace hitlerovského Německa je na dosah. Itálie kapitulovala a probíhá osvobozování. Ale pozor – změna. Spojenecké velení dostalo zaručenou informaci, že na německém území se nachází minimálně 20% obyvatel, kteří nejméně už rok nesouhlasí s politikou Německa, s postupem vůči Židům a nejraději by na celou tu lapálii tak nějak zapomněli a zas ze věnovali kratochvilnému pochodování (sever) a domáckému posedávání (jih).

Z tohoto důvodu je uzavřeno příměří, které se po mezinárodním tlaku na Rusy mění v trvalý mír. Československo a Rakousko neexistuje a Tisovo Slovensko má namířeno do Maďarska. Polsku něco chybí jak na východě tak na západě, Francie je tak hrdá na svou okupovanou část, že se Vichystická Francie přidává dobrovolně, na Balkáně je bordel, o kterej nikdo nestojí a čtvrtá říše v Evropě nastává o 60 let dřív, i když v podstatně menším rozměru, ale Clausewitz se dá i otočit a těžko bude někdo mít nějaké námitky proti vlastníkovi veškerého těžkého průmyslu a pracovních sil v Evropě. A proč to vše? No přece kolektivní vina je FUJ!

Že Vám to něco připomíná? Ale jistě. Mně taky. Z různých stran slyšíme hýkání dobroserů o tom, jak není možné zatočit s musulmany, prostě proto že není možné aplikovat princip kolektivní viny. V té souvislosti mi už ani nepřipadá zvláštní, že to slyšíme i od zastánců ANCAPu, tedy od architektů potenciálně nejhorší tyranie od dob oné známé Platónovy fantasmagorie. Začíná to být tak hlasité, že to přeřvává onen další argument, totiž že vlastně máme dva islámy. Jeden ten hodnej (asi obdoba východních Němců, co za války stříleli do vzduchu) a druhej ten špatnej, jenom je od sebe neumíme rozeznat. Naštěstí, kromě jiného, do toho udělali díru sami musulmani, když islámský náboženský koncil káhirské univerzity al-Azhar, nejvyšší to autorita islámského práva, potvrdil, že IS je zaručeně správný islám a nelze proti němu mít žádné námitky.

Na co tedy tito zastánci kolektivní neviny zapomínají? Jak prosté. Zapomínají na to, že je válka. Zapomínají na to proto, že prostě trvá déle než je historická paměť. Trvá už od sedmého století a.d. Za tuto dobu Islám ohněm a mečem, ne kázáním míru, pohltil Byzantskou říši, Persii, vyhnal křesťanství ze severní Afriky, pokusil se obsadit jih Itálie a Španělsko a na 300 let se mu to i povedlo. Zabral jih Balkánu. Proběhlo přes 500 (přesné číslo uvádí Bill Warner: 548) bitev. Ne pět, pětset! Jeden a půl tisíce let útočných válek! Trvalo to do té doby, než na konci 19. století zkolaboval pod vlastní vahou. To je ten pravý džihád. A nevede se žádným civilizovaným způsobem.  Když kupříkladu v sedmém století vyslal Mohamed Khalida aby k Allahovi přivedl kmen Jažin a tento kmen odmítl, nechal je vybít do posledního. Dva dny po bitvě u Olaysis (dnešní Irák) shromažďoval zajatce aby je mohl všechny setnout. Náčelníka kmene osobně sťal a tělo nechal krvácet do písku, na kterém znásilnil jeho ženu. Naučil se to od Mohameda v bitvě o Chajbar. Nepřipomíná Vám to něco? Přes tisíc let a nic se nezměnilo. Tytéž scény můžete vidět dnes v Syrii a Iráku, za předpokladu, že zůstanete naživu tak dlouho, abyste o nich mohli vyprávět. Islám se nezměnil. Nikdy se nezmění a když nebude zastaven násilím, nikdy se sám nezastaví. Žádný zlatý věk Islámu nikdy nebyl. Hindové, Arméni, Řekové, ničení kostelů, masakry křesťanů ve Španělsku. Egypt, Syrie, Jemen, Maroko. na jednom jediném z těch tažení získal Islám 400 tisíc nových věřících. Každá konverze je jednoduchá, máme-li si vybrat mezi smrtí a mlácením čelem o podlahu. Následovala konečně Konstantinopol – dost se flákali, trvalo jim to 700 let a několik miliónů mrtvých, násilně konvertovaných a zotročených. Ještě v 19. století byli v Bagdádu vybíjeni Židé a v Turecku Arméni a ve 20. století byl vyvražděn milion Arménských křesťanů. A to nemluvím o Mohamedově koníčku, kterým bylo přepadání karavan a obchodních lodí. Ten ostatně v jiné podobě přetrval dodnes. Zemědělce nahradili pastevci a zemědělská půda samozřejmě nedokázala uživit tolik lidí, když jedna muslimská rodina vlastnila půl sta koz a ty měly přednost před místními zemědělci.

Nuže a co se stalo dál? Přišla západní civilizace ve své dekadentní formě. „Už nikdy žádné války!“ Ovšem od musulmanů to nezaznělo a tak jsme svědky dvaceti tisíc teroristických útoků jen od září 2001. Jsme svědky toho, že severní předměstí Paříže jsou pro křesťana průjezdné jen v tanku. Že ve Švédsku se místní ženy ve velkých městech bojí vyjít ven v blůze bez rukávů. Co mi je ale skutečnou záhadou je, proč všechny politické elity přesvědčují své občany, že se nic neděje. To jim není jasné, že jsou na řadě? Nebo nechtějí ozbrojené občany? Přijde jim řešení otázek spojených s LGBT komunitou důležitější? Či snad se dokonce domnívají, že zůstanou u moci? V Britanii místní muslimské autority zcela vážně diskutují o tom, zda ponechat královský úřad po převzetí země. Přesto je hlavní starostí policie, aby občané, NEmuslimové (!), neměli zbraně! Když už je o tom řeč, obzvlášť pikantní je podpora profesionálních buzíků a lesbiček muslimům. To nevědí, že právě oni jsou na řadě jako první a soudy že rohodně nebudou? To se opravdu domnívají, že pod právem Šaría budou pořádat gay parády?

Je to válka a pokud se nebudeme chovat jako ve válce, zákonitě skončíme. A k válce patří kolektivní vina agresora, jinak se bude opakovat a to až do doby, než agresor vyhraje, 75% z nás vyhyne a ti zbylí jako dhimmi budou pást kozy. Že se vrátíme (se štěstím) do 18. století je muslimům jedno. Oni budou mít své blond otrokyně a nic víc nechtějí. Na co věda? Když se v knihách píše to samé co v Kóránu, jsou zbytečné a když něco jiného, jsou falešné. Spálit obojí.
Shrnu-li to, největším nebezpečím pro naší civilizaci jsou naše vlastní politické reprezentace a korektní dobroserové, co pro mrtvoly nevidí válku. Obojí se bude muset změnit a já bohužel zatím nevidím nic, co by je k tomu donutilo, neb každej den navíc je pro ně dobrej a po nás potopa. Já už se nedožiju mešity na Václaváku. Ale dnešní třicátníci by měli začít urychleně přemýšlet jakou budoucnost chtějí pro svoje děti.

 


29.12.2014 Yanek

12345 (2x známkováno, průměr: 3,00 z 5)
465x přečteno
Updatováno: 7.12.2015 — 21:01
D-FENS © 2017