Předsudečně nenávidím socialistické vlády celého světa

Featured Image

(Text obsahuje nadměrné množství vulgarismů, dokonce i na poměry tohoto webu. Text obsahuje nadsázku a neměl by nikým být vnímán jako nabádání k jakékoliv činnosti v rozporu se zákony lidskými i božími. Pokud si cokoliv, kdokoliv tak vyloží, určitě to má jiný význam. Všechna jména, stavy, situace, věci, instituce jsou smyšlené a podobnost s čímkoliv skutečným je fake news a způsobilo to Putinovo vměšování a vyměšování do textu. Autor je placen KGB a jedná se o reklamní sdělení).

Naše v pravdě zasraná vláda vyblila ze svého smrdutého mongoloidního chřtánu nový hřích. Zcela nový odporný a zavrženíhodný zločin. Zcela novou podstatu zvrhlosti, již dozajista v budoucnu shledá trestnou, nebo alespoň snižující sociální kredibilitu (ať už formálně zavedenou, nebo neformální). Čert vem, zda to stádo vepřů s rypáky od hoven přišlo s tou zvrhlostí samo, či zda na to dostalo noty od nějakých centrálních zkurvenců. Nové kacířství pro 21.století se jmenuje Předsudečná Nenávist. Vláda označení „předsudečná nenávist“ schválila spolu s výroční zprávou o Extremismu a předsudečné nenávisti za rok 2018 na svém jednání 29. dubna 2019.

Položme si teď otázku, zda je nenávist sama o sobě negativním jevem. A zda ji, jako emoci lze racionalizovat. Lze vědomě a cíleně nenávidět? Protože osobně doposud mám zkušenost spíše s opačnou stranou emotivní nabídky, tedy s láskou, pokusím se právě zde demonstrovat, že emoce racionalizovat lze. Pokud shledám emoci jako žádoucí, mohu si ji začít vědomě pěstovat. Mám-li si udržet láskyplný vztah s partnerkou (a teď se poserte všechny úchylné zrůdy!), musím na něm po uplynutí „zamilovanosti“ pracovat zcela racionálně. Zcela vědomě nastavím svoji mysl tak, abych co nejméně vnímal její nedostatky a když už je vnímám, nereagoval na ně popudlivě, ale odpouštěl. Zcela vědomě a soustředěně, racionálně, konám drobné služby a gesta tak, abych partnerce dokazoval svoji lásku. Nikoliv nehynoucí romantickou emoci, ale vědomé nastavení sebe sama. Stejně tak zřejmě lze racionalizovat emoci zloby. Po prvotním „nasrání se“ si zcela racionálně odůvodnit, proč to konkrétní cosi nenávidím. A zatímco emoce nenávisti je iracionální sžíravý stav, který determinuje jakékoliv smysluplné konání, emoce racionalizovaná takovou determinaci postrádá. Podívejme se teď ale na samotné etické, či morální hledisko. Zde nechci nikoho nabádat k ničemu, jen nastolím otázku (na kterou se ani profesoři etiky nedokážou vytasit s jednoduchou odpovědí). Je dobré nenávidět zlo?

Přistupme nyní ale k meritu tohoto textu, kterým budiž mé doznání:

Opovrhovaní fízlové a udavači odporní mému srdci a mysli. Zkurvení zkorumpovaní pokrytci a lháři napříč politickým spektrem. Zloději a defraudanti, zločinci a podvodníci. Přiznávám se! Tak jako Winston Smith se nyní kaji.

Ano, přiznávám se, že nenávidím všechny zasrané zmrdy, kteří podporují a tvoří socialistické vlády celého světa. Hluboce předsudečně nenávidím ministerského předsedu vlády ČR, totalitářské zmrda, vřed na prdeli lidstva, bolševickou veš Bureše i všechny kdo mu přisluhují, všechny, kdo mu přikyvují, všechny, kdo se s ním paktují a všechny, kdo jeho totalitářské, podvodnické a ohavné rejdy umožňují. (Ano zejména Tebe, Prchale, ty kurvo nečistá!)
Přiznávám se, nenávidím všechny ekologistické totalitáře celého světa, ty, kteří pro své debilní poblouznění neváhají ničit životy obyčejným lidem. Všechny ty zkurvené povýšenecké zmrdy bez elementárních znalostí biologie, chemie a fyziky, kteří nám chtějí kázat o tom, jak funguje svět a jak máme v tom světě žít. Zmrdy, kteří nejdříve přes lobby pro „zelenou“ elektřinu tuto zdraží a pak se nám snaží vnutit elektromobily. Idioty, kteří si za svůj idol vybrali malou mentálně postiženou holku. Ano v pravdě nenávidím ty hovnaře.

Doznávám se, že nenávidím všechny ty sráče úředníky Evropské Komise, jež budují novou totalitní, socialistickou Evropu. Nenávidím ty svině, které vedou vědomě a cíleně Evropu k vražedné občanské válce s Islamisty. Nenávidím ty užitečné idioty, kteří jim bezděčně přisluhují.
Nenávidím všechny ty sráče, prosazující úchylnost jako novou společenskou ctnost.
Nenávidím všechny ty sráče, prosazující hloupost a podprůměrnost jako zásluhu, či společenskou normu.
Mrdám jejich matky a chci chcát na jejich hroby.

Opovrhovaní fízlové a udavači odporní mému srdci a mysli. Zkurvení zkorumpovaní pokrytci a lháři napříč politickým spektrem. Zloději a defraudanti, zločinci a podvodníci. Přiznávám se!
Nenávidím je všechny hluboce a přesvědčeně. Přeji si jejich smrt a jediný důvod, proč o ni sám aktivně neusiluji je, že by takové jednání znamenalo vlastní existenční sebezničení. Není to o humanismu, úctě k lidskému životu, ani úctě k právním principům (právo na život). Nikoliv, vždyť ani oni nic z toho nectí. Je to jen o nepoměru sil. A o tom, že se nehodlám sebeobětovat za debily, kteří zkurvené socialistické sráče zvolili a budou vždy připraveni navolit si znovu nové, či ještě horší. Když jste milí občané kreténi, tak vám to patří a až vám ty totalitářské kurvy (které hluboce nenávidím), omrdají prdel, dobře Vám tak. Ale to není nenávist. Jste mi u prdele. To je rezignace a lhostejnost.

Jsem tedy vinen novým kacířstvím, onou předsudečnou nenávistí. A nejsem sám. Každý den, s každou další sračkou z dílny totalitárních levičáckých zmrdů, s každou další ukradenou svobodou, je nás víc. Zatím je chrání to, že máme co ztratit. Ale budeme jako miny a každý, komu svými výtoky z vepřových vředů zničí ty sráčové život tak, že mu zbude jen ta nenávist, vybouchne. A na to (přinejmenším někteří) ti sráčové nakonec dojedou. A oni to vědí. Proto pojmenovali nový ideozločin.

 


26.05.2019 Dědek

12345 (328x známkováno, průměr: 1,32 z 5)
12 433x přečteno
Updatováno: 26.5.2019 — 21:50

Reklama

D-FENS © 2017