Pane Müllere, nedělejte ze mě vola. - zpět na článek

Počet komentářů: 140

 1. Byl jsem párkrát v Praze a taky nehlásím žádný problém, auta se na mě lepila taky ale nikdo netroubil a to mám brněnskou značku.
  Dokonce jsem zvládl správně odbočit na této křižovatce: https://www.google.cz/maps/@50.0727211,14.4008089,3a,75y,337h,85.95t/data=!3m6!1e1!3m4!1sSc_kcBxq-A_brbLZhONq_w!2e0!7i13312!8i6656
  heč

  1. Tomu nevěřím. Pokud to tam člověk nezná, tak se, za „plného provozu“ napoprvé správně odbočit nedá. :-)

   1. Fakt jsem to zvládl za plného provozu. Sice jsem nevěděl jestli jedu dobře, ale nakonec se ukázalo že ano.

    1. Já ne. Nebudu popisovat, jak jsem to porvé projel, ale Radlická narvaná už z Plzeňské a troubili na mě (fakt výjimečně). Ovšem evidentně ne proto, že bych někoho omezil, či ohrozil, ale proto, že měli pocit, že jsem s nima vychcal. Já nechtěl, ale taky jsem tam nechtěl kroužit ještě teď.
     Teď už si to tam pamatuju. :-)

  2. Jsem rodilý Pražák, za volantem prakticky denně, ale na téhle křižovatce jsem už stačil skončit v úplně jiné ulici zasekaný v zácpě nebo z opačného směru v parkovišti nákupního centra, ze kterého se ve špičce nedá vyjet (rada pro podobně postižené: sjeďte do -2. patra, odtamtud se pohodlně během necelé půlhodinky dostanete ven).

   1. Přes ten nákupák už jsem jel taky. :-)

 2. Kdykoli omylem kouknu na auto.idnes.cz, tak je mi z těch nadpisů zle. Ta tendenčnost z toho přímo čiší. Třeba nerozumím tomu, jak je možné, že průměrný člověk nemá problém s implikací, že pokud si přelepíte EU hvězdičky na r. z., tak můžete přijít o řidičák. Když jsem to zahlédl, tak jsem si myslel, že tohle je konečně příliš velké kolečko salámu, a nemůže to projít.
  A prošlo, v mém okolí je minimum lidí, co s tím mají problém. Chudák Gauss. A nebo jsem letadlo.

  1. V tomto směru mě nejvíc pobavilo, že tak někdy kolem roku 2000 a možná ještě o kus dřív se dávaly pokuty za to, že měl člověk na SPZ nalepný proužek EU. To tam nepatřilo, to bylo zakázané, takže flastr. Tehdy se to zdůvodňovalo čitelností značky.

   Rok se s pár roky sešel a EU tam bylo povinně a o pár dalších let je postih za to, že vlajku naopak přelepím.

   Mě především překvapuje, že ani u nás není dost lidí, kteří to vnímají stejně jako sojuz východní. Postihy za stejné věci, ideologie je nejdůležitější, kdo se protiví, zničit, pokutovat, pryč s tím. Že nebliká varovná kontrolka Němcům nebo Francouzům chápu, oni to nezažili a teď jsou postupně vařeni. Ale že to nevidí ani mraky lidí tady, pro které bych si myslel, že je to deja vu naprosto zjevné, to mě naplňuje přesvědčením, že bude velmi, velmi zle. A bohužel, už je i ve věcech, které by mnoho lidí absolutně nenapadly a jednotlivci to pomalu zjišťují. Opět bohužel, je jich málo, je to izolované a až to praskne ve velkém, bude to pro hodně lidí šok a pro mnohem více lidí velmi nepříjemné (mezi ty počítám sebe – šok to nebude, protože to vidím).

   1. Ale Němci to zažili. Nebo aspoň osobně nevěřím, že by většina Němců sama od sebe chtěla rozpoutat válku a vyhlazovat celé národy.

    1. pzkudk: zvažoval jsem, zda to napsat a hned první komentář jde tímto směrem:-)

     OK, kolik lidí v DE zažilo třicátá léta vs. počet lidí u nás, kteří pamatují socík?

     Jedna věc je se o něčem učit v dějepise a druhá věc je vidět prakticky stejné věci na vlastní oči.

    2. pzkudk: To se dost mýlíte, v předválečném Německu byla myšlenka vytvoření Německé Říše zabráním území cizích států velice oblíbená, včetně antisemitismu formou vyhlazení celých národů.
     Nemyslete si že kdyby malíř pokojů neměl podporu veřejnosti, že by se dostal dál než ke žvanění v hospodách.

     1. To tehdy bylo normální naladění západní civilizace. Němci se akorát nemohli vytahovat na černochy v koloniích a aplikovali nadřazenost rasy a civilizace i v rámci Evropy. Věci jako sterilizace duševně nemocných nebo genocida opovrhovaných minorit byly úplně cool a kdekdo se nestyděl to dát i do novin. Němci jsou pracovití, disciplinovaní a berou všechno moc vážně, tak šli v tom prostě o kus dál.

   2. Hele já jsem teda těžkej antikomunista, ale dát na značku srp a kladivo to si nedovolil ani bolševik. Je mi z toho o to víc smutno že západ pro nás tenkrát byl ideálem svobody; ono to v osmdesátkách asi i tak fungovalo. Nejhorší je, že ač se historie opakuje, nevím jak reagovat, jestli přesouvat aktiva (ale kam?), psát do novin (proboha proč…), nebo něco radikálnějšího (na to je mi zase už moc let). Když jsem se kdysi ptal babičky, jak mohli dopustit osmačtyřicátej, povídala něco neurčitýho ve smyslu „to se nedalo nic dělat“ – teď to vidím sám na sobě a to mám tu zkušenost. Ovšem chápu, že „co teda dělat“ ve školách nikdy učit nebudou :)

    1. HonzaV: to je jako kdybyste chtěl, aby v base učili vězně slabá místa věznice, jak na celu nejlépe propašovat polní lopatku a jak poznat, že kopete správným směrem. Potom v další hodině probírat jak se chovat po úspěšném útěku, kde nejlépe vyměnit šatstvo za civil a tak.

     Často i tady jsem v minulosti četl názory, že starší generace si za komanče může sama, nic proti tomu neudělala, tak ať se nediví, že má kulové a houby důchod. Sám jsem tohle nikdy nepsal, ale ani jsem neměl potřebu se proti tomu vymezovat – tak nějak jsem cítil, že jsem napomezí toho, co někomu ještě lze dávat za vinu. Dnes jsem rád, že jsem takový radikál nebyl, protože nezbývá, než se přiklonit k názoru, že s tím nic dělat nemohli. Sám přemýšlím nad podobnými otázkami a žádné řešení, které by dávalo aspoň určitou naději jsem nevymyslel, protože lidi jsou prostě kreténi. Zní to možná hnusně, ale průměrné IQ a Gauss jen ukazují, kterého druhu idiotů je nejvíc, to je vše.

     Tohle člověk zjistí vždycky, když vyrazí na třídní schůzky (u některých rodičů se zdá, že musí být úplně vygumovaní – argumenty u hodinové diskuse jaký dávat dětem sirup a totální vykolejení po návrhu, že nejlepší sirup je žádný a ať pijí vodu nebo neslazený čaj, kontra o tom, že „moje děti nic neslazeného nepijí, přece pak nebudou celý den trpět žízní!“), o radostech jako je například schůze samosprávy domu ani nemluvím, to je přehlídka takové koncentrované demence, že by jeden zaplakal (namátkou: bouře části obyvatel domu proti internetu – máme novou střechu, žádný internet se dělat nebude, instalace antény způsobí masivní porušení střechy a bude nám sem zase téct. Internetový kabel se měl do našeho domu dostat provrtáním zdi ze sklepa domu vedlejšího… Nastálá panika antiinternetovců po té, co zjistili, že jsou parta debilů byla taková, že to stejně zablokovali, pro jistotu, aspoň tedy do další schůze, na které mlčky odhlasovali, že internet je OK).

     Většina lidí prostě chce být ovládána, nechce žádnou svobodu, protože nechtějí žádnou zodpovědnost.

     1. Vždycky když slyším od někoho, kdo bydlí v nějakém druhu činžáku vyprávět podobné zážitky, tak jsem rád, že bydlím v rodinném domku a dokonce mě prěstanou bolet záda ze zahrady.

      1. Ko-za: byl to jeden z důvodů, proč jsem chtěl raději domek (kde bydlíme dnes). Ne že by člověk nemohl mít sousedy idioty, ale z principu věci jich má násobně méně než v paneláku (byt byl pronajatý, ale na schůze jsem chodil s plnou mocí kvůli hlasování a byl to pro mě tehdy absolutní šok, vůbec jsem netušil, jací kreténi lidi vlastně jsou – holt sociální bublina „rodina-škola-kamarádi“ udělá svoje a střet s realitou všedních dnů je kolikrát docela mazec).

       1. V rodinném domku sousedi tolik nevadí. Nějaký ten příležitostný kravál se rozptýlí v prostoru líp než třeba na chodbě paneláku:-) A hlavně tam neexistují společné prostory a nemusejí se kvůli tomu svolávat schůze. Z toho by mě asi jeblo.

        1. Ko-za: Schůze již nejsou takové peklo jako dřív, od té doby co na většinu věcí stačí shoda majitelů 75 % podlahové plochy to jde jako na drátkách, věční kverulanci nemají šanci.

   3. Nehledejte v tom pořád nějaké politicko-ideologické cíle a nebo touhy lidí po svobodě. O tu vůbec nestojí. Jediný zájem průměrného Čecha je plný koš žrádla vytažený z Kauflandu, akce v Lidlu a oktávka po Německém důchodci. Dokud bude plný koš, přetékající žrádlem a oktávka jezdit tak bude i EU. Spoustě lidí to nakonec i vyhovuje. Na všechny ty starosti kolem mají „stát“ (silnice, školství, doprava, zdravotnictví) a oni se mohou věnovat třeba lize mistrů a své chalupě. Bylo to tak i za komunistů – lidé utíkali na víkend na chatu/chalupu, kde měli svůj svět (a vlastně i pocit jakési svobody) a to jim úplně stačilo. Že tady byl bordel prostě neřešili.

 3. Problém je, že těm, co vidí na silnici všude kolem sebe blázny a vrahy, se zcela programově dává velký prostor v médiích. Je na to „společenská poptávka“ zcela v souladu s plány EU na zrušení IAD (rozumějte: nezávislé lidské řidiče). Napsat pravdu, že skutečně nebezpeční jsou dodržovači dopravních předpisů, protože tupě dodržují něco, co snad i účelově nedává hlavu a patu a tím tedy vytvářejí nebezpečné situace (a proto kolem sebe vidí blázny, jak se snaží reagovat na jejich jízdu) – to je nebezpečné a rovná se v podstatě přivolání statusu politického disidenta. Používat dnes mozek nejen při řízení je totálně out :(.

  1. +1

   Občas ale i slepý kuře najde zrno, s blinkrama má docela pravdu. Žárovky sou asi moc drahý, tak už je spíš výjimka, že je někdo použije správně. Radši neblikat vůbec, co kdyby.

  2. CzechDave: skutečně nebezpeční jsou kokoti. Jelikož máme v té naší malé zemi 2M voličů anofertu a komančů, je logické, že ani schopnosti za volantem nebudou u těchto lidí žádná hitparáda. Někteří zavile dodržují, jiní nedodržují vůbec nic. Např. blinkry považuju za docela problém, protože řidičů, kteří nejdřív hrábnou na brzdu (navíc i dost ostře) a až pak začnou (možná) blikat potkávám relativně hodně.

   Je to dáno i tím, že jsou různé druhy prasení lokální a tak člověka třeba štve něco, co jiný skoro nezná. Svého času si pamatuju články o tom, jak se v ČB neumí místní rozjet a jak neumí odbočit. To tady nemáme, takže život v nějaké bublině dokáže člověka „vycvičit“ na určitý druh chování, které ho štve a jiné zase nevnímá jako problém.

   Vnímám to podobně jako třeba soužití s problémovým sousedem nebo jakékoliv jiné „drobnosti“, které se po určité době nastřádají a jsou naprosto k nesnesení. Spousta lidí tohle zná s dětmi – na určitou věc reaguje z pohledu okolí přehnaně, jenže to okolí netuší, jak moc je pro dotyčného daná věc „nasírací“ (a že to např. dítě dělá zcela cíleně).

  3. tak to prrr. Volit komance neni projev kokotstvi, volit komance je cool vyjadreni postoje, co si myslim o bolsevicich v Bruselu.
   Kdyz uz teda volit bolsany, tak to ty nase, kteri protestuji proti NATO. Bohuzel, to si zase nase „pravice“ zarazena v prdeli bolsevicke EU odmita pripustit, ze ve skutecnosti nejsou zadna pravice, ale uzitecni idioti globalniho neomarxismu.
   Skutecna pravice je… ehm ehm … nejblize mozna v Rusku, ktere je tisickrat pravicovejsi, nez Mayvoa v Britanii, levicovi extremisti ve Skandinavii a Juncker v EU, dokonce jsou pravicovejsi, nez takove Svycarsko a to je co rict.

   1. Tys musel být za komančů pořádnej zmrd, když se ti po tomhle režimu stýská!
    Co ti Brusel ukradl nebo znárodnil? Utlačuje tvoje zkurvený názory? Za komárů, kdybys ses takhle zkurvneně vyjadřoval proti režimu, byl bys politickým vězněm.
    Kolikrát udělali měnovou revoluci, abys o všechny úspory přišel?
    Rozhodně netleskám všemu, co se v Bruselu nového zavede, ale měl bys vědět, že tam seděj i prospěchářský zmrdi z ČR, kteří byli zvoleni dalšími zmrdy voliči ČR.

    1. mi se po komancich styska ? Rano vstanu, protoze v 7 rve eurobolsevicky kostel s elektrifikovanou zvonici porizenou za EU dotace anebo cirkevbni restituce, to je burt. Jedu do prace, aktivne mi tam bruselsky komuisticky semafor hodi cervenou.
     Prijedu do prace a desetkrat odkodovavam patery bezpecnostni dvere pres 5 ruznych PINu, bo security vole.
     Chvilku popracuju , asi tak hodinu a do konce sichty se probiram papirama, skolenima, certifikatama, pozadavkama, zkracene cipovinama, protoze eurobolsevizmus. Na obede v nekutracke eurohospode rve eurosorosovska telka ty zidovske propagandisticke zvasty, ze kterych mam zaludecni vredy, pokud to teda neni z eurocompliant jidla s vyjmenovanymi alergeny. A ted mi jeste rekni, kdy jsme se teda komancu zbavili ? V 89tem ? Vazne ? A co STBak Babis ve vlade a co eurounijni vlajecka na kazdem urade, spztce a dost mozna i na hajzlu.
     Akorat ze srp a kladivo jsme drobet premalovali a rpedelali cervenou na modrou, to je jedine, co se zmenilo.

     1. Komáři si ten 89 převrat zařídili sami, aby soudruzi získali ekonomickou moc. To je dneska již známá věc. STBák Babiš s ochranou rukou komunisty Zemana, sestavuje vládu s KSČM, aby pak následně lezli do prdele Bruselu, aby se dál mohly stavět Čapí hnízda a další.
      Proto nechápu nikoho, kdo volí Komunisty, Babiše a Zemana.

      1. ale prd, KSCM je ted tezky disent, jako byl za minuleho totace Havel, zidobolsevik, alkoholik, neuspesny autor her, ktere se nikde nehraji a zkrachovaly prumyslnik.
       To ze nasi borci z KSCM byli (a jsou) ideologicky stejni marxisti jako aktualni eurokomunisti z Brusele vubec neznamena, ze to jsou navzajem kamosi.
       Oni se docela nemaji radi, asi proto, ze jsou stejne tupi (viz expredseda evropskeho parlamentu Martin Schulz, co ani nedokoncil stredni skolu, ten si muze s Jakesem potrast pravici), stejne odtrzeni od reality a stejni hrobari jakehokoliv pokroku a prosperity a svobody.

       Dale si dovolim upozornit, ze Komari v 89tem nezarizovali prevrat, ti dostali prevrat befelem od CIA. Moskva tehdy rekla, ze mame glasnost a perestrojku a ze od toho dava ruce pryc (protoze se po valce v Afghanistanu rozpadlo sovetske hospodarstvi), UV KSC resil , ze Jakes a spol. jsou opusteni jako kul v plote a tak nam tu probehl samet pod taktovkou „disidentu“ a progresivnich komancu z rad STB a prognostaku, takze stat prevzala kavarna, respektive americka ambasada a z byvalych komunistu-STBaku se udelala nova vlada narodniho usmireni.
       A co se tyce Zemana, ten je jak nerizena strela a borci ze CIA ho fakt nemaji radi, proto sponzorovali i rozdavani cervenych karet a proto zaplatili par stovek mega Drahosovi, i kdyz uplne zbytecne.
       Me jen udivuje mira tuposti mistnich komentujicich. Lidi, zijete vubec v tehle republice ? Mate aspon pamet a analyticke schopnosti na urovni trepky ? Pokud jo, tak nemuzete dat do jedne vety tolik picovin.
       Leda byste dobrovolne pripustili, ze mate mozek vypatlany mainstreamem a o politickem deni nemate ani sajna.

       1. Hlavně pozdní komunisti mi zpětně vzato přijdou ve srovnání s Bruselem celkem racionální kumpáni. Tehdy se režim staral o to aby lid měl co žrát a jak se bavit, protože spokojený lid nedělá revoluci a má se pak dobře i věrchuška.
        V Bruselu se podle mě snaží vyvolat svými rozhodnutími revoluci a rozpad EU a nasrat opravdu úplně každého. Jinak si jejich kroky nedokážu vysvětlit. Namísto rozvoje samé zákazy, regulace, omezování všeho co funguje.

        1. Mně to spíše evokuje návrat do „středověku“, v podstatě je to logická premise, protože proč by jinak trval ten migrační model. Civilizace se dostala do bodu, kdy už není udržitelná ani ekonomicky, ani politicky a bohužel ani ideologicky o ztrátě křesťanského vlivu nemluvě. Ona už v podstatě mele z posledního, chátrá i morálně a to je asi to nejhorší, co může vyspělou civilizaci potkat. Takže, buď totální světová válka, což je absolutně ta nejposlednější a nejzoufalejší možnost, anebo civilizační sestup o několik civilizačních pater níže, něco jako pozvolná destrukce nynějšího stavu civilizace nasazením barbarů, kteří tu civilizaci rozloží vnitřně tak, jak je potřeba pro nový restart. Protože pořád je lepší začínat od „středověku“ než od doby kamenný jen s kameny a klacky.

     2. zrg1: fatwi von ingore again. Kostel u nás řve v 6, jestli je zvonice z dotací nevím.

      Do práce jdu o patro níž do pracovny, semafor tady nemám. Odkódování dveří probíhá stisknutím kliky. Chvilku pracuju a sem-tam se podívám na d-f co je nového, pokud to čas dovolí. Občas zajdu do školy (dobrovolně), certifikáty ani papírování prakticky neřeším. Na obědě v kuchyni (pravda, nekuřácké, ale holt doma nekouříme) je klid, teda když neřvou děti (televizi nemáme). Žaludeční vředy nemám a nevím, zda doma vaříme „eurocomopliant“ ani co to je.

      Já teda vidím docela dost věcí co se změnilo od doby, kdy rodiče chodili do práce a to, co dělám já se nesmělo.

      PS: taky vím, co to je dojíždět denně do práce a dokonce i takovou zhůvěřilost jako semafor v Brně máme. Ve firmách jsem vždy klikal pin jen jednou, když jsem byl první, jinak vůbec (stačila kartička). Do hospod jsem chodil mnoha, primárně tam, kde mi chutnalo. Telka snad nejela v žádné, ale už jsem v takových taky byl. Žaludeční vředy jsem neměl ani tam, ale bylo k nim blíž, ne kvůli Sorosově propagandě u oběda (kterej s prominutím debil by tohle dělal dobrovolně? Zamysli se nad sebou), ale kvůli různým kolegům.

      Jestli ten hlavní rozdíl nebude v tom, že slovy zde oblíbených „čínských lyží“: Jaký si to uděláš, takový to máš.

      PPS: nevím, kolik práce reálně můžou zabrat vyjmenované „cipoviny“ (spíš jsou to „cypoviny“, když už), ale určitě ne 7 hodin denně. Z nich totiž odhadem tak 5 hodin zabírá tvoje psaní sem. Zda je to cypovina nechci soudit (jistě to pro tebe nějakou terapeutickou hodnotu má), ale troufám si tvrdit, že i toto je primárně tvůj problém, nikoliv problém „eurobolševizmu“. Fakt se nad sebou zkus zamyslet. Frustrovanějšího majitele Porsche aby jeden pohledal.

      1. Touché

 4. Pan Müller by měl začít brát Prozac, pak se mu šílení vrazi zázračně přestanou lepit na zadek a agresivní psychopati na něj přestanou troubit. Je to pozoruhodné, jak takováhle medikace ovlivní všechny ostatní a s tím co to užívá neudělá vůbec nic :-)

 5. popravdě nálepku vzadu na autě mám … akorát je na ní William Foster

  1. Služebník :D

   A funguje to, nelepí se na prdel? :D

 6. No nevim, já teda magory, kteří mě připravují o rozum, potkávám skoro pokaždý. Že to neumí blikat a kroutit volantem už si zvykám, ale vono to poslední dobou neumí jet už ani rovně.

  Dyž jedu s boudou, tak to je na dálnici i jedničce furt samej závodník co hrozně spěchá, aby pak na první čárce všichni zastavili na 45 tacho nebo takovou píčovinu a jeli vedle sebe až po kokot (=odtialto až hentam kaděsi do piče). To je kurva co? Dyž tak spěchá, tak snad má jet jak normální člověk furt, ne? Když je výjimečně silnice tady těch ekspertů prosta (v sobotu před šestou ráno), tak si jedu plynulejch 90 vod baráku až třeba do Brna, do Hradce, do Vodňan, kamkoli, desítky až stovky kilometrů na jeden zápřah. Naprosto v klidu, v pohodě, bezpečně, samý jistoty a pozítíva.

  Bohužel, obvykle jsou tam tidle debilové, co lítaj 110 mimo a pak asi aby to zprůměrovali, tak div že jim to negumuje jak v těch dvou vesnicích na 120km úseku (z nichž obě mají pár baráků kolem rovné a přehledné silnice) honem musej zastavovat. Todle už není normální, fakt že ne a začíná bejt neúnosný v tom jezdit. A čím víc takovejch dementů, tím ještě víc na nějaký čísílka mám tendenci zvysoká srát. Ne jako bez prdele, nějaká čárka nebo cedulka, tak je dojedu a tam ti dvá debilové jedou 45 vedle sebe, protože jádodržujupyčo, co na tom, že před nima až na horizont kam dohlídnu je prázdno, voni prostě MUSEJ zdržovat vedle sebe. A hned za čárkou v oblaku briket že přes to není vidět zas vyrazej kilo někam do hajzlu, aby se to celý opakovat o kousek dál. Nevim esli se smát, nebo brečet.

  https://www.stickers-cz.com/produkt/stig/

  1. Zpomalit v obci je slušnost. Pro vás je to možná jenom dědina o pěti barácích, ale i v nich žijí lidi. A když jim tam valíte devadesátkou pod okny, nepoděkují vám.
   Neříkám, že to musíte u cedule zašlápnout a jet 40 tachometrových, ale zpomalit byste mohl.

  2. Když vím, že se v obci má jezdit 50, tak se snad můžu připravit na to, že u cedule se bude někdo snažit zpomalit na 50…

   Nicméně ano, člověk by měl rychlost přizpůsobit spíš situaci než ceduli. 90 přes vesnici ale určitě nezapadá do správného přizpůsobení rychlosti situaci.

   1. Vosum baráků na obou stranách není žádná vesnice. To už v průměru měly víc baráků „vesnice“ ve Flashpointu, a to je tam museli modelovat ručně.

 7. Souhlas s panem domacim. Taky najezdim hodne a taky nemam s ostatnimi ridici potize, co by staly za rec.
  Obecne mam odpozorovano, ze pokud nekdo zaziva od ostatnich ridicu nevoli, je to obvykle z duvodu, ze je to frustrat a kokot, ktery tyto situace zamerne provokuje.
  Mulleruv blabol jsem necetl cely, zaujalo me problikavani jeho osoby nekym jinym, kdyz Muller _DODRZOVAL_

  A jak bych si typnul, Muller IMHO dodrzoval 80 ne za kamionem na dvouproudovce, co jel 80, ne pred nim, ale vedle nej, a to pekne dlouho, jak se na spravne pasivne agresivniho kokota slusi. A kdyz kvuli takoveho kokota se da sjet na sjezdu jedine tak, ze musim v levem temer zastavit, nechat prejet vlacek 4 nalepenych kamionu v pravem a pak muzu sjet, protoze na cele kamionove kolony je Muller,(bez Mullera proste kamiony zavcasu predjedu a sjedu) to je pro Mullery vitany bonus. Naucil jsem se detekovat Mullery sestym smyslem a uz dlouho jsem nemusel kvuli sjezdu provadet nejakou eskamotaz.

  Osobne na silnici potkavam nebezpecne mentaly velice zridka, tak jednou rocne. Obvykle neco jako vidlak s usteckou, jihlavskou znackou v plnolete audine.

  1. Zrovna jsem si koupil více něž plnoletou andulu s SPZ CKB. Je nádherná, krásně jednoduchá, pravda interiér hodně retro, bez fíčur. Ale motor taky bez fíčur. Ta věc má karburátor! A po skoro třech křížkách plní euro2. Tolikum k chcankovstřikování, turbení, biturbení a triturbení směšně malejch motorů. Eslivá jsem kvůlivá tomu nebezpečnej mentál, tak prosím.

  2. Muller _DODRŽOVAL_ (50-80-50-80) opravdu svědomitě, podle jeho popisu tomu chudákovi v citroenu překážel na čtyřproudovce 4.5 km (než sám vyjel z levého pruhu rovnou do odbočovacího).

 8. Bacha taky na takový ty magory, co si daj nálepky Jeníček a Mařenka.

 9. DFensi, tohle mi nedelej. Abych si mohl zcela vychatnut Tvuj clanek, tak jsem ti musel nejdriv precist ten blabol toho Müllera … no take jsem to docetl, ale bylo to tezke … takhle si po ranu zvysit tlak ….

  1. vychutnat …

   1. Panove, vas The Schwartz je silnejsi nez muj. Ja to docist nedokazal. Ale i tak se mi DFensuv clanek libil.

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017