Otesánek má hlad - zpět na článek

Počet komentářů: 129

 1. Kde jinde se můžete víc potěšit než na čum desce oligarchiády úžer, tedy tady ta neexistující střední třída která se ale s hypotéčním otroctvím v exekutistanu se za ni považuje. Teď s akcelerací jak sdělil V. Tlustý že státní bankrot stávajícím stylem se dá čekat do 4. let. Tohle jim tam dozajistě nedají, jako žádná objektivní sdělení seladonů.

  CTRL
  25. 5. 2023 08:14
  Zbavit lidi zdejších zemských škůdců bez jiného modelu jak říká pan Koller že stávající hydra o více hlavách a jmenoval EU a NATO nepůjde bez rozchodu ze struktur vyfetovaných upírů úpících z krize do krize a hlavně jejich nenasytnosti defraudantů čehokoliv.
  A tady ten obrázek?
  Už to vypadá všemi skutky na zločince nejtěžšího kalibru a nebezpečně šikanozní kteří by v normální společnosti nebyli puštění z ústavů deviantů aby nemohli škodit okolí a jak to zcela zřetelně vidíme bez omezení a všesměrově. To opravdu vypadá že je dávala dohromady skupina zcela nepřátelská zemi i lidem. Ovšem to platí i pro ty kterým zcela bez skrupulí slouží a kteří zastřešují výměnu obyvatel evropy €araboafriky kalergi s celou paletou nejtěžších provinění samozvaných a nikým nevolených strojku úžerů na popud bilderbergu. A ti nemají s civilizací, kulturou a morálními principy nic společného postoji klerofeudálního absolutismu nakládání s nevolníky a jsou zcela v rozporu plnit funkce jako zaměstnanců voličů. Darebáci, lumpové a kazisvěti vymařováním, vyprzňováním, znásilňováním vůbec mysdlitelného z pozic arogance a korupce moci škodlivými a věru nadbytešnými parazity úžerů životů jako takových s důkazy organizování bezbřehých násilí na lidech orbou válečným pluhem na zisky skupin bankovních a vojenskoprůmyslových ziskovců k zblití pod “budulínky přes obrovské hromady mrtvol obchodem s lidmi. Hnus fijalovej devastů hrůz zrůd.
  https://aeronet.news/video-jana-cernochova-podepsala-ve-washingtonu-v-podstate-zvaci-dopis-pro-americkou-armadu-a-ceska-media-se-snazi-mlzit-ze-pry-smlouva-americanum-nedava-pravo-umistovat-na-ceskem-uzemi-jejich-vojaky/
  —————————-
  https://www.pokec24.cz/nezarazene/kudy-z-krize-konference-odborniku-z-rady-narodni-obnovy-19-5-2023-vracov-video/#comments

  1. Ta pseudoobrana s ušáky je taky obchod s lidmi a můžete hádat 3x jisté „benefity, bulíci. A už jsem někde zahlédl že k tomu podpisu prý měla ze zákonů mít předem zajištěný 2/3tinový souhlas komorníků konírny a žvanírny. Ale tady je to opravdu kocourkov anti komedie. Prý buldozerováni retardů 108mičkou nestačí ale jim asi v představách vlastního apartheidu patrně ano ale ty šlápoty exotů v čemkoliv vidíme jak na běžícím páse kakistokracií. Tak a tak mne to „dojímá tahle z..rvená politická sebranka že neváhám ze starého počítače vytáhnout onu adresu i když se na p. stolek oba sotva vlezou. :-)
   https://www.pi-news.net/2023/01/george-soros-und-die-herrschaft-der-kakistokraten/
   Dole máte na překlad „translate.

 2. A že si svou jidášskou mzdu zaslouží, svědčí jejich téměř rok trvající strašení kovidem a donucování k vakcinaci.
  Kdo se dnes přihlásí k odpovědnosti, když se nejméně 3/4 roku ani nezmínili o případně možné prevenci?
  A ejhle, ono došlo k vyšetřování, jakpak asi obstojí ve světle těchto informací fon Lejno?:

  https://youtu.be/TenQ7a5mc6w

 3. A aby to nebylo málo tak v této skvělé době dostanete s digitálním otroctvím sociálního kreditu ještě další oblažení západních ho.not třešničkou businessmanů, mlsouni. :-)))
  https://www.facebook.com/kalinakerik/videos/460505472955643/

  1. Tedy měl jsem tam dát asi ale chybička se vloudí, tedy jim s cíly jistě ne.

   1. A do kontextu
    Erik Kaliňák
    23 hod ·
    VÁŽENÍ HOAXERI, CTENÉ KONŠPIRÁTORKY, MALI SME PRAVDU❗️
    Súčasný návrh z dielne svetovej zdravotníckej organizácie WHO je totálnym popretím suverenity štátov a pre SMER – slovenská sociálna demokracia záležitosť, cez ktorú nejde vlak!

    1. A z
     https://www.facebook.com/people/Jana-Peterkov%C3%A1-official2/100089799957596/
     Čertík Bertík
     Světový organizovaný zločin k nám nainstaloval loutkovou vládu a prezidenta a ti podle jejich příkazu musí ve vazalském státě ČR ještě do konce volebního období, tj. do 2 let ještě stihnout :
     1. Podle rozkazu USA sem dotáhnout armádu USA. Staneme se tak hlídanými otroky v Protektorátu USA a také předsunutým bojištěm NATO, EU, Německa, aby se válka odehrála jen na našem území a ne v Západních státech. Je dovoleno u nás umístit až 100 000 cizích vojáků, aby se tu navěky zakopali a my už se z otroctví nikdy nevymanili. Naše poroba bude navěky dokonána.
     2. Od Německa a EU dostala vláda a prezident Pavel příkaz prolomit Benešovy dekrety a tak se budou vracet Němcům majetky a území a to je náš úplný konec. Fiala a Pavel už na tom usilovně pracují.Čertík Bertík
     Světový organizovaný zločin k nám nainstaloval loutkovou vládu a prezidenta a ti podle jejich příkazu musí ve vazalském státě ČR ještě do konce volebního období, tj. do 2 let ještě stihnout :
     1. Podle rozkazu USA sem dotáhnout armádu USA. Staneme se tak hlídanými otroky v Protektorátu USA a také předsunutým bojištěm NATO, EU, Německa, aby se válka odehrála jen na našem území a ne v Západních státech. Je dovoleno u nás umístit až 100 000 cizích vojáků, aby se tu navěky zakopali a my už se z otroctví nikdy nevymanili. Naše poroba bude navěky dokonána.
     2. Od Německa a EU dostala vláda a prezident Pavel příkaz prolomit Benešovy dekrety a tak se budou vracet Němcům majetky a území a to je náš úplný konec. Fiala a Pavel už na tom usilovně pracují.
     A dneska už vážně končím s „hnojem, kdo se furt v tom má kydat k čertu a jdu radši na pivo.
     https://www.youtube.com/watch?v=o2rp53V2IPw

     1. A ještě jim ty vovce nastavěj prdele a budou před nima klečet a prosit je o ochranu. K bodu 2. to je celkem jednoduché. Viz. praxe spálené země. Raději to zničit než to dát zpět těm sviním.

     2. Jezisi uz aby to bylo, ja se tak tesim….

 4. Ceska televize ma malo penez. Co udela? Zamysli se nad programovou skladbou a zrusenim nekterych programu/kanalu? Nebo spusti kvikot, ze je potreba sedrit poplatniky z kuze? Inu, statni aparat je statni aparat, ze ano.

 5. po milionu UKček je na pořadu dne přemístění napřed 30000 netahavejch negrů, a potom už rovnou ve statisících https://www.michalapetr.com/map-1689-sok-22-000-eur-ma-zaplatit-cesko-za-kazdeho-ze-120-tisic-nove-relokovanych-imigrantu-ze-zapadni-evropy-do-vychodni-evropy-o-vsem-se-tajne-jednalo-minuly-tyden-na-porade-v-bruselu/

  co na to vládní propagandoviza? všecko je to dežoinformaca?

  1. Jak jsou teď všichni jakoby překvapení, že Rusáci trefili vojenské zařízení a ne nějaké zásoby chemikálií určených k likvidaci, jak se nám snažili nakecat. To potírání dezinformace jim nevydrželo už ani do konce měsíce od události.

   1. Panek:
    „…zásoby chemikálií určených k likvidaci“

    – – –

    https://www.google.cz/maps/@49.4509707,26.8759852,951m/data=!3m1!1e3?entry=ttu

    Na první pohled jasné, jakáže „klíčová infrastruktura“ to byla zasažena…

    :OD

 6. Ono to bolo v článku ak sa nemýlim spomenuté, ale mňa na tej daj z televízora či rádia najviac serie spôsob jeho vymáhania. Proste budeš platiť aj keď sa na daný televízny kanál vôbec nepozeráš. A bodka. Žiadne také, že to zakódujeme a kto bude platiť tak ten pozerá a kto nie tak nepozerá. Ale takto to majú aj v tom drbnutom socialistickom Rakúsku – akonáhle máš zariadenie schopné prijímať televízny či rádiový signál si povinný sa sám nabonzovať (príde ti pri nahlásení sa na na pobyt také tlačivo od GIS-u), že čo a koľko toho máš a podľa toho ti vyrúbia poplatok (pozor, nie daň ale poplatok – podobne ako spaľovacieho motora vo vozidle). Asi pred 10-timi rokmi to bolo niečo cez 200Eur za rok na jeden prijímač TV signálu. No a samozrejme na danom tlačive máš hneď aj rôzne upozornenia, že čo s tebou spravia ak to nenahlásiš správne a nebudeš platiť ako debil. Dokonca jednu dobu šla aj reklama v rádiu, ktorá ťa nabádala sa pekne krásne nabonzovať ak máš nejaký prijímač.

 7. SatanOkkY:
  Tady zatím funguje institut čestného prohlášení.Když tě po bonzu vyzvou, tak se nabonzuješ a nemusíš platit.

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017