Opravdu je Greta k smíchu?

Featured Image

Že je Greta psychicky nemocné dítě, je objektivní pravda. Po zhlédnutí videa o ní a jejím povedeném papá, které jsem našel v odkazníku tohoto blogu, mi už ale docela zatrnulo.

Z videa vyplývá, že Greta není loutka uměle vytvořená médii, je to velmi sofistikovaný produkt šílené sekty ultralevicových fanatiků, kteří nepokrytě touží po světovládě. Povedený fotr téhle bláznivé holky je neuvěřitelně vychcaný parchant, který si z choroby své dcery udělal byznys. Místo toho, aby dítě-autistu uchránil před světem změn a snažil se uchovat zbytky jejího zdraví, zatěžuje psychiku své nemocné ratolesti popularitou, kterou zvládají jen opravdu odolní jedinci. Ale tomu fanatikovi je to asi úplně egál. Našukal si zmetek, tak se snaží z něj vytřískat co to jde. Možná i Nobelovka bude, a to už ty prachy za to stojí. To je můj pohled na myšlení tohoto ultralevicového fanatika, který neváhá obětovat svoje dítě na oltář destruktivní ideologie, kterou sám hlásá.

Mám v rodinné přízni člověka, jehož IQ je na hranici geniality, je to špičkový odborník pracující v nadnárodní korporaci, a je to zároveň člověk s Aspergerovým syndromem. Při běžném setkání trvajícím pár hodin byste jeho nemoc nejspíše neodhalili, ale vícedenní společná akce s jeho partnerkou byla docela očistec. Jeho ranní hodinový koupelnový rituál mne donutil jít se vyčurat na trávník před apartmán (podruhé už jsem si nastavil budíka), při návštěvě restaurace jsem opakovaně lezl hanbou pod koberec a po těch dvou dnech jsem hledal svatozář nad hlavou jeho partnerky. Přesto jde o člověka hodného, s encyklopedickými znalostmi (což je samozřejmě příznak autisty), a člověka, který by v normálním stavu neublížil mouše. Ale běda, vyvedete-li tohoto člověka z rovnováhy, což není vůbec problém – stačí, když nenajde na jídelním lístku řízek nebo mu dáte obouvací lžíci na druhou stranu poličky. Udržovat takto nemocného člověka v režimu neustálých změn, které opravdu těžce nese, je sadistické. Sice ve Skandinávii stačí jako záminka k odebrání dítěte obléknout kluka do modré a holku do růžové, ale mučení autisty je nejspíš v pořádku. Život s Aspergerem je prostě peklo, a Svante Thurnberg své dceři přikládá polínka pod kotel plnou náručí.

Princip ovládání společenství je od vzniku civilizace stále stejný: Chcete-li ovládat lidi, musíte jim vzít jistotu. Naserete šamana malou obětí a vyžene vás z vesnice do pralesa, kde vás sežere duch. Nebudete plnit desatero a nebudete spaseni. Budete vytvářet uhlíkovou stopu a lidstvo kvůli vám pojde. Důležité je pro toto zdání vytvořit to správné píár. Zatímco šamanovi stačilo pár cirkusových triků, církve už využívaly aparát rabínů, kněží a imámů. To už je dneska málo. Je nutné hlásat, že každý prd krávy určené ke konzumaci je ohrožením života na planetě. Politika alarmistů je přímo ďábelská, kromě zfanatizovaných či vychcaných novinářů verbuje zkorumpované politiky a zneužívá psychicky nemocné dítě k prosazení svých světovládných cílů. A když se jim povede ještě zfanatizovat děti ve školách, čeká nás krušná budoucnost. Tady už nebude stačit ignorace, výsměch a posílání do prdele. Ti fanatici se nezastaví před ničím a půjdou klidně i přes mrtvoly.

Možná mám bujnou fantazii, ale představil jsem si, co by se stalo, kdyby Gretu aktivity jejího povedeného papá sejmuly tak, že provede něco sebedestruktivního s fatálními následky. Sekta fanatiků, která vodí tuto marionetu, je podle mne natolik šílená, že z Grety zcela cynicky vybuduje kult novodobé Johanky z Arku. O svatořečení Grety se už ve Švédsku opravdu uvažuje. Říkat potom cokoli proti mrtvé svaté, která položila život za budoucnost Země, bude postaveno na roveň popírání holocaustu. Pod kuratelou takové sekty se pak začnou dít věci: Na pořad dne přijde vyvlastňování majetků, zákaz vlastnictví automobilů, povinné veganství a návrat společnosti před průmyslovou revoluci. Hlasy vědců, kteří jednoznačně ukazují, jak na to, budou ignorovány. A pak nás opravdu ochraňuj Bůh. To říkám zcela upřímně jako nenapravitelný bezvěrec.

No, snad se pletu. Ale svatba teploušů byla před pár lety taky jenom neskutečnej džouk.

 


13.10.2019 Pako


Související články:

12345 (313x známkováno, průměr: 1,24 z 5)
14 787x přečteno
Updatováno: 13.10.2019 — 21:30
D-FENS © 2017