O holocaustu a komunistech

Featured Image

Dnes a denně je nám podsouváno, jak u nás vzrůstá agresivita neonacistů, jak hrozí návrat fašismu a je nutné proti tomu všemi silami bojovat. Máme si prý vzpomenout na holocaust, kdy fašisté zabili v plynových komorách cca 6 milionů lidí.

Přitom je každému soudnému člověku jasné, že výroky „židi/cikáni/kdokoli do plynu“ jsou jen provokace puberťáků, kterou asi nikdo nemyslí vážně a když už to někdo řve nahlas, tak možná tak po šesti pivech a ráno si toho moc nepamatuje.

Podle mého názoru by bylo dobré se zaměřit více na východ. Vždyť i Hitlerovy koncentráky ohledně zacházení i počtu obětí jsou hravě překonány sovětskými gulagy. I nad těmi se ovšem dá dnes mávnout rukou, co bylo, to bylo.

Největší nebezpečí dnes hrozí od „geniálních ekonomických reforem“, které mají na svědomí daleko víc obětí a lidského neštěstí, než všichni fašisté v historii dohromady.

Asi každý někdy slyšel o hladomoru na Ukrajině v letech 1932-1933, kdy bylo v důsledku pozemkové reformy hladem a bídou postiženo cca 40 milionů lidí, z toho cca 6 milionů zemřelo.

Méně známý je „Velký skok vpřed“ (1957 – 1961), kdy byli čínští rolnící v rámci akce „dohnat a předehnat“ nuceni místo pěstování jídla tavit ocel v primitivních pecích. Při následném hladomoru zemřelo cca 30 milionů lidí, celkový počet postižených je ve stovkách milionů.

30 milionů číňanů nikoho nezajímá, proč by někoho mělo zajímat 6 milionů židů? Je snad žid hodnotnější než čínan? Tím nechci tvrdit, že holocaust byla jen drobná patálie, nikoli, pro všechny lidi, kterých se dotkl to byla velká osobní tragédie, to jen abychom si rozuměli. To byla ale i pro ty mrtvé hlady.

Domnívám se proto, že upozorňování na nebezpečí fašismu je jen zástěrka, která má za úkol odvracet pozornost od skutečného nebezpečí. Finanční krize a hladomor je daleko horší a reálnější nebezpečí než obnovení provozu Osvětimi.

Stačí se podívat na státní bankrot Argentiny v roce 2001 a dnešní potíže Maďarska. Fašisté přišli k moci v důsledku ekonomických problémů dvacátých a třicátých let. Komunisté a socialisté ekonomické problémy vytvářejí.

Domnívám se, že pro dnešní společnost nejsou nebezpeční holohlaví primitivové s bejsbolkami, už proto, že dokáží způsobit jen omezené škody, ale Paroubek, Rath, Ransdorf a ostatní pakáž díky svým nápadům jak daněmi a utrácením zařídit, „aby se všichni měli dobře“ (a oni nejlépe).

Mimochodem, rozumí někdo tomu, proč je partička skinů trestaná za to, že si pronajme hospodu a tam něco křičí a ukazuje? Kdyby to řvali na náměstí, prosím, ale v uzavřené společnosti si podle mě může každý dělat co uzná za vhodné. Když to ostatním z té společnosti nevadí, tak klidně hajlovat, zpívat písničky nebo se třeba oblíkat do růžového latexu. Tím neříkám, že se nimi souhlasím, ale právo na to podle mého názoru mají. Kdo zařizuje jejich perzekuci?

Holocaust? Neonacisté? Koho to zajímá? Komunisté a socialisté jsou největší hrozba současnosti. Vzpomeňte si na to, až se vám nebude chtít k volbám.


30.6.2009 opas

12345 (Zatím nikdo nehlasoval)
100x přečteno
Updatováno: 27.11.2015 — 23:59
D-FENS © 2017