Nevinnej: Vidlákova espézetka - zpět na článek

Počet komentářů: 502

Přidat komentář
  1. Kruciální otázka, když řízení byla sračka (nezákonnej vouřadní postup) a rozhodnutí druhá (nezákonný rozhodnutí), bude si žádat vo náhradu škody?

    Z jednoduchýho pohledu na věc má veškerý právo dostat úplně všecko do halířa, včetně ušlýho zisku z výdělku. Ale jak známe, prašiví zmrdi se budou vodvolávat na úplně nesouvisející ustanovení SprŘ, že sprostej vobviněnej nemá právo na nic (nese si náklady sám).

    Takže právě proto ta vouřadnická svoloč na lidi hrne DESÍTKY MILIONŮ sraček (převážně SprDelních výzev) ročně, pže spolíhají na to, že lidem se víc vyplatí zaplatit nezákonný mafiánský výpalný, než se bránit, pže i když sprostí obvinění vyhrají, místo odškodnění dostanou nasráno do krku.

    Vítejte v hentom oném, právným stádě.

    1. Radši netlačit na pilu. Ouřad si zaonanoval, spravedlnost byla obnovena, norimberské zákony dodrženy.

    2. to Behemot
      Chce to čas. z. 251/2016 §7
      …jiného nepravdivě obviní z přestupku,

      1. Nechce, limit je to půl roku, a pokud oruad bude nečinnej, tak je nutno do této doby podat žalobu, i když o věci ještě nerozhodl (ani zamítavě)!

  2. Děkuji panovi domácímu (DFENS) a všem, kteří byli D.Sterzykovi (Vidlák) nápomocni.
    VIRIBUS UNITIS!

    1. Přidávám se. Výborné!

  3. Že se vo tom Pšenák nezmínil.
    https://youtu.be/149MEo54UbA

    1. Myslím, že možnost reciprocity dosažené karmy v tomto konkrétním případě nedovoluje egu dále rozvíjet úsilí v této oblasti…

  4. Dobrá práce! Vím co umí různá pakáž v jiných oborech (z praxe třeba stavebním) v případě, že se chce mstít „pod zákonem“, ale tohle je krásný příklad klidně nabíjeného těžkého Gustava před výstřelem…..opravdu, klobouk dolů a to nikoho ze zúčastněných nemusím…

  5. O tomto případu mluví Pšenák u Xavera (XTV), video na Youtube, od 11.minuty. Tvrdí, že Vidlák o papíry přišel na půl roku. Díky D-Fensovi za update.

    1. Pokud by byl zájem o více detailní článek, tak by vyšlo najevo, že k Vidlákově vyvinění přispěl… wait for it… Pšenák.

      1. To by mě taky zajímalo, na druhou stranu zmrdi nespí, tak bych neříkal víc než je třeba :)

        1. Obdivuhodná práce, gratuluji a prosím o podrobnosti…

          1. Mělo být k panu domácímu…

        2. Souhlas, detailnější info bych si rád přečetl, ale zase bych nerad, aby se Mike a jeho spolupracovníci zdokonalovali na základě odhalení jejich chyb. Těžká volba…

      2. Předpokládám, že na sockasítích presentoval celou tu jejich odbojnou akci, čili dodal důkaz, že ne Vidlák, ale mikeův gang pozměnil SPZ?

      3. Článek by byl určitě zajímavý, ale tenhle Oganesjan by se z toho článku poučil a při příštím útoku stejného ražení provést … a …, čímž by měl Vidlák problém. Tam by pak asi bitva dospěla až ke správnímu soudu.

        1. Si bude muset Vidlak koupit Teslu.

      4. Zájem by určitě byl. Skvěle odvedená práce, pane domácí!

      5. Koukám že jsem za pár měsíců, co jsem byl out o hodně přišel. Otylý plešatějící záprdek se žlutým chrupem…. Pšenák.

  6. Onasjegan je zmrd a zmrdům smrt. Však vono ho to jednou dožene.

    OT dotaz na pana domácího – co den mobility? Zdá se mi to, nebo od 2023 nebyl?

    1. Tak že bychom ho letos dali?

      1. Když by byl zájem? Možná by na to konto chtělo nějakou anketu nebo článek na to téma..

      2. Jsou vitani i prespolni resp. presoceansky? Ale bohuzel jsme trouble, neumime nic naplanovat za min nez za dva mesice, podminky prace…

        1. Většinou to děláme kolem 20. září. Letos by to vyšlo na 19. 9.

          Trasy většinou plánoval náš spolupracovník, co se pohybuje v okrese Praha-Západ a zná tam každý patník, tak nejspíš to bude zase tam.

          1. Dekuju, zni to super. Snad nam nehrknou skoleni na nejaky novy typovky nebo neco, ale nemyslim si.

          2. jo to je ideální :)

          3. Nechci malovat Psenaka na zed, ale byl bych ve strehu.

            1. Což nemusí být na škodu. S pány Oganesjanem a Pšenákem chtějí nutně mluvit některé subjekty a tito dva pánové se ústnímu jednání aktivně vyhýbají. Mohl by tak být díky tomu proveden neodkladný a neopakovatelný úkon. ;-)

              1. Na to bych se i mrknul na to jeho HeroHero.

                1. můžeš konečně taky jednou dojet, místo pouhýho kecání :o)

                  1. Ja vim, loni jsem byl mimo. Mimo CR. Letos uvidime, ale jestli budu sedet doma na zadeli, tak bych se ukazal.

                    1. Já jsem se s kamarádem, který sem taky chodí vsadil, že nepřijdeš. Pokud přijedeš, tak prohraju basu bohemky a 12000 ve zlatě, takže za mě prosím nejezdi:D

                    2. Mi nerikej, ze by nekomu moje nepritomnost stala za tak vysokou sazku?

                      Ja jsem prosnulej tim, ze na srazy pekelne nerad chodim/jezdim. At uz zakladka, gympl, motorkari a dalsi a dalsi sajtny, proste se tam malokdy objevim.

                      Ale na druhou stranu, pokud slibim, ze se objevim, tak to plati. Ovsem ja znam svuj casovej plan tak cca tyden dopredu, dal ne.

                    3. Jenom tady je denně. :-D

            2. Pšenák teď vysíral na besedách s občany, kteří se brání akceleračním zónám na FVE/větrníky za domy (tím myslím doslova, zóny se dotýkají plotů zahrádek). Byl prý vyprovozen, tak třeba shání posily nebo snadnější cíl.

          4. Mám takovej na první pohled dost ujetej nápad – co to uspořádat ve spolupráci s Vidlákem v jeho okolí, kde zná každej fajn kout, a k tomu se srazem a cílem na jeho sýpce? Sice si asi nemůžete být vzálenější ohledně politiky a vyznání, ale stojíte na stejný straně barikády a spojuje Vás mimojíné to, že ani jednoho z Vás nemůže nikdo podezírat ze zmrdství. A o to jde především – dobrý lidi se navzodry přesvědčení a neshodám dokážou dohodnout, jak jste právě svou spoluprací ukázali. Spojení sil alternativy.

      3. Poprosím o termín a hezké počasí, dorazím tam na svém italskojaponském dálkoskútru, případně možná i na velké motorce, pokud to všechno klapne podle plánu (a možností peněženky) :).
        Jinak super práce, díky Ti za ni! Vidláka sleduju už delší dobu, prohodil jsem s ním pár slov na jedné z demonstrací proti fialovským ksindlům v Praze a byť s ním ne vždy souhlasím, má můj respekt.

    2. No viděl jsem jak se s ním bavil Franta Kubásek na tý akci u Selčan, Og. seděl v autě, a nikotinový sáčky zapíjel energeťákem. Tak při takový životosprávě ho to dostihne dost brzy. Zároveň je vidět, že i když se může kvůli šíbrům přetrhnout, je to pro ně jen póvl kterej použijou, protože nemá ani na kokain. Smutné.

  7. Pro pana domácího.
    Šlo by anonymizovaně daná rozhodnutí/usnesení zveřejnit (třeba formou odkazu)?
    A jinak díky moc za Vaši práci. Perfektní.

    1. Musím to probrat s Vidlákem.

      1. to D-FENS
        Rozumím. V klidu. To byl jen nápad.
        A díky moc. Klobouk dolů.

        1. Škoda, že se to nedostalo dál. Argumenty o nečitelné značce se hodí, ale jako judikát by byly ještě lepší. S Dfensovými argumenty z běžného odvolání si v případě copy-paste stejně libovolný úřad může vytřít prdel případ od případu.

      2. Proberte a pokud možno zvěřejněte. :-)

  8. Oceňuji pomoc panu Sterzikovi!Postupy libtardů mě nepřekvapují. Plně odpovídají jejich povaze.

    1. Je potreba si uvedomit, ze vsichni, kteri tuto kauzu umele vytvorili a protahovali, jsou na jejim prubehu financne motivovani. Proste delaji kurvarny pro penize. Povaha je pak hlavne o tom, co je kdo ochoten udelat za prachy.

      Hmmm… vlastne slovo „kurvarna“ se pro to nehodi, ta kurva za prachy nabidne aspon neco prijemnyho.

      1. Sysop: však pruzení politického soupeře je taky příjemné. Oganesjan to přece nedělá za prachy pro komanče, ale pro zadavatele. Tedy příměr s kurvou v tomto aspektu odpovídá skvěle. Nicméně tady to provedl nevhodně, hloupě, asi mu krytí shora zatemnilo mozek a tak to teď jako „schopný člověk na špinavou práci“ bude mít těžké, já bych si ho po tomhle trapasu na nic neobjednal. Příště už by mohl někdo ukázat na to, komu platí a to nikdo z těch, co by za tohle platili, nechce.

      2. Kolik dostali od turkoarmence mestaci ?

        1. Co si to o komunalu myslis? Zadna platba neprobehla a ta castka taky nesedi.

  9. „Fanoušci bývalé koalice a militantního foltýn-fialismu pořád prahnou po válce, tak by si měli nastudovat, co se těmhle lidem během války obvykle stávalo.“

    Španělé před pár lety natočili vynikající film „Mientras dure la guerra“.
    k zhlédnutí třeba tady:
    https://prehrajto.cz/mientras-dure-la-guerra-2019-cztit/5f23aa1bb80e3

    Režisér chtěl možná varovat, ale z mého pohledu natočil velmi profrankistický film.

    1. @JH
      dík za tip, zkoukl jsem včera, jestli profrankistický to je dle vkusu každého křesťana, ale o katolickém pokrytectví a naivitě intelektuálů a užitečných idiotech je tam několik pěkných výjevů…

Napsat komentář

D-FENS © 2017