Nepřítele plány zhatí naše nebinární toalety - zpět na článek

Počet komentářů: 254

Přidat komentář
 1. Rozhodně je jednodušší a levnější budovat jednotné hajzlíky* než separátní pro každý gender…

  * Samozřejmě „tureckého“ typu, aby se předešlo sporům o sklápění sedátka…

  1. Ve špitálech to léta fungovalo (a mnohde ještě funguje), že na jeden hajzlik chodil náměstek,doktor, sestra, uklízečka, haranti, sanitář a, pokud se nezamykal (nápis „pouze personál“ nikoho neodradil),tak i celá širá veřejnost, a fungovalo to. Ani to zvedlé/nezvedlé prkénko nikoho nepohoršovalo, v klidu si to každý individuálně pořesil/a/o a dál už neventiloval/a/o. Samozřejmě, toho turka bych viděl jako krok kupředu. Hovno a chcanky mají všichni stejný,tak jakýpak pohlaví, díru dostanou všichni stejnou, aby se někdo necítil diskriminován. Sezení je stejně nezdravý a na hajzlu tuplem:-D

  2. Já si vůbec myslím, že naše sedací „křesťanské“ toalety musí nutně urážet džihá… ehm fundamen… chtěl jsem říct mírumilovné muslimské přistěhovalce, podobně jako třeba kříže či vánoční stromek. Tudíž srací díra, aka „turecký záchod“ je prostě nutností pro mírumilovné soužití s našimi novými spoluobčany.
   Beztak jsou ty nepokoje a carbecue ve Francii právě kvůli tomuto.

   Ono už musí naštvat, když po vás chce někdo používal toaleťák místo tradiční levé ruky, nebo dokoce abyste si umyli ruce při odchodu ze záchodu. (to mi připomnělo známou fotografii z jedné školy v přistěhovalecké čtvrti, kde na školních záchodcích bylo okolí vypínače osvětlení u vstupních dveří podezřele zahněděné. Tedy, vypínač vyšůruje uklízečka, ale to hnědé se blbě dostává z nátěru na zdi)

   Já bych hlavně udělal společné záchodky výhradně pro arabské přistěhovalce a LGBT :-))))))))
   Jen by se tam muselo uklízet hadicí místo hadru. Bo by tam bylo krve jak na francouzských náměstích za francouzské revoluce.

  3. Docela dobře si vzpomínám, jak jsme při řešení nějakého „zásadního“ problému s nepěknými dívčími klepy, asi někdy v osmičce, vtrhli na dívčí hajzl ve škole, vytáhli ptáky a všecko jim tam pochcali. Takový řev, ten není snad ani v pavilónech opic :D
   Neumím si fakt dobře představit, jak v praxi puboška v klidu sere vedle puboše na společném hajzlu, se všemi případnými zvukovými efekty i puchy. Nebo puboš omylem vletí do nezajištěné kabinky, kde si puboška zrovna mění tampón – tak jistěéé, to bude fungovat :D
   Tvl, to ani omylem, nebo to bude chtít tak pět generací fakt intenzivní převýchovy :D

 2. Nahodou je to uzasny – holky budou cestou na musli koukat klukum na pindiky u pisoaru, kluci zase muzou shora cumet pres dvere na holky, aniz by je nekdo z hajzlu vyhodil a vsichni dohromady tam muzou provadet mind sharing. Ne, ze kluci budou na hajzlu diskutovat, jestli Kotrmelinova ma vetsi kozy, nebo ze holky se budou hihnat, ze Voprcalkovi bylo videt, ze mu v gatich stal.

  Dokonce je mozne, ze vejde divka, ale na hajzlu si to v hlave prerovna a vyjde chlapec. Et vice versa.

  1. skýtá to jistě zajímavý potenciál …, a snad to bude platit i pro malé firmy a nebude mne žádná čůza z hygieny budovat samostatný hajzl pro případné spolupracovnice, proč se vůbec politici serou do toho, kde a jak mají lidi vylučovat?

   1. Mozna je snaha lidem vsechno tak znechutit, aby prestali konecne sukat.

     1. Thunbergova… Thunbergova… to je ta, co 21. cervna 2018 prohlasila, ze do 5 let nastane apokalypsa? Nejaka pribuzna Zrga, nebo jina prorokyne?

    1. Tak jasně, že to každý mocný zkurvysyn zkusí první po dobrém, prostě vykecat díru do hlavy …
     Udělat plošnou sterilizaci (byť čert ví jaké budou dlouhodobé následky covidového cirkusu) nebo hnát přebytečnou lůzu do sprch, to by se mohlo zvrhnout, kdyby se ovce splašily a bylo by to nákladné.

   2. Se v EU bude prodávat už jen třívrstvý toaletní papír. Evropská komise chce totiž na každé hovno dvě kopie.

    1. Rekl jsem to kolegum a melo to velky ohlas.

    2. Jedna z nich bude přílohou zúčtovacího předpisu osobní metanové daně.

 3. Zajíčková…?

  „Absolvovala jsem Pedagogickou fakultu Univerzity Karlovy v oborech český jazyk, společenské vědy a školský management…
  V roce 2005 jsem začala budovat vlastní soukromé gymnázium zaměřené na osobní rozvoj a mezinárodní vztahy…“

  ODS, šmejd…!

  .

  1. Společenské vědy, lidově nazývané ježibabologie.

   1. Jihočech Honza:
    „…Společenské vědy…“
    – – –
    Zjevně jsi kvalifikací, profesí či spektrem zájmů tomu směru blíž, než já jakožto technik. Připouštím, že jsem měl většinou ke školám odpor – zejména občanská nauka, dějepis a literatura byla pro mne nestravitelná látka.
    Tedy mě těší ten název „ježibabologie“…

    :OD

    1. FHS -Fakulta hledání smyslu

     FSV – Fakulta zbytečných věd

     Kvalifikací a profesí jsem na rozhraní přírodovědeckých a humanitních oborů. Spíše umění (ars) než čistá věda. Čert vem dějepis a literaturu, ale historie a knihy…

     1. Jihočech Honza:
      „…historie a knihy…“
      – – –
      Historie mě bere spíš jen 20. stol a výše, bo jsem vždy dějepisem končil 1905 a dál nic.

      Krom technické dokumentace a literatury faktu moc knih nečtu – ale když už, beru to detailně a pomalu, hledám souvislosti (Bídníci, Tichý Don, a naposled I. D. Smith – The Great Betrayal)…

      .

      1. To je ve Vašem písemném projevu naprosto evidentní, že příliš nečtete.

       1. Childeater:
        „…To je ve Vašem písemném projevu naprosto evidentní, že příliš nečtete…“
        – – –
        Tenhle hlod asi ničím konkrétním podložit neumíš, že…?

        U tebe si spíš představím, jak žereš hromady nablblé beletrie a jiných „zábavných“ sraček…

        :OD

        1. Je to vidět. Nejste obratný ani v češtině ani v písemném projevu. Všechno co sesmolíte vypadá jak stížnost na MNV.

         1. Ech :D Neměl jsem ta interpunkční znaménka počítat :D

          1. :D:D

 4. A opět se vrací dilema: Emigrovat, nebo zaujmout pozici „ozbrojeného příměří“ a doufat, že to časem nějak vyhnije a prosadí se nová kvalita…toť otázka za milion.

  1. My katolíci tohle velmi dobře známe z historie.

   https://cs.wikipedia.org/wiki/Nikod%C3%A9m

  2. Nová kvalita klidně může být islám. Bohužel i ten může představovat lepší variantu než to, co nám zřejmě plánují naše elity.

  3. Emigrovat kam přesně?

   1. to JM Navrhuji Vatikán :-) ! Je tam nejmíň lidí vůbec, tam musí bejt literally přímo božskej klid :)

    1. Ted v lete je dost luftaku na Sumave nasranejch, ze je to tady samej luftak. Jak jen k tomu muze dojit…?

     1. Sysop 20.05

      Zkusil jsem si rychle nakreslit Ishikawu a vypadlo mi z toho jako root cause „drahý Chorvatsko“

   2. To je otázka přímo za miliardu. Je spousta zemí, které trockisté neovládají, ale to se může během několika let změnit. Buďme fér, Alexander Soros své práci rozumí; od starého pána převzal zavedenou „firmu“. Nicméně všechno chvíli trvá, takže jedině pak spoléhat na to, že se člověku v nové domovině podaří zakukat dřív, než to tam trockisté zprasí k dokonalosti.

 5. Tak s mým tradiční ctrl, neříkám že to musí sednout jo ale jak tak to už metu na hromadu si popelky mohou přebrat, ostatní velkorysejší překročit a zbytkoví ať se třeba co chtějí. :-)
  sergej
  1. 7. 2023 19:44
  Odpovědět aamater
  Lazebník sibiřský Barbier sibírsky Сибирский цирюльник Le barbier de Sibérie The Barber of Siberia 1998, EN – EN tit – RU tit – CZ tit.mkv | Ulož.to Disk (uloz.to)
  Tam ve filmu předvedli klasiku “tradic kozáků a na jejich potomky nemají nějací suchaři ze škol “zelených mozků.
  Vlastně nato zkouší znovu ten rádoby “harwerstor přeneseně ale na vše. Vyšisovaní zdebilizovaní feťáci inkluzek (fetka inkluz bárbr afric 🙂 ) co vás zkouší dobrbat jako sebe pro svých pár zdegenerovaných krachujících úžerů a stejně zubožených mamonem se skořápkáři co vám motají hlavy modlami posedlých religionistů třeba gryndýlistů , 123. pohlavních a jiných pseudountelektuálů sociálních škol “istambulských úmluv na vlastním pekáči s rasisty zbývajících 2%bílých černou šlechtou / & kalergi euál podbildberg globálních úžerů.

  3
  0
  Odpovědět
  Jaris
  2. 7. 2023 11:29
  Odpovědět sergej
  Vynikajici film! /(Ps. smrťáka co mi notoval za půlhoďku vymazali. je :-))

  2
  0
  Odpovědět
  A k těm hajzlům ne že bych to viděl dvojsmyslně ale ostatní to třeba mohou tak vidět, nebudu jim to mít za zlé třeba i s tím co se může pokazit se pokazí když to vezmeme „paranoicky s úpadkem morálky což dozajista zastřženě podrbaná istambulská úmluva je nad zákony zemí a pravidla určují až teda i neziskovky kdy vidím propojení na zájmy globálních lichvářů co by „filantropy vlastně zřizují juvenilní justici které odebírají děti a rozličných zástupných důvodů kdoví kde, kdy a za co. Ale fakticky o juvenilní justici prohlásil italský poslanec že mizí ve třech městech orgánových klinik a posléze je již nikdo nikdy neviděl a navíc ani nedohledal a ještě k tomu přidám odkaz kde je zmíněno 8. miliónů zmizelých dětí ročně a dotyčný tam o „galérce mluví vskutku nehezky. Mne to tedy jakous takous návaznost dává podle mne s mravním úpadkem a kdo to kdy viděl aby se byť budoucí chlap defekoval vedle byť budoucí ženy. To je prasečina a při prostořekosti dětí budou běžně třeba mluvit že ta ta smrdí jak svině pekelná a posílat se s povykováním na sondáž. kristova noho. A dokáží si s toho udělat profesionální náplně specializací. A potom třeba dotyčné nějaký rozzuřený fotr seřeže parchanty na hromadu a jeho paradoxně chráněná holčička o něj přijde, před násilníkem a pojede s juvenilkou kdoví kam. /// To se nestane, no jasně, nemůže.
  https://www.facebook.com/TVSALINGRAD/videos/643006961047647
  Jo a určitě slyším trávu růst. :-))
  Ještě bude příloha. Dole je na překlad „translate.
  https://www.pi-news.net/2023/01/george-soros-und-die-herrschaft-der-kakistokraten/

 6. Zajíčková je sice kunda, ale naroubovat to na francouzské imigrační problémy – to mi přijde trochu mimo terč.
  Francie dlouhodobě sere na vnitřní problémy a volí vyhnívací taktiku a uplácení menšin.
  Teď holt ten přetopenej kotel žene vodu z expanzky. Zajíčková je téma z jinýho šuplíku.

  1. Před pár dny se těšili na občanskou válku v Rusku, a ono nic. Kdo se teď rozpadá?

   https://www.novinky.cz/clanek/komentare-komentar-jsme-na-prahu-obcanske-valky-ve-francii-40436580

   Dobře jim tak sviním francouzkejm. To máte za Caesary. A za to vaše machrování.

   1. To! Přesně!
    Ještě před pár dny valili „narativ“, jak že jsou Rusáci vnitřně v piči, že se to tam už sype samo.
    A že už bude stačit jen trocha, jenom nějak šikovně drcnout a ten hliněný obr spadne sám.
    Tak jo :D

    1. Zrovna z tohoto meli dneska na obede Nemci prdel. Kupodivu byli i docela v obraze, jak to bylo s Prigozinem, takze asi taky nectou jen mainstream. Treba nejsou jeste uplne ztraceni…

 7. Je to ksindl povýšenej.

 8. Co toalety. Ale homomanželství, tím teprve zasadíme Putinovi zničují úder.

  https://medium.seznam.cz/clanek/tomasz-peszynski-kulturni-valkou-proti-putinovi-11530

  Chřtány ruských imperialistů zalijeme naší mírovou…ocelí ne, to přispívá ke globálnímu oteplování, tak řekněme fair trade čokoládou?

  1. Kdyz jsem cetl, ze Dvousvetrova se ve snemovne rozbrecela, tak jsem si rikal, ze ji chytil nejaky zachvat sebekritiky, udela cummingout a prohlasi, ze je uplna pica. A ono slo o vystrik emoci diky tem teplejm svatbam…

   1. Ne, ona jen okopírovala Piráty. Když se homomanželství probíralo naposledy, takto brečel Pirát. Teď by mu přišlo, že se opakuje, tak laťku převzala Adamová. Naprosto cynické emocionální vydírání.

    Každopádně tato vláda je absolutně nejhorší za celou dobu samostatné ČR. Jsem sice Čech a každou vládu považuji za příšernou, ale něco takto strašného co to bere do nesvobody a rozkladu takto rychle tu ještě opravdu nikdy nebylo.

    1. Mozna ta jeji deprese nesouvisela s homosvatbama, treba jen chtela ukazat, do jakeho emocionalniho vypeti nas vsechny jeste do konce roku privedou. Je to holt jen dalsi ze signalu nasi vlady, kterym nerozumim.

     1. Napíšu Mirce Hyžíkové do castingovky.
      Až bude potřeba fakt věrohodně zahrát nějakého nepovedeného tranďáka, co je psychicky na sračky.
      Málokdo z profi herců, se umí sám přivést do takového rozpoložení, že spustí.
      Tahle pokrytecká stvůra -a to je skoro neuvěřitelné- to dovede i před stovkou jí známých lidí, kteří znají ji. To neumí jen tak někdo.

      1. A mohla by hrát chlapa i ženskou. Na rozdíl od Afročechový, tý bych ženskou nevěřil.

      2. To byla nejaka forma autosugece. Treba si predstavila, jak ji v mladi mlatili za to, ze vystrkovala nahou pulcu na kluky.

    2. JM
     Myslím, že Babiš byl horší. Respektive nenapadá mě, v čem byl lepší.

     1. Babiš když v Bruselu podepsal, tak tvrdil źe nepodepsal a že je proti a jeho voliči tak byli spokojení, že se za ně bije. A taky zachránil tisíce mrtvých, osobně rozvezl roušky. A taky měl cítění s ohroženejma, takže nařídil povinně naočkovat všechny důchodce, aby na ně covid nemohl.

      1. Mikromanagement, to bylo jeho.

      2. Nebyl lepší, byl jen méně špatný.
       Dělal to, co mu nařídili či zaplatili. Tihle jsou ještě navíc aktivní.
       To je rozdíl mezi strachem/prospěchářstvím a fanatismem.

       1. U toho Burese byl aspon jasnej tok penez.

      3. aspoň věděl, za co se má stydět (a mimochodem, nevodmávali dycky všichni úplně všechno)

       pjetydemolyca dělá proti vlastním vovčanům s nadšením, eště víc, než musí, a chválí se za to, jak to dělá dobře…

       1. Babiš a styděl, jo? Ten byl dobrej. Ten budu dávat k lepšímu na silvestra.

        1. jo pyčo tak asi vo tom lhal jenom tak z prdele, ty seš vůl jak anděl

     2. Potíž je, že tahle vláda je „all inclusive“. Všechny předchozí příšerné vlády byly:
      1) BUĎ rozkrádací na daních , ale nezasahovaly tolik do osobního života
      2) NEBO kulturně destruktivní (hate speeche, dekarbonizace) ale nezvyšovaly tolik daně a dluhy
      3) NEBO vlezdoprdelistické k Bruselu či USA, ale tolik nezvyšovaly daně a převýchovu občanů

      Tahle vláda to bere všechno úplně najednou a to v míře naprosto bezprecedentní. Hlavně ten šílený tah na převýchovu občanů a zákaz normálních hodnot s kombinací homomanželství+zákaz nesouhlasu + povinně gender výchova a převýchova a indoktrinace a hlídání správných názorů + zákaz fyzických trestů dětí + balónky na volební právo od 15, to je takový masakr, že si to nedovolili ani svého času Zelení!

      1. Plus jsem zapomněl ještě na
       + cenzura do zákonů („dezinformační“ zákon),
       + dohled nad nesprávnými názory + dotace pro NGO na něj (zákon o grantech pro NGOčka bonzovací stylu Elfů),
       + vládní dotace pro ideově správně orientovaná NGOčka a média, což vůůůůůbec neovlivní mediální vyváženost informování

       Zejména ta NGOčka jsou průšvih, protože je to kladná zpětná vazba – když vláda zadotuje NGO aby „řešilo“ nějaký problém, tak NGO jakýkoli problém, byť fiktivní, brutálně zveličí a naopak vyrobí, aby si zajistilo penězovody a svou prosperitu a růst

       1. (Já vím, Jene, že nejsi kobliha. Jen máš holt dost selektivní paměť)

        1. Blbý řazení.

       2. To je nejaky divny… kdyz se podivam na predvolebni program, tak tam zadny takovy veci nejsou. To bude hen ta dezinformace. Prece by nemohli delat neco, na co jim volici nedali mandat. Nebo tu zastupitelskou demokracii spatne chapu? Jako ze mi zena rekne „koupim ti v krame pivo, dej mi prachy“ a pak prijde bez piva, s kabelkou od Vuittona a rekne „sem si na ni pujcila u soused,a musis mu to doplatit“? Ne, takovy signaly prece nevysilali.

        1. Žejo. Svině jedny zrádný. Předchozí vlády do puntíku jely podle programu a ani je nenapadlo lhát. Nebo se třeba vymlouvat, jakože sliby nebyly zasazeny do reálného ekonomického rámce, nebo tak.
         HNUS FIJALOVEJ!!!!!!! DEMISY!!!!! BABIŠ NAHRAT!!!!!!!

         1. Jojo, voni taky bili cernochy. Tak co.

          1. Vo to nejde. Ale je celkem pokrytecký vyčítat někomu něco, co dělaj úplně všichni a nikomu to dodnes dohromady nevadilo. A taky krátkozraký, protože když budeš prudit protivníky s tím, že nedodržuje volebnì sliby, tak se ti to vrátí, až je nebude dodržovat tvůj oblíbenec. Takže je taktičtější do toho nezabrušovat.
           Krom toho je to asi jako když se koktavej někomu posmívá že ráčkuje.

          2. Tak zrovna ja mam cisty svedomi, nadavam na vsechny vlady celej muj zivot. Jen se meni jejich dopad na muj zivot. Cim jsem starsi, tim je to horsi. A nemyslim si, ze je to mym vekem.

      2. No to se mi ulevilo, že během covidu se nic z toho nedělo, minulá vláda nic nerozkradla, do osobního a profesního života nezasahovala, Bruselu se odvážně postavila, jiné názory nijak nepotlačovala, zpřátelené neziskovky nepodporovala a ani ji nenapadlo naslouchat nějakým NGO. A už vůůůůůbec neovliňovala vyváženost informování.
       FIJALO OCTUP!!!!! ZABABIŠE BILOLÍP!!!!!!!

       1. A už vůbec nezvyšovala dluhy. Bilión korun, to je jen jednička a pár nul. Dvanáct nul. Dvanáctkrát nula je furt nula, žáno.

       2. Shane, to jako nečteš, nebo co? Bábova vláda byla ukázková kategorie 1 – tzn. krade o106, ale do života nekecá. Istanbul odložil na neurčito a homomanželství rovněž, ombucmanem se stal rozumný Křeček namísto té šílené aktivistky. Jasně, kdyby Brusel podmínil agrodotace čímkoli z výše uvedeného, tak by to Bába prosadil. Ale kdyby-chyby.

        Navíc Babiš nijak nezastíral, že je populista a upláceč dávkami – jenže tahle vláda si hraje na „rozpočtově zodpovědnou“, dokonce se opovážila sáhnout na majetkové daně, a přitom je stejně absurdně fiskálně nezodpovědná. Udělá rozpočet a po třech týdnech řekne, že se jej rozhodně nepovede udržet a byl to jen takový nástřel? Řekne, že bude šetřit na úřadech, a pak z ní vypadne že až někdy příště a teď naopak úředníky nabere a zvýší platy fízlům a dalším z eráru?

        1. Do života nekecá? Si upad a ztratil paměť? Co ty lockdowny, zákazy vycházení, povinný očkováni pro důchodce, zákazy pro neočkovaný, EET pro každou bábu co prodává na trhu ředkvičky…
         Babišova vláda se ti dva roky srala do života tak, že se o tom fialovcům ani nesní.
         A ten rozpočet? Ta Babišova bilionová sekera za covid je co? Jo, Babiš uměl líp žvanit. To jo. Neměl problém odkejvat Green Deal a zároveň tvrdit, že je proti.

         1. Takže když jsem pořádal tehdy tu dopisní kampaň proti Lockdownům, tak ses účastnil a ODS nebo TOP ti odepsala, že se tedy omlouvají a s Lockdowny nesouhlasí, že to je babišovo svinstvo? To je divný, mě to nikdo neodepsal.

          Lockdowny prosazovali úplně všichni kromě SPD – a Babiš byl z parlamentních politiků ještě ten méně nadšený. Ten vždycky byl čistokrevný populista, který prosazoval Lockdowny kdyžsi myslel že to plebs chce, a couval když měl dojem že chce svobodu. Zato dnešní pětikoala tehdy naprosto kašlala na Plebs a jela výhradně dle „vědců“ z Kulveitova MESESu. To sis tehdy ve sněmovně nevšiml?

          Pak se ještě můžeme mrcasit na slovíčkách, že Lockdowny nebyly ideologické kecání do života (inklinující k totalitě), že to byla plošná policejní represe a sanitární diktatura, což je rozdíl. Ale to není podstatné, podstatné je, že Babišovy Lockdowny byly svinstvo, ovšem kdyby tehdy vládla Pětikoala, nebylo by to zcela určitě ani o fous lepší.

        2. Ale jo, chápu. Nepřítel tvého nepřítele je tvůj příteli a přiteli se ledacos odpustí.

    3. Samozřejmě že tahle vláda je absolutně nejhorší. Každá vládnoucí vláda je absolutně nejhorší. To je osud věčných nespokojenců, pesimistů a strašpytlíků. Ta neustálá potřeba vidět nějakou hrozbu a burcovat před ní. A když se ona hrozba nenaplní, tak nenastane uvolnění a uspokojení, ale je objevena nová hrozba, které je nutno se bát a před kterou je potřeba varovat a bojovat s ní.
     Projdi si Dfense pár let zpátky. Je to poučné. Zejména je dobré se zaměřit na období tak od roku 2019 do současnosti. Strašlivé hrozby a příšerné problémy roku 2019 byly během covidu zapomenuty jako drobné kazy na zlatých předkovidových časech a začalo se bojovat proti zrůdné totalitě covidismu, aby se to v roce 2022 odvrhlo jako nepodstatné a začalo se bojovat proti zrůdné totalitě fijalového hnusu a ruským filckám.
     Ale dobrý je, že až přijde nová vláda a nové hrozby, tak bude pětidemolice vlastně fajn, jako je dneska vlastně docela fajn Babiš a jeho vláda.

     1. Tak to možná vnímáš ty. Konzervativci varují před uzákoněním woke politiky (zde opravdu Woke, jsou to její modly a sakrální témata) povinného (trans)Genderu, Homomanželství a znárodnění výchovy dětí léta, a celá ta léta zatraceně dobře vidíme v Británii a USA, kam to přesně vede a že se nejedná o žádnou paranoiu, ale bezprostředně hrozící empirickou realitu.

      Ale samozřejmě sytý hladovému nevěří a librálové se obavám konzervativcům smějí… Dokud se Progresivci neposunou ještě k většímu extrému a ti dosavadní liberálové nejsou najednou prohlášeni za fašisty pod útokem Cancel culture. Jako ta Rowlingsová.

      1. Já se tomu nesměju. Jen toho už dost pamatuju a absolutně nejhorších vlád a bezprecedentních ohrožení svobody a civilizace už jsem zažil spoustu. Stejně jako doomsayerů a aktivistů.
       Prostě mě už věční remcalové a aktivisti nudí. Jste furt stejní, celejch těch 30+ let co to sleduju.

       1. Asi takhle – za posledních 10+ let a nepočítaně voleb jsem až doposud nikdy nelitoval, že jsem ve volbách nechal „propadnout svůj hlas“ a nevolil menší zlo, ale prázdnou obálku nebo obskurní pidistraničku bez šance. Ne v parlamentních, ne v prezidentských…

        Ale v reakci na tu šílenou Woke ofenzivu vlády s Istanbulem+Homomanželstvím+Výchovou+Cenzurou+NGO indoktrinací na školách mě začíná děsit myšlenka, zda jsem přeci jen neudělal tentokrát chybu, že jsem to nehodil Babišovi nebo Okamurovi – těm dvěma, kterým nemůžu přijít na jméno a jsou to u mě úděsná hovada. Poprvé za více jak desetiletí!

        Protože jakmile se tyhle modly Wokismu jednou uzákoní a navíc se ze zákona dá pendrek na jejich vymáhání aktivistům, je takřka nemožné se dostat zpět – jakákoli kritika či nesouhlas je kriminalizována, cenzurována a mládež je proti nesouhlasu štvaná zhruba stejně, jako v 50. letech proti buržoazii.

       2. Čím se lišíš, když nemluvíš k tématu a místo toho jen remcáš na remcaly, co remcají na něco jiného?

        1. Jsem moudrý, krásný, chytrý a mám takovýhle péro. Dřív jsem byl trochu namyšlený, ale teď už jsem bez chybičky.
         Dáš si mě do ignoru hned, nebo ti mám ještě vynadat?

         1. shane: Vítej do klubu! I když já ještě jednu drobnou chybku mám…
          Jsemť totiž pyramidálně, až nebetyčně skromný…

          1. Velká slabina. Skromnost v tomhle světě.

         2. Jsem moudřejší, krásnější, chytřejší a péro mam větší. Ego – Narcis. Sigma. Nejsem Tvuj starší brácha?

          1. Nevím, kam se tlačíte, jelimani? Vlastnosti, co uvádíte, jsou dávno obsazené – mnou!

          2. Samozřejmě se nechvástám jako vy, jen konstatuji.

   2. Kombinace Maročanka & píča není zase tak úplně nemožná. https://youtu.be/KlKlmWrcP4M?t=8

   3. Klasický projev osoby s přetvářkou vytrénovaným limbickým systémem mozku. Taková osoba dokáže své emoce vyburcovat až k afektu, ale umí je i dokonale skrýt, respektive jim zabránit. Nejčastěji herci a politici.

 9. Tak je to dejme tomu z kontroverzního tadeska nicméně mají tam i zajímavé postřehy a dle mne to s tématikou „hygienických či sanitárních funkcí & fundamentu i kultury event. „hajzlů souvisí. :-) Taky je jiStě pravda že vše se vším souvisí, což blbečci samozřejmě dejme tomu „slušně zoponují. I se spadlou požární že jo. :-)
  https://tadesco.org/dopis-vsem-vojakum-armady-cr-policistum-cr-soudcum-a-dalsim-urednikum/?fbclid=IwAR1fgtoHY7D0K6NLsM67sP4Ed2vQGiSKI85trCk49N-F2Hxl4yD1emwz9PI

Napsat komentář

D-FENS © 2017