…nechť je ohněm, který do kořene vypálí tuto hanebnou hlízu zrady! - zpět na článek

Počet komentářů: 33

 1. Nepredpokladam, ze pan Vysmazil je placenym clenem nejakeho tajneho celosvetoveho spiknuti. Pravdepodobnejsi jevi se mi hypoteza, ze leta experimentovani se vsim moznym svinstvem aplikovanym ruznymi telesnymi otvory vedla k vyjadreni djeho osetrujiciho lekare “tak nejak jste si tim znicil imunitu, mel byste na sebe davat pozor, i obycejna chripka by vas mohla zabit”.
  Motivem tedy mozna nebude zisk, moc ci slava, ale prachobycejny strach fetaka o vlastni kejhak..

  1. Je to možné, nicméně publikací těchto fanatických textů se stává profilace Fora 24 coby nové a minulostí nezatížené platformy značně neuchopitelnou.

   1. Predpokladam, ze tento web, stejne jako treba seznamzpravy, saje ze statniho ceciku verejne zakazky “medialni pokryti na podporu covid ockovaci kampane” tak se holt snazi, aby prisel baksis i pristi kvartal..

    1. Už dlouhá léta se ptám, kdo je vlastně tomuto snaživému svazákovi ochoten zaplatit za psaní úplných hovadin. To opravdu nenajdou někoho, kdo má alespoň polovinu mozku? Nebo je absence mozku podmínkou pro nábor nových politruků? A je opravdu nutné, aby byli přes „neziskovky“ placeni z našich daní?

   2. Forum24 je progresivně-měšťácky-levicová platforma, a tudíž musí bít na poplach jak proti „popíračům změn klima“, tak proti neočkovaným-na-covid. Je to součást bontonu a povinných názorů měšťáckých „elit“.

  2. Připadá mi poměrně bizarní představa, že feťák, který „léta experimentuje se všemožným svinstvem aplikovaným různými tělesnými otvory“, se strachy podělá zrovna před covidem.

   1. Je to jen hypoteza. Panovi je 56, holt taky starne.. a uz to neni co byvalo. Ale osobni motivaci tohoto typu urcite je nutno vzit v uvahu. Tachezy ma udajne v rodine blizkeho cloveka se snizenou imunitou tak jeji motivace je tez osobni – aby ho chranila, zavre a opicha celou republiku.

    1. Chápu… jen mi připadá, že sebedestruktivní životní strategie experimentálního feťáka bude úplně jinde než rodině-sebezáchovná strategie experimentální viroložky :-) Čímž nechci rozporovat případný postoj JXD ke covidu a očkování.

    2. Pánovi je 56, ale vypadá nejmíň na 66, nebo i víc. Nechodí už roky s hůlkou.
     Je vyžilej, zdravíčko už asi nebude co bývalo.

     Ono když je někomu 20, 30, tak si nějaký zdravotní potíže nepřipouští. Fetuje co to jde. Ale když se pak v padesáti cítí na sedmdesát, tak už může životní přístup přehodnotit.

     Mě na něm mrzí, že jsem ho měl celkem za rozumného člověka. Ještě pár let dozadu si dělal na tiskovce nějakej smažek ve sqautu z nich prdel, že jsou o komunisti a jestli si může taky vzít jejich věci. A najednou se odkopal jak fest levičák, co chce od státu zajistit nějaký práva a jistoty.

     1. Jo, jeden čas měl JXD svý světlý období, docházel trollit smažky do Kliniky a názorně jim předváděl nesmyslnost jejich ideologie. Nebo chodil prudit na demostrace „ochránců“ zvířat. Psal o tom docela vtipné reportáže v Reflexu a dokonce se s ním pod jeho články dalo i celkem rozumně a věcně diskutovat. Jenže, jak již se píše jinde v této diskusi, teď u něj zjevně převládla intenzivní obava, že kvůli svému dosavadnímu životnímu stylu by mohl předčasně(?) skončit na marách a tak šla okázale deklarovaná svobodomyslnost stranou. Takové případy znám i ze své soc. bubliny – princip je princip, ale vocaď pocaď.

  3. Hlavně se Vysmažil (velmi děkuji, velmi jsem se bavil) musí nějak živit. Na poli vědy a techniky se již patrně neprosadí a psaním článků o počasí si na fet nevydělá. Vysmažil bude proto vždy zastávat nějaký názor, který je v dané době možné prodat, a ten bude zastávat extremisticky, aby se prosadil mezi obdobně založenými kolegy. A oproti kolegům výhodu: za svůj život už jistě zažil mnoho momentů, kdy byl opravdu dole, a tak jej případný negativní pohled společnosti na svou osobu, či jiné důsledky svých keců, ani nezabolí. Srovnání s pořádným absťákem jistě neobstojí. Může do toho jít naplno. Ah, spíš asi i musí.

   Strach ze smrti by jistě snadno přesmažil, koneckonců toto jistě dělá roky, ale prachy na fet někde získat musí.

   1. jo to je dost trefný …

  4. “ … Nepredpokladam, ze pan Vysmazil je placenym clenem nejakeho tajneho celosvetoveho spiknuti. …“ To rozhodně ne, na takovou zoufale vyjetou smažku by jistě velmi málokdo plýtval penězi. Nicméně, matroše z Afgháče ještě zbylo a závislák za dávku prodá i vlastní mámu. Neštěstím pak je, když udrží tužku vratiprstem. Viděl bych původní cestu vziku citovaného článku tady.

 2. Tu vyjebanou smažku taky pověsíme, neboj.

  1. Ty nikoho věšet nebudeš to ti můžu garantovat :D

 3. Nie že by som to vyslovene potreboval čítať, ale ten link na tej zmrdov článok v úvode textu nefunguje, resp. linkuje na rovnaký text.

   1. A diskusia vypnutá… u „liberálov“ klasika.

 4. Pan Vysmažil byl vysmažený dement již před cca 10 lety. V jakém stavu je obsah jeho lebeční dutiny teď, o tom si asi nikdo nedělá iluze.

 5. Rikal mi ted kolega, ze dost se v Germanii rozrustaji demestruace antivaxxeru, coz v lepsim pripade konci koulovackou s vaxxerama a v horsim pripade v jakesi prdeli starosta, vaxxer, nechal zhasnout poulicni osvetleni, aby jako demenstruanti hovno videli, pricemz oni v te tme nasli jeho barak a nahazeli na nej, co se kde naslo. Kamerovy system nemaje UV v te tme zaznamenal hovno.

  1. nebejvá to spíš IR?

   ale dobře, že už začíná být taky veselo :o)

   1. Pravdu dis, IR.

 6. To tedy JXD prodělal za posledních pár let dost značný názorový posun… On sice býval hovado vždy, ale aspoň liberální hovado, v původním slova smyslu. Jeho články poměrně konzistentně bránívaly právo jedince na rozjebání vlastního zdraví/života/rozumu podle představ každého soudruha. Z dávné minulosti vzpomínám např. na článek proti povinnému čipování psů.
  No asi mu to svinstvo už odvařilo mozek.

  1. Tak on tento posun lze sledovat i u Bukanyru (respektive – ted spise „invalidu“ dle jejich loga na poslednim potlachu). Z nejakeho duvodu ti, puvodne pravicovi, extremiste preklapi rovnou do levicoveho extremismu.

   1. Kdo jde pořád doprava, skončí vlevo… ;-)
    Ale spíš je to tak, že ve skutečnosti ten člověk nikdy doprava nešel. Jenom to předstíral, někteří i dlouhá léta. Dnes se ti jedinci zase vrací k původnímu směru, dnes už to zase sype víc, než předstírat nějaké svobodomyslné demokraty. Viz například taková ODS, která vlastně nikdy ani pravicová nebyla, ale co předvádí dneska, to už je skoro fraška… :-(

  2. Já si pamatuju, že občas napsal i něco proti machometánům. Hrůza představit si, čím se z toho musel vykoupit, že ho bakalovci přijali mezi sebe.

   1. Bakalovci? Proč bakalovci?

    1. Sorry, myslel jsem, že to je to samé jako Aktualne.cz, ale spletl jsem se (= myslel jsem blbě)- je to totiž tak podobné z hlediska stylu propagandy a cílová skupina je také stejná. Věděl byste, kdo za tím stojí doopravdy? Už se mi to nechce hledat, jsem otráven a unaven.

 7. Já si říkal, kam se to vyfetlo z reflexu ztratilo. Původně jsem si myslel, že ta troska asi někde pošla u cesty a je z ní touto dobou už vyzrálý biokompost. Pak jsem dostal podezření, že dál píše do reflexu, jen pod pseudonymem Studnička (covidistické sračky v podobném stylu: https://www.reflex.cz/clanek/komentare/110471/nejdriv-si-prisli-pro-neockovane-a-ja-mlcel-protoze-jsem-nebyl-neockovany.html ).
  A on nakonec, po vzoru dalšího duševního potrata Jandourka, přesídlil do té havloidní stoky. Tam mu bude konečně dobře, je mezi svejma.

 8. Od toho Der Sturmer jste myslel toto nebo nějaké jiné číslo? :D
  http://i.4pcdn.org/pol/1453429817377.jpg

 9. Už jsem od něj četl agresivnější a nebezpečnější vyblitek. To, když někdo propíchal ty pneumatiky v kladenské nemocnici. Nejenže měl hned jasno kdo, ale jedním dechem už soudil a trestal. A že to všechno bylo nakonec jinak..? Fetka fetce oči nevškrábe..

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017