Milionová pokuta za to, že vám nikdy nepřišla SMS – a SMS nedorazí v 5 % případů - zpět na článek

Počet komentářů: 238

 1. Jediným prostředkem komunikace na dálku kterým disponuji, je ohniště a prostěradlo. Nazdar.

  1. DFEENSi DFEENSi DFEENSi DFEENSi DFEENSi DFEENSi DFEENSi DFEENSi DFEENSi DFEENSi DFEENSi DFEENSi DFEENSi DFEENSi DFEENSi DFEENSi DFEENSi DFEENSi

   Halo hej, už jsi zachytil, že od novýho roku letí 9 z 10 aut z STK, protože nesplňují kouřivost ?

   Bude nějaký článek na téma jak je Bosh u fau vé dokonalé ? Protože já mám Toyotu a ta nekouří jak ty zkriplený škodovky.

   1. Já jako nechci nic říkat, ale dýler ti to ředí kypřícím práškem.

    1. Dokonalý a výstižný komentář.

   2. Můj PT Cruiser nikdo odnikud nevyhodí, protože je do dokonalé americké auto, které umí všechno a je nejlepší. Kdo to neuznává, dotane na budku.

 2. Tak vláda byla fakt rychlá a už si to prošla sněmovnou. Teď je jediná šance Senát.

  1. Sprostá kovidistická chamraď tím vlastně nařizuje občanům, aby dali k dispozici svá telefonní čísla zmrdům z hygieny a nejen to – na telefonech musí sedět od rána do noci, aby to úřednická chamraď měla jednodušší. Tohle si nedovolili ani bolševici.

   1. Ale dovolili, jen neměli tu techniku.

   2. Vzhledem k tomu, že za bolševika se na telefon čekalo mnohdy 5-10 let a poté v lepším případě člověk vyfasoval „podvojnou/potrojnou linku“ pak opravdu si to tehdy dovolit nemohli … :-)

    1. kiv61 22.1.2022 v 22:18

     Na telefon se čekalo i déle a ještě ke všemu byla telefonní čísla k dispozici úplně všem zmrdům, a to včetně adresy.

     1. JTS existuje pořád, OVM mají identifikaci účastníka k dispozici i bez uvedení v něm.

     2. To bylo ovšem běžné i v demokratických státech. Říkalo se tomu telefonní seznam. ;-)

  2. Zatím to podle mne sněmovnou neprošlo (tisk 127/0 dne 20. 1. 2022.)
   https://www.psp.cz/sqw/historie.sqw?t=127
   Další projednávání možné od 25. 1. 2022.

   1. Hlavněže legislativní nouze, aby se to moc nezdržovalo normálním procesem. Víte, kdy se vyhlašuje? „Za mimořádných okolností, kdy jsou zásadním způsobem ohrožena základní práva a svobody občanů.“

    Ne že by to nebyla naprostá pravda, ale nemohu se zbavit dojmu, že úplně přesně takhle to míněno nebylo…

    1. Takže je to vlastně používané opačně. Protože teď se v rámci legislativní nouze v podstatě jen a pouze přijímají věci, z kterých jsou primárně „zásadním způsobem ohrožena základní práva a svobody občanů“.

     super.

  3. Sněmovnou zatím nic neprošlo.

  4. jak máme psát svému politikovi? Já jsem napsal předsedovi vlády a hádejte, jaká byla odpověď….Reakce na mail by byla jen asi v případě, že by k tomu šla připojit protipěchotní mina. Našim politikům jsou nějací voliči úplně u zadku.

 3. Pane Mrcasík, je hezké, že jste se opřel do Babiše, ale v této vládě tento týpek nesedí na žádném postě, natož na premierském křesle. Jestli jste si nevšiml, tak to schválila vláda pan profesora Fialy.

  1. Ve shodě s opozicí.

  2. Babiše jsem zmínil ve dvou větách:
   „Inspirace Babišem“
   „projevem babišovského pohrdání zákony“

   Můžete mi vysvětlit, jak z nich dovozujete, že se mám za to, že je Babiš premiérem či ve vládě?

   Předpokládal jsem, že každému funkčně gramotnému člověku dojde, že tím naopak tepám do „antibabišovské“ vlády SPOLU, že se chová podle babišovských manýrů.

   1. Toz, SPOLU slibovali onu ZMENU.

    Valek uz xkrat zminil, ze ta opatreni budou plus minus stejna, ale ze „my je budeme provadet spravne“. Par komentatoru a redaktoru to nechapalo, div se tomu nevysmali.

    Jenze kuci to mysli vazne a vsechno to, co bylo doted spatne, bude opatchovano tak, ze to bude uplne stejne, ale o neco vice utesneno.

    Zatimco tedy Baba delal veci chaoticke a po case casto shazovane jako nezakonne, tihle kluci se nezakecaji.

    Uz se nemuzu dockat Langsadlove a jeji strategicke komunikace.

   2. Neschválila to babišova vláda. Nevím proč ho do toho taháte.

    1. Ale připravila to Babišova vláda. Proto ho do toho taháme.

     1. Na zasedání Fialovy vlády to donesl Válek. Babaše tam strakáte Vy a tisk. Bába s tím ale nemá co dělat. Návrh je datován z prosince 2021.

       1. To si děláte prdel? My se tady bavíme o novele toho zákona, která byla sepsaná v prosinci 2021 a její návrh byl schválen dne 19.1.2022 na prvním zasedání Fialovy vlády.

      1. Ano, novelu tam Válek dotáhl. Ale ten zkurvenej zákon vymyslelo Ano (Babišův miláček Vojtěch) a socani.

       1. A Piráti. Ti si pak stěžovali, že jim jej Babiš ukradl, pokud mne pamět nešálí.

        1. Piráti ani Babiš nenavrhovali fikci doručení pomocí SMS. To je tak, když Válkovi v procesní věci radí onkolog.

       2. Zdroj?

    2. Pro modus operandi, se kterým nepokrytě přišel a „protibabišovská opozice“ (ve skutečnosti Národní Fronta) jej teď kopíruje.

     1. Národní Fronta? Ale notak. Jako byste nevěděl, co a proč Národní fronta byla.

      1. Označení NF 2.0 jsem vymyslel loni proto, že tzv. „opozice“ ve skutečnosti 100% kolaborovala s vládou na naprostém pošlapávání Ústavy, platných zákonů, lidských a občanských práv, zneužívání moci atd. Jako jeden blok. Žádná opozice.

       Cítím se teď poněkud ygorkovsky, protože samozřejmě že současná PS /a minulá/ neodpovídá a z principu nemůže odpovídat NF 1.0 100% – stejně jako covidový fašismus a za 30 let u nás a 80 let na Západě bezprecedentní pošlapávání lidských a občanských práv a apartheid neodpovídá 100% situaci v nacisty okupovaných zemích nebo komunistické východní Evropě, ovšem naprosto doočíbijících podobností je tam tolik, že je nelze ignorovat.

       1. Smysl a perverze NF byl ve vyloučení jiných stran z politické soutěže a posléze v jednotné kandidátce. Že někdy opozice podpoří i vládní návrh, to se stává a stávalo a stávat se asi i v budoucnu bude, být v opozici neznamená automaticky potírat vše, co vláda navrhne.

        1. Že ovšem opozice podpoří úplně všechny vládní návrhy, které odebírají občanům práva a fakticky zavádějí státní puč, kdy si MZČR a hlavně MeSES mnohou provozovat faktickou diktaturu, to je kvalitativně jiná úroveň.

         A klauzule o „vyloučení jiných stran z politické soutěže“ není vůbec tak mimo, jak naznačujete – viz „potírání dezinformací“ ze strany jak vlády, tak opozice; viz „cokoli napravo od nás je extrémní pravice“; viz zpráva BIS zaznačující, že covid-disidenti jsou extremisté na které si posvítí; atd.

        2. podotek 23.1.2022 v 12:44

         Přesně.
         Proto je páně Mrcasikův příměr zcela přesný.
         V povolebních vyjádřeních publikovali eponenti pětikoalice veřejně názor, že nekoaliční strany nebudou k správě Sněmovny připuštěny, protože jsou nedemokratické či extrémistické.
         Pokud vám to jako krok k vyloučení jiných stran z politické soutěže nepřipadá, jinému to tak připadnut může.

         1. Poslanci si volí vedení sněmovny. Politická soutěž s tím nemá co dělat. Kdyby zákonodárce chtěl, aby předsednictvo sněmovny bylo obsazené poměrně podle vůle voličů, do jednacího řádu by to tak napsal.

          1. Jest nicméně rozdíl mezi „nepustíme protože jsou konkurence“ a „nepustíme protože každý kromě nás je extremista = Zlo = netolerovatelný“, n’est-ce pas?

          2. Ne, to je jen rétorika. Fakticky v tom rozdíl není.

          3. Vážně?

           A co takhle mezi „S Novákem nebudu spolupracovat, protože ho nemám rád“ a „Novák je určitě vrahoun a pedofil, lidi, na něj!“ – mezi tím také není rozdíl?

           „Extremista“ je v politice likvidační nálepka.

           Viz sousední Německo, kde kontrarozvědka označila za protistátní a fakticky k likvidaci jedinou skutečnou a úspěšnou opozici tamní RudoZelenoČerné národní fronty, a stejně tak označila za protistátní a fakticky k likvidaci veškerý dissent proti covidismu a povinným cov-vakcínám.

           SPOLU jete tvrdě německou ideologii, politiku i rétoriku, v čele s T.I.N.A. a právě pokusem ilegalizovat jakoukoli opozici napravo od středolevého mainstreamu. Viz ODS pár let zpět: „napravo od ODS nesmí nic existovat.“

          4. Asi pořád dokážu rozlišovat rétoriku politiků a státní správy včetně silových složek a moci soudní. To první je jen cirkus bez orchestru.

          5. podotek 23.1.2022 v 14:02

           Ano, vedení sněmovny si volí poslanci, tedy politici.
           Již samotná představa, že na okamžik voleb vedení sněmovny politici přeruší soutěž, je mi směšná.
           Kdyby zákonodárce chtěl, jistě by to napsal. Zákonodárce je ale kdo?
           Ten, co by si utužením jednacího řádu omezil své pole působnosti.
           Kdo se někdy účastnil tvorby jednacího řádu nebo stanov i jen místního nevýznamného spolku, to jistě pochopí.

          6. Nojo, ale takhle se ten kriket hraje.

      2. Co je na Národní frontě špatného? Prostě pětikoalice se spojí v jednokoalici a Okamuru zavřou…už se to kdysi jednomu politikovi stalo

       1. Myslím, že se to stalo nejednomu politikovi. Pár jich i popravili. Ale to už je dávno, to už si moc lidí nepamatuje… ;-)

      3. To co si lidi právě zvolili. :-P

 4. Nevěřím, že to projde. A nevěřím, že by to někdo nedokázal vysoudit. Ale je to zkurvený svinstvo a shodla se na tom celá vláda i opozice.

  1. Kdyby se byla bývala celá vláda a opozice shodla na tom, že je to „zkurvený svinstvo“, bylo by to fajn. Jenže Sněmovna to pohříchu schválila, což je ohyzdnost.

   Takhle nezbývá, než o tom přesvědčit Senát…

   (A znovu se prokazuje, jak závažná chyba byl úřednický zákon – vlády se mění, ale škůdci dál sedí na ministerstvech a pokračují v bezpráví.)

   1. „což je ohyzdnost.“
    – súhlas. S doplnením : Je to DEMOKRATICKÁ ohyzdnost.
    Predstava, že nejaký politik odmietne šancu ovládať 10 milionov ovčanov priamo zo svojho mobilu – to je tak NAIVNÉ , že je to doslova nemôžné.

    „jak závažná chyba byl úřednický zákon – vlády se mění, ale škůdci dál sedí na ministerstvech a pokračují v bezpráví“
    – fíííííha, takže to odsúhlasili „úradníci“ , a nie parlament ???

    1. zalez magore

   2. No nevím, kdy to PS schválila. Na webu „Pro libertate“ je Výzva všem poslancům a senátorům, ze dne 21.01.2021 – Právníci proti novele pandemického zákona – https://www.prolibertate.cz/2022/01/pravnici-proti-novele-pandemickeho-zakona/ a dnes je 22.01. Proč by odesílali nějakou Výzvu 21.01., kdyby to již PS schválila? Mimochodem, je to tam perfektně rozebráno.

    1. To byla zpráva z Echa, mezitím asi dementovaná.

    2. 25.1. je 2. čtení.

   3. PS nic neschválila.

 5. Pan Jan Mrcasik je fakt pedant. Má všetko preštudované, rád sa šťúra v detailoch – veľmi dôležitých.
  To čo akoby vedome ignoruje, je PODSTATA konania subjektov v systéme.
  Podstata toho, čo sa deje nie je v doručovaní nejakých SMSiek. Podstata je v tom, že štátna moc si osvojila doslova TYRANIU , tuto tyraniu si odobrila zákonom, a chová sa ako despotická stredoveká moc.
  Možno onedlho si vláda dá schváliť zákon o výkone Útrpneho práva, schváli si rôzne metódy mučenia, ……. a pan Mrcasík iste nájde rôzne nezrovnalosti v tomto „zákone“.
  Šanca ľudí v tomto štáte (aj vo všetkých ostatných) NIE JE v Senáte. A zrejme ani nie v súdoch. Jediná šanca je, že väčšina ovčanov dostane konečne trochu zdravého rozumu, trochu PUDU SEBAZÁCHRANY , a vykrútia politikom krky.

  1. Nuž, pan Mrcasík v závere trochu napravil to, čo som kritizoval, takže sa mu aspoň trochu omlúvam. Škoda, že to PODSTANÉ napísal až kdesi na konci.
   A toho „chudáka“ Babiša tiež si mohol odpustiť : „je projevem babišovského pohrdání zákony a svévole, “
   Túto čerstvú TYRANIU zaviedli čerstvo demokraticky zvolení protiBabišovskí politici.

 6. Na tej vládnej tyranii (v celej EU a anglosaskom svete) je vôbec najrozkošnejšie to , že politici sa ani nesnažia tváriť, že naozaj zničia nejaký smiešny „smrtiaci“ vírus. Oni celkom ostentatívne dávajú najavo, že TYRANIA nad ovčanmi je jedinou formou ich vládnutia a jediným cieľom vládnutia. Vyhrážajú a súčasne smejú sa do očí ovčanom, a ukazujú im, že voči ich sadizmu niet obrany.
  O ovčania poslušne poslúchajú a plnia sadistické príkazy, a tlačia sa k pichacím centrám – aby ukázali svoju oddanosť politikom.

  Za svoj až nechutne dlhý život som nezažil ani náznak takej extremnej straty ľudskej hrdosti, straty pudu sebazáchovy u VäČŠINY populácie .
  Toto nie je epidémia nejakého vírusu, toto je epidénia posledných zvyškov toho, čo mali ľudia donedávna v hlave.

  1. Žiadna epidémia, ale umne vyvolaná davová psychóza, ktorú sme si proste za svoju blbosť zaslúžili. Historici sa na toto obdobie budú pozerať asi tak ako sa my pozeráme na stredoveké praktiky honov na čarodejnice. Každopádne, pridaj sa k nám na slobodnom fóre pre nezaočkovaných a všetkých ostatných odporcov „nového normálu“ a koronafašizmu na Slovensku a v Čechách:

   https://tinyurl.com/nezaockovani

   Radi ťa tam uvidíme!

 7. “ Pište a volejte svým poslancům a senátorům a zastavte ji, dokud je čas!“

  – nuž, čas už nie je. Čas bol pred pár mesiacmi, pred voľbami.
  Zvoliť si sadistickú vládu, a POTOM nariekať nad výsledkom volieb a nad sadizmom parlamentu , by bolo srandovné – keby to nebolo súčasne TRAGICKÉ.

 8. Jaká SMS ? Jaký pandemický zákon ? O čem tento článek pojednává?
  Nikdy jsem se nenechal testovat, nikde jsem nedával svoje číslo hygieně, ani nikde jinde.
  Nenechám se očkovat, nikdy.
  Teď v týdnu se mě kolega ptal jestli jsem splnil svou občanskou povinost. A já že nevím o čem mluví a oan že se má OSVČ testovat každý tři dny nebo co. Tupě jsem na něho koukal jak na idiota a pak jsem se ho zeptal jako jestli je v pořádku?
  A on, ne že fakt se musím testovat.
  Ok, tak si vyguglím jak to teda je, a ono fakt se má OSVČ testovat. Júúúú to je zajímavý a v případě nákazy se má sám sebe udat. Aha. Jako že budu sám sobě gestapákem ? S testem kterej nezachytí aktuální vlnu omikronu? Říkám chlapče milej, proč bych měl být sponzor nějaké firmy vyrábějící testy, když je to k ničemu? Nulová průkaznost a i kdybych byl pozitivní tak to neohlásím a jedu dál. A když to ohlásím budu za piču a budu se vystavovat riziku nějaké SMS s nařízenou karanténou?

  Nebuďte debílci, máte vygumovanej mozek nebo co?

  Jinak povím ještě jinej příběh, přímo s nemocnicí FN brno.
  já: „Dobrý den, za jak dlouho po nemoci mohu jít darovat krev? “
  nemocnice: „po 14 dnech od ukončení karantény. “
  já: „ehm, ale mě nikdo nenařídil karantenu. “
  nemocnice: „musíte si udělat test a poslat ho na hygienu“
  já: „Neudělám si test, na to kašlu“
  nemocnice: „………………….error“

  Takhel s těma kurvama musíte začít vyjebávat. Oni s váma vyjebaávaj každej den, když vy něco chcete po úřadě, tak to je počkej si, rok dva a možná to za deset let nějak dopadne. Ale když chce něco úřad tak to musí být hned a do tří dnů apod….

  já říkám NASRAT!!! Naserte si všichni, chcípněte na AIDS a SARS vy mrdky vyjebané, které hrajete tuhle hru na Oliheň v realu. Vyberte si látku podle názvu jak se vám líbí a píchněte si ji a vyzkoušejte jestli to je euthanasie, zrvalé poškození imunitního systému, embolie, myokardia a nebo placebo. Je to stejné jak skákat po tom skleněném mostě. S tím rozdílem, že neočkovaní jsou ti co sedí v tom apartmá a sledují jak ti blbečci šlápnou na sklo a sletí dolů.

  Tohle je realita a žádná přiblblá hra.

  1. To vůbec neřeš. :) O čem „článek“ pojednává? O tom co jeho výpotky vždycky. O ničem. Je to blbova reakce na články v mainstreamu a výkřiky spin doktorů. Nelam si tím hlavu :)

   1. takhle naštvaný jsem byl před týdnem ve vlaku elefant, cesta 30min revnice-smichov, se protáhla na 2 hod na hlavak, tak říkám, seru vám na roušky, zpožděnku, můj čas je cenný, ale klel jsem podobně na všechno včetně té kovid hysterie. Ale připadá mi že to mnoha lidem dochází a na mé překvapeni pravě přes lidi který nejsou očko poznávám charaktery a překvapeni se ději, naposledy známá která je učitelka, nikdy bych do ni neřekl, tipnul bych že bude vaxer a ono to je opačně. po dlouhé době drobné potěšení.

 9. :o)) Zmrdcasík, aneb užiteční idioti strike back :o)

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017