Kterak covidistický svazák odtrženost od reality přiznal - zpět na článek

Počet komentářů: 41

 1. Většina rezignovala na nošení? V létě už to bylo lepší, ale nyní jsem v tramvaji opět jediný, kdo to nemá na xichtě, takže bych chtěl to rezignování vidět.

  1. Bez roušky vidím tak dva tři lidi v celém nákupním centru, nicméně spousta lidí to má tak nějak ledabyle na bradě a prodavačky to mají jen když je někdo vidí. Z toho soudím, že to všichni berou jen jako daň conformismu, prostě se to tak teď nosí stejně jako dřív klobouky. To správní řízení bez roušky byla větší jízda :-). Z hlediska šíření viru to bude asi podobné jako nic nemít.

   1. Je to tak… Mám pocit, že lidé tuto nesmyslnou pakárnu dodržují, aby se vyhnuli napadání právě od těchto magorů, typu Ludwiga. Někteří vystrašení očkovaní jsou stále agresivnější a aby si nepřipadali jako naprostí idioti, nutí do toho i ostatní. Pak se každou hodinu dívají na ČT09, aby měli svou teorii znovu potvrzenou. Co se týká samotného utahování gumiček, to může napsat jen někdo, kdo má v hlavě úplně nasráno, což ten člověk od pohledu má.

    1. Nejde o Ludwiga, toho má každý u prdele, jde o to, že není rozhodně komfortní být široko daleko jediný, co na první pohled dělá něco jinak, navíc dělá něco zakázaného. Mě to tedy rozhodně příjemné není. A k tomu se přidá všudypřítomné zpravodajství, po němž leckdo nabyde dojmu, že by se přecejen měl nějak chránit a do toho v zimě lidi smrkaj a chrchlaj… No a výsledek je zautomatizované rouškování ve dveřích, bez toho, že by to všichni byli rouškovací fanatici. Když vlezu tam, kam denně nechodím (zámečnictví, instalatérské potřeby atd.) a něco tam potřebuju, tak to mám taky v ruce nachystané, abych se místo poskytnuté služby nehádal o covidu.

     1. Je to tak, minuly tyden me vyhodila hystericka baba z vytahu administrativni budovy. Hadat se s ni by znamenalo jen rozmetavat lejno.. Tak jsem si pockal na dalsi vytah.

      1. a proč nevyhodíš ju?

       1. Byla tam prvni.. Pokud jsem ve vytahu prvni ja, bazlivi lide zpravidla nenastupuji…

     2. Mám podobnou zkušenost, jediný široko daleko. Na některých místech to příjemné není, to je pravda, ale pokaždé, když jsem si to zkusil nasadit tak jsem si pak přidal jako ještě větší vůl, už mi chyběl jen alobal na hlavu či klanění se indiánskému šamanovi.
      Na veřejný místech prakticky bez a zcela výjimečně mi někdo něco řekl (blok má totiž každý hlavně ve vlastní hlavě – bohužel – opravdu jsou paradoxně někdy vlastní pocity horší než reakce okolí, která je prakticky nulová).
      Nosím jen v nutných případech, kde mě to třeba živí (schůzka s někým novým, recepce,..) a upozorní mě na to někdo, to by byl zbytečný konflikt. Nebo tam kde něco potřebuju já a bez náhubku se to neobejde a nemám čas to pořešit jinde. Jako třeba před třemi týdny ve zlatnictví se ženská tvářila, že mi fakt nic neprodá a já to potřeboval na druhý den jako dárek. V průměru mám náhubek tak 15-20min za měsíc.
      Jinak souhlas, lidi si to nasazují zcela automaticky, a to i poměrně normální lidi, ale blok konformity je holt větší.

      1. ano, naštestí je par mist kde se setkam se souhlasem, různe provozovny (sklenař,pneuservis,drobne prodejny..),vestibuly ignoruji, nadraží též, vetšinou vejdu a zeptam se a hned vydim reakci kladnou-zapornou. Naposled v jidelně me kuchar napomenul at si to dam na nos, jeste sem musel ukazat eucovpas pri placeni, jednou ve vlaku a snad v autosalonu (Kia Stodulky Praha5 tam je kovid vůdce).

       1. Jste si jistý, že vydíte to, co vydíte?

        To už je třetí Váš vydoucí příspěvek v nějaké diskusi, pokaždé mě to Vaše vydění praští do očí. Zřejmě nějaký blok ze základky (Váš).
        Zkusíte s tím něco udělat, vyďte.

        Stanislav Rudolf: Pusinky:
        „Vyděli“, četla zvolna Marta, „předpona vy a slovní základ děl. A proto: vyděl!“ Zvesela už jenom doplnila: „Vyděl proto píšeme tvrdé y!“
        Klára zoufale zaúpěla. „Dost! Proč myslíš, Fabiánová, žes měla doplnit v pravopisném cvičení právě slovo viděli? Nevíš? Tak poslouchej! Ten, kdo cvičení sestavoval, dobře věděl, že vždycky nějakej vůl zapomene, že ve slovech viděti, viseti, viklati, vidle, opakuj si to, natvrdlíku!, píšeme vždycky měkké i!“

 2. Jj, je to tu teď jak Protektorátu: všichni (až na marginální výjímky) nosej poslušně hadr na hubě a přitom mají v hlavách (možná) Odboj.
  Ty náhubky byl opravdu svým způsobem „geniální“ nápad, především pokořit lidi a dostat je do pozice poslušných vazalů… :-(

 3. má vůbec smysl vo takovejch hovnech na podrážce psát? akorát se to rozmaže a smrdí, což je přesně to, co ti úchyláci chcou

 4. No ráda bych si myslela, že na to většina kašle. Ale nedávno jsem viděla auto se dvěma orouškovanými dementy uvnitř. To nepobereš.

 5. Ovšem takovéto nošení Prymulaplíny je v rozporu s návodem k použití od výrobce. Výrobek pak, díky neschválenému použití, formálně nesplňuje podmínky, za kterých byl certifikován do příslušné kategorie FFP či KN (hahaha) a situace je tedy stejná, jako když (každý normální) člověk to nenosí vůbec. Autor této myšlenky by měl být právně řešen za navádění k hromadnému šíření nebezpečné lidské nemoci (za tři míče). Zasloužil by to, blbec kolaborantská.

 6. Jeho fotr asi taky kdysi tak dlouho zongloval s gumickou, az nastal prooser.

 7. dekuji za članek, ty rouška všude jsou k smichu, ale lide tomu věří, až na vyjimky, pokud někoho potkam tak s nim vymenim pohled, usměv, nebo občas prohodim par slov.
  Naštesti tu kousek za Prahou je to takove soft. Roušku nenosim poradne již rok, je vydet že se zimou se lide lekli a doddržuji vice tyhle nařízeni.

  1. a doplnim, jsou maldy a posraty, presně kovidovy svazaci, je to k plači kde jsme se dopracovali a často mladí kolem +-30, ja jen ziram. Hůř než v 50tkach.

   1. https://twitter.com/A_Rychlikova/status/1480156917154693124

    „Jak vám bylo po boosteru? Mám třetí den od dávky a včera mi bylo ok, ale dneska se cítím úplně down.“

    Zpověď a komenty boosterů a boosterek, ale asi jim to přijde normální…

    ještě jeden za všechny – „..dnes mi syn rikal, ze si myslel, ze jeho ocko spoluzaci jsou ok. Nejsou. Jen to nerikali. Maj zimnice, poruchy videni, neciti ruce. Nikdo nerekl nic. TV je tak ovlivnila, ze si mysli, ze ac jim takhle bylo pred nemoci, ze je to nasledek C. Ja tomu vubec nemohla verit…“

    Nevím, kolega 3x napíchaný 55 let mi říkal, že jak jeli kamsi do tramtárie jak byl na vojně, taky dostali povinně jakousi vakcínu, prej to bylo „proti všemu“ a že taky půlka lehla co to bylo za dryják…

    1. Zatim nejdal jsou Zid,e kteri objevili, ze 4. davka funguje jen chvili. Jsem zvedav, kdy z toho logicky dovodi, ze je ihned potreba aplikovat 5. davku. A tejden po ni mix 6.+7.+8. davky. Pak uz nastoupi kanyla a vecerni kapacky pred spanim.

     1. podobně, sousedka dospela po 3 davce, byla jako mrtva jeden den,unava asi tak 3 dni.

      1. stejně poletí pro další jak fetka pro dávku, tak při té tendenci snad konečně zajde a bude zas čárka v reformě

    2. Manželka snášela očko hůř než já celej covid. Ale nešť, patriarchát byl zrušen. Kollegyně v práci prodělala covídek s těžších, ale domácím průběhem, po očko proleženej víkend + 2 dny neschopnost. Al další dva kamrádi zdraví kolem 40, měli těžšího, pravda taktéž domácího covídka, plně očkováni. Zachránilo jim očkování život, nebo jim oslabilo imunitu a měli tak těžší průběh?
     Otázky, samé otázky…

 8. K závěru. Není naivní, jen je prostě normálně blbej.

 9. Ten člověk je schopen popřít vlastní příspěvek. Popisovat covid jako druhou ebolu, pak dát na web příspěvek jak zlepšit boj proti tomuto „smrtelnému“ viru, aby vzápětí napsal, že je to nepodstatné.
  V současnosti to ve večerních zprávách smrdí i přes obrazovku jak tito covid-hysterici mají začínající absťák, že na výslunní skončí a taky skončí jejich podíl na šikaně celé republiky. Moc je opojná a návyková.

  1. pardon, člověk? kde??

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017