Jsem homofob a jsem na to hrdý! - zpět na článek

Počet komentářů: 252

Přidat komentář
 1. To je skoro jak zneužívání. Jsem nakonec moc rád, že nemám děti. Kdybych se dozvěděl, že je někdo takovým způsobem kazí, asi bych na něj vzal pavulon a hodně dlouho bych si s ním hrál. Tyhle svině musej jednou před soud a na popraviště.

 2. Co mám zprávy /ségra je stále v kontaktu s bývalými kolegyněmi/, tak na vesnických malotřídkách, městysech a malých městech se tohle zatím neděje. Moje děti byly vychovány konzervativně a myslím, že to přenesou i na mé vnuky. Už o tom s dcerkou šla řeč a je rozhodnutá /pokud by se ve škole něco takového náhodou objevilo/, vnučkám postupně doporučit, aby odešly ze třídy a to pod jakoukoli záminkou. Jinak učitelky v malých školách a na malých městech jsou zatím ještě normální – ty nenormální, nebo dokonce aktivistky různých směrů, sám učitelský kolektiv překvapivě brzy sám vyštípe, což jsem ani netušil, že se děje.
  Ale ve velkých městech, kam dosáhnou různí Kartousové a jim podobní zločinci, to může být problém, to uznávám.
  Jak proti tomu bojovat – netuším. Pokud to dovolí ředitel, třebas i pod nějakou pohrůžkou ztráty nějakých fondů a dotací, pak je to prostě špatné. Ty kurvy, jako je Eduin se musí neprodleně zrušit. Jsou to jen kariéristé, odsávači státních peněz, hlavně ale zkurvení zmrdi, ničeho se neštítící.

  1. Jo a budu rád, když se k tomu zmrd Kartous, přímo na tomto webu, osobně vyjádří. Už se těším.

  2. Cenu Josepha Goebbelse za propagandu získává… https://i.redd.it/6t896vagc5571.jpg

 3. Taky jsem byl překvapen, když se jeden takovej vyjádřil k Prague Pride jako k přehlídce exhibicionistů a nechutných úchylů. Tvrdil, že mezi normálními 4% to je většinovej pohled.

  1. To může být pravda, mám dva kamarády gaye. Ani na jednom byste to nepoznal na první dobrou, nicméně to neskrývají. A k tý přehlídce se vyjadřují naprosto stejně.

 4. Bohatě by stačila jedna věta, které se ale dnešní „novinář“ bojí, jak čert kříže někam napsat a fakticky je už tabu:
  „Normální je heterosexualita“. Nic víc není nutné dodávat.
  Směr, kterým se to v současnosti ubírá /a nejenom toto/ nepřinese nic dobrého, leda tak další postupný rozvrat společnosti.
  A nakonec naše baby přemrdají vetřelecký opice.

  1. Hodím vidle: normální je mít vlasy.

   1. A čéče, to asi tak bude, aspoň v nějakejch věkovejch skupinách. Zajímavá votázka, dochází v pozdějším věku k posunu až takovýmu, že se to obrátí, nebo nadpoloviční většině furt něco zůstává? :D

    1. Vlasy jsou stěhovavý. Nikdo neříká, že musej zůstat výhradně na hlavě.

     1. Zajímavá idea.

      Kam že se pak jako že stěhujou?

      1. Mrchy lezou pod tričko – záda, břicho, a tak :D

      2. Na bradu.

   2. Nevim, ale u nas v laboratori je polovina plesatejch.

  2. Oni se toho boji, protoze pak si takovyhle vyroky berou skupiny aktivistu a vyvozuji z nich picoviny. Jedni z nich vyvozuji, ze tim vyrokem autor urazi jine sexuality a druzi z toho vyroku zacnou vyvozovat, ze kdo neni normalni, musi byt znicen. Obojiho se v historii objevilo dost. Takze to samozrejme nikdo nenapise, protoze nikdo neni dostatecne sebevrazednej.

   Bohuzel tato vyhrocenost je nakokot, protoze nahrava exhibicionistnim uchylum.

 5. Tak to bych řekl, že nejsi homofob, nýbrž racionálně uvažující jedinec, schopný oddělit reakci na špatné životní zkušenosti od prosté a unavující nenávisti.

  1. Jenze to je moc dlouhej popis. Dneska jsou zapotrebi kratke, uderne nalepky.

 6. Hmm, u nás je to asi v pořádku. Na podobný výjevy moje děcko školou stále ještě prvního stupně povinné reaguje ve škále od nadzdviženého obočí přes klepání na čelo po neskrývaný hnus.

 7. Popravdě mě osobně je to úplně jedno. Homosexualové tu prostě jsou byli a budou. Jestli je to normální je dost relativní. Ty lidi prostě jsou a zavírat před tím oči je prostě nesmysl. Jasný Prague Pride je řekl bych až extremní záležitost, ale na základě jedné přehlídky dělat zavěry…. Já se k tomu stavím tak, že mě osobně jejich sňatky nijak neomezuje a jestli jim to pomůže proč ne… Co se týče adopcí spíš se přikláním k tomu, že lepší být u homosexualů než v děcáku

  1. Nemáš ponětí, co potom takový děcko zažije ve škole. Dva fotry namísto normálních mamky a taťky.
   „Hele a fakt si ti tvoji fotři strkají ptáky do prdele“?
   Prague Pride nebyla jedna, to zaprvé a zadruhé – registrované partnerství musí stačit. Manželství má primárně úplně jiné účely a u buzerantů i leseb postrádá smysl.
   Děcko z děcáku aspoň ví, že normální je mít tátu a mámu, třebaže ti jeho se na něj vykašlali.
   Přednostně by děti k adopcím, měly dostávat bezdětné hetero páry, aby děcko mělo správné vzory, rozhodně ne tyhle porouchané bytosti. Můžeme je do určité úrovně tolerovat, jsou to taky lidi, ale nic víc. Nic jako klasické sňatky, adopce apod. Je to zločin.

   1. servisdok:
    Tak, tak, žádné úchylárny nestavět v zákon. Naopak, tvrdě zatočit s propagátory těchto směrů.

    1. A co konkrétně je uchylárna? A co je vlastně normálně? Před 100lety by jste byl úchyl když by jste ženu veřejně políbil. A co je vlastně normální? Když mě ho stará doma kouří je to normální? Příroda pusu rozhodně pro kouření ocasů nevymyslela. Nevím pánové jak jsem psal výše, když mě osobně to nijak neomezuje, neohrožuje tak ať si dělají co chtějí když jsou spokojení. To samé svatby? Můžeme tomu říkat jak chceme ve finále jde jen o to aby před úřadem měli stejná práva jako manželé. Co se týče těch dětí. Muži ti mají problém ti si to zařídit nedokážou, ale ženský když budou chtít tak si stejně poradí a státu se ptát nemusí a i to tak dělají…

     1. Nejsme před 100 lety a i kdyby, tak políbení páru muže a ženy na veřejnosti, bylo možná pro puritány nepřijatelné, ale ne pohoršující a úchylné.
      Máš hodně velký bordel v pojmech:
      Úchylárna ještě dneska pořád je, když se dvě buzny, nebo dvě lesby ohrabávají a olizujou na veřejnosti, přičemž zajímavostí může být, že lesby tohle téměř vůbec nedělají, nebo dost výjimečně.
      Dva buzeranti za to potom, naprosto poprávu dostanou do tlamy, protože speciálně chlapům je tohle prostě odporný a nejsou povinni se na tuhle úchylárnu koukat.

      Tady bych ti doporučil to tvoje: „Doma ať si dělají, co chtějí“, jenže oni to dělají na veřejnosti schválně – chtějí zbytku té normální, zdravé a nepostižené veřejnosti vnucovat tu svou úchylku a postižení jako normální stav, který ale chválabohu normální nikdy nebude.
      To prostě je úchylárna, protože je to úplně komplet proti přírodě. Pokud ti už stihli namlátit do palice 57 pohlaví, tak se tomu ani nedivím, že v tom máš bordel.

      Že dneska existuje čím dál víc sebestředných, sobeckých lesbických štětek, který na sobě těch deset minut přežijou chlapa jenom proto, aby to do nich napráskal – a ony pak mohly děcko vychovávat v naprosto úchylným prostředí dvou leseb, to ti jako připadá normální? Že si to takhle „zařizujou“ a nic s tím nenaděláme? A kdo tomuhle povolil opratě, co? Normální, zdraví heteráci, nebo banda úchylů, co to protlačuje různými cestičkami tak, aby to bylo buď nepostižitelný, nebo symbolicky? Děcko bude u dvou bab, jakkoli opečovávané, trpět absencí jednoho vzoru úplně stejně, jako u dvou buzerantů, s naprosto stejnými následky pro další vývoj a život.
      Ty budeš myslím taky dobrý číslo..

      1. Tohle nejsou způsoby, na které jsou frikulíni zvyklí z respiria u katedry genderových či jakých študií a z podobného prostředí. Domnívám se, že se diskusní kolega znechuceně odjebal stadiaľto. 8-))

       1. Za starý Sparty to bylo dost pravděpodobně naprosto normální, stejně jako ve zbytku Řecka.

        Ze skály prej házeli tělesný mrzáky.

        1. jj ve starým homořecku by alžbětko bylo už nejmíň generálo hele :O :O :D ;D

         1. Nicméně řádný sňatek jim taky neumožňovali. Ona vůbec by řecká „homosexualita“ byla dnes považována za pederastii – zneužívání dětí (chlapec je nejkrásnější, než mu začnou růst vousy apod).

       2. Já si myslím, že hlavní problém tohohle spočívá v tom, že jistí lidé z toho dělají filozofii, protože chtějí být nová Ayn Randová, nebo dokonce Lenin.

        Kdyby se z toho udělala ta část etikety, na kterou není třeba kravata, pak by 57 (nebo kolik) pohlaví by bylo jako domácké podoby jména a jakou kdo preferuje. Popřípadě jako když pan Novák vyletí z kůže, oslovíte-li ho „Pane Novák“

      2. No v rozpadlém manželství, na jehož rozpadu byly vinny obě strany – manželka a tchýně dítě absencí jednoho vzoru trpí stejně.

       A co když je jedna z lesbiček jako Viktorie z Metal family? https://www.youtube.com/watch?v=okIQd8GFehc

     2. A jinak – tobě fakt přijde normální, že si buzny strkají ptáky tam, kudy se u normálních lidí sere?

      1. …teda vona je to dost divná votázka .. mě nepřijde normální, že někdo je přitahovanej k tomu stejnýmu. Tím to hasne. Co kam komu kdo strká je úplně jiná věc a třeba proti téhle části na ženské nemám vůbec nic. To stejný se všema ostatníma částma. Na chlapovi by mi rozhodně nevyhovovala ani vagína :-D

       1. Aneb dle hesla ‚kunda je dobra vec, ale nesmi to bejt chlap, ani na chlapovi‘.

      2. Kdyby ses nějakých buzen, co spolu žijou dvacet let zeptal, kam si co strkaj, dozvěděl by ses, že v podstatě nic nikam. To, co ty si myslíš, se možná děje v ruských věznicích (málokdy a ze zcela jiných důvodů) nebo ve filmu, spíš ve fantazii heteroušů. Buzny a lesby žijou fakt trošku jinak, než myslíš.

      3. Tomu se rika reversni engineering ;-)

     3. Jujing
      1.
      „A co konkrétně je uchylárna?“
      – – –
      Konkrétně „manželství osob stejného pohlaví“. A dávat jim děti do adopce – o tom snad ani netřeba rozvíjet debatu, to musí mít negativní dopad na dítě už kvůli okolí. Co asi na takový abnormál jeho vrstevníci, že…?

      2.
      „…jde jen o to aby před úřadem měli stejná práva jako manželé. Co se týče těch dětí. Muži ti mají problém ti si to zařídit nedokážou, ale ženský když budou chtít tak si stejně poradí a státu se ptát nemusí a i to tak dělají…“
      – – –
      Fajn, ať si ženská „poradí“, když chce – ovšem není záhodno, aby dítě dostaly do parády takové dvojice. Výchova těžko bude fungovat tak, aby dítě nemělo komplikaci, když si tam třeba jeho máma bude držet nějakou frndu…

      3.
      „…mě ho stará doma kouří …“
      – – –
      O tom nikdo nemusí vědět a nikoho vně se to netýká.
      Ovšem výchova děcka buzi-párem jistě vzbudí pozornost. A uvnitř takové domácnosti to asi taky nepoběží, jak by mělo.

     4. Máš na mysli třeba tyhle dvě vylízaný kundy, co se JIM narodil syn? To jako vážně?

      https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/extinction-rebellion-alzbetko-a-veronika-holcnerova-aktiviste-zoufalstvi-migrace.A210531_101706_domaci_vov

      blbe

      reakce na Jujing

       1. Tak může to byt ai horší (a vsadim boty, že se to občas děje), třeba že si vyhledá biologickýho, ehm, donora, těžko říkat otce, a s režimem za zády ho násilím začnou obírat vo prachy :D

        1. Asi je to takovej kekel, že mi to ani nedává prohlížeč, po pár pokusech kdy sem ten shit nestihl zavřít, než mi ho to po každým restartu shodilo, se naštěstí povedlo…

        2. Tě pic. Jestli se tohle ukazuje běžně ukazuje, tak, prostě, nevim. Před 30 lety si člověk myslel, že kratochvíle německých turistů v pohraničí, šampaňské a kaviár, je tak to nejblbější, co se sem dostane. Vzhledem k tomu, že se prý účastnili z německé strany movití důchodci a z české póvl chtivý marek, to časově vypadalo tak na dožití z obou stran – žádná trága. Ale tenhle pár? Hele, co na to říkají děti, jak se jim to vysvětluje? Jakože „normálně“? Vždyť je to normální stejně jako strčit prsty do zásuvky. Nová skutečnost prostě chce nové lidi. Ale míchat se starými by se neměli.

        3. Uzasny, chudak prcek. Dva debini sobci zkazej zivot diteti.

      1. Nejaka takovahle kunda se dneska prilepila xilnici v Brne. Ja nechapu, proc:

       1) se tim media vubec zabyvaji – je to podpora terorismu, nic jineho
       2) proc se tim zabyvaji hasici nad dobu nezbytne nutnou, nez okolo debila udelaji zabrany s vyznacenim objizdky.

       1. hele :D :D
        ale jako jo se těm aktivistům podařilo mě uplně rozbrečet akorátže smíchem :D :D :D :D na takovýho lepivýho pitomu by nejvíc nejlepšejší medicína imho byla projímadlo a byto jako bylo uplně dokonalý :D :D :D :D

        1. Stary dobry persky skafismus, jen moderni suchozemska varianta.

     5. Jujing: Právě, že nejde o stejná práva. Obvyklé lži, nic nového. S několika „bojovníky“ jsem se bavil a všichni nakonec odkryli karty – musí se to jmenovat manželství, práva pro registrované partnerství jim nestačí.
      Nejen psi si lízají péro/kulky, doporučuju doučko.

     6. Pred 100 lety bylo normalni jezdit na koni, neumet plavat, mnohdy neumet ani cist. Ja nevim, ale k cemu ten priklad jakoze mel bejt?

   2. Servisdoku, ja si myslim, ze ti dva buzici ci dve lesby se dokazou postarat o to, aby to jejich adoptovane dite nechodilo do skoly s povlem vaseho formatu. Mimochodem homosexualove uz ted samozrejme deti bezne maji – typicky lesby si nechaji nastekat do boudy kamaradem (klasicky teplym), teplici zase obcas v nejakem obdobi zivota zkousi zit se zenskou.
    Nevim, kolik deti jste adoptoval vy osobne, ale z vasich hemzu to vypada, ze o problematice adopci a opustenych deti vite stejnou picu jako o vsem ostatnim. Decaky opravdu nepretekaji zuzovymi miminky, jejichz rodice tragicky umreli pri autonehodach. Spis je vsude plno beznadejne neudatelnych potomku ciganskych kurev na heraku. Dva fotrici nebo dve matky jsou fakt to nejmin strasny, co se temhle detem muze v zivote stat.

    1. Jedna vec je, ze ten fenomen existuje a nema smysl proti nemu nejak bojovat – ti lidi v drtive vetsine za svuj stav mysli a tela proste nemuzou. Jina vec ovsem je, dojebat zivot tem normalnim nejruznejsima kravovinama v ramci podpory tech deviantnich.

    2. Jenže o tenhle typ dětí nikdy nešlo. Dva buzící si rozhodně nepořídí do svého vymazleného domečku cigošské dítě z děcáku. Tady jde o výrobu dětí na zakázku, dětí, kterým se chladnokrevně a úmyslně sebere máma.

   3. Jasne, protoze deti potrebuji motivaci pro to, aby nekoho sikanovali a homosexualni pary dnes 100% nevychovavaji zadne deti. NE!!

    WTF?

 8. Kazdy magnet ma dva poly. Proto homosexualita nemuze byt normalni. Ale co si kdo dela doma je kazdeho vec. Respektuji jejich poruchu a vim ze proti DNA se tezko jde. Drzim jim palce aby v pristim zivote byli zas normalni.

 9. Jako leccos jiného, i tohle donedávna šlo. Z mého pohledu celkem v poho. Mě 4% nevadili a já jim taky ne. Oni měli svoje pajzly a já taky. Domácí způsoby byly každého věcí a veřejné/společenské se držely přírody.
  Od změny systému to je na nic. A v posledních tak dvou let to „na nic“ nabírá sílu vážně pekelnou.

  1. Kua, „mně“. I když to je dneska asi jedno.

Napsat komentář

D-FENS © 2017