Je vakcína lékem na „pandemii“ nebo je „pandemie“ skvělou předprodejní kampaní vakcín(y)? - zpět na článek

Počet komentářů: 54

  1. Ano, castecne. Dfens byl pred publikovanim upozornen, ze zkracena verze vysla na blogu Dr. Hnizdila a sam na tuto skutecnost na konci clanku upozornuje.

 1. https://www.svedomi-naroda.cz/2021/08/17/rozhovor-s-vedcem-prof-rndr-jaroslavem-turankem-csc-dsc/ – video k poslechu

  zkrácená upoutávka: https://twitter.com/22_faraon/status/1427862241706131458

  Příběh vědce prof. RNDr. Jaroslava Turánka, CSc.,DSc., farmakologa, imunologa a vakcinologa: „Měla by se vést odborná diskuze názorových oponentů, v níž by se otevřeně probraly možnosti řešení a jejich rizika. Ne vést propagandistické kampaně rádoby zaštítěné panelem stále stejných odborníků, kteří ani nejsou odborníky na dané téma,“ říká prof. RNDr. Jaroslav Turánek, CSc.,DSc., farmakolog, imunolog a vakcinolog, který se již přes dvacet let zabývá mimo jiné vývojem vakcín a je renomovaným odborníkem na systémy a technologie distribuce léků v organismu.
  Jaroslav Turánek sleduje aktuální dění ve společnosti se znepokojením jako vědec i jako občan. Poslední kapkou, která ho podle jeho slov přiměla vystoupit veřejně se svými názory, byly reakce oficiálních míst a médií na vystoupení MUDr. Soni Pekové. Co víme a co nevíme o koronaviru a vakcinaci proti němu? Jaká rizika s sebou nesou aktuálně používané technologie distribuce vakcín v organismu? Dává smysl plošné očkování, očkování dětí? Co víme o dlouhodobých účincích vakcín? Je potřeba mít v dnešní době jako vědec odvahu? V jakém stavu je odborná diskuze a v jakém svoboda v naší zemi? Na tyto a další otázky odpovídá prof. RNDr. Jaroslav Turánek, CSc., DSc., v našem rozhovoru.

 2. Ani se od obřích koncernů nedá očekávat nic jiného. Nejde o pacienta, ale o klienta. Nejde o zdraví, ale o prachy.
  Díky za článek, přesně dokumentuje uniklé videjko ze školícího semináře na nějakým konspiračním webu. Je třeba prodat produkt v první řadě, vše ostatní je druhořadé. Statistiky se „zakulatí“, nežádoucí se vypustí, když se klinická studie začne v první fázi vyvíjet pozitivně, tak se to stopne, stačí poloviční nebo třetinový výsledek.

  Když se dělá velký byznys, tak jde nějaká překážející etika stranou.

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017