Ilustrativní koláž k Istanbulské úmluvě - zpět na článek

Počet komentářů: 112

Přidat komentář
 1. Stále jsem proti přijetí Istanbulské úmluvy, jediný problém je (ostatně viditelný i u předchozího článku na tomto serveru), že většina proti ní bojujících jsou pitomci bez argumentů, s nimiž je poněkud cringe být na jedné lodi.
  A tak je to s řadou bruselských věcí; jsou to hovadismy, ale protivná hovada jsou ještě horší.

  Stojí velké úsilí být proti. :-)

  1. Dyť jste byl ještě před chvílí pro schválení.
   Člověče, trochu se v těch vašcih pocitech zorientujte.

   1. Říká ti něco ironie? A můžeme si tykat. :-)

   2. Pro úplnost se ještě přesně ocituju:

    Myslím si, že Istanbulská smlouva je redundantní zaplevelování právního řádu, obsahuje především zbytečná deklaratorní usnesení a je částečně škodlivá nerovným přístupem k pohlavím. Po přečtení tohohle článku bych byl hotov ji podepsat, jen proto, abych podobné blbosti nemusel číst.

  2. Na to už jsme trochu staří, zapadnout mezi ty „správné“ lidi, ne?

   1. Já to mám obráceně. Určité typy lidí se mi hnusí a vnímám dost nepříjemně, že s nimi mám společný názor. Sice každý z úplně jiných pohnutek, ale nešť.

    1. Na to už jsem rezignoval. Myslím si, co si myslím, bez ohledu na to, v jakém hejnu se octnu. Odstrašujícím příkladem je „rudá fena“ Šiklová – radši se mýlit s Amerikou, než mít pravdu s Ruskem.

     Pěknou úvahu na tohle téma rozvinul C.S. Lewis, když se stal křesťanem. Koho všeho potká v kostele. Nu vot,

     Viva Cristo Rey!

     1. Nechci tu začínat novou debatu off topic, ale Rusko/USA je něco jiného. Je jedno, jestli má Rusko pravdu, především je to náš nepřítel/konkurent a nejlépe nemá být. Kroky k tomu učiněné mohou zahrnovat i lež. Omyl je samozřejmě nežádoucí, ať už se mýlíme s kýmkoliv.

      Jinak ano, člověk musí přežít, že občas i stádo vepřů kvíká rozumně, ale dá to fušku. Někdy si říkám, že nejlepší způsob, jak zpropagovat feminismus včetně jeho extrémních forem, je pár challengerů.

      1. Náš? Mě z toho rozhodně vynech. Fiala nebo Ursula je můj daleko větší nepřítel, než VVP. A rozhodně je lepší, když je na severu Eurasie Rusko, než aby tam byla Čína.

       A feminismus je dneska zlo bez ohledu na challengery. Pokud prohrajeme, může nás smutně těšit, že mulláhové jim to vysvětlí.

       1. Čína je tak dobrá právě proto, že se nestará o personálie (Uršula, Putin; Fiala v rámci naší zemičky do téhle společnosti nepatří, úplně stejně by fungoval Babiš nebo Okamura nebo Skála nebo jak se jmenuje ten vrchní komunista), ale ví, že ovládnutí části světa je projekt na desetiletí až století.

        Plnovous mi údajně sluší, nudlovou polífku si odpustím, tak proč ne.
        Bůh je velký.

        1. Problém nejsou nudle, ale vepřové a pivo. Bůh je velký, a Alláha ať si nechají na Blízkém Východě.

         1. FYI, v Rusku je cca 20% muslimů a toto číslo dosti roste.

          1. Viděl jste to video, kde davy muslimů v Machačkale zaplnily letištní halu a hledaly údajné Židy z letadla, které přiletělo z Tel Avivu?

           Mají ten samý problém jako Francie nebo Švédsko, jenom v trochu jiných kulisách. Jednotlivce můžou zavřít, celý Dagestán těžko.

          2. V Machačkale si to dovolí, ve Volgogradu by je rozehnal OMON.

          3. dante003
           29.1.2024 v 15:03

           Tak, celkově je tam tlak na to, aby si každej žil jak se mu zachce, ale nesmí moc dělat bordel mimo meze normálnosti. V RF je několik desítek národů a víceméně to tam nejak funguje, rozhodně nemají no-go zóny ve třetinách měst kde si vládnou místní šaríja bossové svoje minichalífáty, moc radikální kazateli sou uklizeni (netušim esli je taky potkává oknitida nebo co). Po Beslanu na to zřídili pár novejch voddělení v bezpečnostních složkách a kucí se s tím nepářou.

          4. Mám dojem, že Machačkala zůstává v Dagestánu a v Moskvě žádná Machačkala není. Totéž se nedá říct o Mogadišu a Malmo nebo Molenbeek v Průseru. Též vypořádání se s těmito průsery probíhá trochu jinak, žáno.

          5. To jo, ale maji historicky know-how na „velké věci, které státy dokáží“, např. přesunout pár milionů někam za polární kruh a nechat většinu pomřít při budování světlých zítřků.
           Jinak se s neúprosnou demografickou realitou asi nevypořádají. Vůči ideodiverzi v podobě nějaké „umírněné verze“ je tohle náboženství očividně odolné. Je skoro až děsivé, jak dobře je ten pouštní pedofilní lupič vymyslel.

          6. Dissenter 29.1.2024 v 0:00

           Těch 20 % muslimů žije v Rusku, nebo v Ruské federaci?
           A co je na tom zvláštního?
           V Turecké republice, kandidátské zemi EU, žije 89 % muslimů a každému je to jedno.

          7. Bych si vyprosil, nejsem každý.
           Apropo: Nevíte někdo jestli stále probíhají námluvy Turbanova s EU? Prže pokud probíhají, pak je zřejmě Turecko považováno za bezpečnou zemi, jinak by přece nemohly probíhat námluvy s EUhnijí. Pakliže je bezpečnou zemí, co dělají migráčci na čáře s Řeckem. Pokud není bezpečnou zemí, proč probíhají námluvy. Samé otázky.
           Tak trochu stejné jako u toho Istambulského trojana co neprošel senilátem. Vo nic nejde, jen formalita k podpisu….bléééé voni to neschválili…bůůůů to je průůůůser.

          8. Gorgussien 2.2.2024 v 16:24

           Ach tak, mínil jsem každého z komentátorů počtu muslimů kdekoliv.
           Přístupové rozhovory byly před pár lety pozastaveny ze stejného důvodu, z jakého jsou zastaveny dotace Maďarsku a jsou vedena Soudním dvorem EU řízení proti Polsku.

         2. to JH
          Ne že bych trpěl nějakou představou o čtyřech manželkách, ona bohatě stačí jedna, ale ten islám IMHO nepředstavuje úplně nejhorší variantu. Digitální koncentrák je o poznání horší. Taky mi nepřijde, že by fousáči připravovali euthanasii doochodců.
          Když vidím, kam se Západ a speciálně naše kotlinka řítí, tak si říkám, zda by ten šlast a vepřový byla až taková cena.
          Mimochodem to prase nám libtardi chtěj zakázat taky. Že prej pak Gaia pláče a kysličník přibývá.
          Jasně, jsou i lepší varianty než ti s půlměsícem, o tom žádná.

          1. Hroch_bahenni: Ale náhodou je to vymyšleno skvěle.

           Skutečným nepřítelem Čechů je Brusel, ekoterorismus, LGBTQ úchylnosti, rakovinně zmnožení úředníci a byrokracie, prosazování masivního přijetí imigrantů, likvidátoři školství a vzdělanosti a průmyslu, zájmy USA, atd.

           Namísto toho skuteční nepřátelé vytvářejí mlhu, že nás ohrožuje Rusko, Putin nebo tak něco.

           Situace je tak daleko, že v Berlíně jsou četné nápisy: „Rusové, osvoboďte nás prosím znovu!“

           Já osobně vidím ty strašné následky, kdyby nás zabralo Rusko. Přestaly by pedofilní a buzerantské reje. Přestaly by uhlíkové povolenky. Ekoteroristé by dostali nakopáno s výstahou. Neziskovky by někdo chytil pod krkem. Levná elektřina, teplo. Školství by přestalo být likvidováno podle západního a Boloňského vzoru. Lidem by klesly ceny v obchodech. To by bylo strašné a příšerné, kdyby se to stalo. To by lidi se měli takové hrůzy moc bát.

          2. Alan.Cox 30.1.2024 v 18:14
           Nicméně myslím, že jim jsme někde u Kamčatky. Řekl bych, že nás nevnímají jako samostatný stát (Poláky jo). Berou nás jako německou kolonii, ne že by se moc pletli, a s Německem v konfliktu primárně nejsou.
           První odstavec – jo. Přičemž LBGT+@* je stejně jako mohamedáni jen nástroj k rozbití západní společnosti ze strany západních elit. Až se jednou zjistí, jak to vlastně bylo, budou budoucí historici nevěřícně zírat a mumlat Allahu Akbar.

       1. Já myslel, že ty zemědělské protesty s traktory, kvůli kterým se obtížně přejíždělo skrz Německo, byly s podporou AfD? Nebo to je zase jiná parta?

        1. To je právě ta druhá, anticivilizační, protizápadní, sebemrskačská.

        2. AfD ma ted podporu cca 40 % Nemcu, ale trachtori cca 60 % + 20 % souhlasi. Takze jen v AfD to asi nebude.

      2. Bojovat s nepřítelem pomocí lží? To mi připomíná hledání ZHN u Saddáma. Navíc v pořadí lidí zemí a institucí, které negativně ovlivňují můj život je Rusko a jeho vládce na nebodovaném místě.

       1. Tohle téma nehodlám rozebírat, je to marné, ale doporučuju nesměšovat vnitrostátní politiku (kde vadí daně, regulace, a tak dále) a boj jednotlivých skupin států o moc, území a suroviny (kde jsme historicky členy té, proti které stojí Rusko).
        Ulpívat na tom prvním a ignorovat to druhé je právo voliče. Nikoli politika nebo státníka (v EU nemáme).

        1. vím hned vo dvou aktivních stádnících a eště víc už ne ve vrcholovejch pozicích, ale furt aktivně nemlčících

        2. Kdyby politici začali mluvit o tom jaké jsou naše zájmy a jaké jsou zájmy našich sousedů a velmocí, pak by to byl konec politiky jak ji známe. Navíc mám pocit, že jsme spíš v partě, která se vytrvale a opakovaně snaží sjednotit evropu podle německých pravidel a přidat k tomu suroviny z ruska po dobrém či po zlém a druhá anglicky mluvící parta se zase snaží mít rozdělenou evropu a ovládat mezinárodní obchod. Kdo je v tomto náš přítel či nepřítel bych takhle od boku netipnul.

         1. Ada: Ne, jsme v partě, která se snaží Evropu přinést jako kolonii pro USA a velkokapitál.

          1. Ada:
           Podle mě to těžko někdo určí.Z Evropy se prchalo do Ameriky…Do Německa asi míň.
           Němčuráci jedou průsery v cyklech.To samo každej, ale oni ovládají kontinent.Takže jejich demonstračky a následný vývoj směřující k další nás ovlivňuje fatálně.
           Amíci mají zase svoje zájmy a nejradši by asi zpátky padesátky.
           Ale to asi víme všichni už delší dobu.

          2. Forge:
           Amíci mají svoje zájmy… k tomu jim na evropské půdě slouží Německo. Ale čert ví. Třeba už Němci dosloužili a na jejich místo nastoupí třeba Poláci. Těm by se to asi velmi líbilo (podle toho, co od nich občas slýchám) a troufám si tvrdit, že by se svou armádou byli v Berlíně dřív než svého času Žukov s Koněvem dohromady.

          3. hellfire:
           Opravdu jen čert ví.Poláci jsou svý(podle těch, co znám a taky trošku z toho, jak v minulosti „ťapali“) a troufám si tvrdit, že až to vypukne vyjedou do polí klidně na kombajnech.
           Repete:
           Amíci maj zase svoje zájmy….padesátky.

        3. Hele a jak moc daleko histericky jsme členy té grupy proti keré stojí Rusko? V 39 sme taky byli členy té správné grupy? Počeboval bych vot tebe nějaké to detailnější PŠM. Přijde ti taky unfér, že ta země má „zbytečně moc nerostného bohatství a měla by se podělit“(©Krvava Madla)?

         1. …tohle je puvodne vyrok Zelezne lejdy. Olrajtova uz jen kopirovala.

          1. Nechovala se tak Británie po celou dobu k Africe, Asii, Americe, zbytku Evropy?

          2. To bylo ale onehdá a na správné straně. Politicky Halalík, polytycky. Jako tady ten Dissidenter(viz „Tohle téma nehodlám rozebírat“).

      3. @Disidenter 28.1. v 23:24 2 nohy dobreeeee, 4 zleeeeee, ááááno.

       1. chudáci kolečkoví psi

        1. 2 kolečka dobré, 4 kolečka zlé

         1. Oh shit, a levitující psi, jak ti k tomu přijdou?

  3. No, ono se to dá ale úplně stejně vidět z druhé strany.
   Pitomciem bez argumentů (ale o to raději urážející všechny ostatní) může pro leckoho být Fiala a spol. A není lepší propagací Putina, než si poslechnout třeba Zděšenou Mirku.
   Přičemž teda míra nadutosti je řádově vyšší u těch správňáků. Říkám jako bývalý volič dlouholetý ODS, který by je normálně volil dál.
   Osobně bych se se vyhnul označování lidí s jiným názorem automaticky za pitomce. Ono to pak vede k nápadům zbavovat někoho volebního práva a tak.

   1. To je dost možné, ale mluvím o opačném jevu; o souhlasném názoru s lidmi, kteří jako zdůvodnění používají absurdní, emocionální, vulgární a především nesmyslné vývody.
    Putin je úplně jiný příběh, tím hůře, jestli je schopný. Je to nepřítel a sleduje-li to někdo jako gamesu, kde vyhrává ten lepší, zapomínaje, kde sedí, jeho chyba.
    O ODS mi ani nemluv. Její lapsy mě míchají už dost dlouho.

  4. „A tak je to s řadou bruselských věcí; jsou to hovadismy, ale protivná hovada jsou ještě horší.“

   No jo. Problém je, že ten mediální progresivistický tlak je ve společnosti tak silný, že musíte mít hodně silnou hroší kůži, abyste se dokázal přiznat k tomu, že to vidíte jinak. A lidi se silnou hroší kůží jsou holt trochu „jiní“ i v dalších oblastech.

 2. Hlavní problém s istanbulským sprosťáctvím je ten, že kodifikuje bolševicko-feministický narativ do právního řádu. Přímo říká, že muži jsou od přírody násilníci a hnusáci, zmetci a hajzlové (samozřejmě poněkud vzletnějším jazykam, nicméně zcela explicitně).

  Tím je zároveň Istanbulská úmluva protiústavní, protžoe naše ústava, resp. čl. 2 odst. 1 LZPS jasně stanoví, že „Stát je založen na demokratických hodnotách a nesmí se vázat ani na výlučnou ideologii, ani na náboženské vyznání.“

  To istanbulské sprosťáctví jednoznačně porušuje.

  Lidé jsou si rovni v důstojnosti a právech. (č. 1 LZPS) Jak by si ale mohli být rovni, když právo přisuzuje jednomu z pohlaví na základě neomarxistické ideologie roli násilníka a utlačovatele a druhému pohlaví roli a priori utlačovaného, kterého musí stát před tím prvním pohlavím chránit.
  Istanbulské prasáctví zavádí stav podřízenosti mužů ženám a to především skrze hrozící trestní stáhání na základě libovůle pouze pro příslušnost k určitému pohlaví.

  ergo, kdo je za schválení Istanbulského prasáctví, je sám prase. Je proti němu nutné zasáhnout jakýmikoli prostředky.

  1. Mozna to cely jen blbe chapeme a smyslem toho polotureckyho pamfletu je presvedcit chlapy, aby se prohlasili za zeny a paxe domahali svych vyhod.

   1. Já chci od státu pořádné odškodnění za to, že se cítím jako žena, ale stát mi odepřel možnost otěhotnět a porodit!

  2. Přesně tak. A ještě dovozuje, že násilí na ženách je tady kvůli stereotypním společenským rolím a stát se musí snažit stereotypní role rozbít a zavést nestereotypní. Jak? Výchovou od nejmenších prťat. Podílet se na tom mají neziskovky, které bude stát za tímto účelem financovat.

 3. Já jsme si aplikaci Istanbulského prasáctví (tedy bolševicko-feministického narativu) na své osobě prožil zcela explicitně u opatrovnického řízení o moje děti.
  A to po mě nešli fízlové, nikdo mě za nic neobviňoval, jenom můj kluk nahrál, co si soudruh soudce myslel, že nikdo neslyšel. Pravda, když desetiletej kluk vyjebe se soudcem a nechá ho vyhodit ze své kauzy, je to žinantní. Ale tu šikanu poté bych nikomu nepřál.

  Nestalo by se tak, kdybychom se spoléhali na férovost státního aparátu, ježe kluci čtou D-fense a pana Pecinu, tak si prostě soudruha soudce nahráli. Kdo je připraven, není zaskočen. JEdině díky tomu jsem opatrovnické řízení já i moji kluci vyhráli, pokud se dá v tomto kontextu o výhře vůbec mluvit.
  Ale celé řízení kvůli justiční šikaně a průtahům stálo cca 1 MKč.

  1. No vidis, kdybys nebyl slusnej clovek, ale treba nejakej hen ten fuj ruskej mafian, tak by te treba napadlo, ze levnejsi bude Voloda od Volhy, co si na pana soudce nekde v pruchodu pocka a slusne ho pratelsky pozada, jestli by te kauze nevenovat trosku vice svoji pozornosti. Nastesti ale je tohle jednani daleko tvym hodnotam a tak jsi zaplatil za mensi BMW, ve kterym se ale vozi nekdo jinej.

   1. Sysop: Ono by stačilo, kdyby u soudu mluvil trochu ruským přízvukem, a občas do toho z roztržitosti vložil ruská slovíčka.

    1. Nojo, ale tim by na sebe moc upozornil. Kdezto Voloda s xichtem a figurou Klicka umi bejt nezne presvedcivej v nejakym romatickym zatisi, kde nerusi zadni cumilove.

 4. No zajímalo by mne, kde autor přišel na toto (myšleno tu druhou část souvětí):
  „Takže ano, proti Istanbulské úmluvě jsou například také Rajchl, Okamura, Zwyrtek-Hamplová, Fico atd., což jsou bezpochyby magoři a, jak dokazují svou jinou činností, nefalšovaní poskoci Putina. „

  1. zmínění jsou putlerovo děvky, proč, že by nebyly/i?

   1. A opíráte to o něco konkrétního? Tedy kromě toho, že to psala a vysílala média.

    1. je to vypatlanej kretén, ten se nepotřebuje vo nic vopírat přeca

   2. Všichni jsme zaprodanci Putina. Do jednoho, včetně Ovcouna. Všichni pracujeme pro Putina. Někdo to ještě neví, ale Putin je tak fikaný, že vás přesvědčí nebo donutí makat pro Kreml – a zjistíte to až pozdě.

    Je marné se vzpěčovat – Putin vás stejně dostane na svou stranu. I Ovcoun si brzy uvědomí, že Rusko je nejlepší na světě – a nic lepšího není. Tak obrovská je schopnost Putina ovlivňovat svět. My jsme jen slabí a nic proti tomu nenaděláme.

    Jednoho dnes prostě vyměníme rock and roll za kozáček, elektrické kytary za balalajky a garmošky, a nefunkční USA vojenské letouny za funkční ruskou vojenskou výzbroj.

    1. Treba to ma Ovcoun nastaveny jako kdyz zlodej krici „chytte zlodeje“ a denne kouka na ucet, jestli rubliky prichazej.

     1. Já si také myslím, že Ovcoun je ruský agent. Mazaně ale křičí, že ruští agenti jsou druzí. Takoví jsou nejhorší.

 5. se taky divim, jak takovej kripl, jak ty, může mít na něco stejný názory, ale tak stává se

  každopádně sestimsmiř, teď seš vole dežolátor a kdovíco eště, sice ti to vůbec nedocvakne, ale to neva, už to nevokecáš, tak si zvykej, já se bavím královsky :DDD

 6. Hitler nebyl vegetarián a alkohol pil.

  1. Hitler byl woke aktivista

   1. Se mu ta cancel culture vymkla z rukou.

    1. No někteří tvrdí, že

    2. …v ní byl velmi úspěšný.
     Pravda, proti dnešní chamradi provozoval zbytečný overkill. Dnešní státní aktivisté se od něj poučili. Jim stačí, když v rámci svého páchání dobra kradou.

     1. Dneska by mu ty metody aktivisti zatrhli s tim, ze produkuje moc CO2 a byl by nahranej.

      1. Gréta by mu zavedla Freitag für die Zukunft

      2. na komíny se dá dát filtr ne ?

  2. No on se za vegose neprohlasoval, ale po svem potlachu na fronte v prvnim evropskem postuchovani mel fpici jatra, takze se musel krotit, pokud chtel fungovat.

 7. Moc se mi líbí ta jednota protikladů: „o nic nejde, všechno už dávno dodržujeme“ jako argument pro přijetí* vs. „nepřijetím se zhroutí náš okršlek vesmíru“…

  * Volně převyprávěno z Hlavy XXII: „při výdeji jídla v kantýně je pokaždé třeba podepsat prohlášení loajality, přičemž nepodepsání je považováno za projev neloajality a má za následek nevydání oběda“…

  1. v tom vobědu zrovna žádný protikladný jednání nevidim, nepodepíšeš, nežereš…

   1. Jistě, je opravdu možné požadovat podpis každodenně, i opakovaně…
    Opačným extrémem je manžel s prohlášením: „Už na začátku jsem řekl, že Tě mám rád. Až se to změní, povím Ti to.“

 8. Piráti jsou pěkná banda pokrytců. Řada evropských států má IS implamentovánuu již cca 10 let a přitom tam násilí a počet znásilnění stále vzrůstá. Takže objektivně řečeno je úplně k ničemu. Jen další „džob“ pro neziskovky a potenciálně i další úředníky.

  1. Sorry, oprava:implementovánu.

  2. ostatně nebyl to nejakej náměstek nebo takovej příživník vod nich, co má na krku nejaký násilnosti dyž vožralej naplech si dovedl na cimru nejakou podržpíču, že si dají se ženuškou troiku, a bylo zle? ale vlastně voni sou vrchnost, těch se to vůbec netýká, jak vidíme neustále, papaláši blekotají srdceryvný proslovy pro plebs a za pár hodin už dělají vesele sami pravej vopak…

   1. Poté, co Fero dostal na Moravě přes hubu, se Rakušan odvážil do Karviné jen s mohutným policejním kordonem a velmi početnou ochrankou.

  3. Na druhou stranu – cti je, ze si partaj nazvali prilehave. Zplundrovat, vykrast, nadelat bordel a bejt vecne pod vlivem, to sedi.

 9. Abi toho nebilo málo, gd ba. Spustili to na uštvané konzumenty ze všech stran. Tady máte organizaci – co bylo dřív slepice nebo vejce. S pobídkami businessmanů. Mimovládníky.
  https://www.youtube.com/watch?v=zK87uDviI7M
  A helemese, kdopak se tam vyloupl před stejnou kulisou.
  https://www.youtube.com/watch?v=culwTBGSefY
  Taktiktláž v manéži šapitó principály. Fakt se klauni předvádějí nejenom „škrlovic anča.
  pedro
  29. 1. 2024 23:05
  Ohodnotit příspěvek :
  Československo mělo námořní flotilu lodí, která vydělávala miliony dolarů! Měli jsme svůj přístav v Hamburku od 1945 za válku. Vše tento kripl prodal amíkem dosazenému zmrdovi!

  10
  0
  Odpovědět
  Pravdomluvny
  30. 1. 2024 06:22
  Ohodnotit příspěvek :
  Putin měl Banderonacistán do měsíce srovnat,jak vítr pastoušku a ne je šetřit!
  A ochranu kokaintransky Zelensskyho neměl vůbec slibovat.

  0
  0
  Odpovědět
  sergej
  30. 1. 2024 07:20
  Odpovědět Pravdomluvny
  Vás nenapadlo že když jakýsi jejich jenerál na majdanu řekl že udělají armádu a potom se uvidí kde se jim vyplatí dělat demokracii se jim plní a bez že souvislostí by to nešlo. Dostává vobuchem KoZa a NATO. Kdyby vyčistili kyjev tak by panáčci nedostávali zátěže nevím jak to nazvat zprostředkovaně a hledejte nepřítele s floskulemi pro děti v obecné. Tak kdo vás rajtuje, ruský styl kozálů a ne nepodobný z okrajiny je něco co nemohou pochopit jak trupelové figurky tak obyvatelé a hlupáci jdou vždy kukat, není vám to jasné že ne, pořád.

  1
  0
  Odpovědět
  Albi
  30. 1. 2024 07:16
  Ohodnotit příspěvek :
  Nevím, jestli se to hodí k tématu (podle názvu snad ano), ale všiměte si zajímavého “přiznání” ministra Rakušana v diskuzi s občany v Sokolově, při zmínce o
  “pomoci Ukrajině“:

  „Sedmdesát procent občanů České republiky pomohlo na začátku války Ukrajincům. Jsem na to hrdý,“ zdůraznil ministr.
  A doplnil, že pokud by u nás vypukla válka, svou ženu a své děti by také poslal do bezpečí.

  Své děti ano – a co děti ostatních?

  2
  0
  Odpovědět
  sergej
  30. 1. 2024 07:28
  Odpovědět Albi
  Je to v něm stará se s resortem o celek, sypte mínusy. 🙂

  0
  0
  Odpovědět
  https://www.pokec24.cz/krize-ukrajina/poznamky-k-valce-rusko-ukrajina/

Napsat komentář

D-FENS © 2017