Heroický zápas našich spasitelů s virem aneb veselá hra s čísílky - zpět na článek

Počet komentářů: 10

 1. Jen faktická: hrajete si s čísly úplně stejně, pokud si tedy s němi někdo hraje – to si netroufám hodnotit. Vynášet soudy srovnáváním štedrého dne s dnem předtím (kdy asi logicky labky snaží dohonit backlog), srovnávání pracovního dne s nedělí a to opakovaně… Jako zkuste to znovu a lépe. Tentokrát bez těch pičovin ohledně příčin a následků (akce a reakce, přičemž naše vláda jen reaguje na nevyhnutelné, takže v tomhle si myslím jste mimo), soudruhů atd, ale opravdu číselně. Zapracujte a pracujte s počty testů, nejen s přírůstky v absolutních číslech. Analyzujte data a matematicky dokažte korelace mezi hlasováním a testy. Porovnávejte porovnatelné a pak to bude zajímavé. A nebo to je zase jen důkaz, že každý správný Čech je expert na všechno (jen ne na dopravu, to je vyhrazeno jen vyvoleným ;-))?

 2. Hezká práce, ale naprosto zbytečná, protože pokud prvotní zdroj je falešný, vše ostatní je automaticky taktéž falešné. Jelikož jsem se z odkazovaného webu dozvěděl, že u nás se u PCR testů uskutečňuje 45 cyklů, tak je jakákoliv další debata zbytečná. Svinstvem naši vlády je, že tato naprosto irelevantní hausnumera jsou podkladem pro prodlužování nouzového stavu, přijímání Lockdwnů a restrikcí vůči občanům. K tomu nutno dodat, že samotná WHO vydala pokyn pro všechny státy – každý člověk s pozitivním PCR testem musí jít na klinické vyšetření a teprve dle výsledku klinického vyšetření je poziziva/negativa potvrzena, přičemž do statistiky pozitivně testovaných se mají zahrnovat pouze ti, které potvrdilo klinické vyšetření. Jenomže to by setsakramentsky nabouralo potřebu dalšícch NS s možnostmi převodů financí tam, kam je to potřeba.

  1. Tak ty lockdowny (naprosta picovina ktera nikdy nikde pred tim neexistovala) jsou ucel. Ucel je znicit vse, totalne srazit lidi na kolena, a nastolit digitalni totalitu. To co se muze zdat jako neschopnost nebo nesmyslnost neni nahoda. Je to ucel. Deje se to salamovou metodou. Lidi jsou conditioned aby to prijimali. Loni to byly dva tydny to flatten the curve, ted tri tydny bez opusteni okresu. Prijdou propustky, etc.

   Vsichni vedi ze PCR testy jsou fraudulent. Cetl jsem ze kdyby se testovalo do 35 cyklu, tak by bylo cca 3% tech udajnych nakazenych. Nemluve o tom ze to na co se testuje NENI virus.

   1. Jacq 22.3.2021 v 8:23

    Co je to ty „lokdauny“?
    Napsal jsem to tak ovlivěn skladbou vašeho textu.
    Pokud je účelem něčeho něco vyvolat, pak to něco není purpose, ale agent, you troubo.

    1. Na skladu textu se mysliteli vyserte a zabyvejte se podstatou, tedy jestli na to mate mozek a koule.

     You can look up in the Dictionary of the Great Reset what lockdown is, dumbo. Don’t pester me with your inane drivel.

     1. Hergot nešlo by to psát normálně česky?

     2. ביטע לעקן דיין טאָכ

 3. Obavam se ze podobne analyzy jsou nesmyslne. Jedine co muzou naznacit je mira toho jak vlada lze a manipuluje.

  Je potreba pochopit ze nejaky virus je naprosto nepodstatny. To je kourova clona pro to co se deje na pozadi tohodle bordelu. Zadny SARS-CoV-2 nikdy nebyl izolovan a nikdy nebylo prokazano ze by zpusoboval nejakou nemoc. Je to hoax. Sezonni chripka, nachlazeni, common cold. PCR testy ktere udajne odhaluji „nakazene“ jsou testy na genetickou sekvenci nejasneho puvodu, rozhodne ne nejaky virus (https://andrewkaufmanmd.com/sovi/). COVID-1984 is complete bullshit.

  Ceska vlada, stejne jako vsechny ostatni vlady, jsou do znacne miry obeti podobne jako lidi. Staty jsou kontrolovany skrze WHO a ruzne smlouvy a pandemicke plany, kde v podstate nemaji moznost jak se tomu vyhnout. Vse bylo pripravovane desetileti. Vlady a politicti zmrdi se na tom samozrejme snazi prizivovat jak je kde mozne, to dela uplne kazdy.

  At je to jak chce, jedna se o global coup d’etat, revoluci, WWIII. Nebojuje se tanky; boj probiha v hlavach lidi. Nepritel je lidska debilita, ochota si nechat vymejt mozek a nechat se znicit. Cil je prerusit trajektorii historickeho vyvoje smerem k vetsi svobode a prosperite vsech a nasmerovani sveta smerem k digitalnimi neo-feudalismu, neo-otroctvi. To je podstata veci, ne nejaky zasrany COVID-1984.

  Suma sumarum, resit nejaka cisla z ministerstva je smesne. Jsou to naproste sracky, smokescreen. Existuje znacne mnozstvi zdroju v anglictine, napriklad off-guardian.org kde jsou zajimave clanky ale hlavne se vyplati cist diskuze kde jsou odkazy na dalsi zdroje. V ceskem prostredi je virovy hoax perfektne zpracovany na resetheus.org.

  Tezko rict jestli je mozne tenhle hygienicky fasismus zastavit. To by asi bylo byvalo potreba nekdy loni na jare kdy je meli lidi poslat rezolutne do hajzlu s takovou picovinou jako je asymptomatic transmission (jeden z klicovych blabolu tehle lzi). Tez uz se z to ho stala realita a diskutuje se o nesmyslech postavenych na tehle lzi. Nicmene jedine cesta vede skrze odmitnutni te lzi od zakladu.

  1. Ne každý je schopen a ochoten vidět věc tak ostře a vyhraněně jako vy a ne každý je schopen a ochoten číst text obsahující anglické a fnancouzské výrazy.

   Důležitá otázka není virus/nevirus nebo analýzy/neanalýzy. Důležité je to, že nám lžou a hlavně, že nám bez jasného důkazu omezují základní občanská práva a lidské svobody! Takže ano, souhlasím v mnohém s vámi, avšak takovýto článek je potřeba. Ne pro vás, ne pro mě, ale pro někoho určitě.

   1. Ja nerikam ze clanky nejsou potreba, ale je potreba chapat co se deje. Nakonec jsem poznamenal ze clanek je prinosny v tom jak koreluje lziva cisla a konani vlady.

    To co se deje se deje uz rok a kazdy clovek mel dost casu se zamyslet, pochopit ze se jedna o habaduru (ani ten nejvetsi debil nebo germaphobe nemuze verit tomu ze by virus vylejzal po 9 hodine vecer) a hledat si zdroje informaci. Tedy jine nez lzi v mass media – to jak tam lzou je naprosto zjevne.

    To ze informaci v ceskem jazyce je malo je asi pravda, ale napriklad resetheus.org obsahuje spoustu informaci v cestine. Jinak anglicky by lidi meli zakladne umet a je v jejich zajmu aby si informace z jinych casti sveta vyhledavali.

    Obcanska prava a svobody omezuji proto ze to je ucelem cele tehle habadury. Svet jako ho zname se vycerpal, imploduje (podobne jako Druhy Svet). To co zazivame je revoluce uzke nejbohatsi skupiny kteri se snazi lidi dostat pod kontrolu aby se vyhnuli tomu ze se v budoucnosti obrati proti nim. Neo-feudalisticka revoluce.

    Jedina moznost je se jim na to vysrat odmitnout poslusnost. Ale ani to neni dost. Zpatky uz cesta nevede. Zpet se nevratime. Potrebujeme novou, svobodbnou vizi pro budoucnost. Alternative hygienicke totalite. Demokracie jak jsme ji znali je pryc, je to prazdna skorapka. Vycpela uplne stejne jako byl bolsevismus. Nakonec je priznacne ze v USA dosadili na prezidenta zombie typu Cernenka.

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017