Globální vrtění vrbětickým vocasem - zpět na článek

Počet komentářů: 69

 1. gab.com … kdyby nahodou. :)

 2. Hmmmm, mám jen jednu otázku, byl pan Kellner soudruhem nebo nebyl, podle tvého tvůrčího pohledu na svět, kterým sám sebe rozporuješ? :)

  1. … A Kavárna už se děsila a bila na poplach, jakou roli asi sehraje Kellnerova Nova – dosud srovnaná do jedné řady s Českou televizí, zatímco Prima už raději rovnou přijala „znamení šelmy na čele“ a zasadila si do firemního znaku rovnou jméno CNN (totéž jako po bolševické revoluci v Rusku značka Mosfilm). Tohle by Petr Kellner určitě nikdy neudělal. Když k tomu přičteme odporné sprosté útoky na ještě nepohřbeného, které se v revolučních levičáckých médiích Kavárny už rojí naplno, je jasné, kde v neděli bouchalo šampanské…
   https://www.protiproud.cz/politika/5712-atentat-na-ceskeho-podnikatele-jako-soucast-velkeho-resetu-co-maji-spolecneho-vrtulnikove-havarie-z-normandie-a-aljasky-olivier-dassault-a-petr-kellner-jako-obeti-globalni-velke-rodiny-co-nam-nestacili-rici.htm

 3. Já jen abych se v tom orientoval.

  1. To co rovněž spojuje obě tragédie, je význam obou aktérů pro národní ekonomiku, politiku a média. Jak francouzský miliardář a vlivný poslanec za UMP Olivier Dassault, tak Petr Kellner patřili k významným hráčům na domácí i světové scéně. Současně ani jeden nepatřil do úzkého globálního kruhu, který se pandemií rozhodl centralizovat veškerou ekonomiku, finance a média pouze do „spolehlivých“ rukou. A to tihle muži zrovna nebyli.

   Oba patřili mezi vlastence staré školy a upřednostňovali zájmy svých zemí a finanční zisk na úkor globalistických geopolitických plánů. Proto také oba dva čile obchodovali s Ruskem a Čínou, navzdory opačné politice globálních struktur. Navíc Dassault i Kellner patřili také k významným mediálním hráčům. Francouzský průmyslník a gaullistický politik vlastnil kromě jiného i vlivný francouzský pravicový list Le Figaro. Petr Kellner nedávno koupil společnost CME, jejíž součástí je i síť televizních stanic včetně české TV Nova. Nebylo to jednoduché, protože prodej musela schválit americká vláda. A ona tak učinila. Tedy – ta Trumpova. … Nehody a sebevraždy
   https://www.protiproud.cz/politika/5712-atentat-na-ceskeho-podnikatele-jako-soucast-velkeho-resetu-co-maji-spolecneho-vrtulnikove-havarie-z-normandie-a-aljasky-olivier-dassault-a-petr-kellner-jako-obeti-globalni-velke-rodiny-co-nam-nestacili-rici.htm

 4. Prima, MUDr. Challenger žije. Tak ještě ten Mrcasík. Na toho se musel někdo hodně nasrat, možná zrovna pan Vrabel svými analýzami vyhodnotil, že Mrcasík nebezpečný dezinformátor, nabonzoval ho a nechal propustit.
  Bylo mi naznačeno, že Vrabelové i Kartousové tento web čtou pravidelně a občas i přispívají..

  1. Propuštění z práce zabránit přispívání na Dfens konkrétně jak? Není rok 1996, už jsou i lidi co maj internet doma a dokonce v soukromém mobilu.

   1. … už jsou i lidi co vám cíleně na PC („na ten internet doma“) smažou ve jménu pravdy a lásky vaše soubory …. pokud budete moc poukazovat na realitu

    1. To asi jo, ale jak vyhazov z práce zabrání psaní do diskuzí?

     1. Nebude na to proste uz cas.

      1. Nebude na to právě proto mnohem víc času? ;-)

       1. Kdo je bez prijmu, snazi se honem praci sehnat a nema cas na picoviny. Vyjimkou pak je barevnej, kterej se praci shanet snazit nemusi, ovsem ten nikdy neni bez prijmu, nota bene ani mnohdy nevi, co je to vyhazov z te prace, ze.

        1. Žije kde, v 19. století? Si jako myslíš že nezaměstnej 16 hodin denně obráží s čepicí v ruce potenciální zaměstnavatele?

         1. Predpokladam, ze chodi od pohovoru k pohovoru, nebo se to dela jinak?

  2. Poslední příspěvky z 16.2.2021 nenaznačovaly, že by Jan Mrcasik hodlal ostře měnit přístup natolik, že by sem přestal cokoli psát…

  3. „Bylo mi naznačeno“ kým?

 5. A ještě 19.2. v témže tématu

  Jan Mrcasik

  19.2.2021 v 11:58
  Ona je otázka, zda je to myšleno jako negativní hodnocení Challengerova článku.

  Protože my staří víme, že se známkuje jako ve škole – ale novým se to jeví, že čím vyšší známka, tím vyšší skóre článku, protože progressbar na pozadí hodnotící škály leze nahoru směrem k 5.

  1. Ale pak si pamatuju, že psal něco ve smyslu, že už ho nebaví se ani holit. Nevím přesně.

   1. Tak je možné, že jeho bublina praskla. :)

 6. Chci se zeptat Challengera mimo téma tohoto článku.
  Koncem února jste psal o vytížení lůžek na JIP. Jestli si dobře pamatuji, tehdy media uváděly okolo 8 000 pacošů v nemocnici a vytížení 98-100% (opravte mě, pokud si špatně pamatuji).
  Dnes se uvádí cca 3 000 pacošů v nemocnici.
  Otázka: Jak se změnilo vytížení JIP?

  1. Ne

 7. Respektive zatížení JIP se zvýšilo, protože se rozjela elektivní operativa. Snížil se počet pacientů s COVID.

  1. Děkuji. Neměl byste chuť článek „Pane Blatný, jak je to vlastně s tou kapacitou míst na JIP?“ rozšířit o březen a duben? :-)

   1. Pan Blatný už je v prdeli. Ale jak dobře vidíte, žádný masakr na JIPkách se nestal, přestože počet nemocných ještě od data článku stoupl o desítky procent.. a co? Nic ne nestalo. V momentě, kdy fízlové začali okupovat hranice okresů, nikdo se už o JIPky nezajímal, už vládní chamraď měla, co chtěla. Babiš a jeho novináři si našli jiný způsob manipulace.

 8. Hezký souhrn událostí, pěkně pohromadě, váš styl mi připomíná Pařížskou spojku z Roklenu, díky.

 9. Je si pan Challenger vedom toho, ze linkovane video na Joeovu narkolepsii je fake, ze jo?

  1. Tak určitě, stejně jako se onehdá 3x vyválel na schůdcích do letadla. Také fake, že jo?

   1. Ale ja snad nemluvim o situaci u letadla, ale o nepovedene sestrihanem videu, kde ma Joe usnout behem rozhovoru. Nemusite byt odbornikem, abyste tohle poznal.
    Ja se zbytkem clanku vicemene souhlasim, na JB mam podobny nazor. Jenom mi prijde komicke, ze v clanku o fake news je pouzity fake.
    Nevim, jestli je JB narkoleptik, ale z toho videa to neposoudite. Thats it.

  2. Jn, to bylo fakt pěkné. I s tím zasalutováním nahoře. Tak ale náš prezident to není, že.

   1. Podle chovani nasi vlady a medii se ale zda, ze je.

  3. Sleepy Joe usnul a pak někdo ten úsek vzal a několikrát ho pastnul za sebe. Tím je zvýraznil skutečnost. A to má dokazovat, že Sleepy Joe nemá příznaky narkolepsie v rámci senilní demence?
   U dědoušků a babiček je tenhle úkaz docela běžný, že si na chvilku zdřímnou. ještě že víme, kdo má za USA prst na tlačítku jaderného arzenálu. Já se docela bojím. Vy ne?

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017