Giacomo Casanova a jeho život z pohledu obyčejného člověka 21. století - zpět na článek

Počet komentářů: 119

Přidat komentář
 1. Zajimave, kdyz rozebirali jeho zapisky na Ceskem rozhlase, dosli k zaveru, ze mel za zivot neco okolo 25 milenek.

  1. Zajímavé. Vážně ještě existuje člověk, který věří Českému rozhlasu? Človíčku, Vy jste unikát a svatá prostata v jednom. Dávejte na sebe pozor, ať o Vás nepřijdeme.

   1. CRo verim asi tak podobne jako autorovi QR, proto pisu „zajimave“, treba k tomu bude mit kdo co dodat.

    1. Casanova sám píše, že svedl stovky žen. Ve svých pamětech se ovšem zabývá jen těmi největšími trofejemi, kterými byly třeba jeptišky, nebo šlechtičny. Taková ta nevinná zábava s dcerami hospodského, u kterého jedl a večeřel mu nestála za zmínku, stejně jako většina kněžek lásky.

 2. Byl to jezdec.To samý Kelly, ten dopadl ale špatně.Ale na negry s kouzelným kufříkem na klonování peněz blahé paměti to nemá:-)

 3. „(tatínek si ji udělal s její sestrou)“

  Does not compute :)

  1. Tak byla to vlastně jen polorozená sestra :-)

  2. Doporučuju rodokmeny faraonů, to je jeden incest vedle druhýho. I vojetí vlastního dítěte tam je.

   1. ono, se to někdy povést může a někdy nikoli. Nina byla fakt potvora ze své podstaty. Pokud jste četl Na východ od ráje, tak něco jako Cathy.

  3. To už je skoro na úrovni klonování – 3/4 genofondu po tatínkovi :-)

  4. Proč by to nešlo? Historicky celkem běžná záležitost, Fritzl style?

  5. Jako v Cimrmanovi („To není moje matka, to je tvoje sestra.“)

 4. Zaříkávání u krvácení asi vážně pomáhalo vlivem sugesce či hypnózy. Rasputin takhle vcelku úspěšně léčil krvácení u careviče Alexeje, který trpěl hemofilií. Zřejmě i mužici už tenkrát věděli, že každé velké krvácení se jednou zastaví a dokonce to lidi často i přežijí, když je aspoň někdo drží za ruku a uklidňuje:D

  1. Ve starém Egyptě měli Faraóni na dvoře Královského zastavovače krvácení.Prý to byl většinou nějaký nevzdělaný venkovan, jehož pouhá přítomnost zajistila lékařům klid na práci.

  2. No, Rasputin podle vseho hlavne zmenil davkovani aspirinu ci jakeho leku a to tak, ze na nulu. Dneska vime, ze ten lek podporuje redeni krve a s nejvetsi pravdepodobnosti byl duvodem naruziveho krvaceni Ruskeho prcka. Ne, ze by pak nekrvacel, ale nekrvacel tolik. Tolik k ty sugesci.

   1. dle komentáře Ludvíka Součka, který se Rasputinem detailně zabýval, měl skutečně tento frajer některé nadpřirozené schopnosti. K těm bych řadil i schopnost chlastat tak, že všichni byli pod stolem a on stál na nohou, nebo šukat jak Siffredi v plné síle na koksu

 5. Hele, všechno bych mu věřil, ale těch 6-8 vyléčených syflů fakt ne. Spíš to byla jedna nákaza, která s ním žila a občas se projevila. My si takhle zase chováme zlaťáky, chlamydie jiné rezistentní potvory.

 6. Casanova: „Když je člověk mladý a má dost odvahy, pak se může na štěstí spolehnout“

  1. Jestli on se Casanova ve svých pamětech tak trochu nechlubil, a bohapustě si nevymýšlel ve spoustě věcí, tak bych to viděla. Papír snese všechno.

   Koneckonců chtěl své paměti asi prodávat a vydělávat na nich. Tak to nemohl být tuctový příběh. Možná jsou jeho paměti jen variací příběhu Harryho Pottera ohledně souladu s realitou.

   1. Tak ony knihy takového zaměření se prodávají nejlépe. Viz Stoletý stařík a Forest Gump.

  2. Ano, Casanova bral stáří jako prokletí a jako období života, kterému štěstí nepřeje

 7. Nemci se vyhybaji tomu politicky nekorektnimu terminu tak, ze napisou regeN. Coz muze znamenat i dest. :)

 8. Já bych tu rtuť tak nechválila. Před znalostí antibiotik se léčilo těžkými kovy, které trávily člověka i původce infekce. Dost často člověka dřív. Arzén, rtuť, stříbro tehdy i dnes trošku fungovaly, jen to velmi často člověk nepřežije a ukládají se v těle.

  Dnes z toho zůstalo jen koloidní stříbro. A i to zůstává do značné míry v těle. Pokud máte špatnou vodu nebo koloidní stříbrné částice nebo to používáte dlouho, tak nevratně zmodráte.

  Navíc je otázka, jak moc silná syfilis tehdy byla. Ona jaksi baktérie Treponema historicky postupně mutovala z relativně neškodné nemoci do nemoci velmi drsné. Kdysi před mnoha staletími to byla víceméně neškodná nemoc. Ale pak jí trošku pomohlo cestování kolem světa a stala se z ní bestie.

  1. sem zaslechl cosi vo renesanci sirnatejch léčiv, dyž antibiotika ztrácí účinnost, něco novýho v tomdle ohledu, nebo to bude století bakteriofág?

   1. Máme kapitalismus. Farmaceutické firmy budou dělat, co ponese pořádný balík. Vývoj antibiotik nese méně než třeba prodávání vakcín, za které ruší stát a smlouvy nadiktuje Brusel.

    Hromadný chov zvířátek v čím dál větších halách a krachy malých zemědělců si žádají konstatní používání antibiotik. Uznejte, že nákaza se v koncentrovaném počtu jedinců šíří jako po másle, a dělala by velké škody. A tak trénujeme naše baktérie, aby se naučili být rezistentní.

    No a pak neřízená migrace do Evropy, včetně Ukrajinců, kteří sem nosí dávno vymýcené a zde již neznámé nemoci, holt znamená import čím dál ošklivějších a zákeřnějších nemocí. Zvykejte si. Je jen otázkou času, kdy vznikne nějaká skutečná epidemie, při které zařve hodně lidí, kterou přitáhli migranti z Afriky, Ukrajiny nebo arabských států. Otázka není jestli, ale kdy.

    A aby to nebylo málo, tak je politicky potlačované upozorňovat na nemoci, které jsou rozšiřovány homosexuály – zejména HIV nebo syfilisu. Všimli jste si, jak najednou zmizela prevence a osvěta o nebezpečnosti HIV/AIDS? LGBTQ nade vše! Nikdo je nebude ostrakizovat, že snad něco roznášejí. Podle českých zákonů není dnes povinen váš sexuální partner vám sdělit, že má HIV. Až tak daleko to dotáhli aktivisté.

    Původce syfilisu, baktérie Trepanoma, je taková divná. Neumí řadu biochemických drah, je to takovej bakteriální očesanej ňouma. Ale to je také jeho síla. Na povrchu té baktérie najdete jen velmi málo proteinů, kterých by se mohl chytit imunitní systém nebo aby se dala vyvinout vakcína. Mimo člověka je s ní do pár dní ámen. Je to taková neschopa. Ale je příšerně nakažlivá a velice slušně pohyblivá.

    1. „osvěta o nebezpečnosti HIV/AIDS“

     Naopak. Hoax COVID umoznil spouste lidi pochopit ze HIV/AIDS byl uplne stejny hoax. Neexistujici nemoc „diagnostikovana“ amplifikacni PCR metodou.

     Podobne jako COVID neni nemoc, je to novy souhrnny nazev pro nemoci zname jako nachlazeni, chripka, ryma, kasel, pripadne zavaznejsi varianty jako zapal plic, AIDS neni nemoc. Je to souhrnny nazev pro celou radu nemoci.

     The common denominator pro oba hoaxy je udajny virus ktery tyto nemoci zpusobuje. Zasadni potiz je v tom ze nikdy nikdo takovy virus nevidel (nepurifikoval) a nedokazal ze by neco zpusoboval.

     To ze vjedci vcetne dochtoru the world over have been yapping about this bullshit for decades and years, respectively, changes nothing regarding the aforestated whatsoever.

     https://odysee.com/@AKINA:7/2021-11-23-SC4-Claus-Kohnlein-HD4:0

     1. Ty krávoviny, že viry neexistují, a nikdo nikdy virus neviděl – se, pěkně prosím, šíří z kterého opiového doupěte?

      Když si do google strčíte dotaz, můžete najít tisíce a tisíce obrázků virů v elektronovém mikroskopu. Včetně toho HIV. Pokud je někdo schopen tvrdit, že HIV nebo viry obecně neexistují – pak si může jejich fotografie najít velice snadno na internetu.

      https://www.verywellhealth.com/hiv-microscopy-in-pictures-48651

      1. Nekrm to.

       1. Soudruhu syspe, vodmrdej se a.k.a. fuck yourself off. Nobody’s asked you for anything so shove your unsolicited advice up your ass.

      2. The pictures are pretty for sure. However, the fact that you see something under a microscope means zilch, nada, rien, big shit. I repeat BIG SHIT.

       What you need to do is prove that what you call „virus“ is a pathogenic particle causing disease. And lo and behold, that’s never been done. I repeat – NEVER DONE. The methodology of virology is fundamentally flawed, if not outright fraudulent. You think that virus causes disease because you BELIEVE that virus causes disease. You have ZERO proof.

       AIDS, just like COVID, is NOT – I repeat NOT – a disease. It’s a novel name for a bunch of existing diseases that have been (fraudulently in many specialists‘ opinion) reclassified because of an alleged virus – HIV and SARS-CoV-2, respectively.

       I understand that for you, this info might be shocking – just like it was shocking for your predecessors of yesteryear to find out that lightning is cause by electricity and not by the wrath of God – but before you start spewing other halfwit remarks, you should examine the evidence, or the lack thereof, and relevant literature.

       Virology is a faith-based or circular-reasoning-based pseudoscience worth shit.

       1. Ty ptákoviny, že nebylo prokázáno, že virus je částice šířící nemoci – ty se šíří ze kterého opiového doupětě? Mě to jako lékařku zajímá, protože v poslední době se s těmito pitomostmi roztrhl pytel. Někde to musí hnízdit.

        Že viry způsobují nemoci, a dokonce přesný popis celého mechanismu a procesu, je prokázán a popsán tolikrát, až to hezké není.

        1. Mila lekarko, ten zvast o „opiovem doupeti“ jsem minimalne jednou nebo dvakrat prehledl. Tentokrat te s tim posilam do hajzlu. Zaraz si to opiovy doupe do prdele. Pripadne tuhle radobyvtipnou hlasku pouzij az budes mit za interlocutora podobneho dogmatika jako je tvoje allopathically lekraske ja.

         Bohuzel proces popsany neni. Jedna se o circular reasoning. Virophilove neprovadeji control experiments a kdyby je provadeli, zjistili by ze process kterym udajne dokazuji ze viry zpusobuji nemoc ma stejne vysledky jako kdyz probehne bez udajnych viru.

         Existuji castice kterym virophilove rikaji viry a ascribuji jim pathogenicke ucinky? Zcela jiste. Co to je zac? Nikdo presne nevi. Jako nejpravdepodobnejsi vysvetleni se jevi to ze jsou to exosomes, tedy zbytky rozpadajicich se bunek. Co zpusobuje to ze se bunky rozpadaji? Nevime.

         Virology is a cul-de-sac of science, a pseudoscience. Live with it.

         Na tohle tema probiha enlightened debate – https://viroliegy.com/. Check it out if you have the cojones/ovarios to step out of your comfort zone.

         Jinak te pre-emptively posilam do hajzlu jestli jeste jednou zakrakas neco o opiovem hnizde.

         1. Asi jste špatně četl, co jsem se napsala: Mnohé mechanismy působení virů a jejich nemocí jsou DETAILNĚ popsány a prozkoumány. Zřejmě to nechcete slyšet, nechcete to číst.

          Viry jsou, pěkně prosím, buněční parazité. Pronikají dovnitř buněk, kde využívají aparát buňky ke svému rozmnožování. Buňka přeprogramovaná virem „se pokazí“ a začne vyrábět kopie viru. Buňka začne pracovat nevratně pro nepřítele – virus, a začne čím dál rychleji vyčerpávat zdroje buňky a zdroje organismu. Detaily se liší podle druhu viru a dalšího.

          To, že si někde parta hlupáků dělá „enlightened debate“ – to si dělá kdekterá náboženská sekta. Například jiná „enlightened group“ zvaná Boko haram (česky: knihy zakázány) dělá zase osvětu o tom, že knihy jsou škodlivé a odvádějí od správného následování Mohamedda a uctívání Alláha.

          1. Ve skutecnosti se mylis. Jses zoufale neiformovana. Ja jsem ohledne toho jak virophilove vysvetluji pusobeni viru DETAILNE obeznamen, vim vsechno o tom jak virophilove popisuji udajny cytopathic efekt udajne pathogennich viru a jakou methodologii k tomu pouzivaji.

           Jses to naopak TY KDO NECHCE SLYSET A CIST nic o intrinsic flaws tehle vasi virophilni teorie potazmo cele germ theory.

           Celkem se nedivim. Jses doktor, coz znamena ze jsi tezce indoktrinovana studiem allopathic medicine a pusobis v odvetvi ktere je extremne regulovane, where you’re subject to prescribed „lege artis“ protocols, with minimal room to exercise your own judgment (that is if you had any), let alone to voice an opposing opinion. Any dissent in the medical field is severely punished and subject to criminal prosecution too. Navic jses urcite na sebe pysna ze ses dokazala nabiflovat kolik ma clovek v tele kosti etc. a zcela jiste trpis pocitem nadrazenosti vyverajici z tohoto faktu.

           Hovno devce, 100x hovno.

           Viry kurva do pici nejsou zadny parazity. I podle ty tvoji vlastni teorie jsou to nezivy particly tak laskave neblemcej neco o parasitech.

           Zadna nakaza nebyla NIKDY NIKDE v prirodnich podminkach prokazana, naopak vsechny pokusy nekde nekoho nakazit tragicky selhaly. Virologie je laboratorni veda ktera se lopotne s pomoci velmi komplikovanych velmi uchylnych metodologii snazi prokazat utkvelou myslenku lidi jako ty ze nemoci jsou zpusobovany pathogeny – viz germ theory.

           Pote co vyslo najevo ze bakterie nemoci nezpusobuji, tak vjdeci potrebovali neco novyho, tak si vymysleli viry.

           S Boko Haram si vyliz prdel podobne jako s opiovym doupetem. Starej se o to jak jses tragicky neinformovana, jak mas vymytej mozek, etc. Nabozenska sekta jses ve skutecnosti ty a ostatni virophilove. Vy nemate nejmensi tuseni o tom co je SCIENCE PER SE. Mate pocit ze nejakej curak nebo pica v bilym plasti se zkumavkou v ruce je vedec. Neni. Je to nejakej curak nebo pica v bilym plasti se zkumavkou v ruce.

           If you want to learn about what science intrinsically is, watch this:
           https://odysee.com/@AKINA:7/2021-10-22-SC02-Urmie-RAY-HD4:0

           Tvoje mektani o uctivani je navysost absurdni. Jses to ty a tobe podobny tmari kteri se jako kliste drzite nejakejch pochybnejch teorii a bojite se jako cert krize se vubec zamyslet nad tim jestli nezijete v bludech.

        2. Zde je odkaz jeste na jiny pohled – matematicky. Z matematickeho pohledu je virus jako pricina respiracnich onemocneni picovina. Naopak, existuje temer 100% korelace mezi teplotou a nemocnosti/smrtnosti.

         Nejaka virova nakaza doesn’t ENTER INTO THE EQUATION. Get it?

         https://odysee.com/@decoderleco:c/le-mythe-de-la-contamination:e?src=embed

         The fairy tale about the bad bad virus is dead.

         1. Mám doma knihu, která matematicky dokazuje, že v prosinci 2012 nastane konec světa. Nějaký alternativní nadšenec mi ji zdarma poslal, aby mě přesvědčil.

          Asi tak.

          1. „Mám doma knihu, která matematicky dokazuje“

           False analogy. Learn the basics of logic.

         2. První věda vědecké metodologie zní: Korelace není KAUZALITA (příčinná souvislost).

          Ještě jednou: KORELACE není KAUZALITA, KORELACE není příčina ani důkaz příčinné souvislosti.

          To je slabikářový základ vědecké metodologie.

          1. „Korelace není KAUZALITA“

           You’re right about that. But it stands to reason that if a temperature-based model yields higher correlation that virus-based model, then there is something wrong with the latter.

           But I gather that you didn’t even watch the presentation. Jen tak si poustis svou indoktrinovanou hubu na spacir.

           Be that as it may, CAUSALITY HAS NEVER BEEN PROVEN in regard to the hypothesis that disease is caused by viruses.

           THE BOTTOM LINE IS THAT WE DON’T REALLY KNOW WHAT CAUSES DISEASE. At best, we kinda know how to treat some of them. Oh yeah, it’s shocking – after all it’s the 21st century, right. Like, what do you mean, we don’t know what causes the flu?!!! No je to tak, vime respektive vite hovno.

           Viry to nejsou. Snad i indoktrinata tvyho typu by mohlo trknout ze je divny ze nejaky lidi ten udajnej virus „chytnou“ a jiny ne. A hlavne nezacni zvanit neco o antibodies. That exactly the same construct as viruses. Since you’re so fond of the scientific method, you’ll sure understand that proving one construct with another construct is pure phantasmagoria.

           To ses ty: https://www.youtube.com/watch?v=uX0XOcjVyz0

          2. Mohl bys přestat psát emericky, čuráku? Tady jsi v Čechách, kriple. Tvoje sračky se nedají číst.

      3. Ztrata casu… :-) Vsechno je to konspirace viromrdu… :-D

       1. Neres veci na ktery nemas ani mozek ani koule. Bez si vole stoupnout pred ockovaci centrum abys byl prvni v rade az hodni soudruzi fuckccinologove vynaleznou nejakou novou zarucenou fuckccine proti nehodnemu viru.

        Konspirace neres vole kurva vole. Prece by ti soudruzi virologove, fuckccinologove, nebo soudruzi politici nelhali.

        Nejde jim o nic nez o tvoje dobro, n’est-ce pas?

        Is this explicit enough for you to understand that your idiotic remarks would be best left shoved high up in your asshole you dimwit?

        1. „Neres veci na ktery nemas ani mozek ani koule.“ – povedal chodiaci mozog s guľami ako grapefruity.

         1. Tovarish Satan,

          The truly fascinating thing about you and the rest of your virophile motherfuckers is how you shy away from any discussion about viruses and their alleged existence. Well, that’s an understatement. You don’t shy away, you frantically scamper, shove your head into the asshole of another imbecile of your ilk, and together spew shit demonizing anyone who dares tackle this topic.

          What’s up, Tovarish? You’re too fucking afraid that somebody will put a dent in your indoctrination? Scared shitless to find out that the world is not what the fucks want you to believe it is? Prefer living in the cage they’ve implanted into your mind to a true freedom?

          Fuck you, Tovarish Satan. Fuck you in the ear. You wanna be a fucking obedient slave, your prerogative. Not me, Tovarish.

        2. Kubiku, ty nikdy nezklames :-) Beres na to neco? Ciste ze zvedavosti, je to 22.0 nebo 22.8? Je uzasny, jak kazdyho hned prokouknes :-D

         1. Whatever the fuck are you doinghere? You’re supposed to be in the queue for the next fuckccine, dimwit!

          1. A ja si rikal, co to prede mnou stoji za typka, a on to mistni dymvit :-D Tesi me!

      4. Keby len vidieť. Však si to už môžeš aj vyrobiť v labáku presne na zakázku. Zadáš, aké funkcie to má mať a oni ti tam tie funkcie nakopírujú do genómu. Zrg/Ling je v tomto horší než priblblí plochozemci.

       1. Psychopathy, kindly fuck yourself off. Into your lab, if that’s where you like to jerk off.

        Once done, join the other fuckwit in the fuckccination queue. You’ll be the second to receive the jab, unless some other fucking idiot has now taken your place.

        https://nouveau-monde.ca/les-injections-sont-elles-sures-et-efficaces/

      5. So much for the pretty pictures:

       “For example, most cytologists know, but readers of elementary textbooks do not, that when one looks at an illustration of an electron micrograph: an animal has been killed; it cools down; its tissue is excised; the tissue is fixed (killed); it is stained with a heavy metal salt; it is dehydrated with increasing concentrations of alcohol; it shrinks; the alcohol is extracted with a fat solvent, propylene oxide; the latter is replaced by an epoxy resin; it hardens in a few days; sections one tenth of a millimetre thick, or less, are cut; they are placed in the electron microscope, nearly all the air of which is pumped out; a beam of electrons at 10,000 volts to 3,000,000 volts is directed at it; some electrons strike a phosphorescent screen; the electron microscopists select the field and the magnification which show the features they wish to demonstrate; the image may be enhanced; photographs are taken; some are selected as evidence. One can immediately see how far the tissue has travelled from life to an illustration in a book.”

       https://viroliegy.com/2022/03/11/sars-cov-2-tem-images-game-over/

       Jestere vole, you’re full of shit a.k.a. jsi plnej hoven

    2. Proč by měli dál pracně pracovat na globální agendě neexistující HIV? Ta agenda HIV/AIDS splnila svůj depopulační účel, tj vystrašila lidi tak že šukají jen s kondomem.
     Důsledkem je co ? Že bílá populace vymírá, bo se nerodí děti. Dřív mladí šukali ostošest, a důsledkem bylo „nechtěné“ těhotenství, které se často přetavilo v docela funkční manželství.

     S kondomem a antikoncepcí může moderní mladá dívka cestovat po celém světě a poznávat čuráky všech velikostí a barev až do 35ti.
     Pak najednou zjistí že chce rodinu, přijede tedy do ČR kde zjistí, že všichni slušní chlapi jsou rozebraní a má smůlu.
     Účel agendy HIV/AIDS byl splněn, západní bílá rasa se už neumí rozmnožovat a vymírá.
     O to usilovněji se ale snaží barevní přestěhovalci, takže nejčastější jméno novorozence na západě je Ahmed, který má obvykle 8 dalších sourozenců.
     Kalergi v hrobě rotuje radostí.

     Kromě toho, teď už mají na depopulaci bílých evropanů rychlejší nástroje, jako je smrtící injekce, náhubky, lockdowny, deptání lidí skrze média. A za chvíli přibude hlad, zima, nedostatek všeho, a skutečné epidemie ze špíny a špatné stravy.

     1. „docela funkční manželství“ ?

      Už to nehul.

      1. To grg:

       Toho neřeš, to je známej kašpárek. Ostatně hejtit kondomy může jen vůl. Fakt je ten, že mechanický antikoncepci vděčíme za snížení výskytu pohlavních chorob a tečka. Jasně, do jistý míry by se to dalo řešit můžskou obřízkou, ale ta řeší jen virová onemocnění a rozhodně ne stoprocentně, navíc v našem civilizačním okruhu ( míněna Evropa), prostě není běžná.
       A pochvalovat si, že babu urvu bez gumy na těhotenství a proto že by se musela vdávat, no brekeke… To je dobrej humáč, fakt.

       1. A good friend of mine once told me, playing guitar with a pick is like fucking with a condom. There’s some truth to it … :-D …

        If you have to put a condom on to fuck somebody, the problem is not your dick/vagina (select the applicable sexual apparatus in your possession). The problem is that your fucked up in the head.

        I don’t think I’ve ever used a condom in my life. Yet here I am, alive and well.

        Ever thought of thinking twice who to stik your pitiful pecker into/who to allow to stick his pitiful dick in you?

        Boggles the ol‘ mind ….

      2. Mušák sám o sobě neznamená mnoho špatného – kromě oné, byť předvídatelné, „smůly“.
       Tedy, lépe řečeno, neznamenal 1. za socialismu a 2. pokud oba účastníci byli svým společenským/rodinným zázemím vcelku dobře vychovaní, s povědomím o párovém/rodinném životě a jeho účelu, byli pokud možno skoro nebo úplně hotovými lidmi (duševně, osobnostně či tak nějak, úměrně svému věku), tedy dospělí a byli samozřejmě schopní manželství uzavřít.
       V dnešní době z toho zřejmě není použitelné nic. Ale to nesvědčí o pokroku, právě naopak.

       1. Mám za to, že početí je něco, na čem se dva rozumní lidé domluví a co si naplánují, ne že někomu ujedou kecky a pak si onu dívku vzít „musí“. To je drobet znepokojivé. Navíc, nevybouřený kluk, co si bere svou první dívku? Hmmm…hádala bych, že se jednou projeví druhá míza a nespokojenost, že od života neurval víc. Myslím, že se neshodneme, ale to je v pořádku. Mockrát jsem se v životě pletla, třeba se pletu zase.

        1. Nepíši, že to je dobré a pro každého. Ale není to samo o sobě nedobré.
         Čistě za mě: druhá míza a nespokojenost je typicky ženský problém ve 30 (už vím, jak na to), 40 (na vrcholu, manžel je debil) a 50 letech (mladé maso by to chtělo, peněz na něj ušetřím), tu více, tu méně. Pokud, tak naplno a vždy bez ohledu na domov, včetně potomků.
         U chlapa tak kolem 40, zvládnout se to pohodlně dá, resp. – kdysi – musí. Zvlášť je-li doma správná žena.
         Když člověk mezi padesátkou a šedesátkou plácl učenku po prdelce a tak, pro radost, domova se to netýkalo. To nemá s druhou mízou, resp. s nějakým „právem“ v páru žijícího člověka na rvaní od života nic společného. Od života rve člověk doma neusazený, tedy bez domova, tedy – ať si rve.
         Se nepletete, Vaše řešení je jednoduché, obecně přijímané, všem prostým vyhovující. Tady není o čem diskutovat a v dnešní době vůbec. Člověk sem jen vnesl pohled z jiné části nábřeží, tak nějak ze „Starého Města“.
         Ad „první dívka“. Dnes se to už asi nestává, vzhledem k osvětě nejméně 2000% a v režimu 24/7. Kdysi semtam ano a byla to chyba_vychovatelů, pokud mladý člověk nebyl poučen (použitelně, ne větou „musíš si dávat pozor“).

         1. „Když člověk mezi padesátkou a šedesátkou plácl učenku po prdelce a tak, pro radost, domova se to netýkalo.“…zajímavá úvaha. Takže bez nějakých morálních soudů, dokud člověk kvůli nevěře vztah nerozvrací, vše je dle vás v ažuru a druhá míza to tedy není? A co to tedy je?

          1. To není nevěra. To je radost, nebo jinak v dobrém skopičina, darebáctví apod., lze to nazývat různě a v téhle souvislosti to je zmíněno, protože to je motivováno sexem. Učně poplácat by člověka nenapadlo, kolegu ne, ovci též ne a stejně starou kolegyni také ne. Víc se tím stavem duše zabývat nebudu. V dnešní době, tedy zejména mezi dnešními lidmi to je zbytečné.

    3. Co to je za pitomost? Léčba sexuálně přenosných chorob je v České republice povinná a je uzákoněna, stejně jako informování
     sexuálních partnerů. Můžete si to přečíst na stránkách libovolný pojišťovny. Šířit záměrně choroby je stále ještě trestný čin.

     1. Slecna Ling: soudružka Jesterka už je taková dámská verze kaBrnaka, to jste si nevšimla? Realitou se příliš nezabývá, zvlášť, pokud by měla být ve střetu s jejím světonázorem.

      Nicméně snahy o omezení hlášení HIV u lékaře jsou, protože se nemocným nelíbí, že je to diskriminační, stačí googlit.

      1. To Fatdwi:

       Taky jsem zagooglila, ČPZP zdroj můj, prosím pěkně.
       Ale pošlete mi link, jestli máte minutku, pač to by byl teda dobrej průšvih. Děkuju moc.

       1. Slecna Ling: třeba zde: https://zpravy.aktualne.cz/domaci/pacienti-s-hiv-nechteji-o-svem-stavu-povinne-informovat-zada/r~0cf8edaa6a9911e9b6a9ac1f6b220ee8/

        Chudáci čelí stigmatizaci a tak. Při dnešním naladění společnosti si myslím, že když budou dost řvát, šanci na změnu mají. Je to de facto proti většinové populaci, takže to se musí neziskovkářům a podobným hlupcům líbit.

        1. To fatdwi:

         Děkuju. No tak to jste mě dostal. Dokážu pochopit,když půjdeme myšlenkově o kousek dál, že třeba gaye nazvedlo, proč jsou vyloučení z dárcovství krve, pprotože opravdu si nemyslím, že mezi homosexualitou a promiskuitou je nějaké rovnítko, ale tohle s tím HIV…to je teda dost nešťastnej nápad.

         1. Já to asi celé moc nechápu. Proč by promiskuitní osoba nemohla darovat krev? Měl jsem za to, že když chcete darovat krev, stejně si vás (pokaždé) otestují, takže i pokud by vám něco bylo, tak se to odchytí, ne?

          1. To Karkulka

           To právě nechápe nikdo. Ale tohle mi říkala jedna sestřička, že prej to je ten důvod.

          2. Mili diskuzni (ne)pratele, vas problem je to ze mate vysrany mozek propagandou.

           Neidiota by treba napadlo ze je nejaky divny ze by nejakou udajne nakazlivou udajne virovou nemoci onemocneli jenom buzeranti, nebo hlavne buzeranti. Jak to kurva do pici ten virus pozna ze jste buzerant? Distribuuje nejaky questionnaires regarding your sexual orientation and whether you prefer copulating with a member of the same or the opposite sex? I don’t fucking think so!

           Likewise, you might investigate what exactly is AIDS. If you did – insteadf of regurgitating propaganda – you’d find out that IT IS NOT A DISEASE PER SE. NOT A NOVEL DISEASE. AIDS je novy jmeno pro spoustu jinejch nemoci ktery existovaly davno pred AIDS akorat byly prejmenovany,.

           Je to UPLNE STEJNEJ HOAX jako COVID. COVID taky neni zadna nova nemoc – je to kurva do pici ZASRANA CRHIPKA nebo ZASRANY NACHLAZENI nebo ZASRANEJ KASEL a ZASRANA RYMA.

           SPolecnej jmenovatel je piece of shit PCR amplification procedure taht ALLEGEDLY DETECTED AN ALLEGED VIRUS THAT ALLEGEDLY CAUSES THE AFORESAID DISEASES.

           Hovno, hovno, hovno, trikrat HOVNO.

           YOU’VE BEEN HAD. IN A MONSTROUS WAY. STOP PROPAGATING THIS BULLSHIT!!!

          3. To Jacq:
           Podívej, já vím, že ty na viry nevěříš, ale pokusím se ti odpovědět, tak mě pak ale prosím nežer. Úvaha, proč se o některých nemocech tvrdí, že se více šíří mezi komosexuálními muži, stojí hoistoricky tak, že penetrativní anální styk je invazivnější než styk vaginální. Konečník toho prostě snese míň, takže vznikají oděrky a různé mikrotrhlinky, co jsou lapače na infekce. K tomu si připočti množství tělesnejch tekutin. Muži ti toho jako mužovi, prostě předají víc než ženy. V dnešní době, kdy se posunulo vnímání erotiky a anální styk už je běžnější i mezi heterosexuálními páry, ta teorie začíná lehounce ztrácet na síle, ale furt platí, že anální styk je prostě razantnější a můžeš používat lubrikantu kolik chceš. Tak. Byla jsem hodná, zasloužím si kytičku a připomínám nežer mě :-) Neseru se do tebe. Jen zkouším vysvětlit.

          4. – Homosexuálními a historicky, překlepy jedny zatracený. Sorry. Taky si to po sobě příště můžu přečíst, než to odbouchnu. Pardon.

          5. „na viry nevěříš“

           Exactly. I don’t believe in nothing. I’m not an indoctrinee believing shit. I’m a rationbal person who accepts as valid proved or corroborated facts, phenomena, theories, whatever.

           I certainly don’t believe IN VIRUSES, certainly not the same way the generic sheeple do, like virus = disease. That’s pure bullshit, even using the virology logic.

           Men transmit more bodily fluid then women? Hmmm … I’ve never had sex with a man, but as far as I know, men don’t have a pussy aka vagina (at least I don’t have one, who knows what everybody else has, you can never be sure these days!) and the only fluid man produces is semen, and that’s when the intercourse ends. During sex, men produce no fluid. Unlike women who produce a lot of it, even though that depends on the level of one’s frigidity. So, I’m afraid that your claim doesn’t have a leg to stand on.

           Be it as it may, HIV/AIDS is a crock of shit for tons and tons of other reasons other than some alleged fissures cause by one faggot humping the ass of anothr.

           It’s all succinctly explained in the videos above.

          6. To Jacq:
           Aha. Tak dobře. Asi jsem se vyjádřila neúplně. Tak teda jinak, pokud to muž dotáhne k orgasmu, tak množství ejakulátu bude dost významné, větší než množství tekutin, co ti předá žena. Ale i kdyby ne, tak bohužel neplatí, že vy muži nic neprodukujete. Podívej se na to, čemu se říká Cowperova tekutina. Ale jestli mi řekneš, že na tu taky nevěříš, tak tu začnu výt jak šakal :-) Hůř…kojot!

          7. I don’t think I need to look it up. I don’t really give two shits about how much fluid man/woman produces. In this regard, things have worked for me just fine throughout my life and will continue so for some time still.

           You’re trying to engage me in a strawman argument and I won’t be led astray.

           The reality remains that there is no such thing as AIDS as a disease and since AIDS doesn’t exist per se, it cannot be caused by some alleged HIV virus.

           It’s a giant hoax, in exactly the same vein as COVID.

           PURE UNADULTERATED BULLSHIT.

           Incidentally, I don’t really like discussing stuff about sex – I prefer doing it with my currently favorite member of the opposite sex. So, I’ll pass on further comments regarding this matter.

           I’m sure, however, that there are countless others who know the precise quantity in fucking microliters of the Cowper liquid their shriveled up dick produces and how it measures against the fluid produced by their partners‘ pussies or assholes, whatever hole they prefer fucking.

          8. Krásne si si sám so sebou podiskutoval, blbečku zrgovatej. Choď sa učiť po anglicky, aby si tu nemusel lepiť výblitky z google translátora.

    4. Takže vše, co je tady https://en.wikipedia.org/wiki/Virus je špatně? Žádám odpověď v češtině, to schizofrenické skákání mezi češtinou a angličtinou je směšné, jsme na českém webu.

   2. Zapomněla jsem odpovědět. Jakmile se někde objeví větší průšvih s infekcí rezistentní na většinu antiobiotik, tak kapitalisticky to bude použito k reklamám na vakcíny a preventivní očkování, čekáte něco jiného?

    Náhrady za antibiotika moc nejsou. Akcionáři farmaceutických firem vyvíjejí značný tlak proti vývoji nových antibiotik – není to tolik ziskové, je to riskantní. Maximalizace zisku tak velí.

    No a pak jsou tu nanomateriály. Stříbro v nějakém nanomateriálu nebo jiné kovy. Ale moc o tom nevím.

    Možná začnou lékaři a farmaceutické firmy studovat staré recepty ze starověku, jestli něco bude fungovat.

    1. Akcionáři farmaceutických firem vyvíjejí tlak leda ráno při sraní, a výsledkem je hovno. Prostě se to nevyplatí, přesně, jak psal předřečník. Když máte státem garantovaný odbyt na různé remdesiviry/mjolnupiraviry/nirmatrelviry, dále vám pojišťovny proplácejí POVINNÁ očkování proti MMR/TBC/HPV/Covidu skrze celou populaci, to doplníte např. prolobbováním různých pembrolizumabů a nivolumabů, kde jedna jediná dávka stojí pojišťovnu řádově tisíce dolarů, a zbytek vašeho profitu tvoří modré pilulky na schlíplé ptáky, tak už moc nezbývá prostor ani čas vyvíjet nová ATB. Ale i tak se to děje (z nedávné doby např. fabimycin). Vývoj léků je extrémně drahá (řádově miliardy dolarů a deset let) a nejistá (řádově jen 1 z 1000 kandidátů se dostane do třetí fáze klinických zkoušek) záležitost, a tak se většinou vyplatí sázet na jistotu. I tak se to někdy nepovede, viz. totální fiasko Sanofi při vývoji „Evropské vakcíny na Covid“.

    2. Tohle je další agenda, kterou vymývali mozek všem dochtorům, takže ti to jak tlampače šíří pak dál.
     Jak jsou antibiotika strašně škodlivé, ničí mikroflóru (což je pravda, ale k čemu je ti spokojená střevní mikroflóra, když umíráš na zápal plic), zvyšuje to rezistenci bakterií (což není pravda) atd….

     „antibiotikofobie“ byla v podstatě palebná příprava jednak na náhražku léků smrtícími injekcemi, druhak na nedostupnost antibiotik a podstatou je opět depopulační genocidní agenda.
     Kdy budete umírat na banální infekce dýchacích cest, které uměli léčit úspěšně už za války, místo léků vám budou do těla cpát RNA pseudovakcíny likvidující zbytky imunity a způsobující autoimunitní reakce a napadání vlastních orgánů vlastním imunitním systémem (viz náhlá úmrtí mladých profesionálních sportovců přímo na stadionech).

     Do detailu promyšlená genocida, kdy lidi se budou vlatně sebevraždit a trávit sami dobrovolně.

     Co dělají už dnes dnes s infekcemi dýchacích cest bílí vrazi v nemocnicích? Antibiotika nedostanete v žádném případě. Udělají vám falešný pozitivní test na neexistující „covid“, napojí vás na umělé dýchání, dají vám vysoce toxický a nebezpečný remdesvir a v bezvědomí vás nechají umřít na banální plicní bakteriální infekci, ze které byste se v socialistické nemocnici na běžném oddělení na antibiotikách zotavili do týdne.

     1. kaBrnak 19.9.2022 v 10:42

      Nemáte pravdu.
      Na zánět průdušek dostane pacient antibiotika stále. Vyzkoušel jsem to. Diagnózu potvrdil i rentgenolog, za nímž ěm praktický lékař poslal.
      Antibiotikofobie byla rozpoutána v minulém století především MsK, které pár let před tím naopak vyžadovaly antibiotika na cokoli.
      Tak to v moderním světě chodí.
      Jen pro zajímavost – co hulíte? Ptám se, abych se tomu včas vyhnul.

    3. tak co třetí pokus, zatím sem se mimo blekotání vo korporátech (sem si asi nevšiml, co?) na otázku nic nedověděl?

     1. Ona jaksi medicína nemá v kapse nebo v záloze nic efektivně účinného, co by nahradilo antibiotika.

      A těmi chybějícími / neúčinnými antibiotiky je to stejné, asi jako když Fiala prohlašuje, že se obedje bez ruského plynu. Dopadne to analogicky stejně.

    4. Tak on s tím vývojem ATB je imho primárně problém v tom, že část lidí jsou kokoti která kašlou na dávkování, kašlou na „dobírání“ do konce atd., což znamená že se „časem“ vytvoří imunní breberky, pro které ATB problém nejsou. A ta doba, po kterou jsou ATB účinná (tedy mezi tím kdy je uvedete na trh, a tím kdy je rezistence rozšířená) je jaksi čím dál kratší. Takže jo, ono se to reálně nevyplatí.

     Báje o „receptech ze starověku“ jsou super, ale berte v potaz, že jakkoli spousta těch věcí mohla fungovat, fungovala patrně s výrazně nižší úspěšností (což znamená výrazně větší úmrtnost). Otázka je, zda ta adorace zázračné řasy z moře bude tak velká, když to 80 % „léčených“ pošle do rakve.

 9. Já jsem myslím někde četla, že Casanova nijak extra dobře nevypadal a dámy oblboval zejména svým charismatem, osobností a penězi. Ale jinak článek super, plus ještě jako bonus zajímavý knižní tip. Mám najednou chuť si taky přečíst nějakou starší biografii, ještě nepostiženou současnou politickou korektností.

  1. V tom případě namátkou doporučuju Guth-Jarkovský (výborné příhody z dob kdy dělal vychovatele na šlechickém dvoře), Váchal (Deníky, naprostá individualita, což je v dnešní době stádovitosti velmi inspirativní), prof. Vondráček (tři díly vzpomínek proložených praktickými informacemi z dob minulých – kolik co stálo, jak fungovaly úřady, motorismus apod.) nebo Deník dřevorubce (reportáže z reálného socialismu z první ruky, až neuvěřitelné překrytí se současností – historie se opakuje).

  2. Je to možné, zvláště v pozdějším věku. Sám přiznal, že jistá pohlavní choroba se mu projevila i na obličeji formou vředů tak odpuzujících, že si držel před obličejem kapesník. Nicméně se i z tohoto vyléčil. Možná mu zbyly jizvy jako po akné. Možná se jednalo o další stadium syfilidy, kdy se boláky rozlezou po celém těle.

   1. PSS 19.9.2022 v 18:24

    Zákonitě se mi vybavil pan Juščenko…

Napsat komentář

D-FENS © 2017