Fronta na vakcíny! - zpět na článek

Počet komentářů: 395

Přidat komentář
 1. Ockovani je akt lasky .. kdyz jsem si „musel“ jit slehnout, sel jsem do arealu za ostnatym dratem (letiste Berlin Tempelhof, druhou na Tegel) a byl tam napis „Ockovani je laska“ (Impfung ist Liebe). No, jeste ze to pichani neosvobozovalo.

  https://www.imago-images.de/bild/st/0119118698/w.jpg

  1. Źe „očkování je aktem lásky“ vymyslel snad papež a po něm to tady opakoval ten progresivní skřet (H. Potter, 1. díl), co byl maskotem Julínka, ministra „regulační poplatek je … poplatek“. Kdo si na ministra dnes vzpomene? Tipuji, že se nemá špatně, jako všichni, co tu kurví život společnosti.

   1. Kruciš, ono to v článku už o papeži je! Aspoň je jasné, že to není vtip.

    Zpravy.aktualne.cz včera zveřejnily myšlenku pana profesora Chlíbka v tom smyslu, že „současná čísla sice vysoká jsou, kdyby se ale stejně masivně testovala chřipka, měla by počty nakažených mnohem vyšší.“

    Tohle přeci tvrdil leckdo v uplynulých letech: jednak, že málo testů = málo kovidu a naopak a jednak, že testovat jiné všudypřítomné hnusky (herpes- papiloma- a další viry třeba na rukou, všemožné bacily třeba v krku ad.), tak by 100 procent mrtvol bylo minimálně „s“. A že jich je ročně přes_stotisíc – zkosených a zdrcených.

   2. Tak oni cernoprdelnici uz dva tisice let maji hokej v tom, ktery akt mezi kym a cim se nazyva laskou.

   3. To pB:
    Myslels toho záškrta? Tady měl snad každý ministr zdravotnictví nějakého maskota.

    1. Ten malý holohlavý zasran Cikrt je šéfredaktorem „zdravotnického deníku“.. to byla dvojka, jak Pat a Patachon, jeden větší zmrd než druhý.

  2. Taky tam mohlo byt něco jako: „Nadel macht frei..“ taková ta německá klasika…. Ale myslím, že k tomu se ještě dostaneme časem.

 2. Osobně. Panu domacímu děkuji za další střípek.
  Obávám se jen, že to prakticky nemá větší význam. Řekl bych, že dýmovnice byly už dříve hozeny, v mlze se odehrávají nepěkné věci a až se mlha zvedne, zůstaneme všichni čumět. Jak se zbavíte problému? No poukážete na jiný problém, případně „chytíte“ protistranu do pasti neustálé protiargumentace, která ale je vašemu protivníkovi úplně u prdele.
  Vede mne k tomu i velice čtený článek o F35. Zase si položím základní otázku, a dokážeme v našich podmínkách vůbec stíhací letectvo využít?
  A všem doporučuji kouknout, co se „mele“ třeba v legislativě. Velice nepěkné věci.

  1. To jsem si říkali již před časem, Že je škoda, že nějaké z těch (k zákonnému utlumení směřující) stránky nemají rubriku „Parlamentní hlídka“, kde by bylo masám srozumitelně sděleno, na čem jimi volení zástupci pracují nebo budou pracovat.

   Místo toho nic moc, nebo přímo spíše blbiny. Člověku je až líto peněz, které provoz takoho sdělovacího prostředku asi stojí. A zejména promarněné šance – vždyť by takové stránky přitahovaly. Byly by použity k alternativní osvětě/výchově, třeba ke stálému připomínání, že například pan dr. Kalousek je sice dr. a lidovec, ale také je za ním poměrně méně zřetelná minulost jakýchsi ne úplně povedených armádních zakázek, o prý odpuštěných daních stranicky spřízněnému landlordu nemluvě a pan generál Petrpavel je sice generál a na pohled sympaťák, ale u presidenta zrovna tyto vlastnosti nemusejí být klíčové. A tak.

   1. Teoreticky ano. Prakticky ne. Vemte si, že všechno (myslím tu rubriku) budete dělat ve svém volném čase, cpát do toho svoje peníze a výsledek = velká 0.
    A problém je, že spousta lidí ani nepochopí daný problém (nebo vůbec nepochopí, že to pro ně může být třeba problém), protože očekávají „zkratku“, tohle je dobře, tohle je špatně.
    A můžete třeba už teď sledovat přenosy z PSP, stenozáznamy z jednání a uvidíte, že se to liší od toho, co je v médiích. A kolik lidí to dělá?? 1%???

    1. A jenom připomenu, proč je třeba nosit „roušku“ na prázdné ulici:
     https://videoarchiv.psp.cz/video/27/2021/03/11/_20210311153006.mp4 a následující
     „Proto nyní na dočasnou dobu je nařízeno takto“. 99,9% národa to nepřišlo vůbec divné.

    2. Jasně, tohle je hodně i pro velmi pracovitého a finančně zajištěného důchodce, byť by ho to nějakou dobu bavilo. Ale nemyslel jsem, že by to někde dělal sám a pro radost. Nápad by mohly využít stránky nějakého hnutí nebo aspoň oligarchy Mykoly Oleška apod. Tam by přestal být problém s provozem. A lidí, kteří by z nich sosali informace by – si myslím – nebylo málo. (Téměř) vše potřebné na jednom místě, místo prolézaní všeho možného, což je úděl těch, kteří si nekazí oči vejráním do seznamů a podobných stránek.

     1. Vemte to na sebe. Ne ovšem stylem „bylo by dobré“, „mělo by se udělat“ atd. A klidně Vám nějaký materiál a odkazy zdarma zašlu.

      1. Takhle to nefunguje. Moci ten nápad uskutečnit, nepindal bych o něm.

       Pokud jde o to, co by se mělo nebo by bylo dobré: to je přeci přízemí téhle demokracie. Volení zástupci na místní či vyšší úrovní přebírají myšlenky lidu o tom, co by se mělo nebo co by bylo dobré a zařídí věci tak, jak jsou dobré pro ty, kteří je nechali zvolit.

       Na sebe – podle Vašeho doporučení – toho může běžný člověk vzít ne mnoho.

       1. Diskutuje se s Vámi dobře. Ale přesně takto to funguje. Chci něco? Musím pro to něco udělat. Chci mít web s informacemi? Tzn. registrace, funkčnost, kontakty, obsah, příspěvky atd. A je to zase o tom čase a penězích. A pokud uvážím, že ne, tak je zbytečné psát „bylo by dobré mít web“…Nic ve zlém

   2. Tvl Prasátko, koukni se na PSP.cz a to, co chceš, tam velmi srozumitelně najdeš. Ing. Kalousek není dr. a už velmi dlouho ne ani lidovec.

   3. Myslíte? Já jen pozoruju jak většina národa spokojeně paštikaří někde u jadranu, aby se občerstvili na další kolo náhubků, šikany a bankrotů.

    Svéprávný národ kterému zdražili vše o 100-300% by od června byl ve stávkové pohotovosti, jedna stávka za druhou a připravoval se na totální blokádu Prahy, dokud vláda neodstoupí.
    Viz co se děje v celé západní evropě. A to jim zdražují jen o desítky procent.

    1. ctrl :-)
     Dají na klaunovi poučky, jupííí Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré Diskuseeš, 30.7.2022 11:09:25
     Utáhnou si opasky, půjdou se odrazit od dna a prošetří se do blahobytu, ale kdo to bude a kde neřekl.
     Reagovat | Editovat vlastní příspěvek

     roboti
     https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Pravdu-nereknou-polovina-naroda-by-pak-spachala-sebevrazdu-Podnikatel-Babek-ukazuje-dve-Fialovy-lzi-o-energetice-709798/diskuse/predplatitelu

 3. Je smutné, že David Neff, syn slavnějšího otce spisovatele a rovněž fotografa Ondřeje Neffa, se propůjčuje masmediálním sračkám. „Pracoval“ v tištěné formě kosteleckých uzenin, nyní od 2021 je vedoucím „fotografem“ Seznamu.

  No jo, z pár cen na Czech Press Photo se nenažereš, fotit fronty na dáfku jsou jistota… Ono fotografováním se téměř živit nedá, až na pár teplejch výjimek, který nastaví bohatejm focenejm buzíkům prdel. Ještě tak sekat to jak Baťa cvičky v aťasu na občanky, ale to už je dnes pasé.

  Jinak my, kteří fotíme víme, jak se pracuje s perspektivou samozřejmě.

  1. Tak ono s tim pokrevnim sirenim schopnosti je to normalni, viz treba Mladej Novotnej. Tatik sice delal blbce, ale aspon mu to myslelo. Mladej uz blbce delat nemusi, on jim je.

   1. Náhodou, díky mladému Novotnému se velmi rozšířily mé obzory v oblasti genetiky. Já si dříve, blbec, myslel, že lobotomie není dědičná.

    1. Vsak take neni, starymu to mysli a to dokonce i bez fetu.

 4. Já to čet jako Fronta na vagíny! Asi nejvyšší čas skočit si na oční :-D

  1. …nebo na zenckou. :-)

  2. :-DDDD tak to pobavilo

  3. zase nejste daleko od věci. vagíny stojí v té frontě

 5. At se picha kdo chce kam chce a cim chce. Jeho volba. Jen at mne do toho svyho klubu netaha. Pro mne je pichani vakcinou postavene na roven pichani pervitinu/heroinu/cracku..proste droga jako droga.
  Media jsou manipulativnejsi nez byly, protoze by je jinak nikdo necetl, v dobe Telegramu a TikToku nikdo nepotrebuje Seznamzpravy nebo idnes.
  Vsechny jejich clanky jsou sprosty marketing na kilometry vzdaleny od ucelu medii informovat. A tim pro mne maji nulovou vypovedni hodnotu.

  1. Jenze vetsina lidi jsou hlupaci, mnohdy neumi s hentemi Tiktoky a jinymi Telegramy a ridi se jen tim, co je na Seznaminternetu, protoze to je ta spravna pravda. A jak rikal batuska Stalin – kvantita je taky kvalita. Proti vetsine nic nezmuzes.

   1. Tahle tradice, že Internet = Seznam, to si sebou lidi táhnou už od školy, kde jim bejvalý ruštinářsky přecvičený na učitelky IT nařídily založit si schránku na Seznamu. Ti lidi jsou úplně vypatlaný. Doslova všechno vyhledávaji na Seznam.cz a nic jinýho neznaji.

    1. Chvilku jsem to měl taky tak, asi tak půl roku. Po zjištění, že mi zkurvený seznam podsouvá věci a myšlenky, který jsem nechtěl, ani nehledal, jsem se pokorně vrátil k Yahoo. Jenže ten mezitím zdegradoval na něco ještě horšího, než jsou hovinky (jsou z toho takové americké hovinky), takže zrovna teď není moc na výběr..

   2. Hele, teď jsem někde četl, že prý 80% mladých bere své informace o světovém dění a zpravodajství z Instagramu. Docela mě zamrazilo.

    I když, jak tak čtu tebe, těžko říct, o kolik to může být horší než masmédia, to je fakt. Já to nečtu a televizi nemám přes dekádu.

 6. Z jiného soudku, tohle jednoho zahřeje u srdce:
  https://oenergetice.cz/zivotni-prostredi/pruzkum-cesi-jsou-klimaskeptici-vetsi-podil-skeptiku-izraeli
  Myslel jsem si že nějakou národní hrdost jsem už dávno odhodil v dáli, nicméně se ten pocit znovu ozval a bylo to příjemné.

 7. David Neff pod těmito srač.ami mě také zaskočil, ale pak jsem si uvědomil, že i jeho jinak celkem rozumný táta se, asi ze strachu, stal fanatickým píchačem, takže to asi nějakým způsobem odpovídá situaci :-(

  On vůbec pan Ondřej Neff v posledních letech prodělává trochu zvláštní vývoj. Na jedné straně je pořád znát, jak silně si uvědomuje v jakých jsme srač.ách, ale na straně sruhé si nechce znepřátelit aktuální režim a tak bývá ve svých článcích a glosách až pozoruhodně nekonzistentní.
  I tak zůstává Neviditelný pes novinami, které čtu každý den při snídani jako první… Pořád je to jeden z ostrovů normálního světa v moři debility.
  Myslím, že Internet těm různým Rakušanům, Pekarovým a Timmermansům leží pořádně v žaludku. Připravme se na útok na jeho svobodu…

  1. To nebude utok na jeho svobodu, jako kdyz komuniste rusili zapadni vysilace. To bude ochrana prez dezoinformacemi, jen na doporuceni vlady, to funguje kdemohkradycky dobre. Je potreba ale u toho politicky myslet, jinak by nebyl videt rozdil.

   1. “…vzal pistoli a střelil se do hlavy. Ale přežil, protože mu to politicky myslelo…”

  2. Já ty Neffy chápu. Prostě přes svoji obec dostali pokyn. A o pokynu se nediskutuje, ani se sebedelšími pejzami.

   1. Pokyn… treba to bylo jen nezavazne doporuceni?

    1. Tak nějak.

    2. Sysop: Je známo, že co rabín vydá jako žádost, to obec vydá jako nezávazné doporučení a manželka jako povel. :,)

   2. Bolelo to moc, když přišel ten strašlivý Žid a začal ti od prodloužené míchy odřezávat oba dva neurony?

    1. torm: Asi méně než tvoje obřízka v dospělosti a bouchání hlavou do zdi. :,)

    2. Torm:
     Tady někteří viní Žida i za píchnutí vosou. Voni si zvyknou, všímaj si svýho kvelbu a nedržkujou.
     Když tady vidí za hodnověrné i Protokoly, co už pak čekat.

     1. Pokud žid vlastní ilegální velkopěstírnu vos, tak je pak logické, že ho řada lidí viní z píchnutí vosou.

      (to je jistá paralela k všeobecně známému faktu, že žid sedí ve vedení všech bank, všech nadnárodních měnových institucí, a státních měnových institucí, od ministerstva až po ČNB – respektive „Ž“NB)

     2. Ale kdež, viniti bez důkazů nelze. A důkazy nejsou. Jen je fajn poukázat kolik pezjů to bordelu okolo velí /Banky, fondy, nadace, ziskofky, instituce/. Na každém šprochu, pravdy trochu. Velmi často se dějě to, že protistrana po pouhém poukázání na jeden atribut lidí ve vedení těchto institucí obratem zaútočí na poukazujícího s tím že onou informací „viní Žida i za píchnutí vosou“. Nelze si poté neříct: „něco na tom asi bude“. Neb střelbou od boku do hejna husí, se ty potrefené kejháním ozvat musí.

      1. Viniti bez dukazu nelze? Pravda, ono lze odsoudit i bez obvineni.

  3. dritchie: Neviditelný pes, to je to místo, kde se mění identita autora článku v průběhu dne? (Vyspalová/Štádlerová)

 8. Nie len ze mi uz tema covidu a pichania lezie na nervy, ale uz ani ta satira na danu nemu ma nebaví. Ja by som bol rad, keby kazdy co len trochu rozumny clovek to uz proste totalne ignoroval.

Napsat komentář

D-FENS © 2017