Exitus jako veřejný statek - zpět na článek

Počet komentářů: 358

 1. Vzhledem k trendu, že zatím každý nový premiér je horší než ten předešlý, to bude masakr.

  1. Hm. A to je ještě velká šance na to, že dnešní premiér bude příští prezident. To bude fakt něco.

  2. Šance možná, ale nebude. Ne po tom, co za 2 období předvedl. Bude to úplně jiný trouba, ale tenhle ne.

   1. No jestli proti němu Kavárna nasadí nějakého vítačského snoba, tak to bude opravdu zajímavé.

    1. Úplně vidím tu Sofiinu volbu. V posledním kole Babiš proti Kalouskovi:-)

     1. To bych snad poprvé zůstal doma a odpojil na týden před a po internet.

     2. Tak to beru Kalouska.
      On se umí chovat, když chce, umí se neožrat, když o něco jde, v politice je snad odjakživa a ví, kudy běží zajíc. Vyzná se ve financích i v té politice. A starý taky zas tak není, aby začal ve funkci senilnět a blbnout.
      S premiérem to bude kurevsky horší. Na Bartoše zapomeňte, půlka státu má jeho i piráty za zhulence, nebo nadšený svazáky, což obojí je pro mlčící většinu odpudivé.

      1. Kalousek je démon. A je s ním legrace.
       S premiérem je to na pytel. Příští vláda bude buď koala s ANO nebo s Piráty. Nebo obojí.

       1. Já bych se zase nad Kaldou zas tak moc nerozplýval. V Palermu se o něm vykládají nepěkný věci.

        1. to asi jo. Na druhou stranu, Babiš by dal nevím co, kdyby na něj něco vyhrabal a nechal ho zavřít. A jelikož se mu to za těch 8 let nepovedlo, tak je Kalda buď čistej, nebo je to takovej borec, že jsou na něj Babiš i s Ištvánem a Šlichtou krátcí.

         1. Vim že se probírala nějaká causa jeho mafiánskýho šváry, a hlavně znam osobně kluka kterej seděl v Příbrami za privatizaci vimperskejch kasáren v době kdy Kalda dělal náměstka na ministestvu války. A ten tvrdil, že seděl jako kaldovo bílej kůň, privatizoval pro něj, no.

          Samozřejmě je to historka s důvěryhodností historky basmana, ale takový to „pičo“ tam zůstalo. Ta privatizace komunistický armády musela bejt strašná jízda. Ze spousty kasáren jsou dneska městský průmyslový zóny. Tak si odpověz sám na otázku kdepa Kalda asi k těm svejm kamarádům a prachům přišel…

          Víš jak.. třeba zrovna o Jezevcovi v takový souvislosti nikdy nepadlo ani slovo…

          1. Jezevec šel po moci, to se ví. To samý jako Klaus. Vzato kolem a kolem, ukaž mi politika, na kterýho se nedá nic vyhrabat. Zeman šel po moci a jaký má za sebou kurvárny. Babiš jde po prachách a výsledek vidíme dnes a denně. Ono si asi nevybereš. Asi nejhorší je politik co to myslí dobře a chce spasit svět. Což mi přijde jako případ Pirátů.

          2. Nepaušalizuj, já si nechci idealizovat Churchilla, ale třeba on v jistým smyslu idealista co chce spasit svět nejspíš byl.

           Jistý je, že v našem prasečáku je každá volba ta Sofiina. Už mne fakt nebavěj…

          3. Další takový byl Antonio de Oliveira Salazar. Občas se zadaří.

          4. Občas. Jenže aby se zadařilo, tak musíš vyznávat stejný ideály jako ten politik. Což, přiznejme si, neni zrovna snadný.

          5. U Churchilla bych spíš tipoval že to bral prostě jako službu. Duty. Idealismus bych u něj nehledal, on byl těžkej pragmatik (Kdyby pan Hitler válčil s Peklem, tak bych se spojil se samotným Ďáblem). Ale pravda je, že tahle sorta politiků co berou svoji činnost jako službu vlasti už u nás asi dávno vymřela.
           Njn. Já už jsem z toho taky znechucenej. Asi se holt vyprdnu na ideály, na všechno se vyseru a začnu hrabat na sebe. Koneckonců, je to naše dávná tradice. Jsme potomci úspěšných přežívačů.

          6. Jo to máš možná pravdu. Vystihnuls to nejslíš líp. Tahle sorta myslim u nás ani nevznikla, protože jsme nobilitu úředně zrušili.

           Na tom neni přeci nic špatnýho. Já se hodlam věnovat chatě, paleontologii, svý minizoo, trekům, a svý sociální bublině.

          7. Churchill byl hlavně formát. Posral toho tolik a vyšel jako vítěz. Stačí říci pár vhodných slov na vhodném místě ve vhodnou dobu a vše, co podělals, zmizí….respekt. Není myšleno zle, ale například jeho strategie v severní Africe, to bylo balancování s neschopností.

          8. On toho hlavně dost zhnojil tím, že kecal vojákům do řemesla. Přitom jeho vojenský zkušenosti zahrnovaly rok kadetky, pár šarvátek v koloniích v hodnosti poručíka jízdy a pak se pár tejdnů ochomejtal v zákopech, kam ho uklidili co ho vyrazili za Galipoli. Než se zase vecpal do politické funkce. Je na to pěkná knížka Blood, Tears and Poppycock.
           Jako politik se nakonec ukázal být muž na svém místě, ale stratég byl mizernej.

          9. Když vedeš válku proti Němcům, tak z podstaty věci toho poděláš hodně – potýkáš se z inteligentní, vzdělanou a disciplinovanou společností, která vojáky oceňuje a řádně vychovává. Hitlerovce bylo možné zastavit v roce 1936, když napochodovali k Rýnu – tehdy by to dokázala i nemobilizovaní francouzská armáda sama. Ukažte mi jediného západního politika nebo vysokého důstojníka, který měl nějaký plán, jak Němce porazit. Stačí se podívat, jak si s celou svou materiální převahou vedli od výhry v Normandii…

           Gallipoli byl geniální nápad, realizovaný hloupým, neinvenčním a úzkoprsým způsobem a za to Winston rozhodně nemohlo. Kdyby ta operace uspěla, milionům lidí by to změnilo život a nebojím se říci, že k lepšímu. A i F obětovali mnohem víc životů kvůli pár desítkám kilometrů zničené země, které jen o kus posunuly frontu.

           Co měli Britové v severní Africe udělat jinak? Nechat Řecko napospas osudu?

          10. Jo, nechat Řecko na pospas. Řekové o pomoc stejně nestáli a dost dlouho Britskou pomoc odmítali. Nakonec stejně Řekům nebyla nic platná, těch 60 000 mužů a stovka tanků to nevytrhla. I tak měly síly Osy víc než dvojnásobnou převahu a řecká armáda za moc nestála. A ti padlí a zajatí vojáci Britům v Severní Africe sakra chyběli.

          11. shane – myslíš tuhle? Nechci rejpat, jen se ptám :-)
           https://www.amazon.com/Mud-Blood-Poppycock-Britain-Great-ebook/dp/B00GU32XSS

          12. Jo. Tuhle.

     3. „Úplně vidím tu Sofiinu volbu. V posledním kole Babiš proti Kalouskovi:-)“

      – Žiadne obavy . Ten výber bude príjemnejší : Piráti proti SPOLU. Príjemne si užijete tú voľbu.

   2. Nebyl bych si tak jistý, Zeman se stal podruhé prezidentem ne proto, že ho většina chtěla, ale proto, že většina nechtěla želé stahovače králíků Drahoše. Pokud se Bureš dostane do druhého kola s nějakým tragédem typu Drahoš, jeho šance raketově vzrostou.

    1. Bude záviset na tom, jak moc ho podpoří Kavárna/progresisté/globalisté/euromrdi. Pokud přetáhnou strunu jako minule nebo předminule, tak to tak dopadne.

    2. +1

     1. No minimálně by ty debaty asi stály za to. To bych si přál víc, než 7 zoufalců a Blbiše….

      1. Myšleno na duel Kalous VS. velkovezírmikromanažerzachránceadobrák v jednom

    3. Nasadit proti estébákovi Kalouska, tak to má Kalousek v kapse. Buď estébáka ubije hubou, protože fakt umí mluvit, anebo estébáka spíš v polovině trefí, protože prostě Kalúsek :D

     1. No bylo by to každopádně vtipné završení devadesátých let.

      1. Který byly v mnoha ohledech neskutečný bordel, vo tom žádná, ale na který už teď můžeme právem vzpomínat jako na nejsvobodnější období min od 38.

       1. Ona také spousta soudruhů nazývá svobodu nechutným bordelem, na to je dobré nezapomínat…

        1. Opacne to ovsem plati take, viz Pirati.

   3. Lidi zapomenou. ANO celkem otevřeně počítá s tím, že po třech měsících už si půlka národa nepamatuje, co se dělo, takže jim zatím ani nestojí za to začít vést kampaň. Spraví si to v srpnu / září, pokud budou mít jen trochu kliku a nebudou tady pořád stejný sračky jako teď.

    Asi před dvěma týdny jsem zahlídnul nějakou anketu na PListech, kde by Babiše chtělo za prezidenta 60 procent. Teď, po těch nejhorších průserech. Neuvěřitelný.

    1. Nějakými anketami kdekoliv na webu bych se nezaobíral. Už student prvního ročníku informatiky umí naprogramovat hlasovacího robota.

 2. ještě stojí za připomenutí, že ten náš nejslavnější (první) mrtvý na kovid byl 95-letý těžký kardiak s budíkem, v posledních 2 měsících života 3x hospitalizovaný, kterému při posledním příjmu 4 dni před smrtí vyšťourali toho kovida z frňáku.
  Typická ukázka člověka, který by tady bez kovidu s námi mohl ještě minimálně 10 let žít.

  1. Co ten 145kg remdesivirem zázračně vyléčený taxikář? Už zase jezdí a bude jezdit dalších 10 let, nebo do roka zkape na obezitu a komplikace, s ní spojené?
   Hlavní podíl viny na hysterii nesou mediální mrdky. Je to, jak sledovat brakový film, když si vybavíte, co před půlrokem a víc předváděla média. Všechna bez výjimky.

   1. Media na celem svete jsou vlastnena sesti entitami. Vsechny medialni mrdky vsude na svete blabolej ty samy sracky. To neni jejich vina – delaj TO SCHVALNE ….!!!!

    Je to soucast te psyop … Predstava ze media neco „predvadej“ je smesne naivni. Delaji presne co je potreba aby vymrdali lidem mozky.

    Jen idiot sleduje media (krome toho ze je letmo cte aby priblizne vedel co ty zmrdi zas chystaj). I kdyz clovek s tim co medialni mrdky pisou nesouhlasi, tak uz jenom tim ze to cte a vymezuje se proti tomu pristupuje na jejich narrative.

    Sledovat dnes mass media a verit cemukoli co tam pisou je jak verit Rudemu Pravu nekdy v roce 1975.

    1. Jacq:
     Echt pulc drškomb entité, just buc diajár humblé prik et summa héjár.
     Šmáa, het iteké opré dumb, dumb, dumb…!

     :OD

    2. A Bureš patří kterýmu z nich?

     Můj web patří kterýmu židákovi? Abych mu zavolal, ať mi to teda spraví…

     1. Ze zidaku se neposer, vetsina z nich jsou uplne normalni lidi. Bures patri Buresovi ale zpravy ktery publikuje pochazeji ze zdroju kontrolovanych hrstkou entit.

      Vokdud si asi myslis ze Bures bere to co publikuje (krome casti vlastnich indoktrinacnich clanku, samozrejme).

      https://techstartups.com/2020/09/18/6-corporations-control-90-media-america-illusion-choice-objectivity-2020/

      Boggles the mind how naive some people are …

      1. Kví kvá kvali mali umbajkví, umbajkví, umbajkví. Kví kvá kvali mali umbajkví, umbajkví, umbajkví. Baník pyčo!

       1. Máš to blbě:
        Umbaj kvalimana umbaj kví, umbaj kvá, umbaj kvó, umbaj kvalimana umbaj kví, umbaj kvíkvákvó.
        A přiznej, odkud loupeš banán!

        1. Pardon prosím za prominutí, přes čtyřicet let let jsem to netrénoval.

         Banány nerad! Ale loupe se od bubáku, jasná věc!

         1. „Třetina obyvatelstva ČR je slabá duchem, každý sedmý občan je debilní nebo dementní nebo alkoholik a cca polovina obyvatelstva má podprůměrný intelekt.“

         2. Ni jasně. Ta šťopka tam je přirozené držátko. Nanuk se taky necucá od dřívka.

          1. Já vám teda nevim… no! Nedávno jsem četla tajnou práci významného tanzanského vědce, ve které tvrdí něco úplně jiného. Totálně to změnilo můj pohled na spor bubák vs. šťopka! A – popravdě – mně to trochu rozhodilo sandál všeobecně!

          2. lola 26.3.2021 v 13:30

           To jsem asi četl taky. Pamatuji si i úryvek v originále:
           „Tak vzhledem k tomu ze nebylo nikdy nikde prokazano ze by se udajny bubak vyskytoval jen v paru se stopkou, tak lze udelat zaver ze „bubak tady proste jako neni“.
           Bubak prokazan NEBYL. Tecka. To ze by souvisel s nejakou stopkou nebylo prokazano ani nahodou.
           Prokazan nebyl. Bubak nikdo nikde nema.
           Byly ucineny dotazy na vlady v ruznych zemich od Kanady az po New Zealand pod zakony pro pristup k informacim a vsechny odpovedely ze bubak NEMAJI.
           Je to pocitacovy model.“

          3. @ygorek
           jojojo! Já jsem to teda nechtěla takhle vyslepičit na sklo (což si neberte osobně, to gendrově vázané sloveso), ale nakonec – když jsme tu mezi insidery a brousiči dark internetu – kdo jsem já, abych upírala tyto přelomové informace ostatním… že?!

          4. A izoloval vůbec někdo někdy někde banán?

          5. @AJR
           No neizoloval! Ale je prokázáno, že po jeho požití (ponechme stranou spor bubák vs. šťopka) vymřela půlka laboratorních hlodavců státního tanzanského pracoviště a tři morčátka paní Davisové k tomu! Záhada…! Nebo snad spiknutí elit?!

          6. @lola. Ano, děkuji, vidím že jste také prohlédla plány na depopulaci lidstva skrze banány a že nejsem sám kdo čerpá informace z webu banayztanzanie.org. Last but not least, kolik nás je? Vzdělaných lidí co prozřeli? :(

          7. @AJR
           Minimálně dva už budem! Ostatní se přidají, jen co jim z vík spadnou šupiny stádní slepoty!

          8. Nechci být nezdvořilý ale všimla jste si trochu s jak podřadným plebsem tady osobnosti našeho formátu musí pracovat? Bohužel je to okolo samý baníkovec! :(

          9. @AJR
           Já už si všimlo. Chce to dát jim šanci a furt tady točit ty naše náznaky a varování, však voni se chytnou! I když teda – my už v tý WWIII prostě jsme, banán-nebanán!

          10. Promiňte mi moji nezdvořilost, vy ráčíte být nebinární osoba?

          11. @AJR
           Proč si nastavovat jen gendrová omezení? I´m gender & age fluid kangaroo :-)

          12. Banán nebyl izolován. Banány neexistují, ale je to fajn obchodní trik, kde kdo si je přes to kupuje.

          13. @LWG
           A zkusil jste se někdy seriózně zamyslet nad tím, proč to tak je?! Za prostým obchodním trikem jsou jen mocenské choutky globálních elit, které si naší závislostí na banánech nenápadně podmaňují bílého muže. Metoda pomalu vařeného banánu se tomu říká…

          14. Jako dite socialismu jsem nejednou na spicce nasel cerviky, od te doby (sila zvyku), loupu od stopky a kousek spicky nedojidam. Hotl uz se nepredelam.

          15. To přeci věděl každej, že ve špičce banánu jsou háďátka, takže pokud někdo pojídal od špičky, zásadně vyplivoval první kous. Anebo byl fajnšmekr a chodil do cukrárny na banana split nebo jake se ta sračka s Pikaem jmenovala.

          16. Nicméně háďátka v banánu jsou již dlouho debunkovaná jako urban legend, zmiňovaná i v jednom svazku Černé sanitky. Ale taky to do mě hustili, když jsem byl malej a dodnes tu špičku odřezávám nebo odlamuju :)

        2. Já teda vodprostředka :D

      2. Třeba z opičárny, tam to taky vopisujou vod 6 židáků?

       1. You got it, man/woman/…. (select or enter the applicable gender unless you identify yourself as a generic fuckwit, in which case enter simply „generic fuckwit“).

        1. Di do prdele s tou anglinou.

         1. to neni anglina, ale tupej google translator…

         2. Za slovem prdele měla být tečka, ten zbytek už je nadbytečnej.

      3. Raz za čas sami Židia potvrdia to, čo obvykle popisujú ako „antisemitskú konšpiračnú teóriu“. Bari Weiss, židovská spisovateľka pre New York Times, je čerstvým príkladom. V nedávnom rozhovore pre NPR hovorí:

       „Židovské spojenie s utečencom nie je konšpirácia. Na to sme veľmi, veľmi hrdí … najposvätnejšia zo židovských hodnôt, je hodnota hachnasat orchim, vítania cudzinca.“

       Weiss používa slovo „konšpirácia“ ako „lož“. Je to neprimerané spojenie dvoch rôznych vecí. Konšpirácie sa stávajú. Často. V politike sú normou. V podnikaní sú časté. A „konšpiračná teória“ je pokusom outsidera vysvetliť, čo konšpirátori chystajú. Niekedy je konšpiračná teória falošná úmyselne. Niekedy je to chyba, čestne urobená chyba. Ale niekedy je teória správne.

       Ale okrem tejto drobnej sémantickej otázky Weiss podporila aj to, čo sa často nazýva teória „židovského sprisahania“ o otvorení hraníc.

       Na to, aby ste skutočne ocenili jej prohlásenie, musíte vedieť, že Židia nepodporujú nežidovských utečencov z tretieho sveta, aby išli do Izraela. (Izrael je známy tým, že takýchto migrantov sterilizuje a deportuje, hoci veľké „mainstreamové“ médiá, ktoré vo veľkej miere vlastnia a riadia Židia, vám to nepovedia.) Židia podporujú migráciu z tretieho sveta iba do iných krajín, v ktorých žijú. Nechcú si ušpiniť svoje vlastné hniezdo, ale majú úmysel zafúľať všetkých ostatných.

       Židia sa správajú ako hostia vo vašom dome, ktorí si dovoľujú pozvať ďalších ľudí, aby prišli bývať aj k vám domov. A ak spochybňujete správnosť toho, čo robia, pokúsia sa vás zahanbiť tým, že vás budú označovať ako „antisemitu“, nenávidiaceho Žida. Myšlienka, že Židia si vyslúžili akúkoľvek nenávisť, ktorej sa im dostane v dôsledku ich vlastného konania, je podľa Židov samozrejme tiež „antisemitizmus“.

       1. Co máš furt s těma Židama?
        Postřehl jsi, že tu jde řeč o něčem úplně jiném?
        Náhodný socialista, nebo generátor náhodných textů o Židech z příslušných webů?

   2. Mam v CT pribuzneho. Na celkem vysokym postu. Kdyz ho tak posloucham, tak mi to prijde jako zpoved SSaka vzdavajiciho se v Plzni spojencum. Ma rodinu, hypo, musi platit soulozenky, takze ‚jen dela svoji praci‘.

    Nema cenu to resit. A nema cenu to sledovat.

    1. Votrok.

     Vetsina lidi uz doted zila v podstate v otroctvi. Maj zivot nalinkovanej establishmentem od narozeni, skoly, prace, duchodu, a smrti. Milostive dostanou par tejdnu dovoleny kazdy rok, jinak makaj jak srouby a nektery musej zebrat aby se mohli jit vychcat.

     And nobody seems to notice, nobody seems to care (https://www.youtube.com/watch?v=sNXHSMmaq_s)

     Lidi se hadaj vo picovinach jako koho zvolej v pristich volbach. cha cha cha. Vzdyt jsou to vsecko ty samy mrdky ktery na lidi SEROU – co se zmenilo za poslednich 30 let v CR? Hovno. Je to cim dal horsi. Demokracie je prelud …

     1. Jacq:
      A jak v tom hrají roli mimozemšťani…?

      1. Tvoje predstava ze ptat se imbecilni votazky a hihnat se u toho je vtipny nebo ze jsi roztomily nebo cool nebo ja nevim co je mylna.

       Proste a jednoduse, you come across as a total fuckwit. End of story.

       Vrat se zpatky k a) detskemu stolu nebo b) stolu vyhrazenemu pro imbecily.

       1. Bazd meg Zerg

       2. Jacq:
        Hú pléplé, hú pléplé, hú pléplé…

        :OD

       3. Baníčku my jsme s tebou,
        neopustíme tě,
        nikdy tě nezradíme,
        bo my ti věříme!

        Baníčku my jsme s tebou,
        neopustíme tě,
        nikdy tě nezradíme,
        bo my ti věříme!

        Věříme a věřit budem,
        že si klub nejlepší,
        bojovat za tebe budem,
        bo jsme tví fanoušci!

        Baníčku, ty jsi s námi,
        Baníčku, ty jsi v nás,
        počítej vždycky s námi,
        bo své fanoušky máš!

        1. shifty: vzhledem k poslednímu výkonu na stadecu FCS taky?

         1. Víš, když tady před rokem zasíral asi 2 měsíce celou diskuzi ZRG1, který se teď vrátil pod několika nicky, namátkou hlavně Jacq, tak ho tady 90% lidí posílalo do prdele a on si je dal všechny do ignore(ale ten byl průhledný, protože stále všem odepisoval a reagoval)a rozhodl se skoro všem tady říkat „baníkovci“. Takže vzhledem k tomu, že už tu zase zasírá nesmysly pod jiným nickem, nezbývá než být zase občas baníkovec…

          1. Jo, jasně. Já tady nejsem dlouho, tak se ještě zorietovavam; díky za info i tom vsevedovi.

          2. Tak tak! :-D

         2. jinak já baníku nefandím. Ale obávám se, že i ty budeš brán mezi baníkovce :D

     2. Jacq 26.3.2021 v 10:15

      Jistě, je to jeden z možných světových názorů.
      V „parku“ za hotelem kdysi známým pod jménem Diplomat je na zdi nápis:“UNIVERSUM JE VĚZENÍ.“
      Řešení je známé, publikoval ho v roce 1981 Wolfgang Kellner pod názvem Die Tragistrophe.

    2. Já když ve svém okolí slyším tuto odpověď, většinou má jednu ze dvou motivací: 1.: lenost – dotyčný se má konzumně lépe, než by se měl za pomocí jakékoliv jiné práce, a je líný domýšlet, co vlastně dělá / způsobuje 2.: Vědomí neobhajitelnosti – on sice ví, že funguje jako mrdka, ale schová se za složenky, protože nemá argumenty nebo inteligenci nebo koule si za svými důvody stát. Obojí jsou sračky. Mám ale taky zkušenost, že nemá smyls jim něco vysvětlovat, jsou zapouzdření, smíření a zároveň posraní strachy. Každý svého štěstí strojvůdce.

    3. Treba všetky tie 4K TV a 5G phones nahádzať na jednu kopu a podpáliť. Potom by sme zisitili, kde to vlastne žijeme. Ako keď Milli Vanilli odrbali hudobný svet. Všetky ich CD skončili na smetisku.

   3. co o tom vim, tak to byl taxikář z Uberu, kterej nepřiznával příjmy, tudíž by na nemocenský dostal hovno. Takže jezdil pod paralenem sraženejma teplotama až do úplného zkolabování. Čili z blba, co si za svůj problém mohl sám udělali naši presstituti celebritu.

    1. Nikdo soudnej si dobrovolně neplatí nemocenskou.

     1. Až na výjimečné případy (někdo chronicky nemocný, případně nastávající matka mířící na rodičovskou …) je lepší peníze co by jinak šly na nemocenskou cpát do šuplíku a brát je z něj když člověk onemocní.

     2. Ja odvody platim. A delal jsem to vzdycky. Razim heslo ‚koukat, jak vydelat, ne jak usetrit‘. Cili – setrit rozumne, ale vydelat co nejvic. Zatim to nejak funguje.

    2. Nevím zda příjmy přiznával nebo nepřiznával, ale to nic nemění na tom, že to hovno dostanete tak jako tak.

     S tím ježděním a šířením covidu… no jakkoli je kokot, ona tam bude asi ta souvislost s tím hovnem. Proto se taky vláda začala všemožně zasazovat o to, aby lidi s covidem dostávali 100 % peněz, a nikoli „jen“ 60 % či kolik, protože spousta lidí už je tak na štíru s prachama, že prostě vidí rudě, a s vědomím že když ty prachy nepřinese tak půjde z baráku nejdřív auto (pokud je), a hned pak oni, protože nebude z čeho splácet.

     Tedy, těch 100 % dostanou imho samozřejmě jen zaměstnanci, živnostníci a spol. dostanou hovno každopádně.

     Asi jak jsem psal v první vlně: kdyby tahle vláda skutečně chtěla něco dělat, zajistila by netflix a hbo zadarmo, a vyřešila by peníze pro ty, kteří musí kvůli covidu do karantény. Jeden známý musel do karantény třikrát, a protože to bylo v době kdy byla čekačka na testy běžně 8-9 dní, strávil v karanténě v podstatě měsíc. Covid ještě neměl.

     1. A protože všetci živnostníci kradnú (proto taky měla být EET v poslední vlně povinná i pro ty nejmenší), tak mají určitě nasušeno milióny, o které okradli stát na daních, proto dostanou úplný hovno.
      Tak uvažuje estébák a jeho lízači prdele, protože oni počítají ve stovkách miliónů a nově už v biliónech, osud a životy obyčejných občanů je dílem nezajímají, dílem ho nikdy nepoznali.
      Takový Hamáček si nikdy vlastní prací nevydělal ani korunu, vesměs jsou to lidi od 25 let v politice.
      Netuším, co předtím dělala ta mastná kráva a čím se živila, než začala hulit Burešovi. Ale řekl bych, že produktivní práce to nikdy nebyla.

   4. Soused byl trochu jebnutý cyklista, jezdíval tak 3 000 km měsíčně, cca 40 let, sice trochu robustnější postava, ale bez nadváhy. V březnu 2020 chytl covid mimo ČR, v květnu se vrátil do ČR „vyléčený“. No, vyléčený: do třetího patra chodil tak s třemi zastávkami po schodech, protože nemůže dodechnout. A to ani teď, rok po covidu. Teď už samozřejmě tu nadváhu má, protože když je tělo zvyklé na výdej a výdej není…

    Jistě, za tu obezitu před covidem, to je jeho blbost. Dá se samozřejmě říct, že určitá povolání k tomu mají sklony (fastfood, je přece třeba vydělat), ale tak jako tak – jeho chyba. Nicméně afaik byl na dýchači, a to jsou ty plíce už v háji doživotně. Určitě jde omezit jídlo, určitě „nějaký“ pohyb dělat jde. Ale už je to asi o dost těžší, než by to měl před covidem.

    Nechci ho omlouvat. Choval se jako kokot, když se to snažil přechodit a roznesl to. Na těch 150 kilo nebo kolik se vyžral sám. Možná by měl lehčí průběh, kdyby se nevyžral. Ale to jsou všechno teď už „kdyby“, protože už se stalo. Jen s plícema v hajzlu už je to celé o něco složitější. Jakkoli v rodině máme jedny plíce v hajzlu po „normální“ chřipce. Holt taky snaha to přechodit, nebyly peníze, ještě nedobraná ATB a už práce, stres, nervy a už to bylo. Plíce, srdce, naštěstí „jen“ s doživotními následky, a ne rovnou futrálem. A je po běhání, po plavání, už se může jen rychle chodit. O moc rychleji „už“ to nejde, bez ohledu na to, že v tomhle případě je to bez nadváhy.

    1. Po zánětu plic na podzim 2015 jsem kašlal po chechtání se při grotesce ještě po_třech_letech – a to tehdy nebyl žádnej kovid. Anebo byl – a datovým vědcům,k matematikům a expertům vůbec byl u prdele. Chytnout to loni, tak nevím. Žádná obvoďačka + žádné plicní oddělení + žádnej rentgen + žádná antibiotika. Jen kovid Sonderbehandlung a nejlépe: chcípni, jen když kovid, debile. Ale ve svobodě a demokracii!

    2. Hm, a jaké z toho tedy plyne ponaučení? Že je tady kovid pro všechny? 8-o

 3. To jsou samozrejme dobre uvahy ale chtelo by to jit o uroven respektive nekolik urovni vys a divat se na to co se deje s odstupem a v kontextu.

  Tohle neni nejaka cinska komunisticka chripka (ve skutecnosti je uplne jedno jestli nejaky virus existuje nebo odkud pochazi nebo jestli byl dokonce vyrobeny umele). Tohle je globalni coup d’etat, neo-feudalni digitalni revoluce, WWIII.

  „lidský život není státní majetek ani veřejný statek“ …? Bejvavalo. To je jeden z ucelu tehle legrace. Udelat z kazdeho cloveka potencialni biohazard, potencialniho vraha (jses asymptomaticky prenasec a zabijes babicku) a SEBRAT JIM VLASTNICTVI JEJICH VLASTNIHO TELA. To uz se deje respektive se to uz vicemene stalo.

  To co vypada jako neschopnost nebo nesmysl je ucel. Prectete si neco o Great Reset, tam vsechno to co se deje pomerne otevrene popisuji. Zjistete si neco o WHO (kdo ji de facto vlastni) a jakym zpusobem ma pod kontrolou staty.

  Tohle je valka ktera se bojuje v hlavach lidi. Lidem je desetileti vykurvovan mozek tak ze nejenze bojuji jeden s druhym (divide and conquer par excellence) ale i tak ze sami sebe presvedcuji a nutnosti vlastni sebedestrukce pripande uvedeni sebe sameho do otroctvi.

  Bures, Hamrdacek, Prymrdula a dalsi jsou samozrejme politicke mrdky par excellence, ale the alleged opposition that’s waiting in the wings by byli, a asi i budou, nepomeritelne horsi. I kdyz ono je to stejne dost jedno. Tohle je globalni zalezitost se kterou nikdo lokalne moc nezmuze. Udelalo to par – Lukashenko za coz byl odmenen revoluci, Magufuli who was rewarded by being bumped off, a mozna par dalsich.

  Necha se s tim neco udelat … ? Tak kdyby se jim na to vsichni nebo aspon nejaka critical mass vysrala tak mozna. Teda na celym svete. Mozna kdyby soud v nejaky vetsi zemi nasel v sobe koule a vynesl favorable verdict ohledne ruznych zalob ktery jsou podavany. Zatim se to stalo snad jen v Portugal and the Netherlands, ale byly to jen relativne nedulezite rozsudky.

  Podstatny je ze resit virus je smesny – je to smokescreen pro to co se deje lidem za zadama.

  1. Baník pyčo!!!!

  2. Ukaž piču, dám Ti jabko, jéjeje.
   To je piča, vrať mi jabko, jéjeje.
   Nečum pičo, bo Ti jebnu, jéjeje.
   Přes tu piču propocenou jéjeje.
   Nesmíš být nikdy čurák, nesmíš být nikdy chuj.

 4. že lidský život není státní majetek ani veřejný statek

  Lulz, soudruh DF tezce minul. Stat je jedina instituce, ktera muze beztrestne zbavit zivota kterehokoliv obcana, paklize si k tomu napise spravne noty. Viz US of A. Mas nepravdive premisy ;) Vsichni ostatni riskuji postih.

  Kdepak, lidsky zivot je statni majetek, proto se stat stara o to, aby mu lidi hromadne neumirali, neutikali a aby meli spravnou uroven vzdelani. Protoze jedine takovi lide budou vzorne platit dane. Stejne jako se baca stara o ovce, protoze bez ovci je to jenom chudej zoofil.

  1. Ono se to ted ale trosku zvrtlo, stat zjistil, ze pro zajisteni prijmu pro sve zamestnance uz nepotrebuje zadne dane, staci jen sekat dluhy. Ergo pece o danove poplatniky a zejmena jejich vzdelani sla srat.

   1. Moderní monetární teorie :-)

  2. Jsi příkladem toho, jak funguje státní propaganda. Život není státním majetkem, a služby poskytované státem si předplácíš. Aby stát nad tebou získal kontrolu, snaží se ti namluvit opak. Tys v tomto názoru podlehl a bohužel jsi na nejlepší cestě stát se otrokem systému. Že je stát v tomto tažení už daleko, a že ne vždy vyhráváme, neznamená, že má stát pravdu. Stát není můj majitel, stát je sluha, který se pokazil.

   1. To je obecne pravda. Jde to jeste trochu dal a v zemich kde je common law to tak dokonce je pravne. Clovek kdyz se narodi je svobodna osoba ktere nema nic co nakazovat. Je naprosto svobodny a muze se na vsechno vysrat. Tim ze prijme identitu kterou mu asignuje stat (delaj to rodice) tak se statem uzavre smlouvu a v podstate mu dava pravo ho vojebat.

    Stat bohuzel neni zadny sluha, nikdy nebyl. Stat je nepritel, je to organizace ktera je pouzivana na to aby mrdala lidi. Ta idea ze lidi jsou stat a ze lidi stat ridi je chimera. Neni to tak. Stat a jeho predstavitele na lidi serou.

    Tedkon staty zasadne upevnuji svoji moc a bude potreba aby lidi vytvorili koncept ktery tomu bude oponovat – common law, natural law. Cely tenhle koncept s nejakym rodnym cislem nebo birth certificate musi do hajzlu.

    1. Jacq:
     Common law buch držk tamans ap hleblé, kulli prc amaráh halba bubs. ÚP rjété teli hatlas, peblébéé Jacq entelyg uceki charáf certg ham.

    2. Jde to v dospělosti anulovat patřičným affidavitem…

    3. Sluha, který se pokazil fatálním způsobem, stává se nebezpečným nepřítelem, to je faktum

 5. Mno… vim o dvou prokazatelnych pripadech v mem okoli, kdy nekdo zemrel na zcela jiny problem, dokonce ani nebyl nCOV-19 pozitivni, presto byl oznacen za COVID, aby spital… ehm, no, zcela jiste slo jen o selhani jednotlivce.

  Se zadosti o vymazani dvou krizku se mam obratit na komunal hlmp?

  1. Sysop
   Technická správa komunikací Praha, datová schránka mivq4t3

   1. Diky, jenze oni maji 30 dni na vyjadreni a to jim mezitim umre hafo jinejch…

    1. Mám tam kamaráda, (kdysi můj podřízený), zařídí to obratem.

 6. Malinko mimo thema ale – vsadím se o metr pív, že až začnou vládnout ty dementní vegesmažky, tak během pár let bude nutná registrace provozovny už od jedné slepice či jednoho králíka a vzhledem k inteligenční gradaci předkladatelů zákonů čekám, že vymyslí ještě ušní známky pro ryby…

  1. Jasan 26.3.2021 v 10:25

   Na stránkách Liberálního institutu nebo Mises.cz, nejsem si jist, publikoval jeden z libertariánských svazáků nápad na značkování ryb (celosvětové, tedy i mořských) radioaktivními izotopy.

   1. No vidíte já si dělám legrandu a někde jinde zatím…
    U rybničních ryb bych to chápal – přijede někdo z KVS a když při kontrolním výlovu nenaměří bekerely, tak to máte pane za 10k a ať je to příště v pořádku. Ale ty mořské ryby mi trochu unikají.

    1. Copa mořský. Ale ty hlubokomořský!

   2. Model Litvinenko?

   3. link or didn’t happen

    1. A do hajzlu. To je konec. Další multinick.

    2. blboune

 7. hezky napsano, a jak sleduji denně zprávy tak mam pocit že se k změně celkem schyluje, jde pomalu ale jistě. EU si drži sve staty přes dotace a diriguje a řidi vše. Nova generace duhové a zelene mladeže je odnoži te rude z před 100 lety (a později), komunismus a marx.len. idoelogii nahrazuje gender, rasova a zelena ideologie, i když neni postavena na vedeckem zakladu jak byla Marx-Len.učení. Bohužel den co den čtu a všude je slyšet jen o nerovnosti ale ne jen přijmove ale hlavně te genderove. Jde to již na nervy ale nic s tim nesmůžem. JE to k vzteku, kde se ten zapadni kap. svět posouva, doufat jenom že to možna nejak vysičí, pokud nam tahle kovid diktatura bude nadale se tu prosazovat. Jedině pozitivum, že podobně ješte smyšlejicich je nas dost, jak na tomhle webu tak i jinde.

  1. Svět, kterému jste rozuměl, je pryč. To se dřív nebo později stane každé generaci.

   1. to jistě to chápu, ale dělat to tak radikálně a s takovou vervou, ktera nakonec i tak nedonese kýženou spravedlnost o které kde kdo sní, ja vam nevím. Napřiklad teď ta omezení podníkaní některých činností, to je absurdum. Chapu že k nějaké změně a utlumu jistých odvětvi může dojít, ale omezit podnikani do také míry. Vite kdy to nastalo, po 48 byli znarodněne všechny živnosti, možna to šlo pomalu, i můj děda mel vuklanizerkou dilnu, ta přešla pod nějaký podnik, naštěstí ho tam nechali dělat jako mistra a vedouci se stal jeho zaměstnanec.

    1. Dělo se to i předtím, jen tou změnou byla pravidelně válka. Období míru 1945-2000 v historii patrně nemá obdoby (nicméně u starověku těžko říct) i přes existenci komunismu.

     Co je opravdu smutné je to, že i přes bezprecedentní možnosti studia historie, záznamů a očitých svědectví se komunismus vrací. Mladí mají úplně vymyté mozky od dětství, degeneráty a mentálně nemocné považují za „normálnost“, negry a pouštní polonegry z Afriky s IQ na úrovni evropské debility za nám rovné a utlačované a pokud nezačnem žrát brouky a nevzdáme se všeho, planeta nám to spočítá. Jen nám, šikmookým švábům ne, ani africkým kobylkám.

     Úplně se rezignovalo na zvyšování životní úrovně člověka. Místo méně práce a vyššího blahobytu se dnes usiluje o konec mobility, konec cestování, konec pohodlného bydlení.

     1. Z toho mi vyplývá, že je potřeba eliminovat jakýmkoli způsobem ty, díky kterým se idea komunismu vrací. Znemožnit jim, aby měli na cokoli vliv, vsadit do klatby a dehonestovat všelijaká ta genderová studia apod.
      Pro blbce byly zvláštní školy a dvouleté učební obory a bylo to tak v pořádku. Nikoho ani nenapadlo blbce inkludovat mezi chytrá děcka a tak jim znehodnotit vzdělání.
      Co my máme společného s tím, že si například Amerika vozila negry na práci a obchodovala s nimi? Co máme společného s francouzskými a britskými koloniemi?
      Zabývá se někdo tím, že u nás jako otroci fungovaly panské služky a čeledínové? Sice nebyli na řetězu, ale svobodní rozhodně nebyli, v důstojných podmínkách také nežili. Často to byli úplně normální, chytří lidé, jen bohužel pocházející z chudých poměrů. Tak to na světě bylo a je zařízeno, nic s tím nejde dělat. Nemůžeme se všichni mít dobře.

      1. Môžu sa mať dobre úplne všetci. Je to len o nastavení v hlave. Dnes sa aj nezamestnaný chudák na podpore má lepšie, ako sa mal v 17.storočí francúzsky kráľ.

       1. V čem?

        1. Okrem pocitu nadradenosti/úspechu (ktorý je o tom nastavení v hlave), vo všetkom – zdravotná starostlivosť, šanca na dožitie staroby, prístup k rozmanitému jedlu, pitnej vode, možnosť cestovať, komunikovať, vzdelávať sa.

         1. Tak vždy jde o to co považujeme za lepší. Např. ten pocit nadřazenosti je zajisté důležitý.
          Co se věku týče, tak Ludvík XIV. (17 století) se dožil 76 let za což bude ten nezaměstnaný chudák rád. (Je to průměrná doba dožití v dnešní době)
          Nemyslím si, že by král neměl přístup k pitné vodě…
          Možnost cestovat? No nezaměstnaný chudák na podpoře sice má možnost cestovat, ale co mu je to platné když na to nemá. Nehledě na to, že král se pravděpodobně nacestoval až až – sice to nebyla druhá polovina zeměkoule, ale procestováno měl zajisté mnohem více než nezaměstnaný chudák.
          Komunikovat? Jako že neměl sociální sítě??? Jinak co do komunikace opět jsem si jist, že král komunikoval s mnohem více lidma a mnohem déle než tento nezaměstnaný chudák.
          Vzdělání? – Tak král byl IMHO x krát vzdělanější než tento chudák.

          tedy jediné co přichází v úvahu a na čem je ten dnešní chudák lépe je zdravotní péče – tedy taky pouze určitá…

          1. Co takové trhání zubů?

          2. ani mi nemluv. Jednou jsem si přečet jak Ludvovi zubaři zrasovali držku a měl jsem z toho těžký spaní. Vyrvat kus čelisti i s patrem, žádná hitparáda. Pan doktor byl zřejmě silák.
           Ostatně, ani tu chronickou sračku mu zrovna nezávidím. je teda fajn že narozdíl od chudiny měl aspoň co srát,a le asi to zas takový terno neni.

   2. Jenže mě ještě nebylo ani čtyřicet…

 8. Jen tak pro inspiraci (čísla jsou záměrně zaměněněna)

  Čestné prohlášení
  Já, Ten a Ten, narozený jedenáctného jedenáctý roku tisícího devítistého osmdesátého osmého, tímto jako poddaný, omezený knutou opatření vlády číslo dvěstěšestnáct z tohoto roku, kterým bylo omezeno mé právo svobodného pohybu, tímto čestně prohlašuji vůči silovým složkám nasazeným ke kontrole mého pohybu, že jsem se vydal z místa svého trvalého bydliště, které nechť si kotrolující státní orgán ověří z předloženého občanského průkazu číslo jedna dva tři čtyři pět šest sedm osm devět, a to až do daleké Horní Dolní, abych zde poskytnul pomoc svým rodičům, přičemž prohlašuji, že tato pomoc je pomocí nutnou ve smyslu citovaného vládního nařízení. Vzhledem k tomu, že na těchto dvanácti kilometrech je hranice okresu, musím jí překročit i přes riziko, že mě za ní napadne coranonavirsu, nebo dokonce bude proti mě použit silových složek.

  Ve Spodní Horní dne dvacátého šestého roku dvoutisícího dvacátého prvního, Ten a Ten

  Poctivě naškrabáno vlastní rukou.

  1. …tak to je tak na pul hodiny netto. Nez to organi okem spolecnym a nerozlucnym rozlouskaj.

   1. Dyk jo. Doma na mě čeká houfec dětí, tak co bych nepobyl s orgány :-)

  2. Level 2 – použít římské číslice.

   Žádné „dvěstěšestnáct z tohoto roku“ ale „CCXVI z roku MMXXI“

   1. …aby to organ nepochopil jako hen ten utok na nej…

   2. To už to může rovnou zašifrovat. Nejhorší je, že policajti si v podstatě můžou dělat, co chtěj a když se rozhodnou, že na výjimku nárok nemá, tak ho prostě nepustí.

    1. Boha jeho, tak pojedu jinudy. Je to dvanáct kilometrů a mám místní znalost. Kdybych to měl projet po lesních asfaltkách.

     1. Boha jeho, tak si natáhnu koleje jinudy a koupím drezínu. Kdybych měl bypassnout nádraží.

      Ale o to přece vůbec nejde. Jak může policajt dělat zároveň i soudce?

      1. Má uniformu, pistoli a postavení veřejného čunitele. Lidi to tak asi chtějí, když máme tu demokracii (vtip).

   3. …obušek obušek židlička sněhulák

    1. To už ale podle letního času, že?

 9. Naším skutečným problémem je politicky negramotný elektorát, schopný za mastnou cukrovanou koblihu to hodit komukoli. Jak to tu kdysi zaznělo v nějakém článku, ježek žere, sere a píchá. Od průměrného českého voliče se lisí tím, že ten navíc ještě večer čumí na TV Nova.

  1. alis 26.3.2021 v 13:12

   Podle Hospodářských novin utratilo ANO za koblihy 251 555 Kč.
   Při ceně 7,50 Kč za kus je to 33 541 koblih.
   ANO získalo 1 500 113 hlasů, koblihu dostalo 2,22 % jeho voličů.
   Čím větší pitomost, tím déle vydrží.

  2. Tak maximizace profitu je jeden ze zakladnich principu ekonomie. Kobliha neni dulezita – nakonec Schwarzenberg taky rozdaval kapry. „Koblihy“ – at uz maji jakoukoli formu rozdava kazdy.

   Demokracie, tak jak je nastavena, je UPLNE V PICI, absolutne nefunknci. V stavajicim systemu asi neopravitelna. Ma fatalni inherentni chyby.

   To jaci jsou lidi dementi lze sledovat na tomhle foru ktere dava skvelou moznost lidem se projevit, ale staci si precist ty hovna ktery serou imbecilove jako Rimmer nebo ja nevim ja si nadavaj, nemluve o tom s jakou nenavisti vyjizdej na kazdyho kdo si dovoli mit jinej nazor … S takovym pristupem k zivotu a svetu se lidi moc daleko nedostanou.

   Jeden zasadni problem je financni system. Vsechno se toci kolem penez ale nad penezma nemaj ani lidi ani staty zadnou kontrolu. Je to postaveny na hlavu. V transakci, dejme tomu nakup bananu kdyz uz tady zoufalci masturbujou na tema banan, jde o produkci/delivery bananu na jedny strane a sezrani bananu na druhy strane (i kdyz takovej Rimmer si ho mozna radsi zarazi do prdele, co ja vim). To je podstata transakce. Ty penize jsou vicemene nepodstatne, je to jenom prostredek. Nicmene ten prostredek je zasani v celym ekonomickym kolobehu, bez toho aby transacting parties nad nima mely kontrolu. To je naprosto zvraceny.

   Ruznejch jinech fatalnich vestavenejch chyb (no voni jsou tam umyslne aby vrchnost mohla lidi lip vojebavat) je spousta.

   Politicka gramotnost ve smyslu takovejch tech obecnejch kvaku o pravici, levici, liberalismu a podobnejch neexistujicich peachovinach je chimera. Naprosta vetsina z toho o cem politicke mrdky zvani jsou HOVNA.

   1. jacq:
    Škobré keké hits mahmuda ups, bué kitkit noméda hyák. „Koblihy“ rjé prva rjé ité, kuli prc néta.
    Tamba finánckuli piu i plé as TESLA, BitCoin, inhoré šmé.

   2. počátek každodenní práce na poli formování pozice představuje pozoruhodný experiment prověrky systému výchovy pracovníků odpovídajících aktuálním potřebám. Nesmíme však zapomínat, že rámec stavu a vývoje postavení napomáhá přípravě a realizaci forem působení. Pestré a bohaté zkušenosti jasně říkají, že stabilní a kvantitativní vzrůst a sféra naší aktivity umožňuje splnit významné úkoly na rozpracování modelu rozvoje. Stejně tak navržená struktura organizace posiluje platnost dalších směrů rozvoje. Závažnost těchto problémů je natolik zřejmá, že nový model organizační činnosti vyzaduje rozšiřování logistických prostředků a systému masové účasti. Naše dlouhodobé ambice, stejně jako realizace plánovaných vytyčených úkolů ve značné míře podmiňuje vytvoření odpovídajících podmínek aktivizace. Každodenní praxe nám potvrzuje, že komplexní analýza našich možností umožňuje zhodnotit význam možnosti nasazení veškerých dostupných prostředků. Vzájemné postavení organizačních autorit stejně jako konzultace se širokým aktivem přetváří strukturu vedení směru progresivního rozvoje.

    Poslání organizace, zejména pak upřesnění a rozvoj struktur vyvolává proces zavádění a modernizace nových návrhů. Na druhé straně stálé, informačně-propagandistické zabezpečení naší práce zabezpečuje širokému okruhu specialistů účast při tvorbě pozic jednotlivých účastníků k zadaným úkolům. Tímto způsobem rámec stavu a vývoje postavení dostatečně oddaluje propad forem působení. Pestré a bohaté zkušenosti jasně říkají, že další rozvoj různých forem činnosti od nás vyžaduje analýzy tvorby nových zdrojů. Nesmíme však zapomínat, že počátek každodenní práce na poli formování pozice jednoznačně předurčuje implementaci systému výchovy pracovníků odpovídajících aktuálním potřebám. Ideové úvahy nejvyššího řádu a rovněž nový model organizační činnosti vyžaduje návrh a realizaci existujících finančních a administrativních podmínek. Závažnost těchto problémů je natolik zřejmá, že navržená struktura organizace zvyšuje potřebu aplikace modelu rozvoje.

    Každodenní praxe nám potvrzuje, že komplexní analýza našich možností hraje závažnou roli při utváření možnosti nasazení veškerých dostupných prostředků. Naše dlouhodobé ambice, stejně jako realizace plánovaných vytyčených úkolů vyžadují nalezení a jednoznačné upřesnění odpovídajících podmínek aktivizace. Poslání organizace, zejména pak stabilní a kvantitativní vzrůst a sféra naší aktivity napomáhá přípravě a realizaci systému masové účasti. Na druhé straně upřesnění a rozvoj struktur představuje pozoruhodný experiment prověrky pozic jednotlivých účastníků k zadaným úkolům. Stejně tak rámec stavu a vývoje postavení posiluje platnost dalších směrů rozvoje.

    1. :-) Typuji na učebnici psaní na stroji všemi deseti, v té naší to tak bylo.

     1. Kdepak, vypisovat to poctivě jako zrg, tak mi asi jebne.

      Tadyhle odsud ty svý nesmyslný bláboly generujou. http://www.kyblsoft.cz/projevy Akorát to mají upgradovaný na verzi 2 – ta je spojená i s náhodným generátorem angličtiny, abys vypadal jo světově a doplněná o depopulaci, globální elity a podobný idiotský sračky.

      1. dobry, neznal sem .. :))

      2. Jestli máš zájem, budu v poledne ve své kajutě politý humrovým koktejlem… :-)

   3. Ty vole AJR má IQ o řád vyšší než ty, konzistentní názory, a umí je slušně prezentovat. S tímhle napadáním každýho, kdo nemá stejnou psychózu, jako ty, jseš jak malej fakan, co mu vzali překladač.

    1. Ty vole brume, ty si pleteš IQ s číslem diagnozy, to neděláš dobře tyvole.

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017