Já se těším, až Kakuna bude létat s instruktorem. A rozhodne se instruktora neposlouchat, protože ho nerespektuje, čím dá najevo že není ovce. Asi jako v té škole s učitelem ve frontě.
Slecna Ling
Jezis, nebud protivnej…kantor zenouci se a predbihajici pro jidlo je totalne jina situace. To snad cejtis sam.
h72
Můj strejda se zamlada rozsekal s větroněm v lese. Možná taky neposlouchal instruktora. Nebo přišel o termiku. Je z něj opravdovej ironman.
Panek
Máte špatnou představu o instruktorech sportovního létání. Oni to nedělají pro peníze, ale pro ty žáky.
Alan.Cox
Ovšem ani ti nejlepší instruktoři nic nezmohou, když žák se rozhodne nerespektovat autoritu učitele. Protože žák není ovce, je svobodný, a sám si rozhodne co bude a nebude respektovat.
Slecna Ling
Kdyz tak koukam na kolegy, tak te muzu ujistit, ze tento druh zaku se piloty nestava…
Jenže ono to není tak, že tatínek řekne: „Zapsal jsem tě do houslí, tady máš nástroj a budeš tam chodit 2x týdně.“ Tohle si prostě Kakuna vybral a prostě to chce. To pak je úplně jiný přístup. A co se týká instruktorů, tak neznám žádnou/žádného, co by měli zájem to žákovi zprotivit. Navíc to ani není žádoucí pro bezpečnost letu.
Arnold J Rimmer
ad instruktoři) Mírný samorosty v mezích zákona sice jo, ale kokota taky žádnýho. Tohle vzdělávání narozdíl od jiných myslím funguje uspokojivě. Možná je to proto, že musíš mít přeci jenom něco v tý kebuli, možná proto, že se do toho zatim nikdo moc nesere.
CBATbI CTOKOKOTOB
Kakuna není blbej, aby nepoznal kvalitního učitele zájmového předmětu od vyhořelýho mamlase zakládajícího si na povinných projevech úcty.
CBATbI CTOKOKOTOB
Tak PePa jede, Mistr Kecinka skuhrá ale zařídí mu to. Aspoň že půjde spát bez večeře.
OT: sledujete někdo fotbal? Sjel jsem pár sestřihů a překvapilo mě, kolik chlapců poskakuje po hřišti v růžovoučkých kopačkách, to je nějaký nový módní trendík mezi čutacími milionáři?
Lojza
Ono to funguje tak, ze ti hraci/tymy maji typicky jako sponzory Adidas, Nike a podobne firmy, co delaj mimo jine i boty a oni jim proste neco dodaj a oni to typicky nosej bez kecu, protoze za to jsou slusne penize / maji proste takove smlouvy
A co jsem o tom slysel, tak letos shodou okolnosti skoro vsechny tyhle firmy poslaly modely v takovehle barve. Ze docela nahoda….je otazka, nakolik teda maji ty firmy „spiony“ u konkurence, aby dopredu vedeli, co se chysta a prizpusobili se…ale docela bych vysvetleni „nahoda“ i veril…
Slecna Ling
fatdwi
To neni shoda okolnosti, ale jinak ma Lojza pravdu. Koukni, co jsem k tomu nasla.
Bright Pink (specifically trending as „Electric Fuchsia“) is the undisputed color of the summer in soccer shoes. Driven by the World Cup and 2026 fashion forecasts, major brands like Nike, Adidas, Puma, New Balance, and Skechers all coincidentally released bold, hot-pink boot collections.
Maximum Visibility: Pink sits directly opposite green on the color wheel, creating the highest possible contrast against the grass.Television Appeal: Brands design these shoes to pop vibrantly in slow-motion TV replays and on high-definition screens.Trend Forecasting: Forecasters identified Electric Fuchsia as the summer’s dominant colorway way back in 2024, and designers followed suit
fatdwi
Lojza, SL: OK, díky za osvětlení, trochu i pobavilo:-) „Electric Fuchsia“ je něco jako „hydration break“ nebo hokejový „powerbreak“ – newspeak na zblití…
Arnold J Rimmer
chraňbůh, rugby. Sport uplakanejch poléhavejch a poklekávajících buzerantů brečících u pana rozhodčího ve snaze vyprosit si penaltu a ím slavně vyhrát mne jedině irituje. Ty růžovoučký kopačky k nim pasujou.
fatdwi
AJR: sestřihy se dají, na celé se ale koukat nedá, zcela souhlasím. V podstatě nejlepší fotbal teď hrají Afričani, protože to nejsou takový sračky a dokud můžou, jdou po balónu a na bránu.
Jinak sráčovství dostalo další level – zrovna v jednom tom sestřihu dostal hráč červenou za nové fňuknapravidlo, totiž že si zakryl rukou pusu a něco (jistě vyznání lásky) šeptal soupeři. To nevymyslíš, čekám, že další level bude karta za ošklivý pohled, aby ti ubožáci neměli stresík.
Lukas B.
a při tom jsou paradoxně všechny sporty a ty „bitevní“ obzvlášť založené na tom psychicky rozhodit soupeře. tenista (fotbalový tým, boxer, šermíř etc.) nevyhrává tím, že umí líp praštit do balonu, ale tím, že se nenechá rozhodit cíleným k rozhození směřujícím chováním soupeře (nepodání ruky, tahání za tričko, nadávky, timeouty, střídání apod.).
Arnold J Rimmer
No nevim. Je to sport, máš mít respekt k soupeři, k rozhodčímu.
Když si dáme do držky, tak si pak nakonec podáme ruce. Tahání za vlasy, za tričko, plivání a různý poštěkávání necháváme ženskejm. A s rozhodčím se žádným způsobem nedohadujeme, přípustné fráze jsou pouze „yes sir“ a „thank you sir“.
Lukas B.
ano, tak se hraje volejbal s kamarády na plácku. a možná to rugby, o něm jdou legendy, ale možná je to jen ojedinělý ostrůvek deviace mezi profesionálními sporty.
vždyť i ti šachisti pro rozhození soupeře přehrávají svůj autismus a předvádějí tiky aby soupeře vyvedli z míry.
Arnold J Rimmer
Ty legendy mluví pravdu. To je pečlivě pěstovaná kultura sportu, která nakonec formuje nejen hráče, ale i p.t. obecenstvo. Zajděte si někdy na to.
Lukas B.
sport pasivně mě nikdy nebral, vždycky mě (kromě toho že mě to nudí) na tom vadilo to vypjaté fandění, kdy naši hrají tvrdě a soupeři zákeřně. a ano, uvažuji o tom, že zrovna nějaký rugby zápas by byla fajn příležitost tomu dát šanci.
Arnold J Rimmer
Doporučuju buď zápas Anglie v Twickenhamu během Six Nations, nebo komornější Bath rugby. V Sommersetu se dá ostatně podniknout spousta zajímavých věcí. A Bath je rozhodně příjemnější město než Londýn.
fatdwi
Lukas B.: řekl bych, že nová doba si žádá nové móresy a co platilo dřív, to je dnes ošklivé. Nakonec k těm fňuknám jde dobře i ta růžová:-)
gogo
Mně se líbí ten odkaz na superhypertank. On fakt vypadá jako z minulé války. Když sem dodali první, tak jsem si myslel, že to bude ozdoba Lešanského musea. A ono se ukázalo, že s to chce armáda provozovat. Jen jsem zvědavý, jestli podle nejnovějších poznatků na to navaří zbytky armádních postelí i s drátěnkami. Ale pak už to nebude vypadat jako PzKpfw VI
to bude zase další druhoválečná rekonstrukca aneb úpravy PzKpfW IV Ausf. H (a pozdější) s přimatlanejma plechovkama vokolo věže a boků :)
corona
„Mk.IX pana Lukačoviče“
– – –
Mi napadá, zda bude chtít majitel též sám pilotovat…
StaPo
…“Například došlo k preciznímu a poměrně dynamickému předvedení českého, resp. moravského dvoumotorového stroje Evektor EV-55, což je letoun stejné kategorie jako například Twin Otter nebo Pilatus PC-12. Když to vidíte, hned vás napadne, proč se vlastně ještě existuje zastaralá L-410. EV-55 je lépe řešený, flexibilnější a vypadá skvěle, ale nepodařilo se je zatím nikomu úspěšně prodat, což se mi zdá nepochopitelné.“…
Tak tohle je od pana domácího úlet roku. Srovnávat DVOUMOTOROVOU EV-55 s JEDNOMOTOROVÝM PC-12. Já vím, uvezou zhruba stejně lidí, ale to je asi tak jediné, co mají společné. A provozní náklady DVOU turbovrtulových motorů jsou fakt DVOJNÁSOBNÉ (možná o dost méně u paliva díky obdobnému celkovému výkonu, ale stejně, ty „prohlídky u turbíňáků jsou podstatnou součástí nákladů)
EV-55 byl projekt založený jen a pouze na dotacích, marketing pro tuto kategorii byl kompletně vybájen – nikdo nebude provozovat dvoumotorák pro 9 lidí, když to (i víc) zvládne jednomotorák – nejen PC-12, ale hlavně i Cessna 208B (ta je navíc taky nepřetlakovaná – ta PC-12 je o kategorii výše).
Turbovrtulový dvoumotorák dává ekonomicky smysl až kolen 17-19 pasažérů, což je mj. i důvod, proč se L-410 v různých verzích stále vyrábí.
A komentovat úlet typu „proč se ta EV-55 nepodařila nikomu prodat“ je už fakt mimo – EV-55 nebyla nikdy certifikovaná, a náklady na její certifikaci nikdo soudný nepodepíše – dokonce ani náš dotační mechanismus není až tak neskonale debilní. Do vzduchu se ten prototyp povedlo dostat jen přes vojáky…
StaPo
těmi „prohlídkami“ u turbíňáků jsem myslel HSI (Hot Section Inspections), které stojí cca půl ceny generálky celého motoru (a většinou se přitom ty hot sections vlastně vymění za nové). Což na ekonomice provozu je jedna z těch důležitých položek, které musíte započítat do ceny letové hodiny.
Koneckonců, proč vlastně už dojely čtyřmotoráky? Z podobných důvodů – Ekonomika provozu, voe :-)
Já se těším, až Kakuna bude létat s instruktorem. A rozhodne se instruktora neposlouchat, protože ho nerespektuje, čím dá najevo že není ovce. Asi jako v té škole s učitelem ve frontě.
Jezis, nebud protivnej…kantor zenouci se a predbihajici pro jidlo je totalne jina situace. To snad cejtis sam.
Můj strejda se zamlada rozsekal s větroněm v lese. Možná taky neposlouchal instruktora. Nebo přišel o termiku. Je z něj opravdovej ironman.
Máte špatnou představu o instruktorech sportovního létání. Oni to nedělají pro peníze, ale pro ty žáky.
Ovšem ani ti nejlepší instruktoři nic nezmohou, když žák se rozhodne nerespektovat autoritu učitele. Protože žák není ovce, je svobodný, a sám si rozhodne co bude a nebude respektovat.
Kdyz tak koukam na kolegy, tak te muzu ujistit, ze tento druh zaku se piloty nestava…
+1
Tenhle se taky pilotem nestal:
https://uzpln.gov.cz/pdf/202606011320-CZ-24-1340%20Z%C3%A1v%C4%9Bre%C4%8Dn%C3%A1%20zpr%C3%A1va%20cz%20na%20web.pdf
Fryystajlista, no.
Jenže ono to není tak, že tatínek řekne: „Zapsal jsem tě do houslí, tady máš nástroj a budeš tam chodit 2x týdně.“ Tohle si prostě Kakuna vybral a prostě to chce. To pak je úplně jiný přístup. A co se týká instruktorů, tak neznám žádnou/žádného, co by měli zájem to žákovi zprotivit. Navíc to ani není žádoucí pro bezpečnost letu.
ad instruktoři) Mírný samorosty v mezích zákona sice jo, ale kokota taky žádnýho. Tohle vzdělávání narozdíl od jiných myslím funguje uspokojivě. Možná je to proto, že musíš mít přeci jenom něco v tý kebuli, možná proto, že se do toho zatim nikdo moc nesere.
Kakuna není blbej, aby nepoznal kvalitního učitele zájmového předmětu od vyhořelýho mamlase zakládajícího si na povinných projevech úcty.
Tak PePa jede, Mistr Kecinka skuhrá ale zařídí mu to. Aspoň že půjde spát bez večeře.
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-politika-pavla-akredituji-zitra-na-veceri-ale-nepujde-rekl-macinka-a-mluvi-o-puci-309286
Teď mi teprve došlo, že PePa je zase v zahraničí. Rozkope bábovičky, neodpoví na dotazy a okamžitě se vypakuje do zahraničí. Kde já jsem to už jen viděl?
Jinak chce tu délegaci führerovat:
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-politika-konflikt-nekonci-naopak-hrad-chce-vest-delegaci-macinka-to-odmita-309323#
OT: sledujete někdo fotbal? Sjel jsem pár sestřihů a překvapilo mě, kolik chlapců poskakuje po hřišti v růžovoučkých kopačkách, to je nějaký nový módní trendík mezi čutacími milionáři?
Ono to funguje tak, ze ti hraci/tymy maji typicky jako sponzory Adidas, Nike a podobne firmy, co delaj mimo jine i boty a oni jim proste neco dodaj a oni to typicky nosej bez kecu, protoze za to jsou slusne penize / maji proste takove smlouvy
A co jsem o tom slysel, tak letos shodou okolnosti skoro vsechny tyhle firmy poslaly modely v takovehle barve. Ze docela nahoda….je otazka, nakolik teda maji ty firmy „spiony“ u konkurence, aby dopredu vedeli, co se chysta a prizpusobili se…ale docela bych vysvetleni „nahoda“ i veril…
fatdwi
To neni shoda okolnosti, ale jinak ma Lojza pravdu. Koukni, co jsem k tomu nasla.
Bright Pink (specifically trending as „Electric Fuchsia“) is the undisputed color of the summer in soccer shoes. Driven by the World Cup and 2026 fashion forecasts, major brands like Nike, Adidas, Puma, New Balance, and Skechers all coincidentally released bold, hot-pink boot collections.
Maximum Visibility: Pink sits directly opposite green on the color wheel, creating the highest possible contrast against the grass.Television Appeal: Brands design these shoes to pop vibrantly in slow-motion TV replays and on high-definition screens.Trend Forecasting: Forecasters identified Electric Fuchsia as the summer’s dominant colorway way back in 2024, and designers followed suit
Lojza, SL: OK, díky za osvětlení, trochu i pobavilo:-) „Electric Fuchsia“ je něco jako „hydration break“ nebo hokejový „powerbreak“ – newspeak na zblití…
chraňbůh, rugby. Sport uplakanejch poléhavejch a poklekávajících buzerantů brečících u pana rozhodčího ve snaze vyprosit si penaltu a ím slavně vyhrát mne jedině irituje. Ty růžovoučký kopačky k nim pasujou.
AJR: sestřihy se dají, na celé se ale koukat nedá, zcela souhlasím. V podstatě nejlepší fotbal teď hrají Afričani, protože to nejsou takový sračky a dokud můžou, jdou po balónu a na bránu.
Jinak sráčovství dostalo další level – zrovna v jednom tom sestřihu dostal hráč červenou za nové fňuknapravidlo, totiž že si zakryl rukou pusu a něco (jistě vyznání lásky) šeptal soupeři. To nevymyslíš, čekám, že další level bude karta za ošklivý pohled, aby ti ubožáci neměli stresík.
a při tom jsou paradoxně všechny sporty a ty „bitevní“ obzvlášť založené na tom psychicky rozhodit soupeře. tenista (fotbalový tým, boxer, šermíř etc.) nevyhrává tím, že umí líp praštit do balonu, ale tím, že se nenechá rozhodit cíleným k rozhození směřujícím chováním soupeře (nepodání ruky, tahání za tričko, nadávky, timeouty, střídání apod.).
No nevim. Je to sport, máš mít respekt k soupeři, k rozhodčímu.
Když si dáme do držky, tak si pak nakonec podáme ruce. Tahání za vlasy, za tričko, plivání a různý poštěkávání necháváme ženskejm. A s rozhodčím se žádným způsobem nedohadujeme, přípustné fráze jsou pouze „yes sir“ a „thank you sir“.
ano, tak se hraje volejbal s kamarády na plácku. a možná to rugby, o něm jdou legendy, ale možná je to jen ojedinělý ostrůvek deviace mezi profesionálními sporty.
vždyť i ti šachisti pro rozhození soupeře přehrávají svůj autismus a předvádějí tiky aby soupeře vyvedli z míry.
Ty legendy mluví pravdu. To je pečlivě pěstovaná kultura sportu, která nakonec formuje nejen hráče, ale i p.t. obecenstvo. Zajděte si někdy na to.
sport pasivně mě nikdy nebral, vždycky mě (kromě toho že mě to nudí) na tom vadilo to vypjaté fandění, kdy naši hrají tvrdě a soupeři zákeřně. a ano, uvažuji o tom, že zrovna nějaký rugby zápas by byla fajn příležitost tomu dát šanci.
Doporučuju buď zápas Anglie v Twickenhamu během Six Nations, nebo komornější Bath rugby. V Sommersetu se dá ostatně podniknout spousta zajímavých věcí. A Bath je rozhodně příjemnější město než Londýn.
Lukas B.: řekl bych, že nová doba si žádá nové móresy a co platilo dřív, to je dnes ošklivé. Nakonec k těm fňuknám jde dobře i ta růžová:-)
Mně se líbí ten odkaz na superhypertank. On fakt vypadá jako z minulé války. Když sem dodali první, tak jsem si myslel, že to bude ozdoba Lešanského musea. A ono se ukázalo, že s to chce armáda provozovat. Jen jsem zvědavý, jestli podle nejnovějších poznatků na to navaří zbytky armádních postelí i s drátěnkami. Ale pak už to nebude vypadat jako PzKpfw VI
to bude zase další druhoválečná rekonstrukca aneb úpravy PzKpfW IV Ausf. H (a pozdější) s přimatlanejma plechovkama vokolo věže a boků :)
„Mk.IX pana Lukačoviče“
– – –
Mi napadá, zda bude chtít majitel též sám pilotovat…
…“Například došlo k preciznímu a poměrně dynamickému předvedení českého, resp. moravského dvoumotorového stroje Evektor EV-55, což je letoun stejné kategorie jako například Twin Otter nebo Pilatus PC-12. Když to vidíte, hned vás napadne, proč se vlastně ještě existuje zastaralá L-410. EV-55 je lépe řešený, flexibilnější a vypadá skvěle, ale nepodařilo se je zatím nikomu úspěšně prodat, což se mi zdá nepochopitelné.“…
Tak tohle je od pana domácího úlet roku. Srovnávat DVOUMOTOROVOU EV-55 s JEDNOMOTOROVÝM PC-12. Já vím, uvezou zhruba stejně lidí, ale to je asi tak jediné, co mají společné. A provozní náklady DVOU turbovrtulových motorů jsou fakt DVOJNÁSOBNÉ (možná o dost méně u paliva díky obdobnému celkovému výkonu, ale stejně, ty „prohlídky u turbíňáků jsou podstatnou součástí nákladů)
EV-55 byl projekt založený jen a pouze na dotacích, marketing pro tuto kategorii byl kompletně vybájen – nikdo nebude provozovat dvoumotorák pro 9 lidí, když to (i víc) zvládne jednomotorák – nejen PC-12, ale hlavně i Cessna 208B (ta je navíc taky nepřetlakovaná – ta PC-12 je o kategorii výše).
Turbovrtulový dvoumotorák dává ekonomicky smysl až kolen 17-19 pasažérů, což je mj. i důvod, proč se L-410 v různých verzích stále vyrábí.
A komentovat úlet typu „proč se ta EV-55 nepodařila nikomu prodat“ je už fakt mimo – EV-55 nebyla nikdy certifikovaná, a náklady na její certifikaci nikdo soudný nepodepíše – dokonce ani náš dotační mechanismus není až tak neskonale debilní. Do vzduchu se ten prototyp povedlo dostat jen přes vojáky…
těmi „prohlídkami“ u turbíňáků jsem myslel HSI (Hot Section Inspections), které stojí cca půl ceny generálky celého motoru (a většinou se přitom ty hot sections vlastně vymění za nové). Což na ekonomice provozu je jedna z těch důležitých položek, které musíte započítat do ceny letové hodiny.
Koneckonců, proč vlastně už dojely čtyřmotoráky? Z podobných důvodů – Ekonomika provozu, voe :-)