Chcete, aby skončil Lockdown? Cítíte se bezmocní? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit - zpět na článek

Počet komentářů: 313

 1. Pane Mrcasiku, dik za dobrej napad, dopis poslu.
  Blby je, ze se nedovime kolik tech dopisu ktera strana dostane, ale budiz, zkusime to.

  Velky ocekavani od toho ale nemam, Blanicky manifest, D.Land mel ocekavani, ze sebere az 400 nebo 500 tisic podpisu (podle P.Hampla), nakonec nasbiral ale jen 20 tisic podpisu za asi 3 az 4 mesice.
  ( Pocet podnikatelu v CR, kterí si samostatnou výdelecnou cinností skutecne vydelávají, v roce 2019 stoupl o 20.000 na 1,031 milionu. Povinnost platit zálohy na duchodové pojištení melo koncem roku 706.000 OSVC.)

  A postezovani, ta nase vrchnost porad zavadi nejaky restrikce, ale nikdy jsem nevidel jejich vyhodnoceni. Vy jste nekdo zaznamenal ze by rekli zavreni tohoto snizilo pocet nove hospitalizovanych nebo tak neco?

  Jinak na tom verejnym slyseni (kdyz se sesel peticni vybor aby si poslechli Landu) rekl Havlicek priblizne toto: jedinej recept, kterej se ve svete nasel je snizeni mobility. Kratkodobe reseni je snizeni mobility, dlouhodobe reseni je vakcinace.

  1. Smutné, no. Havlíček lže – Švédsko, Dánsko, Švýcarsko jedou úplně bez lockdownů a bez „snižování mobility“ výhradně sociálním distancingem, kdy se všechno smí dělat po skupinkách velkých maximálně 10 resp. 8 lidí (plus omezení cizinců ze zahraničí aby jim to nerozdmýchávali). Viz předchozí stránka dole, citace ze článku „Švédsko již není jen ve Švédsku“.

 2. Spíše by to chtělo virtuální vládu a k tomu volby a udělat jim virtuální Republiku kde se mohou realizovat. Člověk by si od jejich pokusů a přešlapů odpočinul. Dnes jsou zcela splašení a pohlcení mesiášským syndrmomem. Jen občanské nepokoje je přibrzdí..

 3. Za nás mám připraveno 2 x 12 dopisů, které 26. ledna házím do schránky.

 4. No omlouvám se předem, že to sem zas tahám, ale nedá mi to:
  Landa s Blanickým manifestem objížděl na mašině stát a nejen touto cestou posbíral 17.046 ŽIVÝCH podpisů. Snad tušíte, co se tím myslí.
  Udělal aspoň něco – navalil to do tří beden, dostal se s nimi až do PS a dokázal je tam docela řádně zjebat jazykem, na který rozhodně nejsou zvyklí.
  Kdo jiný, dokázal v této posrané době udělat něco aspoň podobného?

  V tomto duchu považuju páně Mrcasíkovu snahu za naprosto maximálně přínosnou v tom, že opět půjde o ŽIVÉ podpisy – žádná polo-anonymní internetová petice, ale podpisy konkrétních lidí. Předpokládám jaksi, že nikdo z případných odesílatelů dopisů je nebude posílat anonymně, to imho postrádá smysl.

  Jako Landa mohl jebat poslance díky tomu, co dokázal posbírat, tak i kdyby výsledkem Janovy snahy byla jenom polovina Landova počtu, tak už si někdo řekne „hele, něco se děje, tady hrozí, že tihle nás nebudou volit“.

  1. Co myslíte, dělá to Landa pro nás? Nebo mu teče do bot, protože si půjčil 50míčů od muslimský mafie, aby mohl vyplatit Janouška?

   1. Tak teď ti nezbyde, než tohle něčím podepřít, anebo spíš mlčet.

     1. To má jako podepřít to, že si Landa něco pujčil od muslimský mafie? :D

     2. No kde tam píšou o muslimský mafii? Nebo jakým postupem se k takový konstrukci dá přijít?

 5. Mrcasík: Pojďme poslat politikům liebesbrief.
  Voliči Trumpa: Hold my beer.

  1. Trump se v posledním měsíci zachoval jako absolutní idiot který úmyslně daroval radikální levici totální vítězství jen proto, že je to narcis.

   Republikáni mohli a měli vyhrát ve volbách do senátu Georgii – vyhrávali historicky, je jich tam víc. Ale Trump tak dlouho blábolil o podvodech a že jít k volbám „nemá cenu“ protože jsou stejně cinklé, až jeho příznivci zůstali doma a oba senátory vyhráli Democratic. Což má ten zásadní důsledek, že nyní patří Senát demokratům a ti si mohou udělat co se jim sakra zachce vč. Green New Deal a Republikáni to nemohou blokovat – zatímco kdyby Republikáni vyhráli doplňovací volby do senátu v Georigi, Biden+Harrisová by měli svázané ruce a bez Senátu by nemohli nic.

   Trump tak vysloveně daroval Demokratům neomezenou moc. Idiot mizerný.

   Totéž kálení si do vlastního hnízda je útok na kongres. K čemu si kdo myslí že to prospěje? Jedině k tomu, že tím Trump legitimizoval cenzuru republikánských politiků v médiích („jasný zřejmý důkaz, že hate speech vede k násilí a pokusům o státní převrat!“) a že nyní má Democratic party nabitý kanon, že všichni konzervativci jsou „potenciální povstalci“ kteří nerespektují demokracii, pokouší se o násilný státní převrat a podle toho s nimi bude naloženo jako v putinovském Rusku.

   Trump zlikvidoval konzervativce a Trump úplně cíleně daroval totální neomezenou moc radikální levici když přitom byla naprosto reálná šance ji zastavit. Jen proto, že jeho přebujelé ego nedokáže ustát, že prohrál, a namísto taktizování najel linii „když ne já, tak nikdo“. Zpropadaný kazisvět a škůdce.

   1. Jo bude to krása. V USA Biden s Kamalou a většinou v senátu i kongresu, v Bruselu je to jasný a v ČR Bartoš premiérem. Úplný progresivní sen.

 6. Za nás pujde 2×9 dopisů. Chtělo by to ale větší propagaci akce – FB profil, cílená reklama, upozornění v diskuzích v médiích poskytovaných zadarmo – aby se toho lidé chytili. A taky následně vyhodnotit, kolik dopisů odešlo. Většina politických stran má sídlo v Praze, co to zkusit přes místní pošty a jejich kapacitní vytížení ?

  1. I ty můj hrdino. :o) Kde by svět bez takových byl … :o)

 7. Vláda inženýra Babiše je tím, kdo vlastní rukou kovidusměrňuje českou společnost. Ale někteří poslanci jí to umožnili. Je to stejná situace, jako když dítě, které podpálilo družstevní stoh, sirčičky dostalo od zlovolného rozkulačeného kulaka.

  Prý 24 poslanců bylo třikrát pro nouzový stav, 33 dvakrát a 58 jednou. Možná to není úplně přesné.

  A naopak – 7 poslanců třikrát nesouhlasilo:
  Radim Fiala, Ing. SPD Olomoucký
  Tomio Okamura SPD Středočeský
  Radek Rozvoral SPD Středočeský
  Lucie Šafránková, Bc. SPD Jihomoravský
  Radovan Vích, Ing. SPD Liberecký
  Marian Bojko Nezařaz. Moravskoslezský
  Václav Klaus, Mgr. Nezařaz. hl. m. Praha

  Zejména těch 24, co byli třikrát pro, jsou hrdinové, pod praporem sv. Václava nedající zahynouti nám ni budoucím, nebo jiní.
  Ondřej Babka, Bc. ANO Jihočeský
  Stanislav Berkovec, Mgr. ANO Středočeský
  Jaroslav Bžoch, Bc. ANO Ústecký
  Kamal Farhan, MUDr. ANO Plzeňský
  Milan Feranec, Mgr. ANO Olomoucký
  Pavel Juříček, Ing. PhD. ANO Moravskoslezský
  Adam Kalous, Ing. ANO Olomoucký
  Martin Kolovratník, Ing. ANO Pardubický
  Roman Kubíček, Ing. PhD. ANO Jihočeský
  Marek Novák, MBA. ANO Zlínský
  Milan Pour, Ing. ANO Středočeský
  David Pražák ANO Liberecký
  Michal Ratiborský ANO Moravskoslezský
  Petr Sadovský ANO Královéhradecký
  David Štolpa ANO Jihomoravský
  Adam Vojtěch, Mgr. Mgr. ANO Jihočeský
  Tomáš Hanzel ČSSD Moravskoslezský
  Ondřej Veselý, JUDr. ČSSD Jihočeský
  Lubomír Zaorálek ČSSD Moravskoslezský
  Jiří Dolejš. Ing. KSČM hl. m. Praha
  Vojtěch Filip, JUDr. KSČM Jihočeský
  Stanislav Grospič, JUDr. KSČM Středočeský
  Leo Luzar, Ing. Ing. KSČM Moravskoslezský
  Miloslava Vostrá, Ing. KSČM Středočeský

  Takže dopisy – proč ne, ale přitom nezapomínejme, že „za vším hledej… “
  (Ženu v tomto případě ne.)

 8. Grafomanie je oficiální název téhle poruchy. :o)) Jinak nevím co bych k této bizardní hlouposti napsal….

 9. A co na to havrani – https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/pohrebni-sluzby-mrazici-boxy-pytle-mrtvoly-rozstrel.A210108_151845_domaci_vov

  samozřejmě, že za vše může jen a jen covid, jinak naše geniální vláda a stát má vše v pořádku a všude rezervy…

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017