Dětský fanatický terorismus - zpět na článek

Počet komentářů: 160

 1. Green deal v plné parádě:

  Podľa Nemeckej spoločnosti pre výživu (DGE) stačí pre dospelých 300 až 600 gramov mäsa týždenne. „Malé množstvo mäsa“ ako „súčasť plnohodnotnej stravy“ môže „uľahčiť prísun základných živín“. Toto usmernenie sa teraz musí upraviť. Ako informoval Lebensmittelzeitung (LZ), DGE plánuje zmeniť odporúčania. To by malo znížiť odporúčanú spotrebu na 10 gramov mäsa denne.

  https://utopia.de/news/neue-richtlinie-der-dge-bald-nur-noch-10-gramm-fleisch-pro-tag/

  1. Jo, vcera jsem se dozvedel, ze ta firma, co nam dela catering v kantyne, by dostala flastr za to, ze by podavala moc „cervenych“ jidel typu wurst nebo schnitzel. Za „zelena jidla“ jako varene fazole nebo pomleti brouci flastr neni, i kdyby byli kazdy den. A ty kvoty stanovuje nejaka sracka typu DGE. Zerme brouky za lepsi LGBT, proti klimatickych zmenam a za porazku Putina.

   1. Chov brouku generuje brutalni mnozstvi CO2. Jsem zvedav, kolik let bude trvat, nez to nekdo prizna. Tedy… prizna a prezije. Jak ze to tehda bylo s tim ‚a prece se toci!‘?

  2. Jo a taky za tecku za koronou.

 2. Němečtí trockisté přišli s dalším genitálním nápadem: Klima-Pass. Umožní legální přesun dalších stamilionů Afričanů a Asiatů do Německa, potažmo Svazu Evropských Socialistických Republik. https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/nemecko-klimaticky-pas-migrace-klima-zeleni.A230523_220050_zahranicni_safaj

  1. rhol:
   Zajisté obdržíme řádný podíl. Se současnou vládnoucí bandou to půjde hladce.

   .

    1. Heledme na razyyzty polskie…

   1. V Nemecku se zcela seriozne vykrikuje o migracni solidarite. Pokud se nepletu – a ted se mi to nechce hledat, tak prvni fazi je, aby v EU rozhodovala vetsina podle mandatu a ne podle veta. No a druha faze je, prosadit imigracni soli stylem ‚prijmi, nebo zaplat‘. To neni zadne bububu, to je zcela realny plan, na kterem se maka.

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017