Dětský fanatický terorismus

Featured Image

Žádám o veřejnou diskuzi na téma nově vznikajících organizovaných teroristických skupin: Extinction Rebellion, Tire Extinguisher, Last Generation, … Tyto a další jim podobné chci zařadit na oficiální seznam teroristických skupin. Nic více, nic méně.


Jedná se o organizované skupiny a zfanatizované jednotlivce, kteří terorizují širokou společnost. Svoje názory neprosazují demokraticky u voleb, nebo šířením názoru, ale berou si za rukojmí náhodně všechny a způsobují naprosto záměrně celospolečenské škody.

Neexistuje, abych si založil skupinu, která otevřeně schvaluje poškozování cizích věcí a tato skupina bez zásahu existovala. Tire Extinguishers dále vypouštějí pneumatiky a fízlové nic neřeší. Nejenže vypouštěním pneumatik vzniká majetková škoda, ale je zde riziko způsobení dalších nehod. Tyto aktivity jsou naprosto záměrné za účelem poškodit cizí věc. Jestli to fízlové přehlížejí, tak předpokládám, že jim nebude vadit, když začnu bagrem odstraňovat rychlostní radary, nebo si při speedmaratonu na jejich radar za bukem přilepím ruku vteřiňákem. „Jsem aktivista, projde mi vše“

Neexistuje, abych se přilepil na komunikaci a blokoval provoz. Všichni ve vzniklé koloně by měli stanovit výši škody, která vznikla a podat hromadnou žalobu. Policie by měla zdokumentovat všechny účastníky a organizátory této akce. Tisíce aut v koloně krát hodinová mzda plus ušlý zisk. Navíc přičíst škody při nehodách v kolonách. Velmi zajímavý soudní spor a jasná zpráva pro všechny zúčastněné. Zakladatel dětské teroristické skupiny je navíc ochoten obětovat životy zraněných v sanitce v koloně. Co je tohle, když ne terorismus? Když budu blokovat dveře nemocnice a chcípne zraněný před nemocnicí, kdo nad tím mávne rukou? Pokud jsi aktivista, nikdo tě soudit nebude.

Dříve měli evropští ekoteroristé koule, prostě si sehnali RPG a NENÁSILNĚ vypálili 5 raket na jaderný reaktor, protože rozhodně nebyli zfanatizovaní a neměli dojem, že nový rychlý reaktor zničí svět. Dneska „úplně mentálně zdravá“ Gréta maže svoje tweety, kde vyhrožuje, že pokud nepřekopeme vše do 5 let, tak vymřeme. Ten tweet je téměř 5 let starý, a máme necelý měsíc, abychom benzínové Citigo hodili ze skály a koupili si Eňyaq RS s naprosto nulovými emisemi, dobíjený Čistou bezemisní Energií Zítřka™, jinak všichni chcípneme! Rozumíte? Pochcípeme všichni, děti i vaše vnoučata! Stopro! A musíme to udělat hned teď.

Teď už se Gréta umírnila a rezignovala na konec světa. Čekal bych, že se zakope ve vile svých rodičů pod zem do bunkru a počká tam na lepší svět bez lidí. Ale to né, teď tváří v tvář vyhubení nově bojuje otevřeně proti kapitalismu, což je dlouhodobý cíl zelené politiky, která vede jen a pouze k větší moci státu, více přerozdělování a diktování, co můžete se zbytkem svých několikrát zdaněných peněz dělat, pokud zrovna neporušujete jeden z tisíce zákonů a milionu paragrafů. Politici tomu jdou samozřejmě na ruku, každé rudozelené dítě je cesta k více omezování svobod a více státu. Kdo z vás by nezměnil způsob života kvůli plačícímu dítěti, kterému krademe budoucnost a ničíte mu planetu?

Sledoval jsem Jílkovou na ČT, která si pozvala zástupce zfanatizované generace, která dokonale demonstruje absenci argumentace a kritického myšlení. Všechny „argumenty“ jsou jak přes kopírák a vypadají následovně: „Je už rok 2023“, klimatická změna je dokázaná, nezpochybnitelná, všichni odborníci na klima se shodují (známe z covidu) a když neuděláte nic hned teď jak chceme my, tak nás mladé zabijete.“ Už jen čekám, kdy bude zpochybňování zelené propagandy kategorizováno na úroveň popírání holokaustu. Nikdo nebrání a nezakazuje zpochybňování hodnoty pí, což může vést k neuvěřitelným škodám v průmyslu, ale když už potřebujete něco politicky na sílu protlačit, tak odpůrce zabánujete a vyřadíte z diskuze.

Je neuvěřitelné, že si tyto skupiny berou jako rukojmí zejména malé naivní děti. Jsem rád, že někteří politici dokážou odolat dokáží oponovat nátlaku učitelek, které zfanatizují skupinu dětí a nepřijde jim to ani trochu blbé. Takhle mobilizovat nedokázal ani HitlerJugent. Toto video velmi doporučuju. Takto vypadá nefalšovaná propaganda a vymývání mozku dětem přímo ve školách.

Můžeme zfanatizované zelené skupiny označovat při každé příležitosti jako teroristy a při způsobení jakékoliv škody na ně podávat trestní oznámení a žaloby? Děkuji.

 


21.05.2023 Argent


Související články:

12345 (297x známkováno, průměr: 1,13 z 5)
15 029x přečteno
D-FENS © 2017