Cyklo-teror ve Francii - zpět na článek

Počet komentářů: 8

Přidat komentář
 1. Vzpomínám, jak jsme se vysmívali Vietnamu, že tam všichni jezdí na kolech a vrcholem blahobytu je tam moped.

  1. Jo,v te dobe jsme se taky smali Cinanum, ze makaji za hrst ryze a nekdy tou dobou koncil smich na tema automobilismu „a nakonec Japonec“. Zase… clovek se nemusi smat porad, ze.

 2. Když si zvolili vedení co tohle prosadilo, tak o to asi stojí. Třeba u nás v Brně máme sice primátorku co sype a ODSku u vesla co klasicky krade, ale taky tu nemáme jedinej automatickej radar. Je to taková společenská smlouva. My vás necháme krást a vy nás nebudete buzerovat.

  1. Radaru tam je plna prdel a kamer taky to,ze Vam nechodi listky neznamena,ze nevi,ze jezdite jako prase,jak dlouho tenhle kvazistav bude trvat nevim…

   1. Jakmile Vaňkovou a ODS vystřídají progresivičtí Piráti, hlavně cyklofanatik Lahoda a jeho (ne)ziskovka BrnoNaKole, přes kterou si přeposílají peníze z eráru. Teda teď ne, když jsou „v opozici“, ale v letech 2014 – 18 to jelo ve velkém, když na radnici sedělo ANO a právě ti nejdementnější aktivisti z Brna od Pirátů, Zelených, HnítBrno a spol.
    A i přes to, že ODS je o něco lepší, tak šikana města modrými zónami (kdy povolení neplatí ani na jednu celou MČ jako třeba v Praze, ale jen na pár ulic…), cyklonesmysly a nesmyslnými omezeními dopravy třeba u nádraží v tomto volebním období nabírá na síle.
    Ale dementi na (e)koloběžkách a podobných nesmyslech si můžou na chodnících a v provozu dělat naprosto co chtějí, nikoho to nezajímá a třeba městapo jen čumí, když pokutuje auto stojí pár minut na chodníku a skládající zboží když mezitím kolem nich po tom chodníku běžně jezdí pumpičky a ekoloběžky. Jít do města pěšky ve večerních hodinách, kdy se dementi na ekoloběžkách rozjíždí z hospod v centru a okolí je dneska už dost o hubu na chodníku.

  2. Misto kamer jsou tam znudeny hlidky a obcas nejaky neoznaceni vybiraci(globus Nebo Carrefour) a drzi SE umela zamestnanost vcetne nekterych umele zamestnanych,kteri si jezdi v „trochu lepsich“ policejnich autech..

  3. Nebo v horší variantě let 2014 – 18 ANO + aktivisti.
   ANO kradlo ve velkém (doteď nevím, jestli Vokřál jako primátor byl tak naivní, že věřil tomu, že je vše ok nebo to pak dostal od podřízených dodatečně bokem) a banda aktivistů si zatím rozebírala město, rozpočet a zaváděla nesmysly pro „sociálně slabé“, cyklokamarády a kamarády na magistrátu.

   Horší je, že není prostě z koho vybírat a na některých „malých“ radnicích MČ už teď mají aktivisti nechutně velkou moc a kdyby mohli, tak zavedou ty šikanující úsekové radary a zákazy všude…

 3. :-) Úplně mystický „herero, …teroristi // & cyklystýroristi :-) daglberci, hem blem blem

  https://pravyprostor.net/?p=165558#comments

Napsat komentář

D-FENS © 2017