COVID je zoonóza, takže nikdy nelze vymýtit – a neočkovaní nemohou za nové mutace - zpět na článek

Počet komentářů: 310

Přidat komentář
 1. Takže vybití přenašečů by pomohlo, no doufejme, že si to nepřečte nikdo z úřadu Vládi.

 2. Tieto – myslím že dosť odborné – texty sú vlastne k ničomu. Žiadneho svedka Covidovho nepresvedčia. Žiadny dobrý náboženský veriaci nikdy neodmietne svojho Boha po vypočutí akýchkoľvek argumentov.
  Celý tento Covid-teror vlastne vôbec nie je o nákaze, o vírusoch. V slovakistáne práve dnes mal parlament prejednávať vrcholný zákon Covid-Teroru , oproti ktorému zbledne aj zákon o čistote rasy vydaný za Hitlera. Nevakcínovaní slováci budú závidieť nemeckým Židom . Chudák Hitler nemal k dispozícii tie supermoderné vymoženosti ako elektronický náramok napojený cez internet, nemal ani kamery na rozpoznávanie tváre neočkovaných ne-ľudí. Nemal ani elektronický Covid-Jude-pass.
  Terajší Covid-Teror je čiste program na zničenie ľudskej slobody, zlomenie ľudskej snahy o nezávislosť. Program na totálne ovládnutie ľudstva. Pan Klaus Schwab z WEF to celkom nahlas propaguje na svojom webe.
  Akákoľvek reči o víruse sú iba pokračovaním strašenia strachom posraných ovčanov.

  1. „Nevakcínovaní slováci budú závidieť nemeckým Židom“

   Za takový kecy bys fakt zasloužil přes držku.

   1. To:podotek
    Ano, klidne se to muze stat, protoze vlada tam jde schvalit zakon, ze neockovany si ani v obchode nenakoupi. To pokud se nemylim nemecky zidi zakazany nemeli. Ten zakon v podstate vsechny lidi, co ignorujou ockovani zavre v domacim vezeni na neurcito.

   2. Tím ovšem prokazuje, že mu ve skutečnosti vůbec nejde o žádný proklamovaný „boj proti covid-totalitě“, nýbrž jen o honění vlastního ega.

    Ta skvadra asi 3-4 nicků totiž svými posty systémově a systematicky diskredituje jakýkoli článek, který se snaží faktickou argumentací bojovat proti covid-represi.

    Nikdo nebude brát vážně sebelépe dozdrojovaný či vyargumentovaný článek, pod nímž se hned na prvních místech v diskusi skví perly jako „žádné viry neexistují“ a „podvod jménem pasteur“, „závidět židům za hitlera“, „covid je podvod pro Bilderberg“ apod. To spolehlivě zdiskredituje a zničí cokoli s čím bych se dělal. A to vím jako fakt – ten článek o statistických hříších pár lidí odkazovalo s tím, že sice výborný článek ale „z takového podezřelého serveru“.

    Platí zde na příslovečných 110% pozorování z dnešního Echa:

    Lidé se do dění na sítích většinou nezapojují proto, aby něčeho dosáhli – třeba někoho o něčem přesvědčili nebo napomohli dosažení nějakého politického cíle, vítězství tamtěch či porážky oněch. Chtějí si udělat dobře – slastně se pobouřit, dosáhnout libého (a většinou neoprávněného) pocitu, že to někomu natřeli. Sítě navíc jsou prostředí, které slibuje okamžitou gratifikaci potřeb uživatelů, je potřeba se okamžitě vyjádřit, reagovat, prokázat příslušnost ke své skupině a dočkat se okamžitého ocenění – nechť prší lajky.

    A v tom ohledu je proti smyslu existence sociálních sítí to uspokojení odkládat, třeba nezveřejňovat, co se člověku zveřejnit chce, protože by se tak dalo nějakým malilinkým dílem přispět k tomu, že za pár měsíců dopadnou volby tak, jak by si ten který uživatel přál. A to pak – logicky – nezbývá než jít X na ruku bez ohledu na to, že mu tím člověk třeba trochu pomůže. No nic.

    1. To: Jan Mrcasik
     Ja nepopiram existenci choroby. Nepopiram, ze se nasli lide, kteri na to zemreli. Shit happens. Nejsem vedec, jen ridic kamionu, prave proto chci, aby se veci konaly primerene hrozbam. At nad tim premyslim jak chci, a fantazii mam velkou, nedokazu objektivne najit duvod toho, co se deje v svete, nejen u nas, v CZ nebo SK. Jen vim, ze s nejakym virem to ma jen velmi malo spolecneho. False flag.
     Co se tyka vakcinace, taky nejsem proti. Jsem vakcinovan proti desitkam chorob, ani bych je neumel vsechny z hlavy vyjmenovat. Odmitam se ale stat soucasti experimentu s covidovou vakcinou. Mozna az projde standartnim schvalovacim procesem, az budou znamy i dlouhodobe nezadouci ucinky, tak za 10-15 let si ji mozna necham pichnout taky, pokud se doziju.
     Nicmene v soucasne dobe sleduju spise rozdelovani spolecnosti pod zaminkou covidu z uplne jinych pravych duvodu. A pokud chteji spustit specielne v SK obcanskou valku, maji k tomu skvele nastartovano. Ja uz tam nejsem. Puvodne jsem odesel do exilu na cas, uz se z toho zacina stavat setrvaly stav …

     1. Jozko, tebe jsem na mysli neměl. Ti, o kterých mluvím, nemají ani tolik sebereflexe aby je vůbec napadlo, že bych o nich mohl mluvit v souvislosti tím, že svými výplody diskreditují nějakou argumentaci.

      1. Člověk si to musí přebrat.. dnes není nikde diskuse kde se občas neobjeví 5G, grafen, magnety.. aspoň o ní nevím.. pokud tohle někoho hned odradí i když článek je kvalitní, a shodí to hned že je to celé konspirace, svědčí to jen o něm samém.. neříkejte mi, že máte o všem jasno.. zatím jsem snad neviděl názor, resp. komplexní vysvětlení covidu, které by někdo nezpochybnil..

       1. Jaký komplexní názor chcete NA CHŘIPKU? TA BYLA, JE A BUDE! Je to dostatečně komplexní vysvětlení? :-P

    2. Jsem možná cynik, ale nemyslím si, že banda gaunerů ze současné mafie u moci, dá na nějaké sofistikované odzdrojované vědecké pojednání. Proti němu postaví své odporníky. Tihle lidé rozumí jen síle, i kdyby se měla projevit jen tím, že dost lidí najde odvahu napsat finančáku něco ve stylu: „Děláte cipoviny, škodíte mně osobně i mým blízkým, letos jsem Vám poslal peníze naposled, příštím rokem nic nečekejte pokud nezměníte své jednání k těm, kteří Vás platí, jinak to zabalte.“
     Tohle by fungovalo lépe než se domáhat soudnosti politiků a úředníků.

     Uvědomte si, že žijeme ve fašistickém státě, kde se ozbrojení občané mohou legálně organizovat jen se souhlasem státní moci a jen k jejímu prospěchu. Živě si pamatuji hlášku nějakého amerického „vidláka“ při dni otevřených dveří v Kapitolu, v TV zaspal cenzor a proniklo to do zpráv – něco ve stylu:
     „Když se Vás vláda nebojí, tak jste nic, vytřou si s Vámi.“

     nádavkem citace nějaké fantastické staletí žijící postavy z jedné Pilipukovy knihy:

     1. „Zapamatujte si, že úředníci jsou jako vši. A vši pijí krev a přenášejí různé nemoci, které nás oslabují … Takový hmyz je proto třeba rozmáčknout. Nelítostně.“

     2. TI u moci na ně samozřejmě nedají, tohle je takový pokus dostat do veřejného diskursu protilátky na tu drzou agitprop, kterou vede MeSES.

    3. Když jsem posílal odkazy na Dfense některým lidem, a to několik let zpátky, tak to už tehdy nebrali moc vážně. A to byly podložené, velmi střízlivé články od Dfense, převážně o policejních a úřednických praktikách porušující zákony.
     Stejně mi dotyčný odpověděl s tím, že policajti dělají dobře že honí tydlecty pyráťy a že každého sprostého podezřelého určitě zavřeli právem.

     Pro debilizované stádo bylo už před lety Dfens web nestravitelně alternativní, asi jako je pro zdejší web Zvědavec. To jen pro člověka který to tu čte řekněme 10 let, je to norma, takhle se dívat na svět.
     Zbytek populace je někde na úrovni poníženého žmoulání čepice před CK úředníkem za monarchie. A když se úředník na mužika zle zamračí, tak si dotyčný mužik ještě rád sám preventivně nafackuje, ikdyž ani pořádně neví za co vlastně.

     Čili Jane, pláčeš tu hezky, ale na špatném hrobě. Problémem nejsou „konspirační teoretici“ ale debilizované stádo, které se nevzpamatuje ani když uvidí video od MUDr.Pekové nebo od MUDr.Hnízdila či MUDr.Bukovského (ten je asi nejlepší).
     Oni mají za ty stovky let co nám vládnou, perfektně zmáknuté ovládání tupého davu. A já nechápu proč tě to překvapuje, když určitě znáš pojmy jako „kognitivní disonance“ a spoustu dalších notoricky známých způsobů manipulace nevědomým stádem.

    4. Ano, to je velmi dobrý postřeh.
     Což nic nemění na tom, co jsem panu ktosiatd. napsal.

    5. „(Viz třeba „popírač změn klima“, úplně identická metoda motte-and-bailey: psychologicky položit zdánlivé rovnítko mezi neoddiskutovatelně morálně zavrženíhodnými popírači Holocaustu, a mezi disidenty s „vědeckým konsensem“ ohledně teorie antropogenního a dominantně CO2 vyvolaného globálního oteplování.)“

     Vy naozaj nevidíte, že COHEN-19 je rovnaký podvod ako Holohoax?

     V Zürichu v roku 1944 vydal Žid menom Stefan Szende knihu s názvom Der Letzte Jude Aus Polen (tá bola preložená do angličtiny pod názvom The Promise Hitler Kept), ktorú publikovala spoločnosť Roy Publishing v New Yorku. Citujem Szendeho tvrdenia týkajúce sa židovských úmrtí v koncentračnom tábore Belzec:

     „Vlaky, ktoré prišli do Belzecu plné Židov, vošli do tunela v podzemných priestoroch popravčej budovy …. Všetko im bolo odobrané. Veci zhabané týmto spôsobom boli starostlivo vytriedené, spísané a označené, následne všetko bolo použité v prospech Panskej Rasy. Aby zamestnanci v Belzecu boli ušetrení tejto práce, od určitej doby prichádzali Židia už nahí. Prišiel vlak nahých Židov, ktoré nahnali do veľkej haly schopné pojať niekoľko tisíc ľudí. Táto hala nemala okná a podlaha bola z kovu. Akonáhle boli všetci Židia vnútri, podlaha tejto haly sa potopila ako výťah do veľkej nádrže s vodou, ktorá ležala pod ním, až Židia boli po pás vo vode. Do kovovej podlahy bol potom vyslaný silný elektrický prúd a počas niekoľkých sekúnd boli všetci Židia, tisíce naraz, mŕtvi.

     Kovová podlaha sa znovu zdvihla a voda bola vyčerpaná. Mŕtvoly povraždených Židov ležali po celej podlahe. Potom bol zapnutý iný prúd a kovová podlaha sa rýchlo rozpálila dočervena, takže mŕtvoly boli spálené ako v krematóriu a zostal iba popol.

     Podlaha sa potom sklopila a popol skĺzol do pripravených nádob. Dym bol počas procesu odvádzaný veľkými komíny.

     To bol celý postup. Akonáhle bola jedna várka dokončená, mohla ďalšia začať. Nové šarže Židov boli neustále vedené do tunelov. Jednotlivé vlaky priviezli medzi 3 000 a 5 000 Židov naraz, a boli dni, kedy do Belzecu corazilo medzi dvadsiatimi a tridsiatimi takými vlaky.“

     Inžinieri budú ohromení „silným elektrickým prúdom“, ktorý nepočúva normálne zákony fyziky, ale pretože Židia neklamú, musíme veriť, že zlí Nemci vyvinuli a použili svoj úžasný objav – iba v Belzecu – v obrovskom zariadení, ktoré nikto nikdy nenašiel ani nevidel.

     Pohrební zriadenci budú zaujatí ďalším magickým „elektrickým prúdom“ vytvoreným Nemci, ktorý spáli nielen jedno telo (proces, ktorý môže trvať dve hodiny aj v najmodernejšom krematoriu), ale tisíce tiel za pár okamihov.

     A študenti demografie budú s úžasom čítať čísla citovaná čestnými a neomylnými Židmi – keby bolo v jednom vlaku priemerne 4 000 Židov a keby do Belzecu v rokoch 1942 až 1945 prichádzalo len pätnásť vlakov denne, potom to je 60 000 Židov za deň, alebo 21 900 000 Židov za rok, celkovo 65 700 000 zabitých Židov. To znamená, že v samotnom koncentračnom tábore Belzec bolo zabitých štyrikrát viac Židov, než koľko ich v tej dobe žilo na celej Zemi. Aj keď predpokladáte, že prišla len tretina vlakov, a že si Nemci občas vzali dovolenku, stále zostáva skutočnosť, že Nemci v Belzecu zabili viac Židov, než ich existovalo na svete, a teda žiadni ďalší nemohli byť prenasledovaní v Osvienčime ani kdekoľvek inde.

    6. To: Jan Mrcasik
     Ano, toto přesně považuji problém celého boje proto svědkům kovidivým – zavčasu podchytili v duchu hesla „kdo nejde s námi je proti nám“ tak, že kdo je proti, je makak jako Flákanec. Čímž jsou zcela zdiskreditovány jakékoliv hlasy, které přináší skutečné argumenty. Prostě nejseš píchlej, jseš makak a patříš za plexi. Skoro bych i věřil, že je od svědků a platí mu za jeho opičí práci. Ale to už je trochu kospirační.

     S důvěryhodností webu je to vždy trochu problém. Taky nebudu na první dobrou důvěřovat článku v odkazu, ještě nekorespondujícím s mou orientací. Taky v takovým případě hledám háček. Osobně pokud chci šířit nějakou informaci dál, vyvarovávám se přímého odkazu na „hotový“ článek. Naopak vezmu článek jako zdroj informací, napíšu to vlastními slovy a doplním pouze o zdroje/důkazy. Kromě toho, že si člověk potvrdí fakta a jen nepapouškuje, věřím, že dosáhne mnohem lepšího dosahu informace, než jen sdílení odkazu na článek. Kdyby to tak dělali všichni, možná by to s něčím pohlo.

     Nakonec si nemůžu ještě vyjádřit trochu nechápavosti. V článku podotknete naplnění skutkové podstaty apartheidu, ale zmínka o židech vás toliko nadzvedne. Sám se tomu přirovnávání vyhýbám, jsem si vědom jak citlivosti, tak toho, že (zatím) nejsme hromadně vyvražďováni. Ale přece víte jak je to s tou salámovou metodou. Teď je to nechutné srovnávat, ale kde je ten horizont, za kterým už bude pozdě?

  2. Ano, taky to z exilu sleduju. Slovensko se riti do velky riti, protoze neschopna vlada uz nevi jak si vynutit autoritu. Pred volbama jsem rikal, ze po volbach prijde fasismus a byl jsem za kretena. A uz je to tam. Valka v policii, policajti skryvaji zlocince, zabili generala Lucanskeho ve vazbe na zaklade krivyho obvineni…policajt se po pul roce vazby omlouva prokuratorum ..uplne super system tam ted jede. Kdo se chce poucit, mel by to poradne sledovat aby v rijnu v CZ nevolil podobnou sebranku jako jsou Matovic, Sulik, Remisova a Kolar.

   1. „Kdo se chce poucit, mel by to poradne sledovat aby v rijnu v CZ nevolil podobnou sebranku jako jsou Matovic, Sulik, Remisova a Kolar.“

    – ľudia sú (prevážne) nepoučiteľní. Niektoré príznaky katastrofy uveria, až keď ta katastrofa príde.
    Ja sa iba utešujem, že pri svojom veku to vydržím aj na jednej nohe.
    Čítal som úrivky z toho slovenského sadistického zákona, a …… škoda komentovať. Až bude platný, potom pochopia aj milovníci štátnej moci. Neskoro.
    Prežil som aj ten odchyt nevakcínovaných na slov. hraniciach pred týždňom. Kto toto neprežil, neuverí tej sadistickej podstate toho, aj keď sa tí vojaci chovali relatívne umiernene, ale nekompromisne.

    Včera priznala pracovníčka vlády SR, že tie „vyhlášky“ , podľa ktorých sa ten odchyt a následné domáce väzenie robilo – boli ABSOLUTNE NEZÁKONNÉ. Je nahrávka rozhovoru s pracovníčkou vlády, ktorá to priznala, ale tyrania podľa NEPLATNEJ Vyhlášky sa koná dalej!!!

    1. To:ktosicelkominy
     Vcera jsem jel do Senca do logistickych skladu z Madarska. Bud se mi to jen zdalo, nebo na hranicich normalne prohledavaji i auta lidem. Meli tam odstaveny Vito na SK znackach a vsechnu batozinu vylozenou.. Jeste ze nas nekontrolujou..

     1. Včera jsem okolo 7:00 projížděl z Blavy do Maďarska a nikoho jsem nespatřil.
      Na maďarsko chorvatských hranicích to trvalo 10 (slovy deset) min.
      Celá cesta (910km) zabrala 9h i s korejským vozem smontovaným v Nošovicích.
      Na benzinkách v Maďarsku ani v plážovém baru v Chorvatsku nikdo roušky neměl.
      Jen v kanclu na půl huby bába co prodávala krabičku ENC na chorvatské dálnice.
      Dobro došli.

      1. To:Dachmeister
       Kontrolujou na vstupu do SK, jestli ma clovek nejakej papir nebo co. Z CZ se to deje v Kutoch. Z SK do HU zadna kontrola neni ale opacnym smerem ano. V SLO by to pry melo byt taky, ale aktualne nevim, pred dvema tydny nebylo nic.Italie bez kontrol, ale v Gorizii pravidelne stava bud Polizia nebo Guarda di Finanza ale to asi nema nic s kovidem. Rakousky hranice bez kontrol, v Passau jako od 2015 kontrolni kontrola kvuli migrantum, v Kufsteinu prudej Nemci taky uz od migracni krize. Prejezd IT/FR taky bez kontroly. Posledni dva tydny…

       1. Na přechodu CZ Mosty u Applecity SK Svrčinovec ve 4:50 nikto

    2. A ten odchyt je jen na přeshraničních komunikacích a nebo chodí i kolem hranic a šikanujou turisty?

     1. To:kabrnak
      Ja jezdim po dalnicich,40 tun vahy, takze to vidim takto. Vzhledem k (udajnemu) mnozstvi nasazene lidske sily neni vylouceno i strezeni hranic mimo silnice. Kazdopadne diskriminujou vlastni obcany, bez ockovani nebo domaciho vezeni neumoznuji vstup na uzemi. Da se s tim vyjebabrat oznamenim, ze pouze tranzituju pres uzemi, nicmene s autem na SK znackach se to blbe praktikuje.

      1. Proč? To nemůžu tranzitovat přes území vlastního státu? Nebo už neplatí presumpce neviny?

       1. To:Mr.Mr.
        Na Slovensku uz evidentne neplati nic. A presumpce neviny dvakrat neplati. Protoze kdyz tam advokat byl 20 mesicu ve vazbe a nevedel proc, musel ho pustit az Ustavny sud. Slovensko se behem roku a pul tak silne zmenilo, ze ted uz to neni dobre misto pro zivot.

        1. Nococo, proste navrat ke starym dobrym korenum z brezna ’39.

        2. To je hustý. Nikdy by mě nenapadlo, že budete takhle napřed.

         1. Vychod byl prece vzdycky napred ;-)

          1. Ale posledních 15 let to táhne západ.

   2. Já to taky říkal: nenadávejte na Fica, protože to pak budete zírat, jaká verbež tam přijde po něm.
    Jen je tu jedna drobná chyba. Tohle nemá nic společné se slovenskou politikou, protože je to kompletně řízené ze zahraničí. Stejně jako u nás, jen Bureš se pořád trochu cuká, takže mají připravenou náhradu v podobě SaTAN a islamizačních Pirátů, a to bude obdoba Matoviče a spol.

 3. Kdyz vy jste tu vsichni strasni pesimisti. Musite se na to divat z druhe strany: dovedete si ten predstavit ten vyvar pro farmaceuticke korporace, kdyz bude povinne ockovani vsech psu, kocek, norku a ostatnich potencialnich zvirecich rezeorvaru viru? A jak velky bussiness bude okolo prakticke realizace toho ockovani, tedy odchyt, znackovani kusu, evidence, testovani atd.? Nejakej prumysl nebo znalostni ekonomika, pche. Tohle bude zcela nove ekonomicke paradigma, kterym pujde zamestnat minimalne polovinu obyvatelstva!

  :-P

  1. Caleb 23.7.2021 v 19:36

   Co se týče zoonóz/antropozoonóz, zvířata se neočkují, ale utrácejí.
   Příkladem zvládnuté zoonózy je brucelóza, která se v Evropě občas vyskytuje, ale v tuzemsku je vymýcena skoro půl století. Přenos z okolních států je omezen důslednou veterinární profylaxí.
   Výhodou je, že lidé se utrácet nemusejí, nemoc je původu bakteriálního a zatím ji lze léčit podáváním antibiotik.

   Co se týče viróz, například ptačí chřipky, zatím se dává přednost utrácení zvířat, přestože zejména u kmenových chovů by mohlo mít očkování jistý ekonomický půvab.

   Před více než rokem jsme o sars-cov-2 diskutovali s AJR a odkaz na práci VÚO AVČR, který se zabývá mimo jiné zoonózami jsem dával, ovšem tehdy naskočila na mediální kolej MUDr. Peková a koho by zajímal názor odborníků vydaný jako běžná zpráva.

  2. Caleb: ty se směješ, ale zvířata v zoo a některé domácí mazlíčky již proti COVID očkují. Ne že by to mělo jakýkoli vliv v celkovém kontextu, protože by museli naočkovat 100% zvířat z přirozeného rezervoáru – nějaké 0,001% je úplně k ničemu – ale lidská blbost nezná mezí.

   I když, třeba jim křivdím a v ZOO se jen bojí, že jim chcípnou lvi a gorily. (Nebo že jim je nějaký úředník nařídí preventivně eradikovat v rámci tažení proti mutacím…)

   1. Bude potreba stehovave ptaky vybavit covid pussy.

 4. Problém je v tom, že tady nejde o žádné očkování ani o virus ani o nic doposud známého.
  Ale o přepisování DNA a o přeměnu člověka na polo-robota.
  To je tzv. agenda „transhumanizmu“, pokud máte zájem vědět více.

  Proč se o toto zajímá Bill Gates a jiní technologičtí giganti? Tohle nemá nic společného se zdravím a s biologií.
  Představte si jak by bylo „skvělé“ kdyby vládnoucí věrchuška dokázala „vypnout“ revoltující a bouřící se lidi do bezvědomí nebo definitivně. Třeba jen vysíláním určité mikrovlnné frekvence přes širokopásmový mikrovlnný 5G signál který by reagoval na nanočástice které vám „naočkovali do těla. Na 5G v budoucnu bude fungovat úplně všechno, od internetu až po domácí spotřebiče, takže signál bude všudypřítomný.

  1. Při čtení takových reakcí se mi vždycky vybaví historická diskuze, která tu probíhala ohledně moderování diskuzí, resp. diskuzi o tom, jestli tu diskuze vůbec ponechat.
   A se smutným povzdechem musím konstatovat, že jsem měl tehdy pravdu – na zaplevelení diskuzí stačí fakticky málo.

   1. A jak by jsi chtěl z diskuze filtrovat ty hlupáky a zbabělce, kteří ji zaplevelují svými zcestnými sluníčkovými představami o realitě a nalhávají si, že nic z těch „konspiračních“ teorií, které se ukazují být do puntíku pravdivé, ve skutečnosti není pravda, a vláda, Gates, Soros, big pharma, vojensko-průmyslový komplex a další výtečníci to s námi myslí dobře?

    Když je někdo zesranej strachy ze skutečné temné dystopické reality, tak by si měl pouštět Teletubbies a nelézt na fóra kde diskutují svéprávní dospělí lidé.

    1. kaBrnak:
     „…by si měl pouštět Teletubbies a nelézt na fóra kde diskutují svéprávní dospělí lidé…“
     – – –
     Tak ty seš ten správnej, kdo může poučovat, když se snažíš popírat Darwina a ještě věříš na chemtrails…

     :OD

     1. Netuším, co je chemtrails a ani mě to nezajímá. Nějaký svinstvo v tom ale je. Jinak by to nikomu nenutili. Celej život mě maj všichni v paži a najednou to se mnou každej myslí dobře a ještě při tom musím poslouchat přiblblý primitivní budovatelský hesla.

      1. Prachy. A prerozdeleni moci.

       1. Ale kdepak. Prachy jsou v tomhle vedlejší. Krást se dá i normálně. Navíc by stačilo ty vakcíny jenom nakoupit a pak je vylejt do kanálu.

        1. Taky mě mrzí, že na tu zfejkovanou chřipku naskočili i Japonci. To je blbý.

         Co přesně se stalo před slovenským parlamentem?

         1. Trosku mela, par stovek volicu se domahalo svych prav nebyt ockovan. Ale byli vytlaceni pesti spravedlnosti a vykoureni.

          1. Ale inseminator zaludov poskok (toho casu predseda parlamentu) vraj vyhlasil, ze to bolo zlyhanie policie.. ze pustila dav az ku dveram parlamentskeho bordelu (vraj je nejaky zakon, ze 50m musi byt odstup).

           P.S. pre neznalych zalud (steinhubel) bol bratislavsky mafian, ktoreho odstrelili v 90. rokoch budovania kapitalizmu :-)))))

        2. Nech bejt, tenhle Klondike prichazi jednou za par desetileti.

     2. O chemtrails tady nemíním diskutovat.
      Jen poznamenám, že před týdnem, po klasickém červencovém slunečném dni slunce zářilo na čisté obloze, sem tam nějaký mráček. Klasické letní počasí na jižní moravě, které se někdy střídá s bouřkovými mraky a bouřkami, nebo KLASICKOU ZATAŽENOU oblohou a příjemným chladným počasím. Tedy něco co mám vypozorované od dětství.

      O den později sice taky svítilo slunce, ale sotva na 50%. To že je nějaký mírný opar, taky patří k běžnému počasí. Ale takovýto podivný opar přes celou oblohu, přes které září slunce na 50% jako podivný rozplizlý svítící flek, to jsem snad ještě nezažil. Nevím kdo a jak to dělá, ale tohle rozhodně nevzniká přirozeně. Pochybuju že by se něco takového našlo v meteorologických učebnicích a skriptech.

      1. A co budeš dělat, až přijde někdo s kouskem zvonkového drátu, kouskem staniolu z čokošky a ledkou v ruce – a 500m od nejbližšího 5G vysílače ti ji rozsvítí v ruce?
       Přesně takhle vznikají všechny tyhle píčoviny.
       Kvůli úplně hloupým lidem, co ani na základní, ani na střední škole nedávali pozor a dnes si hrajou na haury s firemníma osmiválcovýma SUVčkama na lízink.
       Za nás se tomu říkalo obecná vzdělanost a i proto se ty školy takhle dlouho jmenovaly, než to potom ti předchozí bolševici sloučili s měšťankou a pojmenovali „základní“.
       Sám neumím pochopit, jak může být někdo na jednu stranu takto neuvěřitelně hloupý a na druhý straně byl schopen se naučit číst, psát, počítat, zapamatovat si i nějaký věci a díky tomu třeba i získat oprávnění řídit to firemní SUVčko. O jiných souvislostech s tou prací radši ani nepíšu..
       Spousta namyšlených lidí se s jejich „kritickým myšlením“ doslova vysmívá jiným lidem z „podřadných“ profesí, že jsou hloupí a proto nikdy lepší práci mít nebudou – a přitom jim samotným duní hlava, jako štoudev.
       Sám bych tomu nikdy nevěřil, kdybych to tady nad sebou neviděl napsaný, černý na bílým.

       1. Tohle je v Nemecku standard. V dobe, kdy jsem jako prcel skladal krystalky, Nemec si kupoval JVC. Pro ne jsou tyhle veci na urovni carovani, nebo vyvolavani duchu. Proc si myslis, ze mne ve fabrice maji za poloboha? Protoze ja, s ceskym vzdelanim a ceskym rozumem jsem pro ne uplne z jinyho vesmiru.

        A nase ceska mladez hrde kraci tomuto modelu vpred. Staci videt, co se decka ucej ve skole dneska. Misto veci, ktere fakt potrebujou, do nic od sedmi let lejou anglictinu. Doprdele, s tim se da zacit i na stredni a na beznou komunikaci to staci. Drtiva vetsina naroda nepotrebuje ovladat cizi jazyky. Francouz taky na zakladce umi hovno.

        Takze mame deti, ktere sice poslouchaji YT v patnacti, ale na zakladni fyzikalni jevy cuci jako na zjeveni Panny Marusky.

       2. Ty máš Servisdoku nějaké komplexní informace o výzkumech vlivu mikrovlnného záření na lidský nerovvý systém, na imunitní systém, a především na jednotlivé části mozku?
        Případně výzkumy jak toto záření ovlivňuje různé věkové skupiny, jaký má vliv na vývoj dětského mozku (když každý prvňáček má smartfoun), případně jaké poškození toto může způsobit na plodu v děloze (těhule taky u sebe nosí telefon)?

        No tak sem s tím!

        Upozornění v návodu mobilů, že bychom ho při telefonování kvůli záření měli mít nejméně 1cm od těla, takys nečetls?
        Odkdy vlastně se na elektrofakultách učí o účincích mikrovlnného záření na živé tkáně a na nervovou soustavu, že by… od nikdy ?
        Přesto kdejaký ČVUT-pučmidrát má tendenci kecat o vlivu mikrovln na živé organizmy, aniž by o tom cokoliv relevantního a výzkumy podloženého věděl.

        A kromě toho, veškeré zdravotní účinky na člověka které se u mikrovln ve veřejném prostoru (formálně, aspoň na oko) sledují, jsou jen účinky tepelné! (předpokládal bych , že aspoň takovouhle základní informaci by ČVUT-pučmidrát s ambicí kecat do fyziologie člověka, mohl mít)
        NE-TEPELNÉ ÚČINKY SE VŮBEC NIJAK NESLEDUJÍ !!!

        Jak říkám, tohle je obří pokus na lidech v celostátním měřítku. A nidke jsem neviděl, že by někdo za těch 20 let co jsme vystaveni enormě zvýšenému neionizujícímu záření, z tohoto někdo učinil nějaké závěry, nebo to začal aspoň vědecky experimentálně ověřovat.

        1. Jelikoz se s CVUTaky stykam, musim potvrdit, ze jsou to nejchytrejsi lide na svete co odmitaji cokoliv co je „ve skole“ nenaucili.

         „Professing themselves to be wise, they became fools“

         Ve skutecnosti jsou skoly to posledni misto, kde dochazi k nejakym revolucnim myslenkam. A tak kdyz k nejake technologicke revoluci skutecne dojde – skoly budou to posledni misto, kde tu novou technologii prijmou. A to plati i pro promovane inzenyry.

        2. kaBrnak:
         „…Jak říkám, tohle je obří pokus na lidech v celostátním měřítku…“
         – – –
         Takhle nějakej důkaz, kdybys předhodil…
         Ale asi se nepovede, že?

        3. Různé účinky mikrovlného záření na člověka se používají už dávno. K těm nejhloupějším technologiím patří Silent Guardian od Rayethonu, který byl už v minulosti používán proti demonstrantům.
         O úplné kontrole lidského mozku se mluví teprve v poslední době.
         V přednášce pro vojenské kadety řekl vědec z americké agentury pro výzkum pokročilých vojenských technologií (DARPA) James Giordano že jeho agentura vyvinula nanočástice, které je možné vypustit do vzduchu jako aerosol a které se po vdechnutí dostanou do mozku a umožní tak připojení mozku k elektromagnetickým vysíláním, která diky těmto nanočásticím proniknou ještě lépe do mozku a budou moci ovládat jeho činnost(38 min):
         https://www.youtube.com/watch?v=N02SK9yd60s
         Tam se tomu kadeti nesmáli.
         A kdo že sponzoroval vývoj MRNA “vakcín” ? Také DARPA:

         https://investors.modernatx.com/news-releases/news-release-details/darpa-awards-moderna-therapeutics-grant-25-million-develop
         Hmmm…

      2. …a nebylo to letosni cervnove zatmeni slunce?

       1. Už jenom dodám, že v ještě nedávné minulosti, byli hňupi účinně odděleni od internetu cenou potřebného zařízení a nutnou potřebou, umět jej dobře ovládat.
        To se změnilo a dopadlo to takhle.

        1. Na zaciatku (tak do konca 90. rokov minuleho storocia) bol ucinny filter debilov na internete akademicka sfera (pretoze inak sa k internetu nedalo dostat, okrem par velkych firiem a to iba pre ich zamestnancov, dialup bol draha zalezitost u vas aj u nas).. aj tam sa sice naslo zopar sibnutych, ale bola to nevyznamna mensina.. kto zazil stare dobre IRC v terminali, vie o com hovorim.. alebo usenet (diskusne skupiny, neskor aj warez).

         Boli casy, ked v celej Bratislave bolo tak do 50 uzivatelov s mailovou adresou.. a boli tradicne piatkove stretavky, mnoho ludi z nich je v sucasnej dobe na vysokych miestach velkych firiem po svete.

       2. Nikoliv. Prostě jakýsi rozplizlý opar s hustotou blížící se mraku, přes celou oblohu. Místo slunce jakýsi rozmlžený zářící flek bez obrysů. Ležel jsem u Pryglu u vody, čuměl jsem na to a říkal jsem si, no kurva co tohle zase má být?
        Zrovna když jsem si dal předsevzetí že se žádnými chemtrails zabývat nebudu, protože je to teorie dost na vodě, a pár měsíců se mi toto předsevzetí dařilo dodržovat.

        Pak si přijde tornádo, na to v Brně 14 dní s přestávkami padají trakaře (koukni na video https://www.seznamzpravy.cz/clanek/video-toto-neni-monzunova-boure-v-indii-takhle-vichr-a-lijak-nicily-brno-167900), prostě bouřky jaké jsem tu za celý život nezažil, opakující se co 3 dny.
        Pak si to jedu po polňačce a zjedné strany na mě praží slunko a shora prší děšť. Ale ten rozplizlý opar, to bylo něco s čím jsem se opravdu za celý život nesetkal. To prostě popírá veškeré přírodní zákony a fyzikální principy tvorby počasí.

        Já to vidím prostě tak, že nějaký zmrdi se nám neznámými technologiemi pokouší manipulovat počasím, přičemž následující extrémní meteorologické jevy jsou odpovědí a kompenzačním mechanizmem planety (o jehož funkci toho zatím taky moc nevíme).

        1. Tyhle vykyvy pamatuju odmala. Specialne supr bourky u babky v Podkrkonosi, nebo vzdusny viry v rovinach u Svitav a podobne. Tyhle ruzny typy oblacnosti jsem sledovaval v dobe, kdyz jsem lital na glajde. Tedka uz na to seru. Ona fura veci miva celkem racionalni zaklad.

        2. kaBrnak:
         “ popírá veškeré přírodní zákony a fyzikální principy tvorby počasí…

         …Já to vidím prostě tak, že nějaký zmrdi se nám neznámými technologiemi pokouší manipulovat počasím, přičemž následující extrémní meteorologické jevy jsou odpovědí a kompenzačním mechanizmem planety (o jehož funkci toho zatím taky moc nevíme).“

         – – –

         Ale houby, nic nepopírá – jde o úplně běžné jevy. Normální mlžný opar – pokud není právě proudění vzduchu dost silné, bude stát třeba několik hodin.

         :OD

        3. Ten „rozslizlý opar“ se jmenuje „Cirrostratus“ a je to úplně normální jev, který popisuje např. letecká meteorologie.

         Sáhl jsem pro tebe do své knihovny do učebnice pilota a nascanoval to:
         https://imgur.com/a/hryIXkU

      3. kaBrnak:
       1.
       Ano, tzv. „chemtrails“ neexistují, jde o výplod hlopých hlav.

       2.
       „…svítilo slunce, ale sotva na 50%…“
       – tak to asi pánBů ubral výkon, on přeci vše řýďý…

       3.
       „… jsem snad ještě nezažil. Nevím kdo a jak to dělá,…“
       – ale tys toho spoustu nezažil. I celkem běžné věci neznáš, nevšímáš se.

       4.
       Samozřejmě, že ten opar je běžný meteorologický jev. Pokud právě není dost velké proudění vzduchu, drží se i řadu hodin a pokrývá tisíce čtverečních km.

       5.
       Konkrétně tobě doporučuju zajímat se o skutečnosti a nebrat vážně hoaxy a konspiračky…

       :OD

      4. kaBrnak

       Z poskytnutého popisu nelze poznat nic.
       Blíží se tomu něco, co je v meteorologických učebnicích a sktiptech popisováno pojmem „kouřmo“ a objevuje se to i v předpovědích počasí.
       V případě snížení viditelnosti ve vyšších vrstvách atmosféry jde o jemný prach, ovšem jev se u Pryglu vyskytne jen vzácně, typický je například pro Ostravsko nebo Střední Asii.

      5. Jo ten opar si pamatuju tez. A taky jsem v tu dobu zachytil zpravu meteorologu, ze sem privanul pisek ze Sahary. Obcas se to deje. Moje auto stoji venku a jen tak zniceho nic melo pak piskovy nahoz.

       1. Pamatuju si to i z mládí, není to nic nového.
        Jednou jsme se vypravili, my čtyři i se slečnami, jakože „opalovat se bez hader“ a protože se šlo úmyslně do skorodivočiny, dost daleko za městečko, tak i holkám bylo jasný, o co tam ve skutečnosti půjde. Ale vybavení jsme měli skvělé, byla z toho zábava na celé odpoledne.
        Ony slečny měly zpočátku snahu, trochu se opálit hore i dole bez – jenže, zaprvé zrovna bylo tohle kouřmo, které imho nepropouští tolik UV záření, aby ho bylo dost k opálení. A zadruhé, když vedle vás leží komplet svlečená a moc hezká holka, tak dejte jí pokoj, žejo. Tak na to opalování došlo až v pauzách :D To jsme vymysleli, že když se holky natřou, tak se vlastně mohou „opalovat“ i vsedě na nás.
        Utábořili jsme se kousek od polňačky – projel traktor s vlečkou, traktorista jen ukázal palec vzhůru a neudal nás..
        Moc rád na tu dobu vzpomínám. Byly to středoškolačky jako my, žádný namyšlený fifleny s dnešním, fejsbůkovo-instagramovým ohrnutým pyskem, škola nám šla sama, skoro žádný starosti. A peníze na financování podobných radovánek šly bokem vydělat i tehdy, celkem snadno. Stačilo jenom vzít-dělat práci, kterou ta zlatější část tehdejší mládeže pohrdala, protože byla financována rodiči. Do jednoho to byly děti bolševiků, šmelinářů a svazáci. Dokud nedocházelo ke konfliktům, tak režim jsme měli víceméně u prdele. Asi tak, jako ho mají dnešní, normální mladí a ve stejným věku.

        1. Ty lumpe, to jste to hezky tenkrát navlíkli. A v osmi lidech to mohlo býti i o dost zábavnější. Většina z nás měla v pelechu nahou slečnu v těch šestnácti, ale většinou jen jednu. Moje šestnáctka měla skvělý rodiče, přející a v nás věřící, byla důvěra. Oni věděli, že nic jinýho neděláme, než že se po škole do jejich příchodu z práce pelešíme, ale drželi nám palce. A v půl sedmý sme se museli oblíct a jít k večeři, kde byl i dobrej pokec. Kua, taková rodina …. že já si toho nevážil …..

        2. To jste si je i prostřídali, nebo měl každej svoji :-) ?

         Časy se fakt změnily. Dneska jede šestnáctka sama za Feringutanem do Prahy, jde s ním sama do hotelu a on jí tam, představte si to, úplně celou znásilnil. Co naslinil, nasucho ji drel.

         1. Každý svou, samozřejmě. Jako my jsme byli nerozluční kamarádi, byly ony taky taková povedená, nerozlučná čtyřka ze školy, třebaže každá odjinud. Fungovalo to báječně, dokonce kvůli nám někdy zůstávaly holky na intru/privátech i přes víkend, abychom spolu mohli na místní víkendové akce.
          A fakt tehdy nikoho ani nenapadlo, zkusit je prostřídat. Nebyly to žádný štětky a myslím si, že by nás metelesku blesku poslaly do prdele a ani bychom si nevrzli.
          Ano, časy se změnily. Tehdy a v našich tehdejších letech bylo samozřejmé, že se holka kromě sbalení, musí někdy i docela pracně dobýt a část známosti prostě „odchodit“ :D
          Chrápat jsme spolu začali až tak po půlroce. Ony ty společné akce měly i tu výhodu, že ten pár, který už byl „dál“, s sebou vlastně strhnul i ostatní. Ani holky, ani borci se rozhodně nechtěli nechat zahanbit :D

          Feri je podle mě tupý kretén, přisátý na státní cecek a k tomu vymaštěná nadržená opice, co jenom zneužívala své pochybné „popularity“.

          Ano, doba se změnila.
          V době mého mládí, by podobné opici žádná česká/moravská holka nevěnovala ani pohled, natož pozornost. Tehdy byli například ve Zlíně, ale i tady v PALu KM například Kubánci. Sice vymódění dost podobně, jako Italové, ale narozdíl od Italů to byly úplně vymaštěný opice, neschopný se cokoli naučit, totální netáhla a taky strašný prasata, i střízliví.
          Ti si holt museli vystačit s těmi pár prdelatými opicemi svého druhu, co tu byly s nimi jako ideologický dozor, případně ještě lovili mezi ohavnými Mongolicemi, co tu byly taky, jako šičky, švadleny a manuálky k pásům a kruhům ve Svitu. U Vietnamek měly opice smůlu, ale to měli a dodnes myslím mají i Češi. To je tak svébytná a uzavřená komunita, která by klasické, české prcíře nejraději hned vykuchala, aby se po nich Vietnamka nemohla ani ohlédnout. To ale bohudík nemohli, takže radši ani nikam nechodili, své holky nikam nepouštěli..

          1. Řekl bych, že u Kubánců vadil nedostatek valut, holek s preferencí snědých cizinců bylo ve střední Evropě vždy dost. Jinak opět hezká vzpomínka, jak už jsem před nějakou dobou navrhoval, dejte to se Sysopem dohromady a sepište to.

        3. Já četl povídku, snad od Bondyho, někdy z 50. let, kdy na nějaké mládežnické budovatelské akci jak spali kluci někde v tělocvičně a holky v jiné místnosti, tak tam přišla v noci za nimi jedna z nich a vzala je tam všechny, jednoho po druhém, asi 15 kluků.
         Dělalo se v těch 50. a 60. letech vůbec něco jiného, že se šukalo pořád a všude, jak o život?

         Co vím z doslechu, tak posledních 20 let to funguje tak, že moderní slečna po dvacítce co nejvíc šponuje svoji „tržní hodnotu“ za každou cenu. Dělá drahoty, dělá se nedostupnou a vzácnou, před tím troubou, kterého chce mít jako stabilního hejla. Což v tomto věku sebou nese to, že i ona je nadržená jako stepní koza, takže si ten přetlak vyventiluje s nějakým náhodným anonymním nadržencem třeba na záchodech v baru, tak aby se to ale nedozvěděly hlavní objekty jejího zájmu.
         Dokonce pro to mají moderní slečny vlastní terminologii, „přítel“ , to je klasický přítel jako dřív, a ti mezi tím jsou jen „mrdáci“.

         Ty nejmodernější slečny okolo 25ti u toho střídají ještě i holky. Nedávno jsem byl svědkem rozhovoru kdy si jedna posteskla, že by pro změnu chtěla přítele. Holt jí došlo, že ta její „kundolíza“ jí dítě neudělá, a především ji neuživí. Tak si potřebuje najít nějakého troubu, kterému za zády bude svádět kamarádky, a ještě bude rád když jeho potomek nebude štěkat.
         Kam ten svět kurva spěje?

         1. Kam ten svět kurva spěje?

          Bible, Nový zákon, Zjevení Janovo?

          1. „Proč je svět tak zabedněný a krutý“
           https://rutube.ru/video/7394b7a31d1cb3544211346966a65ad1/
           V tomhle krátkém videu je to vysvětleno poněkud obšírněji. Přesto tručně a výstižně.

         2. Dneska jen mrdat a kalkulovat. Klidně si holky namrdaj 2 haranty, každej s jiným šamstrem, a furt si myslej, že na tuhle sestavu uloví v 35 letech nějaký zázrak. Uloví nanejvýš jen protikus – „užij a uteč“.

          1. Na stěžování si vyžilých 35plus „kam se poděli všichni ti skvělí chlapi?“ , je jedna výstižná odpověď: no kam, přece si vzaly skvělý ženský, proč by se někdo z nich probůh tahal s někým jako ty?

           Znám jednu co si ve 40ti ulovila prachatého doochodce-podnikatele a luxusním barákem na kraji města. Ale časem po ní chtěl takové prasárny, že se toho baráku i bazénu raději vzdala a je opět raději „svobodnou matkou“.

          2. Prasárny jsou pouze pro „alfy“ :-)

          3. Tak to se těším, až ze mě bude ten alfa-doochodce co bude prznit rozvedené čtyřicítky :-)))

          4. Pokud máš 185cm výšky a více méně rozumné BMI v kombinaci s příjmem poskytujícím „zážitečky“, s chutí do to toho. Jinak lepší levlit v onlajnovkách.

          5. Ehm, rozumně. Já si zkusil prznění čtyřicítek a padesátek a už prchám. Párkrát si prznění zkusíš, tobě to stačí, ale ony si představují, že to bude furt. A zlobí se, že to nejni. Myslím to vážně. Byly stížnosti …. Prznění je ošemetná záležitost, protože se jim to líbí …. Raději tuto Pandořinu skříŇku neotvírat. Moje současná baba chce taky prznit, ale je si té situace vědoma a uznává ten rozpor mez muži a ženami a je smířlivá. Většina bab ti ale nikdy neodpustí, že jsi ji prznil jen párkrát a dále již toho nejsi schopen či ochoten ….. A nejhorší jsou právě baby kolem padesátky. Jsou rozšoustané až na půdu a neví kdy přestata chcou dohnat vše, co zmeškalě, a nejlíp si ještě něco nahonit do foroty napříště. Vpravdě je to někdy na rychlý útěk.

          6. Poslední záchvěvy plodnosti před nevyhnutelnou menopauzou. Baví mne to pozorovat.
           „Mně prosím jen kávičku.“

          7. Tak asi každý si pod tím przněním představuje něco jiného, že.
           Když je to po akci nutný posypat pilinama a koupit nový matrace, tak to už fakt není nic pro mě.
           Taky jsem zkoušel, co je pravdy na tom pořekadle, že stará stodola hoří nejlíp.
           No, za mě nic moc. Mně bylo dvacet a fous, těsně po vojně a jí asi 41, od přírody hezká a udržovaná. Paní mladého skokana jistě vnímala jinak, ale já si teda připadal, jak kdybych ho strkal do promočený devítky galoše. Od té doby jsem už nic podobného nezkoušel.

         3. K tomu Bondymu jen tolik, že to byl dobytek a v zájmu toho, aby byla jeho „tvorba“ pikantní, značně přeháněl.
          Že se za socíku jen chodilo do školy, do práce, anebo šukalo – to je stejně zkreslené podání, jako ve spoustě jiných oblastí ze života té doby.
          Tehdy totiž byly naprosto samozřejmý věci, který jsou dneska buď už nevídaný, nebo jsou spíš zatracovaný jako nějaký archaismy.
          Patřilo k samozřejmostem, že s holkou, se kterou regulérně chodím a se kterou jedu na vypůjčenou chatu skoro mimo civilizaci, tak že s ní i spím.
          Taky patřilo k drobným samozřejmostem, že kluk dokáže vytahat z kůlny dříví, podle potřeby ho nařezat a naštípat, aniž by si při tom způsobil zranění, neslučitelná se životem. A že pak samozřejmě zatopí v chatě, aniž by lehla popelem, nebo byla plná dýmu tak, až slečna omdlí. Případně, že kluk dojde někam pro vodu, či ji dokáže vytáhnout ze studny a uvařit čaj či polívku, předem zajistí nějaký proviant..
          Nebo bylo naprosto samozřejmý i to, že vždy a za všech okolností, kluk doprovodí svou slečnu až před dvéře jejího baráku, i kdyby se pak měl vracet pět kiláků v noci a pěšourem, třeba do vedlejší vesnice.
          Tehdy bylo samozřejmých tolik věcí, na který dnes lidi zírají..ale byl to přece ten hnusný socík a z něj je absolutně všecko fuj a přežitek.

          1. Nejdál sem šel vod vyprovázení holky asi 16 km. Z Hostivaře do Bubenče. Z Proseka sem chodil taky, to bylo ale blíž. Byly to hezký cesty. V noci, v ranním oparu, svěží vzduch, nikde nikdo ….

          2. S tím ale nemá co dělat socík, nacík, kapík, ani monarchík. Jsou určité věci univerzálně platné v každé době a za každého režimu. I když se mediální propaganda snaží víc než za Josifa nebo Josepha.

          3. To je univerzální problém všech post-socialistických zemí.
           Všechno špatné se univerzálně připisuje předchozímu režimu a pokud se během jeho vlády dělo i něco dobrého, pak se o tom nepíše ani nemluví – ve vlastním zájmu pisatelů či mluvčích, nechtějí-li okamžitě obdržet nálepku.
           Ty nálepky jsou myslím větší problém než to, co se tu doopravdy dělo třeba před 40 lety.
           Obdržíš-li v současnosti nálepku, tak jen díky těm médiím se může snadno stát, že někdo skončí ani ne tak „u lopaty“, ale spíše totální, ekonomicko-sociální likvidací.
           Lopatou nás mmch. strašili naši rodiče, když jsme se namísto učení, podle nich flákali a miliskovali s holkama. Jakoby oni byli v našem tehdejším věku jiní. Nebyli, jen to z výchovných důvodů nesměli přiznat, že v něčem byli i horší.
           Ta dnešní nálepka přitom vůbec není totéž, jako v minulosti nálepka od StB. Zatímco o dnešní nálepce se během pár sekund dozví například sto tisíc lidí z celého státu, tak o nálepce od StB se mohlo vědět leda mezi pár informovanými jednotlivci, ať už z řad StB, nebo podobně onálepkovaných lidí.
           Museli jste být jó sakra zajímavá persóna s hodně velkým talentem, aby si třeba ta StB, po tom přidělení nálepky protisocialistického rozkladného živla, následně dávala tu práci, aby vám systematicky ztěžovala či ničila život.

          4. „Všechno špatné se univerzálně připisuje předchozímu režimu a pokud se během jeho vlády dělo i něco dobrého, pak se o tom nepíše ani nemluví“

           Proč být omezen na východ železné opony? Podívej se na dnešní USA.
           https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/mfl-cernosska-hymna-usa-rasismus-americky-fotbal.A210722_193136_zahranicni_albe?zdroj=zahranicni_hp
           Jen houšť, být Američan, tak po negerské hymně začnu zpívat Dixie – anebo Horst Wessel Lied, či Road to Valhalla. Či Viva Cristo Rey, to je taky vypalovačka: https://www.youtube.com/watch?v=uhK1ER3B4Hg

           Ať jsme jakékoli víry či světonázoru, největší nebezpečí pro obyčejného člověka jsou hlasatelé abstraktní utopie, pro kterou je třeba spálit starý svět, všechno zbořit a vybudovat něco lepšího na troskách.

          5. A tohle ja taky dobrá pesnička:
           https://www.youtube.com/watch?v=fT50xE1TMIo

          6. Znám dost mladých „kluků“ kolem 30-35 let, kteří (skoro) všechno toto dokážou. K tomu ale patřily i protislužby ze strany dotyčné dívky, ne jen šukání, jak to vidíme dnes u nalíčených městských pindulín. Ale taky uměly holky vařit, prostě zařídit věci okolo domácnosti, kromě toho se (narozdíl od Vuittonových pindulín s ajfounem) dokázaly kompetně postarat i o děti. Což je dnes naprosté scifi.

           Co si matně vzpomínám, dle toho, co jsi tu prezentoval o svém rozvodu, tak ani tehdejší ženy nebyly tak ideální. Někdy si říkám, že jen svoji skutečnou povahu a úmysly uměly lépe skrývat. S čímž se ty dnešní ani neobtěžují.

           Každopádně to co jsi prožil ty, ti dnešní kluci můžou jen tiše závidět, o tom žádná.

          7. (to výše je určeno Servisdokovi)

          8. Ano, bývalo to celkem běžné, že 16-17 holka v té vypůjčené chatě, svedla uvařit třeba bramboračku a nebyla z pytlíku. A když jsem při půjčování chaty dostal informace, co a kde tam je, nebo není, tak jsme s tím všichni uměli nějak pracovat a potřebné tam navézt předem. Při nějakých skupinových akcích holky, třebas se ani neznaly, si prostě automaticky vzaly za své přípravu proviantu. Kluci dělali klučičí práce, holky holčičí a vůbec nikomu to nepřipadlo ani divné, ani diskriminující..
           Ty úlohy, byly naprosto přirozeně, díky výchově v rodinách rozdělené, jako už spoustu generací předtím. A jsem přesvědčen, že byly rozdělený správně a úplně každý věděl, do čeho jde.

  2. Ne Kabrňáku, žádnou DNA tady nic needituje. A o tom přesně mluvím.

   Tuhle jsem projížděl jistým maloměstem a na náměstí byla tři auta a někdo tam mluvil že „nejsou ovce, nenechají si vnutit očkování“. Tak jsem si říkal – jó, konečně někdo! Třeba někoho nahlodá když vidí, že odporují i jiní.

   Jenže o minutu později z těch reproduktorů začalo znít, že „očkované budou ovládat přes 5G sítě“.

   Normálně jsem se styděl. Styděl za to, že jsem formálně na jedné lodi s takovými imbecily a pitomci.

   A také mi v tu chvíli došlo, že s takovouhle systém nemůže nevyhrát – takové agenty tak dokonale diskreditující jakoukoli opozici a odrazující všechny normální lidi, aby se k opozici přidali, by vláda nenašla ani kdyby je platila.

   Honza ZZR v takových chvílích říkával – „Medvědí služba s.r.o“.

   1. To je bohužel pravda. Na druhou stranu ta očkovací masáž také může vcelku brzy skončit ne/pěknou blamáží. Postupně se i v mainstreamu objevují informace, že ta účinnost vakcín není žádná sláva a vcelku rychle slábne, je-li vůbec nějaká včetně počtu infikovaných, plně naočkovaných, kteří skončí v nemocnicích.

    1. To je spíše tak, že vakcíny fungují jak mají – ale PCR testy samozřejmě detekují jakoukoli expozici sebemenší částečky viru, nikoli nákazu nebo dokonce onemocnění.

     A potom i člověku, kterého vakcína účinně chrání proti onemocnění, tzn. klinickým příznakům, pochopitelně vyjde „pozitivní“ PCR test.

     S trochou štěstí se porvou vakcinační lobby a PCR lobby, čímž by vakcinační lobby vyhrála a celou tu hovadinu s PCR statistikami navždycky zdiskreditovala – a pak se tím sama udusila protože bez absurdně přehnaných PCR statistik padne důvod vynucovat vakcinaci.

     1. To by byl hezký výsledek žabomyších válek!

     2. @Jan Mrcasik 23.7.2021 v 23:53
      Rad Vas opat vidim v akcii na tomto webe. Mozno Vam to pocas meditacii uniklo, ale pred par tyzdnami tu preletel
      clanok
      , ako salamunsky tento problem vyriesili hosi, co spolu nemluvi, v USA.

   2. Problémem jsou extrémisti na obou stranách. Odhlížím od toho, jestli se člověk nechá naočkovat, nebo ne, ale výsledek extrémismu v tomto duchu je v tom, že místo aby protistrana uvažovala o argumentech, tak se naopak zatvrdí ve svých názorech, protože:
    a) zatvrzelí příznivci očkování na to tlačí příliš, takže část lidí má pocit, že v tom je něco jinýho a část lidí se z principu do ničeho nechce nechat nutit.
    b) zatvrzelí odpůrci jsou většinou za konspirační teoretiky (příklad viz zdejší diskuze), o kterých si většina lidí myslí, že Bohnice by jim docela prospěly.

    Přitom většině lidí je to podle mého názoru relativně u zadku, něco v duchu ať si každej dělá, co uzná za vhodné, pokud mě s tím neotravuje.

    1. To:xgandalf
     Ja nemam nic proti dobrovolnymu ockovani. Az budu vedet, jaky to ma dlouhodoby zadouci/nezadouci ucinky, jaky to bude mit dlouhodoby vliv na organismus, treba se taky necham. To stejny plati o moji rodine. Takze nejakych 10-15 let. Jako standartni vakcina. Odmitame se nechat opichat nejakym experimentem, i kdyby mi za to chteli platit, protoze nejsem v existencnich problemech. Bohuzel se muze stat, ze neockovany treba budou propousteny z prace, bude jim zabraneno v normalnim fungovani a potom je na miste premyslet co s tim. Mimochodem rozjizdi se pomerne slusne cerny trh s certifikatama, asi tady vidim cestu jak z toho ven.

     1. Platit? Z toho, co si sibri u koryta chteji rozkrast? I ty optimisto.

      Proc platit nekomu, koho muzes donutit?

      1. Prostě proto, že je to pragmatické. Je jaksi jednodušší část lidí uplatit (bavíme se o lidech, u kterých to má smysl, u jednoznačných odpíračů je to stejně bez šance), než se je snažit k tomu donutit.
       Resp. to bude fungovat metodou cukru a biče. Když se necháte „opíchat“, tak něco dostanete (nebo máte šanci něco dostat, například nový Adidasky, což u důchodců bude mít určitě úspěch..:-)) ), no a když se nenecháte opíchat, tak Vás sice nikdo natvrdo nutit nikdo nebude, ale budete mít poměrně dost omezení (a nemusí se to týkat jenom nás, ono jenom cesty do zahraničí tím můžou být znatelně omezený).

      2. Prostě proto, že je to pragmatické. Je jaksi jednodušší část lidí uplatit (bavíme se o lidech, u kterých to má smysl, u jednoznačných odpíračů je to stejně bez šance), než se je snažit k tomu donutit.
       Resp. to bude fungovat metodou cukru a biče. Když se necháte „opíchat“, tak něco dostanete (nebo máte šanci něco dostat, například nový Adidasky, což u důchodců bude mít určitě úspěch..:-)) ), no a když se nenecháte opíchat, tak Vás sice nikdo natvrdo nutit nikdo nebude, ale budete mít poměrně dost omezení (a nemusí se to týkat jenom nás, ono jenom cesty do zahraničí tím můžou být znatelně omezený).

   3. řízená opozice, přeci si nenechají po náměstích rozlézt nějaké soudné Mrcasíky:-)

   4. Jestli se „stydite za to ze jste na jedne lodi s takovymi imbecily a pitomci“, tak byste tu lod mel opustit. Boj za pravdu zpravidla boli, Sokrates, Jezis, nebo Hus by mohli vypravet. Vetsina lidi na to nema, protoze „se stydi“.

    “People go through four stages before any revolutionary development: 1. It’s nonsense, don’t waste my time. 2. It’s interesting, but not important. 3. I always said it was a good idea. 4. I thought of it first.” — Arthur C. Clarke

    Vasi nechut vyslechnout si alternativni teorie sleduji jiz dele, ale kdyz uz, tak byste taky mohl projevit trochu respektu k tem „imbecilum a pitomcum“. Ono se totiz taky muze stat, ze prezentuji informace ktere jsou v oficialnim eteru zakazane. Jakoze existuji technologie kdy vam do tela vpravi vodicku, a na zaklade toho dokaze skenner na dva metry vyskenovat z vodicky ve vasem tele vase rodne cislo, treba. Bill Gates to chce nacpat do vakcin, aby uz nebyla vubec zadna moznost vakcinaci nejak osulit. Odtud ty zname „cipy ve vakcinach“.

    Slo by pokracovat elekromagnetickou stimulaci mozku na dalku – odtud obavy ze siti 5G, a tak podobne. Existuji masiny co vam dovedou na dalku navodit euforicke stavy nebo pocity strachu a deprese, takrikajic „radiem“.

    To ze imbecilove a pitomci nepouzivaji „vedecky jazyk“, a jejich argumentace vypada na prvni pohled pitoma, jeste neznamena, ze jsou jejich obavy zavrzenihodne, a dotycne osoby odsouzenihodne za „debily se kterymi se nema cenu bavit“. Tim vic, pokud do toho jeste zamotame zamerne dezinformace a agenty provokatery, kteri predstavuji opravdove nebezpeci. Tito se casto projevuji prave tak, ze odhodi vsechen respekt a zacnou sve nazorove oponenty rovnou osobne urazet.

    1. A nemohli byste s těmi 5G bláboly už přestat?

     1. Nekdy uplne na zacatku se strasilo duchama. Duch lesa, vody, vseho. Pak to konsolidovali v jednoho Boha. No a ted, kdyz mas majoritu ateistu, cim lidi dohukas? No jedine zase necim dalsim, cemu nerozumi a co neumeji uchopit a pochopit. Magicke 5G.

      1. Přesně. Pro technické analfabety jsou dnes základní přírodní zákony něco jako magie. :-(

     2. Nechapu co je ten 5G blabol? Slovy Barrie Trowera – mikrovlnky jsou atomove zbrane soucasnosti, a 5G sit v soucasnosti znamena vsudypritomne radiove pole na frekvencich 700-3800MHz, do budoucna se pocita s frekvencemi pres 5000MHz – a ty anteny dovedou pokryt vicemene vsechny frekvence v danem spektru a jsou rizeny nejmodernejsimi pocitaci. Vojenske vyuziti siti 5G se primo nabizi, a to ze to oznacujete za blabol neznamena, ze to neexistuje.

      https://www.nature.com/articles/nature.2012.10585

      1. Mě stačí osobní zkušenost. Když vypadnu na několik dní z města na venkov, tak se mi zázračně zlepší zdraví, zmizí veškerý stres, opadne nervozita. Ten rozdíl je opravdu dramatický, a to s přihlédnutím k tomu že normálně bydlím v klidné části města.
       Ono se ale není čemu divit, když si uvědomíme, že města se stala obřími mikrovlnkami, a to nejen z důvodu, že povolený limit pro neionizující záření antén je u nás 10x VYŠŠÍ !!!!!
       než v okolních zemích. Kromě toho že vy potřebujete stavební povolení i na psí boudu, tak BTS se mohou stavět kdekoliv bez omezení a bez povolení (respektive s formálním povolením)

       A to je prosím pěkně situace před zavedením 5G na které se nevztahují vůbec žádné limity a naplatí pro ně žádné specifické zdravotní normy.
       ČR se tak stala výzkumnou laboratoří, co udělá extrémní zatížení mikrovlnným zářením s populací.

       Pak se divíme, že tu máme eůzné únavové syndromy, selhání imunity, nárůst psychických onemocnění a pak sezónní „virózy“ kdy se tělo prostě zhroutí pod náporem stresu a toxinů z potravy a díky systematickému ozařování mikrovlnami.

       1. To ale neni dusledek az 5G. Staci se pohybovat v okoli bezne soucasne BTS. Jakekoli vlny maji krasnou vlastnost nazyvajici se superpozice. Takze pak se snadno nizsi frekvence castecne namoduluje na frekvenci vyssi, nosnou. To je vec, kterou EMC testovani nemuze odchytit, protoze v EMC laboratori se pracuje vzdy jen s jednou frekvenci.

        Cili, ty mas nejaky vyrobek, u ktereho overujes jeho EMC (elektromagnetickou kompatibilitu) a tu proverujes v nejakem pasmu. Napriklad 100 MHz- 3GHz. A ono to projde. Jenze, pokud bys mel vedle jeste jiny zdroj signalu, treba 900 MHz (GSM BTS), pak ti budou vznikat nejruznejsi produkty harmonickych a subharmonickych, ktere ale uz do povolene obalky EMC proste nevejdou. Neco jako ‚tento jogurt obsahuje povolene mnozstvi sracek, ale nikdo nerekne, kolik tech jogurtu lze sezrat za den‘.

        Tim padem se pohybujes v ruznych WiFi a GSM sitich, do toho si nosis jeden pekny vysilac u sebe (a ze by mel zrovna melj vykon, o tom diskutovat fakt nemusime – meri se vykon efektivni, nikoli spickovy, je to dano klicovacim protokolem ve stylu ‚kdyz dam vejce na deset sekund do varici vody a pak na minutu do studeny, tak to prece nevadi, protoze to vejce je minutu a deset sekud ve vlazny vode‘), tak se to pekne postupne scita.

        Cim jsou frekvence vyssi, tim hure, protoze vytvareji vice harmonickych a ‚tepelny zkrat‘ je pro ne cim dal tim mensi vec – pro zkrat je rozhodujici lambda ctvrt, tedy ctvrtina vlnove delky. Pro bezne WiFi site 2,4 GHz mame ctvrtvlnu cca 3 centimetry. To ma v lidskem tele kdejaka ceva. A pak samozrejme celociselne nasobky teto delky.

        5G je uz jen dalsi pokracovani toho, co uz tu mame. Urcite ale nelze tomu pripisovat vlastnosti, ktere to proste nema.

        1. Muzu se zeptat jake jsou ty vlastnosti, ktere se pripisuji 5g, ktere 5g proste nema?

         1. …ovladani mozku lidi, rizeni cipu, co maji v krvi po ockovani a tak.

          1. Internet je plny clanku o moznostech vyuziti radiovych vln k redukci bolesti nebo ke zpusobeni bolesti, americane pouzivaji Active Denial System – mikrovlnku ktera zpusobi ze se nepritel posere do kalhot. Doktori studuji aktivaci jednotlivych genu v organismu pomoci radiovych frekvenci, a take nanocastice vpravene do tela a pote aktivovane radiem: Jsou to vsechno lzi?

           Ptam se protoze 5G stanice nabizi pomerne velke spektrum vyuziti – proc myslite ze ty hracky od Ericssonu, Huaweie, nebo Nokie umi jenom „komunikovat“? Jestli v rozmezi od 700 do 3800MHz existuje nejaka frekvence pouzitelna k ovlivneni mysli, nebo aktivaci genu, nebo aktivaci nanocastic… Nemam pochyb ze tu frekvenci a vlnu tyto radia umi generovat uplne bez problemu. Tak proc by to nikdo nevyuzil?

          2. No právě. Představme si třeba všudypřítomné 5G antény, které vyzáří určitou frekvenci rezonující s nanočásticemi které kolují v krvi očkovaným jedincům.
           Takhle by bylo možné naprosto nenápadně a nepozorovaně rozhánět jakékoliv sebemenší hloučky lidí. Prostě mobilní operátor najde nepřirozený shluk mobilů na ulici, a policejní operativec vydá pokyn aby se v dané oblati přes všechna 5G zařízení začal vysílat zesílený signál se sepecifickou frekvencí a modulací.
           A dotyčným lidem se začne dělat zla, bude jim na omdlení a tak se všichni raději vydají domů, a žádná demonstrace nebude.

           Slyšel jste o zařízení v pouličních lampách, tuším v Británii to používají. Když se někde srocují hloučky „mladíků“, tak se spustí vysokofrekvenční signál na hranici ultrazvuku, který slyší jen lidé mladší 25 let, starší už tak vysoký kmitočet nezachytí. A ten zvuk je tak nepříjemný, že se ten hlouček raději přesune jinam.

           A co teprve musí být za utajované technologie ohledně mikrovln.

          3. kaBrnak:
           „…mobilní operátor najde nepřirozený shluk mobilů na ulici, a policejní operativec vydá pokyn aby se v dané oblati přes všechna 5G zařízení začal vysílat zesílený signál se sepecifickou frekvencí a modulací.
           A dotyčným lidem se začne dělat zla, bude jim na omdlení a tak se všichni raději vydají domů, a žádná demonstrace nebude….“

           – – –
           Typická konstrukce konspiračky.
           Žádnej „signál na frekvenci rezonující s nanočásticemi které kolují v krvi“ neexistuje.
           Bludaříš.

           :OD

          4. Re: corona24.7.2021 v 12:11

           Ale jo, existuje, ale vzhledem k jeho realne vlnove delce se pak uz nebavime o radiovlnach, ale spise o svetelnem zareni, nebo jeste lepe o nejakem beta- nebo gamazareni, na coz jsou uplne jine zdroje, nez ty elektricke.

           Proste, s 5G je to picovina. Ano, skodlive EMG pole jiste ano, ale to ma i trafo 50 Hz na VVN. Ale ridit nejakym vedlejsim signalem v tomto pasmu neco primo v lidskem tele, je kravina. Ten cip by musel mit antenu alespon 1,5 cm a i kdyby byla jako cipova, porad by byla moc velka. Na tohle je to proste uplne spatne.

           5G na skryte ovladani ‚cehosi‘ v lidskem tele je asi tak stejne vhodne, jako Testarossa na orani brambor.

          5. Pri milimetrovych vlnach 5G (24-100 GHz) to uz tak technicky nerealizovatelne nie je.. myslim riadenie nejakeho implantatu v tele, nie tie fantazmagorie o cipovani.

          6. Re: quadra24.7.2021 v 13:43

           Implantat, co do velikosti par milimetru, bys asi v tomto pasmu i treba jako pasivni prvek ovladat teoreticky mohl, ale prakticky je problem v tom, ze prunik UHF energie do tela brutalne klesa s jeho frekvenci (dokud se nezacnes pohybovat na urovni gama zareni). Takze prozarit lidske telo treba s 3 MHz je lalac, zatimco s 100 GHz uz je to docela problem. Potrebujes zdroj jako krava a urcite to nemuzes pouzit plosne. Vzdy namirit na konkretniho clobrdu, pak dalsiho… no kurva to se fakt vyplati, nez takto ocejchujes pul naroda.

          7. Re: Sysop24.7.2021 v 19:58
           >> Vzdy namirit na konkretniho clobrdu

           Víte o tom, že jedna z technologíí, kterou 5G síte přínáší je beamforming/beamstearing, který má za účel právě to, aby bylo možné signál namířit na konkrétního člobrdu? Antény se fyzicky netočí, k směrování paprsku se používají elektronicky řízené fázové antény. Zkuste najít jiný důvod, proč konspirační teoretici nemají pravdu ohledně očipování :)

          8. PrincJason
           24.7.2021 v 20:47

           Enterprisový wi-fi APčka todle mají už nějakej ten pátek. Předpokládám, že to je taky na ovládání mozku co?

          9. Behemot24.7.2021 v 20:54
           Záleží na tom, co si představujete pod tím „ovládáním mozku“ představujete. Převzetí kontroly nad motorickými funkcemi to zřejmě současné technologie neumožňují. Mozek je ale možné „ovládat“ různými způsoby, např. uvolněním chemické látky (hormonu) do krevního oběhu. Laboratoř na čipu je poměrně stará technologie. Překvapilo by mne, kdyby několik týmů po světě (USA, Čína, Japonsko, UK) nepracovalo na tom, jak prostřednictvím očipování celé populace dosáhnout alespoň základní kontroly nad jejich chováním.

          10. PrincJason
           24.7.2021 v 21:29

           To sou teda kecy. Starej je to možná nápad, prakticky použitelný eště nějakou dekádu daleko.

           Už sem viděl pár sqělejch věcí co se podařilo vyrobit v malým množství laboratorně a tam byly úplně nejlepšéšéšé. Od té doby uběhly už desítky let a hovno hovno slavný soude.

          11. ADS funguje tak, že tě prostě tepelně spálí – představ si to jako dálkovou mirkovlnku zaostřenou čočkou. V hloubce řádově milimetry pod kůží indukuje teplo které pálí receptory horka a vytváří obrovskou bolest.

           Dokonalá ukázka toho, jak fyzikální ignorant vezme skutečnou věc které nerozumí a překroutí ji o 180° na mind-control idiotskou konspiraci.

          12. Re: Jan Mrcasik24.7.2021 v 12:09

           Tak tak, ADS pronikne sotva par mm pod kuzi (jasne, muzeme diskutovat o tom, co na to oci) a zpusobuje lehke ohrati kuze, ale tim, ze trefuje i nervy citlive na teplo, ma clovek pocit, ze na neho dychla vyhen. Osobne si myslim, ze vycviceny vojak by se timhle nenechal zaskocit – pokud se bavime o beznem soucasnem ADS, tedy bratru 100 kW v pasmu 90 GHz s plochou cca 1 m2 ve druhem ohnisku.

          13. Sysop: tak to já si zase myslím, že neexistuje výcvik který by ti umožnil ignorovat, že všechny tvoje nervy jsou v agónii a přijde ti že hoříš zaživa. Leda že by se jednalo o vojáky totálně zfetované.

           Osobně pokládám ADS za mučící nástroj který porušuje ženevské konvence ohledně článku 70 – působení přehnaného zranění nebo zbytečného utrpení. I když na druhou stranu, otázka je, zda je lepší být mučen ADS nebo střelený malorážkou do kolene jak mají coby národní sport izraelští pohraničníci a hustokrutopřísní „čeští vlastenci“ by to nejraději zavedli i u nás :P

          14. Jan Mrcasik – zase na me utocite ze jsem „Dokonalá ukázka toho, jak fyzikální ignorant vezme skutečnou věc které nerozumí a překroutí ji o 180° na mind-control idiotskou konspiraci.“

           Ja uz tomu nerozumim, co jsem zase prekroutil o 180 stupnu?

          15. Splácat dohromady smažičku nervů k hypotetizování o ovládání nervů EM zářením („vyuziti radiovych vln k redukci bolesti nebo ke zpusobeni bolesti, americane pouzivaji Active Denial System“).

           Je to přesně stejné, jako tvrdit že když někoho fláknu kladívkem do kolena, jedná se o Mind Control System ovládající jeho nervovou soustavu.

          16. Kurnik proc jste se zasekl na tom „mind control“?

           Nicmene ano – kladivo lze velmi dobre pouzit k „ovladani mysli“, a jsem si jisty ze existuji frekvence a vlny ktere lze pouzit jako „kladivo“ na nic netusici lidi. A o tom se bavim ja.

        2. Já měl takovou lidovou představu, že z hyhyeny přijde nějaký vořežprut do terénu, maje v ruce nějakou nechutně předraženou krabičku ze které čouhá „vánoční stromeček“ širokospektrální antény. A že chodí sem a tam, a ta krabička podle nějakého důmyslného, vědecky fundovaného algoritmu měří celkovou zátěž zářením, v širokém spektru, nebo aspoň v širokém mikrovlnném spektru. Což by mělo zahrnovat i ty tvoje superpozice (co je vyšší harmonická vím, ale superpozice, to už je poněkud za hranou středoškolské fyziky).

         No asi se to tak neděje. A máš pravdu i v tom, že se z hlediska hyhyeny POSUZUJE KAŽDÝ VYSÍLAČ ZVLÁŠŤ, takže si jich klidně můžeš postavit 50 vedle sebe, a úřad ti to schválí jako vyhovující. Protože kumulativní účinek se nebere v úvahu. Bo pro to nejsou inštrukce z ministerstva ani v zákoně!

         Proto se divím, že tě neděsí, když se všude budou rozšiřovat zařízení s 5G s tak obrovským frekvenčním rozsahem, kde budou vznikat různé naprosto nezachytitelné modulace s naprosto nepředvídatelnými zdravotními účinky.

       2. Mam stejnou zkusenost, a to navic to zatracene 5G montuju. Uz pred lety jsem dospel k nazoru, ze elektromagneticke zatizeni ve mestech je stressor jak svina, a koupil barak v divocine :-)

        Cely svet se zblaznil, lidi jsou nemocnejsi a nemocnejsi, fertilita klesa, autismus, rakoviny, alergie rostou – a nikoho jakoby nenapadne vratit se do bodu 0, abysme zjistili co za tim je. Ja si myslim ze za tim je z velke casti prave ten elektromagneticky smog. V budoucnu se na to budou divat mozna jako na olovo v Rimskych viaduktech – jak mohli byt lidi tak blbi?

        Jiz jsem zminil Barrieho Trowera, a moje osobni zkusenost to potvrzuje: Elektromagneticky smog znemoznuje dobry spanek a regeneraci, proto je dulezite mit misto kde se pred tim schovat.

        …a to jsem jeste ani nezacal s vojenskym vyuzitim nejmodernejsich mikrovlnnych technologii.

        https://en.wikipedia.org/wiki/Active_Denial_System
        https://www.extremetech.com/extreme/133936-using-wifi-to-see-through-walls

        1. Ve mestech je celkovy smog. Svetelny, zvukovy, elektromagneticky. Kdyz se to nekomu libi, necht tam zije. Ja jsem rad, ze hodne lidi zije ve mestech. Aspon mame na Sumave klid. Uz aby byl rijen a Sumava bude zase nase…

         1. A není to u 5G prostě tak, že veškerou modulaci, frekvence, výkon bude řídit nějaký záhadný algoritmus, který ale není předem daný, ale bude se oparativně posílat z „centrály“?
          Přičemž takto nadálku bude moct být operativně řízený celý shluk zařízení na 5G pracujících. Čili ti bude houby platné, že žádnou elektoniku doma nemáš, když ti budou od sousedů zářit vodoměry, elektroměry, plynoměry, wifi sítě, 5G vysílače, zkrátka úplně všechno co v sobě tuto technologii má zabudovanou?

          V tom vidím ten rozdíl oproti wifi, kde jsou jasné standardy, algoritmus je pevně daný, má to normované specifikace a nikdo tomu na dálku nemůže radikálně zvýšit výkon ani frekvenci, a už vůbec to nemůže zapojit do „cloudu“ – soustavy antén které budou dle pokynů pracovat synchronně.

          1. Pokračuj.

          2. Pripominate mi novinare co se bili za to ze letadlo tezsi vzduchu neni mozne, jeste roky pote, co Wrightove vzletli letadlem. Dneska je to stejny, jen uz to neni o letadlech, ale o mikrovlnach ;-)

           https://www.wright-brothers.org/History_Wing/Aviations_Attic/They_Wouldnt_Believe/They_Wouldnt_Believe_the_Wrights_Had_Flown.htm

          3. to bylo na Servisdoka

          4. Nene, na aerodynamické proudění nepřešatruješ. Hezky zpátky k těm mikrovlnám a jejich šíření. Výkon vs. vzdálenosti a tak podobně.

          5. Ještě jsi mi neodpověděl na otázku, co tě za socíku na ČVUT naučili o ne-tepelných účincích mikrovlnného záření, zejména na nervovou soustavu člověka s přihlédnutím k ovlivnění imunitního systému (který je mimochodem taky řízený přes nervovou soustavu).

           A taky jsi mi neodpověděl, kolik jsi četl vědeckých prací a dlouhodobých analýz týkajících se ne-tepelných účinků mikrovln na lidský organizmus, zejména u veřejně používaných a široce rozšířených technologií jako je GSM a wifi.

          6. Kabrnaku, o tepelnem ucinku centimetrovych vln jsem se ja ucil uz na gymplu, za hlubokeho sociku. To neni nic ani zahadneho, ani neznameho, ani utajovaneho.

           Videls nekdy treba vedeckou analyzu vlivu hrebiku na drevo, do ktereho je zatlucen? Ne? Tak potom to musi bejt zarucene zahada, kam mizi to drevo, misto kteryho je pak ten hrebik. To prece bez solidni vedecke analyzy nejde vysvetlit.

          7. Fakt mě to zajímá

          8. Tak sem s těmi netepelnými vlivy. Už jste na mě s jízlivcem dva, tak šupem – a žádný odkazy. Pěkně vysvětlit, jako děcku.

          9. To ty tvrdíš, že žádné netepelně vlivy neexistují a že mikrovlny jsou v podstatě totěž co neškodný infračervený zářič který vytváří jen teplo.
           Tak chci vidět ty vědecké výzkumy, které potvrzují, že rozmístění mikrovlnných GSM zářičů po městech, 10x vyšší norma povoleného záření oproti ostatním evropským zemím a WIFI síť v každé domácnosti, nemá vůbec žádný vliv na zdraví lidí.

           Že by to bylo tím, že žádné takové (neutajované) výzkumy neexistují?
           To je pak ovšem tristní situace.

          10. Kabrňáku, není možné prokázat že se něco neděje, důkazní břemeno je vždy na straně toho, kdo tvrdí že se něco děje.

           Aneb „Prokaž mi, že jsi nepřímo nezpůsobil smrt Václava Havla!“

        2. @Barn „Cely svet se zblaznil, lidi jsou nemocnejsi a nemocnejsi, fertilita klesa, autismus, rakoviny, alergie rostou – a nikoho jakoby nenapadne vratit se do bodu 0, abysme zjistili co za tim je.“
         Je za tým STRAVA, minimálne na 90%. Potravina priemyselne spracovaná, aditivovaná cukrami, tukmi, konzervantmi…, rafinovaná od všetkých hodnotných živín. Ľudia proste žerú strašný odpad, čo nemá so skutočnou potravou z prírody nič spoločné.
         Vlny a podobné somarinky sú už len taký bonus, ktorý neurobí dokopy nič.

         1. Strava plus domácí chemie určitě. Jenže když jedu na dovolenou, tak tam většinou nebaštím žádné místní bio kozí jogurty od lokálního eko farmáře, ale často se stravuju hůř než doma, nemluvě o sušené a konzervované stravě když jdu s baťohen ma čundr. Přesto je mi v obou případech o dost líp než když mám ve městě období, kdy se snažím jíst zdravě.
          Takže zřejmě i ostatní vlivy tam budou dost významně. Zvlášť ty co se nedávno začaly diskutovat i mezi lidmi. Ty různé druhy „smogů“, elektrosmog, světelný smog, hlukový smog, plus klasický smog.

         2. s tim souhlasim :-)

       3. Už to myslím nefrčí, ale zkusit to můžeš.
        Zajdi k rákosníkovi a chtěj svítící nálepku na mobilní telefon. To je taková nálepka, nalepená zvenku na krytu MT a s ničím uvnitř prokazatelně není spojená.
        Pokud ten telefon použiješ, rozbliká se a to celkem intenzívně, některý uměly i víc barev.
        Neměl bys ten telefon správně zahodit, protože ti evidentně smaží mozek?
        Je to až až okolo pěti wattů a na 900/1.800MHz! Mikrovlnka ti v kuchyni jede na 2.400MHz, výkonem běžně 1.000W a to stínění z čínské hřebíkově-okapové oceli určitě není nic moc!
        Všude ve veřejných prostorech jedou tyhle mobilní sítě a k tomu ještě stovky WiFi, televize, AM, FM a kdeco dalšího.
        No z toho všeho by jednomu už fakt jeblo!

        1. Montuješ leda tak jámu na zabetonování stožáru – ale jo, je to vlastně taky „montáž sítí“.

         Je to úplně stejný, jako s tím cikánem co tvrdil, že robí v kancelárii.

         Mně se totiž nějak nechce věřit, že by nějaká firma, přímo u dané vf technologie, mohla zaměstnat něco takového.

         1. hmm…

        2. Technická: Otázka, jak moc mi MT smaží mozek, je zcela irelevantní v debatě o NEtepelných vlivech…

         1. Aha, takže 900/1800MHz ještě nevadí, ale 4/5GHz už vadí. Ty netepelný vlivy bys taky mohl rozvést.

          1. Malá nápověda pro obzvlášť natvrdlé: nesleduje náhodou nemocniční doktor skrze EEG, ELEKTRICKÝ SIGNÁL mozku dotyčného a jeho frekvenční průběh?

          2. Delals nekdy s tim kramem? Mala napoveda pro laiky – zde se nepracuje s gigafrekvencemi, ale s nanovolty.

          3. Pointou bylo, že mozek a celá nervová soustava je komplex vodičů a izolátorů, na které se vztahují stejné fyzikální zákony jako na jakékoliv jiné vodiče. S tím že je to soustava extrémně citlivá, kterou lze ovlivnit elektromagnetickým polem mnohem snáze než třeba mikroprocesor.

           ps: slyšel jsi o tom, že procáku v Raspberry Pi nedělá dobře když ho osvítíme fotografickým xenonovým bleskem?

          4. Re: kaBrnak24.7.2021 v 13:01

           Problem blesku imho nebude ve svetle, ale v tom vyboji. Princip mas ve vybiti brutalniho kodanu, takze to, co proleti tou vybojkou, je temer Diracuv puls. Tedy generator temer bileho spektra vsech moznych frekvenci. To by bylo, aby se to netrefilo treba do nejake citlivejsi bunky pazmeti, ci tak neco. Ve sve podstate je blesk prasarna ESD. Diky tomu, ze roste hustota soucastek na cipech, roste i cistlivost na ESD napeti. Takze zatimco pred 30 lety jsi zkurvil TTL impulsem v radu stovek voltu, dneska pri citlivych NMOS ti staci i 12 V. A to udelas bleskem, kterej ma pohodlne 300 V na bilem spektru ajncvaj.

           Nevidim v tom zadnou zahadu.

          5. Hele a to ti nevadilo, když na frekvencích dnes uvolněných pro „5G datovou síť“ běželo TV vysílání s vyzářeným výkonem jak kráva?

          6. Na druhej strane, porovnavat spektralnu hustotu (a energiu) AM signalu analogovej TV (ok, bola tam este FM zvuku posadena o 5,5/6,5 MHz) a nahustenu QAM/OFDM mobilnej siete..

          7. Ta bájná 5G ale neni na 5 GHz, na 5 GHz vysílá kdejakej wi-fi router.

          8. 5G z definice nema s frekvenci jako takovou nic spolecne, je to kodovaci a sitovej protokol. Muze jet na 0,7 GHz stejne dobre jako na 90 GHz. Mam ten dojem, ze v GSM se to lame na pod a nad 6 GHz.

           Je okolo toho kecu jako v kolede, ale ve finale problem je spis prilis velka hustota signal na objem prostoru, bez ohledu na typ site. I blba NMT muze byt zdravi nebezpecna, pokud mas vysilac nad hlavou.

          9. servisdok24.7.2021 v 11:28
           Aha, takže 900/1800MHz ještě nevadí, ale 4/5GHz už vadí. Ty netepelný vlivy bys taky mohl rozvést.

           Nemůžu nic rozvádět, o netepelných vlivech nic nevím – ba ani netuším, jestli vůbec nějaké jsou…
           Akorát jsem chtěl upozornit na nemístné směšování prokázaných tepelných (usmaří mozek) a hypotetických netepelných…

       4. Víš kabrňáku, jakýkoli analytik hodný toho označení nejdříve udělá enumeraci a dekompozici, potom hledá korelace, kauzality a opakující se vzorce a teprve z toho potom syntetizuje pozorování.

        Jaké všechny vlivy škodí ve městě tvému zdraví a nervům?
        1) extrémně vysoké hladiny hluku a šumu vč. infrazvuku
        2) tepelný ostrov a špatná vlhkost vzduchu
        3) špinavý vzduch bez zeleně, vysoká prašnost vč. karcinogenů z brzdových destiček apod.
        4) přelidněnost (ta samotná například mně dovede pěkně lézt na nervy)
        5) EM záření teoreticky
        6) nezdravý životní styl – sedavý bez fyzické námahy
        7) etc.

        Když vypadneš na venkov, zbavíš se všech těchto negativních vlivů – a když se ti udělá lépe, všechny kromě EM odignoruješ a z korelace vyvodíš že za všechno může zlé EM záření?

        Jak pravil Rychlonožka, „dej si placku na hlavu“.

        1. S tímhle bych docela souhlasil. Až na to, že některé z tebou uvedených vlivů jsou vlivy dlouhodobé, takže by nemělo být možné se z nich během pár dnů zregenerovat, když se z jejich vlivu vymaním. Kromě toho tepelný ostrov, špinavý vzduch a prašnost by měly zmizet třeba o deštivém víkendu. Stejně jako ta přelidněnost a tepelný ostrov či špatná vlhkost..

         Ale zpátky k tomu zpracování dat a analýzám. Když ty data které potřebujeme, prostě nemáme, protože jsou jednak utajované a druhak ty data se kterými pracujeme, jsou velmi sofistikovaně promíchané s polopravdami a se lží, včetně zavádějících dat a zfalšovaných statistik, tak jaký z toho asi může být výsledek?
         Na libovolnou fůru zfalšovaných dat lze uplatnit naprosto libovolnou logickou dedukční, analytickou a jánevímjakou metodu, a stejně z toho vyjde nesmysl.
         viz „ovoce pocházející z otráveného stromu je vždy taky otrávené“.

         Čili navzdory úmorné práci kterou jsi si s těmi články dal, já nikde neviděl něco co by aspoň vzdáleně připomínalo důkaz toho že tu nějaký koronavirus vůbec existuje.
         Zatímco ty jsi si jeho existenci stanovil jako dogma a axiom, o kterém není vůbec třeba pochybovat. A k tomu jsi si selektivně vybíral další informace, které rovněž používají tento axiom.
         Tudíž tento článek je o dost horší, než některé z tvých předchozích, kde jsi použil jako základ relevantnější data a informace. A ne pseudovědecké dezinformace od očkovací farma lobby apod.

         1. 1) Hluk – to jsou řádově desítky minut až hodiny, kdy se nerový systém uklidní.
          2) teplo a špatná vlhkost – to jsou jednotky až desítky minut.
          3) prach a svinsto v plicích – za řádově hodiny až desítky hodin se plíce zbaví většiny prachových částic.
          4) opět minuty až hodiny.
          5) fyzikální efekt EM na lidské tělo je, co bylo měřeno, výhradně tepelný a potenciálně indukční, takže lokální přehřátí a pocuchané nervíčky, ergo to samé jako body 1), 2) a 4).
          6) pouhé desítky minut fyzické aktivity už zlepší prokrvení břicha, končetin ad.

          Jaká utajovaná data? Každý vysokoškolák z s přístupem k měřící technice ze školní laborky (stačí RTL-SDR a EEG, pokud má někdo v zahraničí přístup k fMRI tak to má úplně dokonalé) může vzít mobil nebo wifi a měřit, co to udělá s lidským tělem. Nic se tu nedá „utajit“.

          Ad důkaz – věděl jsi, že máme díky Brňákům mašinku zvanou „elektronový mikroskop“ která umí viry doopravdy pozorovat? To samozřejmě úplně vyvrací tvůj narativ o tom, že viry údajně neexistují a celé je to podfuk.

          A tak je to se vším: z toho, že něco osobně nevíš nebo neznáš se v žádném případě nedá dovozovat, že to neexistuje nebo je to „utajované“.

          1. Svého času se děti ve školkách poprašovaly DDT pudrem proti vším, protože se mělo za to že je neškodný. Opak se ukázal až po letech kdy se DDT masově používal úplně všude.
           https://d31029zd06w0t6.cloudfront.net/wp-content/uploads/sites/54/2021/04/web1_US-NEWS-MED-DDT-EXPOSURE-1-GET.jpg
           Takže vysledovat vliv velmi nízkých dávek jakékoliv škodliviny, dlouhodobé a nákladné výzkumy, které, svvěte div se, jejich producenti odmítají dělat a platit, a přes lobysty se starají, aby do těchto výzkumů nešly ani státní prachy.

           A propos, kde najdu ty elektronmikroskopické fotky koronaviru, případně jeho alfa beta, gama delta mutací ? Když jde o celosvětovou pandémii kvůli které jsme zlikvidovali ekonomiku většiny států, tak bych předpokládal, že se internet těmito snímky musí jen hemžit, stejně tak by na hygieně každého státu měly být referenční vzorky, včetně veřejně přístupného detailního popisu a genetické sekvence.
           Takže se znovu ptám, kde jsou? Já je ještě nikde neviděl.

          2. Tady jsou, třeba:
           https://www.bloomberg.com/news/articles/2020-02-14/pictures-of-coronavirus-electron-microscope-images

           Stačí zadat do Kachny „electron microscope photos of nCOV-19“ a když přeskočíš ilustrační obrázky a počítačovou grafiku generovanou na základě EMI fotek, dostaneš desítky odkazů.

           Opět: přesně takto je to se vším. Ty něco nevíš, tak to považuješ za důkaz že to neexistuje – když ve skutečnosti to existuje, jen ty to (nepochopitelně) neznáš.

          3. Já tam vidím jakousi kuličku/placičku, obklopenou menšími kuličkami/placičkami.
           Ten důkaz že jde o strašlivý koronavirus je tedy kde?

           Podobný obrázek dostaneš když si v alze koupíš dětský optický mikroskop a na sklíčko kápneš roztok kuchyňských kvasnic.
           V podstatě všechny snímky v mikroskopu vypadají nějak takto.

          4. kaBrnak 24.7.2021 v 13:45

           Ano, dát do rukou laikům snímky z elektronového mikroskou, roentgenova přístoje či magnetické rezonance je průkopnický počin.
           Proč?
           Takový kaBrnak je opravdu schopen vidět ve snímku to, co leta školený „čtenář“, nebo mnohem, mnohem více?
           Dostal jsem na rozloučenou CD se snímky z MR a rozhodně jsem neviděl to, to neurolog. Snímek z panoramatického roentgenu čelisti dtto.

          5. Stačí odkaz, nebo byste rád se na ten virus podíval více zblízka?

           https://www.niaid.nih.gov/news-events/novel-coronavirus-sarscov2-images

          6. PrincJason
           24.7.2021 v 13:31

           No konečně něco. Zvláštní že vlastně všechno jenom elektronový mikroskopie, proč ne supermikroskopie, dyť to už se posunulo do oblastí desítek nm, na virus by to mělo stačit.

          7. U DDT se naopak žádná škodlivost neprokázala, a jeho vysazení v Africe na popud zelených magorů zapříčinilo obrovskou genocidu následnou malárií. Dnes už se DDT opět používá. :-P

    2. „Nějakou vodičku. Elektromagnetickou stimulaci mozku na dálku“.

     Viděli někdy alespoň anatomickou mapu mozku? Které mozkové centrum řídí co v lidském těle?

     Měli někdy SŠ hodinu fyziky kde probírali vztah mezi vlnovou délkou, energií záření, jak funguje EM indukce apod.?

     Očividně ne, protože jinak by nemohli hlásat takové bláboly.

     Takže pro pořádek: naprosto ignorantský nesmysl popírající všechny fyzikální zákony a experimentálně ověřené poznatky, jako například „plochá země“, „geocentrická teorie“ apod., není žádná „alternativní teorie“ natož „pravda zakázaná v oficiálním éteru“ – je to jen tupé ignorantství narcisticky povýšené na ctnost.

     Hus by takovouhle chátru hnal potěhem.

     1. 21,300 clanku na tema „radiofrequency radiation brain electrical activity“
      https://scholar.google.cz/scholar?hl=en&as_sdt=0%2C5&as_vis=1&q=radiofrequency+radiation+brain+electrical+activity&btnG=

      Takze pokud tvrdite, ze elektromagneticka stimulace mozku na dalku je naprosto ignorantsky nesmysl popirajici vsechny fyzikalni zakony a experimentalne overene poznatky, tak podle me nemate pravdu. A protoze nemate pravdu, nezbyva vam nez tam prihodit „plochou zemi“, a me obvinit ze jsem jen tupy ignorant narcisticky povyseny, a ze by me Hus hnal?

      Podle me to o vas dost vypovida, jste zaslepeny, a kdyz vam nekdo „narusi vase kruhy“, reagujete agresivnim osobnim utokem. To dle meho neni spravny postup, proto jsem se vam snazil napsat neco o respektu, ale vase zaslepenost vam zrejme prekazi pochopit (nebo vubec videt), co jsem o tom respektu psal. Ale je to vas zivot, vas boj. Ja sem si sem jenom prisel pokecat. Ale jisty „narcisismus“ lidi, kteri se znazi prezentovat jako „moudri“, me neprestava udivovat: Uz se vubec nedivim, proc upalili Giordana Bruna a jemu podobne – „vzdelanci“ dovedou byt pekne zaslepena a agresivni chatra, kdyz ztrati pokoru pred vecmi, „co nevi“. Preji hezky den.

      1. Existuje termín zvaný „funkční gramotnost“. Ten označuje nejen schopnost číst písmenka, ale chápat význam textu.

       Konspirační teoretici mají tu úžasnou schopnost, že když narazí na písmenka poblíž sebe, perverzně z toho dovodí něco, co daný text nikdy neříkal.

       Kupříkladu pamatuji konspirační článek o „ovlivňování počasí HAARP“, který se slavně vytahoval „vědeckým důkazem o vojenských projektech na ovlivňování počasí EM zářením“.

       Jenže já mám takovou nepohodlnou vlastnost, že jdu a čtu primární zdroje. Takže jsem ten odkazovaný „důkaz“ celý přečetl. A co čert nechtěl, ano, psalo se tam o ovlivňování počasí EM zářením… Až na to že tam černé na bílém stálo, že armáda by mocinky chtěla vyrábět mlhu EM zářením, jenže fyzikálně to nejde. Tzn. přesný opak toho, co tvrdil konspirační článek který se na tu studii odvolával.

       Nebo v této diskusi proběhlé „když má mRNA vakcína v názvu podřetězec ‚RNA‘, plyne z toho že používá RNA viry a rekombinaci k úpravám DNA“ – ne nevyplývá, to je ničím nepodložená stupidní domněnka doslova vycucaná z prstu ignorantstvím.

       A tohle je to samé: najít že nějaká studie obsahuje velmi obecná klíčová slova, NEČÍST žádnou z těch studií a použít to jako „důkaz“, že vědci zkoumají MIND CONTROL řízení mozků EM zářením?

       Jak pravil klasik, „Ty vole.“

       1. Vy me tu v diskuzi opakovane oznacujete za konspiracniho teoretika, imbecila, pitomce, ignoranta… Takze je jasne, ze tuto diskuzi jste vyhral! Jste proste nejchytrejsi, Gratuluji! :-)

        Vase taktika – hazet na nazorove oponenty sproste nadavky, anebo utikat od „elektromagneticke stimulace mozku“ k HAARPu a RNA je velmi uspesna, ja uz vlastne ani nevim o cem se tu bavime? Chtel jsem se bavit o tom, zdali je vysokofrekvencni, elektromagneticka stimulace mozku nebo nervoveho systemu mozna, ale vy zcela jiste vite ze ne, a podlozil jste to par urazkama, takze uz vim, ze to nemuze byt pravda! Diky! :-)

        1. Jo tak „chtěl se bavit“. Ne, nechtěl. Debata se vede tak, že člověk předloží nějaké argumenty k věci, tzn. proč by X mělo kauzálně způsobovat či umožňovat X skrze mechanismus Z. Nic takového tu skvadra „5G mind control“ nepředložila, naopak systematicky před tím utíká. Viz servisdok, který se ptá ať mu vysvětlíte jak tedy má 5G ovládat mozky – a nikdo mu nenapíše ani slovo, zbaběle uhýbáte a ignorujete to.

         Hodil jste sem link „dokazující“ jen to, že v nějakých studiích se náhodně vyskytují určitá klíčová slova. Nic víc. Žádnou konkrétní studii, žádný mechanismus působení, vůbec nic. Pro ukázku – https://scholar.google.cz/scholar?hl=en&as_sdt=0%2C5&as_vis=1&q=flat+earth&btnG= vrátí přes milion a půl „studií“ (ve skutečnosti článků) se slovy „flat earth“ – takže vaší logikou je to „důkaz“, že je země placata a já to mám vyvrátit.

         Tak takhle už ne.

         Dost roků jsem se potýkal s vaší sortou lidí a pochopil její základní modus operandi – disproporci vynaloženého úsilí.

         Vy NIKDY nevynaložíte žádné úsilí na nalezení žádných argumentů či podkladů, nýbrž si z prstu vycucáte pořád nové názory a nesmysly takovou rychlostí, jakou mlátíte do klávesnice. Oproti tomu po oponentech byste chtěli, aby hledali a sáhodlouze prokazovali a dozdrojovávali oponentní názory – a pak stejně na cokoli, co předloží, řeknete že „nevěřím“, „ale Google říká že jsou jiné názory“, „oficiální věda zatajuje“ apod. Nic vás to nestojí, nic nepotřebujete vědět, nemusíte u toho ani přemýšlet nebo sumírovat něco dohromady. Jen plácat hesla.

         De facto je to trolling. Konspirátoři jsou trollové. Jenže to vám funguje jen dokud vám tohle lidi žerou.

         1. Me to pripada, ze jste se zblaznil pane! Tak to vezmu poporade:

          Napsal jsem, ze sem se chtel bavit – vy reknete „ne, nechtel!“

          „tzn. proč by X mělo kauzálně způsobovat či umožňovat X skrze mechanismus Z. Nic takového tu skvadra „5G mind control“ nepředložila, Viz servisdok, který se ptá ať mu vysvětlíte jak tedy má 5G ovládat mozky“

          Takze znovu: Opakovane zde pisu, ze 5G radia maji vysoky frekvencni rozsah (700-3800MHz), a elektronika v nich umoznuje prakticky neomezenou skalu vln. To znamena, ze existuji-li ve spektru 700-3800MHz nejake vlny, ktere dovedou ovlivnit nervovou soustavu lidi – potom ty 5G radia zcela jiste umi ty vlny vyrobit.

          Proto skutecna otazka je – existuji mezi 700-3800MHz nejake vlny, ktere dovedou ovlivnit nervovy system cloveka? Moje odpoved je ano. Za to mi zde nadavate, ze nemam zadny dukaz, a utikam pred odpovedi – prakticky v kazde vasi odpovedi mi neco sahodlouze vycitate, a sproste me urazite! Chlape, jste normalni? Mrzi me to na vas, protoze vase clanky si s oblibou ctu, ale zde v „diskuzni rovine“ me vase reakce osobne urazi – coz je zrejme vas cil: Urazit me jako cloveka, bez jakekoliv reakce na vyse zminenou otazku: „existuji mezi 700-3800MHz nejake vlny, ktere dovedou ovlivnit nervovy system cloveka?“

          Vase sproste reakce na moji osobu me mrzi o to vic, ze kratky google search odhali, ze elektromagneticke vlneni na ruznych frekvencich dela ruzne veci – a nervovy system zivych organizmu vuci tomu neni imunni. Lzive o me tvrdite, ze „nikdy nevynalozim zadne usili…“ Co o me vite? Kolik jsem dal usili a kolik jsem toho o vlivech elektromagnetickych vln na mozek precetl? Soudite me, a soudite me navic velmi spatne.

          Pisete o me: „Oproti tomu po oponentech byste chtěli, aby hledali a sáhodlouze prokazovali a dozdrojovávali oponentní názory – a pak stejně na cokoli, co předloží, řeknete že „nevěřím““

          Kde sem po vas neco takoveho chtel? Kde jsem vam napsal, na neco co jste predlozil, ze „neverim“? Clovece co jste mi predlozil, a na co jsem rekl ze neverim?

          Kdybyste se se mnou nebavil jako s dementem, a porad mi neco nevycital, mozna bysme mohli zacit bavit o skutecnych vecech, a nejenom si neco navzajem vycitat. Jedinej kdo tady pise „neverim“ jste vy sam. Podle toho co jste napsal jsem pochopil, ze neverite ze by mezi 700-3800MHz mohly existovat elektromagneticke frekvence a vlny, ktere maji primy, pozorovatelny vliv na nervovy system, potazmo organy nebo mozek? Ja tomu na rozdil od vas verim.

          https://www.scientificamerican.com/article/mind-control-by-cell/

          https://en.wikipedia.org/wiki/Transcranial_magnetic_stimulation

          https://news.mit.edu/2002/bio-radio

          1. Jene, nereagujte.

           Nechte s tím tohoto montéra 5G sítí žít. Bude to tak lepší, pro všechny.

          2. nechapu proc by na me nemel reagovat? Nechapu „s cim bych mel zit? Co jsem vam udelal?

          3. Když se bavíte o 5G síti, proč u všech rohatých neustále melete o pásmu 700-3800MHz?
           V ČR se pro mobilní pokrytí počítá s využitím rozsahů 24,25–27,5 GHz, 40,5–43,5 GHz a výhledově 66–71 GHz, to je evidentně o řád jinde.

          4. Podotek – protoze to je to co se dnes v EU stavi pod oznacenim 5G NSA. Samotna 5G antena ma 3800MHz, ale je to udelane tak ze to hraje ping pong se 4G antenama od 700 do 2600MHz a dosahuje to 1Gbps napric celym spektrem. Na cele tohle spektrum je potreba 5 radii, ale ridici jednotka je jen jedna.

          5. Barn Swalow 24.7.2021 v 16:14

           Pokud čtu:Takze znovu: Opakovane zde pisu, ze 5G radia maji vysoky frekvencni rozsah (700-3800MHz), a elektronika v nich umoznuje prakticky neomezenou skalu vln. To znamena, ze existuji-li ve spektru 700-3800MHz nejake vlny, ktere dovedou ovlivnit nervovou soustavu lidi – potom ty 5G radia zcela jiste umi ty vlny vyrobit.
           připadá mi to divné. A to jsem jen vidlák.

          6. Ygorek – Me to divne neprijde, a to jsem jenom lopata :-)

           Rekneme ze doba elektronek je pryc. Mobilni site, cela elektronika a anteny dovedou ve svem spektru odvysilat cokoliv je napadne, jdou pouzit i jako radar.

     2. Přiblížím ti to fyzikálně, u mě to pomohlo.

      Princi relativity znáš?

   5. Nechme teď stranou zda je zpětný zápis do DNA možný nebo jestli se to děje v nějaké relevantní míře. Nechce se mi hledat konkretní studii, ale psaly o tom MSM a mám dojem že to zmínil i tady Challenger.

    Otázkou je, koho vlastně chcete přesvědčit Vy?

    Sráče jako Hanes nebo NPC stojící v této frontě?
    http://i.4pcdn.org/pol/1625334605962.webm

    Některé z těchto hlasitých a vykurvených NPC?
    http://i.4pcdn.org/pol/1627071500612.png

    Mediální mrdky ovládající starší generace NPC?
    https://dfens-cz.com/covid-drti-svira-a-kosi/

    Adminy asociálních sítí mířících na mladší NPC?
    https://yewtu.be/watch?v=ZVRqlCyvfmg

    Zmrdy u koryt?
    http://i.4pcdn.org/pol/1624725414636.jpg

    Komunistické teroristy z nějaké prdele 3. světa kteří šéfují Světové zdravotnické organizaci?
    http://i.4pcdn.org/pol/1627076839063.jpg

    Nebo snad tu druhou část globalistické mafie která nebyla dřív moc viditelná a až nedávno začala z nějakého důvodu vystrkovat tlamy?
    https://yewtu.be/watch?v=NcAO4-o_4Ug

    Myslíte, že je efektivní taktikou klidně a logicky promlouvat k rakovině a argumentovat s ní, aby vás nechala na pokoji? Přesvědčil někoho např. tady jeden americký senátor s argumentem, že by měl jistý prominentní zkurvený skřet správně viset z nejbližší lampy, neboť instituce které šéfoval v zásadě výzkum různých virů ve Wuhanské laboratoři roky financovala z peněz daňových poplatníků?
    https://yewtu.be/watch?v=Pnb2Yxri6eY
    Jistě že ne, tento i jejich režim je totiž prohnilý naskrz, každý koho Rand Paul přesvědčit mohl si už obrázek o kurvách jako Fauci nebo Flégr dávno udělal a mediální mrdky budou dále lhát i přesto, že od těch finančních toků existují papíry. Tak teď koho má přesvědčit jakási teorie o zoonickém přenosu Rýmy z lidí na tygry nebo lvy a pak zase zpátky? Jak moc je pro Rýmu evolučně výhodné roznášení během střetu, po kterém musí minimálně jeden z potenciálních hostitelů zákonitě zkapat?

    Nešlo by to zkrátit a místo vymýšlení takovýchto absurdit prostě říci, že se Rýma vesele šíří dál ve vakcinované populaci, protože ta experimentální svinstva co mají NPCčka proti Rýmě jakože chránit selhala ještě dříve, než byly oficiálně dokončeny klinické testy?
    https://i.4pcdn.org/pol/1622612685520.png
    https://i.4pcdn.org/pol/1626534860600.jpg
    A ještě doporučuji zajímavou přednášku na téma, odkud se nové, nebezpečnější varianty můžou brát:
    https://yewtu.be/watch?v=TeyxhehhEuo

   6. Milý Jene, to je přece úplně stejné jako s českou pravicí.
    Nejvíc sebral politický podnikatel Pitomio na líbivá hesla.
    Pak se objevil ušatý traktorista, kterému někteří příznivci práva a pořádku také naletěli.
    A ty drobky co zbudou na Trikoloru, Svobodné & spol už nic neznamenají.
    A to ještě v kalných vodách operuje Volný s BoBo a pan domácí s Matějkou a kdovíkdoještě… ;-(

    1. To je vseobecnej problem pravice. Mit tak svobodny nazory, az se na nicem nedomluvi. Levice prohlasi ‚tem kurvam dole musime utahnout srouby‘ a vsichni tahnou za jeden spagat.

   7. Ajťák Mrcasík je rovněž odborníkem ne genetiku, cytologii a specifické související oblasti molekulární biologie, že si dovoluje tvrdit, že se genetický kód vpašovaný po buňky za žádných okolností nemůže přepsat zpětně do buněčné DNA ?

    Zjevně jste neslyšel o REVERZNÍ TRANSKRIPCI ani o RETROVIRECH

    https://cs.wikipedia.org/wiki/Reverzn%C3%AD_transkripce

    https://cs.wikipedia.org/wiki/Retroviry

    Dokonce se má za to, že v lidské DNA je kompletně zapsaná řada tzv. „virů“

    Asi bych se taky měl stydět za to, že jsem na jedné lodi s pitomci, kteří nevěnují ani půl hodiny aby si o této problematice přečetli pár základních stručných hesel na wikipedii, a pak se tu tváří jako odborníci na všechno.
    Kdybyste aspoň dával pozor v biologii na střední škole, tak byste netvrdil tyto nesmysly s takovou sebejistotou.

    1. Diskutovať s Mrcasíkom, to je ako pustiť si v televízore ČT24 a diskutovať s Moravcom.

     1. Moravec ovšem není diskutér, ale moderátor. Pokud jste nepochopil jeho úlohu, pak chápu vaše zmatení a nenaplněné očekávání.

    2. Jan Mrcasík má problém v tom, že sice perfektně umí pracovat s informacemi, ale nedokáže rozlišit informaci od lži a „fundovaného“ rádoby vědecky podloženého švindlu.
     Podobný problém měl Zerg, ale ten na tom byl líp, protože uměl používat ještě selský rozum. Kdežto Jan je ztracený v přívalu (dez)informací.
     Ty hloupoučké dezinformace určené pro široký plebs sice prohlédné, ale už ne ty co jsou určené pro inteligentní lidi a podložené rádoby vědou.

     1. kaBrnak
      24.7.2021 v 10:22

      Jan Mrcasík neumí odlišit informace od dezinformací. Aha.
      Konspirátor 1: zrg1: já to všechno prokouknul, mám patent na spolehlivé informace, pečlivě zkoumám a ověřuju informace, mám konsistentní výsledky a ověřené předpovědi z minula. Realita: 60 předpovědí za měsíc, vyjdou tak asi 2. Oficiální čísla z Číny patří mezi jeho „spolehlivé zdroje“.
      + systematická ignorace čehokoliv, co nepotvrzuje jeho „spolehlivá data“. Aha, tak to teda game over
      Konspirátor 2: kaBrnak: Já nepodlehnu žádným hloupoučkým dezinformacím určeným pro široký plebs. A nalinkuju sem raději Aeronet. No tak určitě. Tam jsou informace tak kvalitní, že si s většinou vytře středoškolák. Ani jsem nepochopil, komu jsou tyhle kraviny vůbec určené. + systematická ignorace čehokoliv, co nepotvrzuje jeho „spolehlivá data“. Game over.

      Koho tam máme dál?

    3. Zato ty jsi vyhodnotil, že když má „mRNA vakcína“ ve jménu řetězc „RNA“, znamená to automaticky, že je to retrovirus provádějící reverzní transkripci.

     No tak určitě.

     1. O tom co v této vakcíně je a jak to vlastně funguje víš stejně jako já, úplný prd.
      Tedy jen to co farmaceutická lobby cíleně vypustí do doběhu. Ani o chlup víc. (zatímco se mezitím cíleně likvidují veškeré alternativní zdroje informací a zatajují se úmrtí a zdravotní komplikace očkovaných -známá osobnost se pár týdnů po očkování skácí přímo na pódiu, ale s očkováním to nemá vůbec, ale vůbec nic společného)

      Pro mě je tedy cokoliv neotestovaného a nevyzkoušeného co v sobě obashuje údajně útržky RNA jakožto i nosiče kterým se to umí dostat do buňky, zhruba na úrovni USB-flashky kterou mi v temném průchodu daroval neznámý zahalený chlápek kterému nebylo vidět do obličeje, s tvrzením, že když to dám do počítače, tak se rozhodně nic špatného nestane, ale že jsou tam zajímavé a užitečné programy, které mi zrychlí a pročistí počítač.

      Byl bych úplný blázen kdybych si takovou flešku připojil k počítači s Windows.

      1. O principu funkce mRNA vakcínách víme dost např. od spoluvynálezce mRNA vakcín, kterého cenzurují sociální sítě protože vystupuje proti povinné vakcinaci experimentálními COVID-vakcínami a protože otevřeně informuje o negativních účincích mRNA vakcíny Pfizeru ze své klinické praxe. Dr. Robert Malone:
       https://www.theepochtimes.com/mkt_morningbrief/linkedin-deletes-account-of-mrna-vaccine-pioneer-who-issued-warning-about-risks_3884669.html
       https://trialsitenews.com/bioethics-of-experimental-covid-vaccine-deployment-under-eua-its-time-we-stop-and-look-at-whats-going-down/
       (Podotýkám, že v tom druhém článku mluví o mRNA vakcínách a o adenovirových rekombinačních vakcínách jako o dvou ROZDÍLNÝCH věcech, rozdílných typech vakcín).

       To je nejkvalitnější možný zdroj (zároveň spoluvynálezce = narozdíl od internetových ignorantů tomu rozumí a zároveň tak extrémně pravdomluvný a nestranný člověk, že jde proti konsensu a mažou ho) a jeho popis principu mRNA vakcín se shoduje s tím co říkají ostatní akademici kteří pracovali na mRNA předtím, než se stal zhypovaným kvůli COVID. mRNA vakcíny opravdu lidskou DNA žádným způsobem neupravují, ale pouze vytváří stimulant pro tréning imunitního systému bez rizika, že bude stimulantem špatně deaktivovaný=živý=nebezpečný reálný virus jako to bylo u klasických vakcín.

       Vakcíny mRNA jsou teoreticky velmi nadějné a jejich rizika spočívají jednak v biochem implementaci (co do toho Pharma přidá aby to stimulovalo imunitu žádoucím způsobem) a jednak v „known unknowns“ kdy prostě je to tak nová a revoluční věc, že nikdo neví co to udělá v dlouhodobém horizontu. Většina lékařských odborníků z klinické praxe, kteří vystupují proti povinnému očkování COVID a nenechávají se očkovat, nekritizuje princip mRNA ale právě „known uknowns“ a říká, že mRNA vakcíny bude možné považovat za bezpečné po 10 letech. Viz např. Dr. Vlastimil Horáček, „zlý neočkovaný lékař v českém olympijském týmu“:

       Očkovat se pak v nejbližší době nechystá. „Mám pozitivní přístup k očkování, leda že to očkování je a proběhlo řádně testovacím procesem (u mRNA vakcín cca. 10 let) a má plnohodnotnou registraci (viz příbalový leták Pfizeru),“ řekl Voráček, který byl lékařem úspěšného tenisového týmu na minulých olympijských hrách v Riu. Vakcína Pfizer má podmínečnou registraci. „Tento léčivý přípravek podléhá dalšímu sledování,“ uvádí výrobce v příbalovém letáku. Závěrečnou klinickou studii má předložit v prosinci 2023.

       O adenovirových vakcínách nemluvím, o těch žádný podobně důvěryhodný zdroj neznám.

       1. Takže já mám věřit farmaceutickým korporacím že nám poskytují úplné a pravdivé informace o „vakcínách“, když si ty samé korporace vyžádaly u vlád a EU absolutní umunitu na poškození způsobená touto vakcínou?
        To jako vážně?

        „o vakcíně víme dost“ si já představuju úplně jinak. Tedy že se dotyčná vakcína náhodně odebere a dá se k posouzení všem příslušným pracovištím po světě, které jsou vybavené špičkovým high tech vybavením a špičkovými odborníky na nanotechnologie a na genetiku. A tito udělají rozsáhlou analýzu a vydají k tomu kompletní, veřejnosti dostupnou stostránkovou zprávu kde vůbec nic nezatají.
        Má česká hygiena takové pracoviště i se specialisty na bio-nanotechnologie? A má takové pracoviště vůbec nějaký stát?
        Podle mě tyhle high tech věci jsou utajovaným know how obřích korporací. A ty do toho nenechají strkat nos nikoho externího.

        A ikdybychom nakrásně získali přesný obsah, včetně nanotechnologických komponent, toho co se ve „vakcíně“ nachází, tak nám to není moc platné, protože neznáme mechanizmus jejícho účinku. Kterýžto z výzkumů na zvířatech a afrických dětech znají jen zasvěcení z farmaceutických korporací. A ti se o to s námi rozhodně nepodělí.

        1. Ne. Jsi doufám funkčně gramotný? Potom rozlišuj mezi
         A) principem mRNA vakcíny – což nám říká, zda dochází k editaci lidské DNA nebo ne
         B) implementací mRNA vakcíny – tzn. jak ji zbastlila Pharma, jaké příměsi do toho naházeli, v jakých látkách (médium) to rozpustily atd.

         1. Píšu to znovu po několikáté:
          Nauč se rozlišovat mezi bláboly a dezinformacemi které nám farmaceutické koncerny (založené na válečných nacistických eugenických výzkumech) podstrkují, a mezi tím co je skutečná realita a co vakcíny skutečně dělají (což netušíme, bo nám to ty firmy neřeknou).

          Já prostě zpochybňuju farmaceutický průmysl jako takový. Na základě zkušeností a informací co mám. Takže pokud budeš chtít dny trávit nad sháněním informací a faktů pro další článek, tak se příště radějí zaměř na zkoumání odvrácené stránky farmaceutického průmyslu. Informací na internetu je k tomu dost. Zatím. Ikdyž to Black Goo (gle) čím dál víc cenzuruje.

          1. 1) bavíme se o tvém tvrzení, že mRNA vakcíny upravují DNA. NIkoli o tom, jak škodí Big Pharma. Neodbíhej od téma.
           2) neexistuje lepší zdroj pro „skutečnou realitu“, než spoluvynálezce celého principu mRNA vakcín který zároveň kritizuje mRNA vakcíny jako produkty Big Pharma a veřejně píše o jejich vedlejších účincích a o tom, že se jedná fakticky o experimentální vakcíny které nesmí být podle právzě vázaných úmluv nikomu vnucovány.
           3) pokud používáš cenzurující a bublinující Google k hledání informací o „skutečné realitě“ (víš že to znamená „skutečná skutečnost“), jsi chucpe.

          2. kaBrnak
           24.7.2021 v 13:57

           Ne, Vy nezpochybňujete farmaceutický průmysl jako takový. To by bylo OK. Vy si tu navrch vymyslíte teorii o ovládání lidí 5G sítěmi bez jakéhokoliv vysvětlení jak by to mělo jako fungovat. Několik lidí zrovna tady v této diskusi fyzikálně vyvrátilo spoustu Vašich teorií (město-venkov, přijímací antény „vakcinobotů“, mikrovlnné neletální zbraně..). Změní to nějak Váš názor na věc. Nikoliv. Tzn. chybí Vám jakékoliv kritické myšlení. Zpochybňování teorií je základem vědy (no, teda ne té dnešní založené na „konsenzech“ samozřejmě).
           Stejně tak Vaše teorie o elitách a depopulaci. Jak do toho například zapadá Čína? Taky ovládaná elitama? To doufám nemyslíte vážně..

          3. Konvalinka: „Že sars cov 2 způsobuje nemoc covid 19 je mezinárodní konsensus.“

           viry způsobují nemoci – teorie
           viry mají jinou funkci – teorie

           záření má destruktivní vliv na organismy – praxe. Jak moc, to jsou opět ty teorie. Ovládání lidí prostřednictvím 5G je ta přitaženější teorie, ale nikdo tady nic o vlivu 5G na zdraví organismů nevyvrátil. Pouze nabídli jiná vysvětlení.

           Všechny tyto věci se 100% jistotou neví nejspíš nikdo, tak nedělejte machra s vědou pod článkem o konsensuální vědě jménem Virologie.

          4. Patřilo pod bílýho medvěda

          5. merce
           25.7.2021 v 20:13

           J8 o voze, vy o koze. Nic o virologii jsem nepsal, protože nejsem virolog. Psal sem, že „roboti“ ve vakcíně řízené přes 5G jsou kravina až na Mars. Taky že 5G signál má mizernou prostupnost přes objekty, takže např. po „upgradu“ na 5G mám nonstop problémy se slabým signálem. A v ložnici např nechytám 5G signál ani z routeru (zeď a skříň v cestě), ani z GSM. Mně přijde 5G jako konspirační nástroj docela nevhodný. To už je vhodnější nasadit do diskusí kaBrnaky, zrg1y, Mr.mry. Ti budou mít o něco větší účinek na účastníky diskuse (kteří se ani nerozhlídnou kolem sebe, jak věci fungují), než nějaká 5G.

          6. Von a vážně? Proč to furt krmíte??

 5. Lidi se nebojej žádnýho viru. Lidi se nebojej ani pokut, které nikdo nerozdává. A přesto většina lidí jde a nechá si šlehnout nějaký svinstvo, o kterým nic neví a vědět nemůže a cestou z opíchání domů si ani nesundá ten hadr, co nosí na hubě a radši v MHD dobrovolně omdlévá kombinací horka a nedostatku vzduchu. Vzpomeňte si na to, až se někdy budete smát Němcům, že jsou to ovce. Celej svět je nemlich stejnej. Tupý poslušný hovada! Všichni. Bis zum bitteren Ende!

  1. Jo.
   Bláznivá učitelka už tak čtvrtý den sedí u internetu, nežere, prdel jí cvaká pětku drát a hledá vedlejší účinky očkování.
   Blbka.

   1. To ovšem dělá zásadní chybu. Nejhorší smrt je z vyděšení.

 6. Jenom taková malá příhoda co se mi stala. Je mi přes 80 a nikdy za celý život jsem od VZP nedostal žádný papír. Nebyl důvod. Dokud jsem byl zaměstnancem, platil pojistné zaměstnavatel, pak když jsem podnikal, platil jsem si to sám, takže vše OK. No a včera mi najednou do poštovní schránky přišlo písmo od VZP. Tak jsem byl zvědavý co odemne VZP asi chce. To písmo bylo upozornění, že jsem se dosud nenechal očkovat a ani nejsem nikde zaregistrovaný pro očkování. Ty woe, oni mají databází všech očkovaných, k tomu druhou databází všech registrovaných, vše v rámc celé ČR a propojují si to s databázemi jednotlivých zdravotních pojišťoven,aby zjistili konkrétní jména, kdo ještě nebyl očkován. A VZP není lína tomu člověku poslat písmo.

  1. Ano, to je přesně ve stylu: „proč jsi, soudruhu, ještě nevstoupil do strany?“

   1. Ale kdepak… nikoho nezajima ‚proc‘. Ta veta mela byt ‚Soudruhu, ty jsi jeste nevstoupil do strany!‘

  2. Nobody 23.7.2021 v 22:46

   Ty woe, zdravotní pojišťovny očkování platí. Jeden by řekl, že pokud to platí, vědí i komu. Vytáhnout podle dvou kritérií (věk a platba za očkování) jmenný seznam je podle vás záležitost jednoho, nebo dvou kliknutí?
   Posílají podobná upozornění i jiné ZP?

   1. @ygorek 24.07.2021 v 10:30
    Mně je u prdele, jesti to zdravotní pojišťovny platí. Takže podle vás, VZP hrábla do vlastní databáze, vytáhla všechny pojištěnce, kterým zatím nezaplatila očkování a těm rozeslal ty dopisy? Nevím, možná a je mi to zcela fuk. Mně zajímá, co je VZP, kam spadám, do toho, zda jsem byl, nebo nebyl očkován? Proč mi neposlala písmo s textem např. „Pane zatím jste si nezlomil haxnu. Měl byste využít stávající situace a zlomit si haxnu“. Zda to posílají i jiné ZP nevím.

    1. Posílají a mají v tom docela solidní bordel, alespoň zatím.

     Osobně vidím přímé propojení VZP a státu, jako jedno z nejvíce nebezpečných. Existence jiných pojišťoven na tom nic nemění.

     1. servisdok 24.7.2021 v 15:37

      Propojení VZP a státu je zákonité, protože VZP pokrývá státní pojištěnce. Ale mám pro vás dobrou zprávu: kdo u VZP nehce být evidován, může se přihásit k jiné zdravotní pojišťovně. Udělal jsem to v okamžiku, kdy to začalo být možné.

    2. Nobody 324.7.2021 v 15:21

     Co je vám u prdele, je mi u prdele.
     Ale trefil jste se dnes na první pokus.
     Ano, podle mě VZP hrábla do vlastní databáze a rozeslala ty dopisy.
     Stejně jako moje pojišťovna hrábne do své databáze a pošle mi nabídku „nadstandardu“ nějak souvisejícího s mým věkem.
     Stejně jako těhotným ženám posílá nabídky, které by netěhotným mužům nebyly k ničemu.
     Tak to chodí.

     1. Touché.

 7. Aby začal být problém s virem jako zacyklenou zoonózou, musí být k dispozici stabilní zvířecí rezervoár. Zatím jsou k dispoici jen dílčí přeskoky, nic, co by splňovalo definici rezervoáru. Tím je momentálně pouze člověk.

  1. Hanesi prosímtě, máš tu černé na bílém že EMPIRICKY DOŠLO k přenosu COVID ze člověka na norky, mezi norky se to masově rozšířilo a stalo se to nikoli na jedné farmě, nýbrž na minimálně 7 farmách v 5 státech od sebe vzdálených tisíce km, mezi norky vznikla úplně nová mutace „Cluster 5“ a tou se pak zpětně nakazilo nejméně 700 lidí – a ty tu budeš tvrdit že „není k dispozici stabilní zvířecí rezervoár“?

   Jako fakt?

   Jedeš na férovku na Goebblese s „když tomu tiscíkrát řeknu ‚taktické přeskupení‘, tak lidi uvěří že neustupujeme“?

   1. „Rezervoár je prostředí (živé i neživé), ve kterém etiologická agens (původce dané nemoci) přežívá, případně se množí.“

    Norci jsou stejná oběť jako člověk, ne rezervoár zoonózy, sorry.

    1. Počkej, propagandistickej lhářu, támdle nahořes psal, že člověk je rezervoár.

     Takže když je člověk rezervoár-oběť, tak potom norci, u kterejch se děje naprosto to samý a ve značnejch množstvích, jsou oběť, ale ne rezervoár…todle už není ani dablfink, ty snad vole závádíš tripple-think, ne?

     1. Je to prosté, buď je rezervoár netopýr, pokud je virus přírodního původu, nebo člověk, pokud umělého, případně ne-netopýřího, třeba nějaké propuklé reziduum SARS-CoV-1 po x letech. Jde jen o to, k čemu se přikloníš. Já se prostě jen nerozhodl.

      1. Tady máš v článku odzdrojovaný, že NEEXISTUJE jen jeden jedinej rezervoár, že si to přeskakuje, jak chce. Tak si to v hlavince poskládej, ty nerozhodl sem se co, ale stejně mám pravdu.

       1. Rezervoár je zdroj unikátního viru, ne že si dva druhy savců vyměňují jeden a ten samý vir. Nejprve musí vir zmutovat v jednom z nich na nový kmen (ne varianty nebo mutace, ale KMEN, etiologická agens) a tím se pak stane rezervoárem tohoto nového kmenu. Takže až se třeba v kočce vytvoří SARS-CoV-3 a chytne to od ní člověk, tak kočka je rezervoárem a člověk nakaženým. Jestli ty super zdroje od Mrcasíka píšou něco jiného, tak to nepíšou přesně.

        1. Ne Hanesi, rezervoár není „zdroj viru“ nýbrž jakýkoli hostitel, na kterého se virus dokáže přenést a přežívat v něm.

         V tom spočívá celé tvé brutální nepochopení a nesmyslné vývody z toho plynoucí.

         1. Definici jsem zkopíroval z Wikipedie. Víc k tomu nemám.

          1. Odkdy je wikipedie, ausgerechtnet ještě ta česká podvyživená a podrevidovaná, etalon pravdy, celé pravdy a objektivní pravdy?

          2. Wiki je vox populi. Nic vic.

          3. Z wikipedie.
           Že sem zase lezeš ty gumo blbá

       2. Jinými slovy, Mrcasík plaší zbytečně. Zatím pořád všechno je kmen SARS-CoV-2, ať je to delta, kappa nebo jakákoli mutace. Pokud dojde na další kmeny, tak to bude fakt průser a teprve pak má to plašení platnost.

   2. A mimochodem, Cluster 5 po návratu do lidské populace podle všeho zmizel/vyhynul.

    1. Psali na wiki?

 8. Pokud chcete to nejlepší z ne-konspiračních fakt ohledně korona-šílenství, tak doporučuju tyto dva články od ajťačky Nikoly Bornové:

  https://bornova.pub/2021/koronakrize-v-brutalnim-prehledu/

  https://bornova.pub/2021/jak-beztrestne-zabit-statisice-lidi/

  Nikde to stručněji, komplexněji a výstižněji popsané prostě nenajdete. Zajímavé rovněž je, že tato ajťačka má původně zdravotní vzdělání.

  1. ten druhý odkaz jsem tu dával.. ten se fakt povedl, jdu na první..

  2. kaBrnak 24.7.2021 v 10:26

   Ajťačka možná zdravotnické vzdělání získala, ale zanechalo na ní jen kusé stopy.

   Jen doplněk k trvrzení v prvním odkazu: http://www.szu.cz/uploads/documents/szu/dokumenty/106/2021/12012021.pdf

   Co se týče popisu, paní by hrozně, ale hrozně moc chtěla, ale ještě to neumí.

    1. Nemůžu si pomoct, ale ten koho neprobudí ani články od Nikoly Bornové, ten je prostě ztracenej. Vlastně je to takový Dfens v sukních a na steroidech. Její články na téma multikulti a LGBT šílenství jsou taktéž geniální. Kromě toho má dar stručnosti a výstižnosti. Což nelze říct o většině zdejších diplomovaných žvanilů.
     Kromě toho má větší „koule“ než většina čtenářů Dfense.

     Třeba tenhle její multikulti článek mě totálně rozsekal :-)))

     https://bornova.pub/2021/vypocitejte-si-svuj-socialni-kredit/

     A ještě tenhle článek o korona-šílenství stojí za přečtení:

     https://bornova.pub/2021/konspiracni-teoretici-jsou-dezinformatori/

     1. S tím dfensem mne to přesně napadlo jak jsem četl od ní první věc:“Jak beztrestně zabít statisíce…“ :-)

    2. No 0ne 24.7.2021 v 10:548

     Děkuji za zajímavé informace.
     Dočetl jsem se tam například, že PCR test po 35 opakováních je z 97 % pozitivní. Dokázal byste s přihlédnutím k tomu, že v ČR je maximální počet opakování 45, vysvětlit poměr mezi počtem testovaných a nakažených(pozitivních)?
     Pro 23.7.2021 se udává, že pozitivní výsledek PCR testu mělo 191 lidí z asi 49 000 000 testovaných. Těch 97 % tam prostě neumím najít.
     Děkuji.

     1. Jednoduše. Můj známý měl nějaký „kašílek“ a pojal podezření na strašlivý koronavirus. Svěřil se s tím svojí obvodní doktorce (po telefonu), ta ho poslala na testování, kam ho i neprodleně naprášila, takže když tam přišel, tak už věděli, že ho tam poslala dochtorka s podezřením na coronavirus.

      Jak pak asi ten test mohl vyjít?

      Toho mamlase samozřejmě nenapadlo že by si koupil v lékárně slintací i šťourací test a zkusil se otestovat takto nezávisle, případně si nechal udělat test v jiné laboratoři za své. Bo je to mamlas a šetřílek. Tak si spokojeně pobyl doma „s covidem“.
      Říkám si, že je to docela slušný způsob jak se válet na nemocenské. Stačí říct doktorce že máte podezření, ta vás osobně nebude chtít vidět, bo je zesraná že to taky chytne (ačkoliv to za ten rok co se u ní vystřídaly mraky pacientů, rozhodně nechytla), rovnou vás pošle do cholerového baráku, eh, vlastně do testovacího centra, pak vás rovnou napráší inkvizici, chtěl jsem říct hygieně, takže test vyjde jak jinak než pozitivně.

      1. kaBrnak 24.7.2021 v 15:22

       Moje osobní zkušenost je ta, že jsem byl v době od 1.1.2020 dodnes jedenkrát t.zv.vytrasován – byl jsem v kontaktu se skupinou pozitivních a skutečně nemocných osob.
       Uchýlil jsem se do karantény, vyzvedl si v kanceláři počítač a strávil sedm dní v domácí kanceláři. PCR test jsem měl negativní.
       Dokážete mi vysvětlit, jak mohl být můj test negativní, když vytrasování obnáší i povinnost absolvovat test?

     2. ygorek24.7.2021 v 14:57
      vůbec nejsme odborník nechci tady vařit vody, ale prostě se o tom mluví tolik, že nějaká kouzla se s tím asi dají dělat.. jak to přesně dělají nechci spekulovat.. zkuste ještě
      https://www.dzurnal.cz/index.php/2021/01/03/profesorske-exegeze-spolehlivost-pcr-testu/ a tohle https://www.dzurnal.cz/index.php/2021/03/07/koronavirus-testovani-a-pristup-ke-svetu-zalozeny-na-kladeni-otazek/ a přikládám i tohle trestní oznámení z března na vládu, kde hlavně v příloze (asi poslední 4 stránky) píšou vysvětlení k PCR – možná i nějaký právník by se tady mohl vyjádřit k tomu TO vyjádřit.. https://www.zdraveforum.cz/texty/to_PCR_testy.pdf

      1. No 0ne 24.7.2021 v 21:07

       Pokud zkusím první odkaz, dozvím se, že mezi jednotlivými laboratořemi provádějícími PCR testy jsou rozdíly jednak v kvalitě práce, jednak zřejmě i v metodice a že by se měly častěji a důkladněji kontrolovat, přičemž modelová kontrola potvrdila (nakolik jsem schopný rozumět odbornému textu) celkovou spolehlivost metody. Každopádně tam nenalézám odpověď na otázku ze dne 24.7.2021 v 14:57.

       Pokud se stránka jmenuje zdraveforum.cz nebo podobně, většinou nemám tolik času, abych ji četl. Vzhledem k tomu, že jste na ni odkázal v jinak korektní diskusi, bohužel jsem ji otevřel. Víc nemám, co bych dodal.

       1. „bohužel jsem ji otevřel.“

        Jste citlivá duše, neměl byste navštěvovat internet, hazardujete se svým zdravím. Následnou léčbu bych Vás nechal si zaplatit, jste nezodpovědný. Skutečně, měl byste vyloučit i náhodnou možnost kliknutí na závadný web. :)

        Pro mě je seznámení se s bludy přínosné. Mě to dokopalo přečíst si Starý i Nový Zákon. Ten starý je perverzní, ale čtivý. Ten nový, to je fakt drsný čtení, ale co mě nezabije, to mě posílí. Tak, nezabilo mě to.

        1. merce 25.7.2021 v 21:21

         Jen poznámka:
         Starý a Nový zákon? Prokousal jsem se k tomu Populární dogmatikou Jana Valeriána Jirsíka…
         Držím se spíše toho, že:“…slabé nezabije, silné nezahojí.“
         (Vladimír Merta, Omamná květin pravdy, Praha, 1973)

         1. Kecy, sám moc dobře tušíte, že ty původní texty v řečtině a později v latině vůbec nebyly určeny pro nějaký plebs, což dokládají i ti tzv. katakombální prvokřesťané, kde se jim to v malbách na zdech jen hemží úctyhodnými římskými občany. Zcela očividně se jednalo o římskou elitu.
          KC moc dobře věděla, že heretické překlady do národních (=srozumitelných) překladů napáchají zlo, války a nauka o podobenství (co ty největší pitomosti vychýlí na jinou kolej) přišly s křížkem po funuse, část reformovaných to začala žrát i s futrálem.

          Vy nevíte o případech, kdy ježíšovi fundamentálové spáchali hromadnou sebevraždu? A prej že slabé nezabije, bla bla bla

      2. Zdravé fórum pokud vím disponuje dobře živeným advokátem Nielsenem, bývalým to mimochodem mladým komunistou devadesátých let.
       Kromě toho disponuje tvůrcem Kozího příběhu Tománkem, který úmrtí na očkování vidí i v sebevraždě.

       1. No ono je to i obráceně… viděl jste někdy že by někdo rozmázl nějakou souvislost úmrtí a očkování? Tohle je tvrdý byznys a nedivím se že jim to někdo nežere – nikdy vaxx s ničím nesouvisí.. jinak ten odkaz – dával jsem ho hlavně k tomu vysvětlení PCR v tom pdf, to je tam ale napsáno.. a zdraveforum podporuje např i profesor Beran.. ale jo on vlastně už je taky oficialně uznaný jako dezinformátor a stejně jako Peková.. :-)

        1. Očkování je svatý grál, v ten se věří, pochybnosti nepřipadají v úvahu. Máme tu co do činění s obdobou řádění paulikiánů.

 9. Jako je to divný, článek jednak nijak nedokládá, že neočkovaní nemohou za nové mutace, jen tvrdí že za nové mutace mohou i zvířata, což je dost úsměvné vzhledem k počtu nakažených od zvířat :-)
  Jednak článek vkládá přiznívcům represe neočkovaných do úst názor, že by chtěli vymítit covid, nevím jestli za ně mohu mluvit, ale tak pitomí snd nejsou jen jim jde o to, aby se v těle neočkovaných netvořili zhoubnější varianty.
  Ale tak co čekat od Mrcasíka, klasické vymýšlení si aby se mu to hodilo do krámu :-)

  1. Nic jim nevkládá do úst, MeSESáci to říkalo loni naprosto výslovně a opakovaně – že cílem vakcinace a lockdownů je eradikovat/vymýtit COVID. Výslovně takhle.

   1. No takže jsem společně obětí paušalizace, já paušalizuju odmítače očkování jako idioty co se bojej čipů a bila gatese a jsou příznivci idiotů stylu Volného, i když část jich má rozumný názor stylu protilátky či to co píšete vy, na druhý straně vy paušalizujete příznivce co největší proočkovanosti jako lidi co chtějí vymýtit SARS-CoV-2. Píšete tedy COVID – což by se teoreticky mohlo „podařit“ pokud by sars-cov-2 způsoboval, tak malé obtíže, že by nemusel být považován za nemoc, tak jako není za nemoc považována rýma přestože rhinoviry, coronaviry i adenoviry stále existují.
    Jinak se omlouvám za můj agresivní komentář k minulému článku, mě dost otravuje jak agresivně mě jao očkovaného a příznivce očkování napadají jeho odpůrci, tak jsem to zkusil stejně :-D

    1. Ad poslední věta – to je zase backslash paušalizace. Kdyby příznivci covid-vakcinace (nesměšovat s „prověřenými“ vakcínami) nechali odmítače covid-vakcinace (nesměšovat s antivax) na pokoji, nebylo by konfliktu.

     Jenže když ten, kdo se nenechal a nechce nechat opíchat covid-vakcínou, každý den slyší že:
     – „zařídíme neočkovaným život na hovno“
     – „neočkovaní mohou za mutace a je nutné proti nim přísně zakročit“
     – „neočkovaní nebudou smět X, Y, Z“
     – „je nutné donutit neočkované aby se očkovali“

     Prostě milion a jedna agresí, intruzí, fanatismů a šikan… Potom pochopitelně přijde reakce. A tu si neprávem vyžerou i ti covid-očkovaní, kteří takové šikany a agrese vůči neočkovaným neprosazují.

     1. Musím připomínat, jak to vždy dopadlo, když se nějaká skupina fanatiků začala třídit na „umírněné“ a „radikální“?

      Ať si je přebere Pán. Každá slepá víra zatím vedla jen do prdele.

    2. Doufám, že stejně bojujete i za očkování proti chřipce, aby se neočkovaným lidem v těle netvořili zhoubnější varianty. Mám takový pocit, že některé známé kmeny chřipky dokáží zabíjet docela rychle.
     Osobně jsem očkovaný jsem proti ledasčemu. Na očkování proti COVID si ještě tak 3-4 roky počkám (pokud to ještě bude nutné), až bude ukončeno testování na živých.. lidech. A zastánci represí neočkovaných proti COVID jsou u mě velmi silně na přezdržku. Takže Vám přeji, abychom se my dva nikdy nepotkali.

     1. já spíš začínám mít pocit, že jste mě trochu přesvědčili, proti chřipce mě nikdy nenapadlo se očkovat, stejně tak proti těm klíštovejm sračkám ( nevim jestli se očkuje vůči oboum nebo jen jedný ) defacto jsem se nechal očkovat jen, protože mě nebavilo testování a od dubna jsem tak v poho, tak sorry no, nějak se ve mě objevil pocit nějaký sounáležitosti s ostatníma, asi stárnu. Osobně je mi to fakt jedno, prostě když to proti očkování prezentujou stejný intelektuální titáni, co prezentrujou 11/9, chemtrails, atd. atd. tak se člověk někdy nasere.

      1. Jasně ty vole, řada uznávanejch doktorů a vědců všech oborů a specializací z celýho světa sou titáni co prezentujou tam ty tvoje kokotiny co píšeš na konci. A to jsou jenom ti, co se nebojí otevřít hubu i přes to, že následně na ně začnou všechny ty zainteresovaný svině hrnout sračky buldozerem a snaží se je naprosto zlikvidovat. Násobky jich radši drží hubu a šoupou nohama.

       Pak se nediv, že seš zakýblovanej na jednu hromadu z vostatníma píchacíma fanatikama, protože to sou přesně ty propagandistický žvásty píchacích fanatiků, takle jednoduchý to je.

      2. Myslíš tenhle tvůj pocit sounáležitosti s ostatníma?

       rowexy20.7.2021 v 17:59

       Pan Konvalinka je trapnej, já bych neočkovanejm zakázal chodit mezi lidi, ať se živěj jak chtěj, kokoti. Zrovna tady by si lidi mohli uvědomit, že to že tě neočkovanej zmrd nakazí novou mutací neni jeho kurva svoboda, ale jenom zmrdství.
       Ok ať se neočkuje, nijak ho k tomu nenutim, ale ať si sedí doma, nebo jezdí sám do přírody, mezi lidi se srát nemá, ani do práce.

       1. Kazdej ma pravo na chybu, inteligent si ji prizna.

       2. No jasně mě byl jsem přesvědčen že to tak je, mě osobně je to jedno, pil jsem i s prvním českým deltakem, takže se nebojím ani mutací takže ano přes to jak to vypadá to byl pocit sounáležitosti 😀

      3. Proti borelioze lze naockovat psa, cloveka zatim ne. Proti klistove encefalitide se ockovat lze. Ale i to neni uplne nutny. Vtip je v tom, ze klistovou encefalitidu lze ziskat i jinak, nez zrovna od klistete. Staci i vhodnej komar. Tim padem spekulovat na to, ze kdyz se naockuju, tak mohu nekam do travy, je spatne.

       Mnohem lepsi je, sledovat prubeh. Ja jsem meningitidu mel, takze jsem naockovanej nadosmrti. Ta nemoc, na rozdil od bezne chripky, byla dost specificka. Jednak jsem mel vysokou stabilni horecku, ale pritom jsem se citil relativne v pohode (divny) a druhak, pokud si clovek sedne na bobek a chce pritahnout bradu na kolena, tak to proste nedal kdyby se posral. Kdo ma vampnu, musi najit jinej cvik. Zkratka se ztraci pruznost patere.

       Pokud neco takoveho nastane, urcite nechodit k obvodakovi, ale fofrem na infekcni do nemocnice. Tam lumbalku a pak se uvidi. Pokud negativni, tak cajk. Pokud pozitivni, tak jsme aspon na spravnym miste.

       Jinak, samozrejme, pokud clovek prijde z prirody, prohlednout cele telo a pokud se najde kliste, tak ihned vytahnout. Pak je sance na encefalitidu/boreliozu temer nulova.

       A jde to i bez ockovani.

       1. Dřív bych souhlasil naprosto, bohužel neska se ty svině přemnožily tak, že když na dohled od centra hlavního města neposečou zelenej bordel a vyroste to na půl metru a vejš, za chvílu se to začne naprosto hemžit klíšťatama. Dřív trvalo to chytit i fakt v lese. Neska to je naprosto VŠUDE a nejde o to, jestli, ale jak rychle na tebe začnou lézt.

        Čím dýl zůstane přisátý, tím větší pravděpodobnost přenosu. No a v kombinaci s tím, že to můžeš chytit všude, kde by tě to dřív nenapadlo, tak to nemusíš hned najít…

       2. Technická: jestliže je VÍCE možností, jak se nakazit, není to spíš argument PRO očkování?

      4. Njn, a o tom přesně mluvím. Prof. Beran, Pirk ad. se mohou přetrhnout, ale pokud první reakce pod jejich články/videji bude „přesně tak! A navíc to bude OVLÁDAT MOZKY PŘES 5G!“, namáhají se marně, protože jsou instantně zdiskreditováni.

       Nikoli poprvé mně napadlo, zda ty nejpitomnější konspirační teorie nevypouští mezi užitečné idioty, kteří je dále spontánně šíří, vláda či podobné organizace. Protože dokonalejší prostředek na diskreditaci opozice by pohledal.

       Je to zhruba stejný efekt, jako kdyby Goebbles dokázal navést pár Židů, aby se navlékli do jarmulek a kabátů a v Berlíně veřejně hlásali, že je potřeba pít krev německých pannen a provést celosvětovou bolševickou revoluci.

       1. Hele, anglicky umíš velmi dobře, dělat rešerše a analýzy taky umíš, tak co kdyby jsi se ve volném čase zaměřil na zahraniční odkazy, které tu ve velkém poslední dobou zveřejnil Jacques?
        Problém je v tom, že na českém pohnojeném dvorečku je považováno za absurdní konspirační teorii to, co v anglicky mluvících zemích, je na různých fórech a stránkách seriózně prodiskutováváno. A je k tomu řada článků s odkazy a citacemi ostrakizovaných a umlčovaných odborníků z řad lékařů ajťáků apod.

        Tohle je ten zásadní problém. Debilizovanost a neinformovanost české populace.

        A já osobně nejsem přesvědčený že něčeho dosáhneš tím, že budeš lidem nahrazovat totální lži z médií, polo-lží o tom že je covid skutečný a kutečně se šíří, jen trochu jinak než nám tvrdí v televizi. Lež je prostě lež.
        Neboli „Poznejte (celou!) pravdu, a ta vás osvobodí“

Napsat komentář

D-FENS © 2017