Cold Pursuit/Kraftidioten aneb Pan Pluhař - zpět na článek

Počet komentářů: 25

 1. Nedoporučuji.

 2. Chtel bych se omluvit za mystifikaci. I americky vegan jezdi elektromobilem, a to Teslou X. Vzhledem k tomu, jak ozehavym tematem zde elektromobilita je, radeji uvadim vse na pravou miru.

 3. proč?

 4. Celkem dobrej ten originál.

  Mam OT – ten Vašíček, to byl klasickej DF polibek smrti co? Jenže to bylo ještě rychlejší než obvykle… to byl jako vtip? :-D

 5. Jenom jsem sem teď jen tak letmo nahlíd a už jen z titulků je mi na blití.

  Cold Pursuit/Kraftidioten aneb Pan Pluhař
  Czexit contingency plan: Jak vystoupit, aby nás to nezničilo?
  EU volby: Motoristova uphill battle

  To už jste zapomněli česky, zdegenerovali a zblbli? Nebo potřebujetete bejt za každou cenu světový a „khůll“, že melete takový sračky hovna? Na co si to hrajete? Bóóóže můj, kam jste dali rozum? Co tohle je za jazykovou rakovinu…

  1. Honza777:
   Khůllština, czenghlismy, blebty o hyper-moderních nesmyslech, visio-sračky typu TESLA a tak.
   Právě jsem se vrátil z jiný diskuse, kde jsem musel zbančit frikulína; blel, že dávno jezdí v provozu autonomní auta, kde netřeba řídit a že jsem prý sto let za vopicema.
   A na jiný debatě tady jsem pomáhal dotlouct ex.lex, bo mlel o úsporách energie v autě pomocí kouzelných tlumičů a zatáčkových elektrárnách.
   Je to čím dál horší, máš řecht… :D

   1. → Je to čím dál horší, máš řecht… :D

    Rozumím. Nevím jestli mám recht, nevím jestli je to k smíchu. Jak už jsem řekl, je mi z toho na blití. Přičemž ani D-Fensovo – nelíbí-li se vám to, nečtěte to – neobstojí, protože obstát nemůže. Tady jde o víc, a kdo chce vidět, ten vidí…

    1. Ja teda anglicismy taky moc nemusim, pokud nemaj smysl, ale tohle jsou puvodni nazvy filmu, ktery jsem videl v puvodnim zneni…

     1. Redik 21.5.2019 v 19:30 – tohle jsou puvodni nazvy filmu, ktery jsem videl v puvodnim zneni…

      A „viděl“ takříkajíc na „vlastní oči“, že? Rozhodně se vás nechci nikterak dotknout, ale nejste vy Karel Varel z Dobytí severního pólu? Tím by se totiž mnohé vysvětlilo.

      1. Tak film se vetsinou vidi. To zneni jsem slysel, pravda, ale rozhodne neni zvykem to tak rikat. A ted muzete vesele oddriftovat.

       1. → A ted muzete vesele oddriftovat.

        Oddriftovat? Omlouvám se, ale nerozumím jazyku vašeho kmene. Natolik jsem ještě nezblbnul.

        1. Obávám se, že zblbnul.
         Sám jste začal s odkazy na Dobytí severního pólu a teď se divíte, že diskusní partner v tom pokračuje.

         1. Vitej, Karasku, uz jsi nam tu chybel, chlapce zvedava. Asi jsem ho nejak „zaskocil“ ;)

  2. 1) oficiální název filmu #1, název filmu #2, český sumarizovaný název. Co se ti nezdá?

   2) ve článku se jasně píše, že „contingency plan“ je termín, pro který neexistuje český ekvivalent. Co se ti nezdá?

   3) pro „uphill battle“ asi český ekvivalent existuje, ale ty znáš dvojslovný termín, který je nahradí ve všech konotacích? Sem s ním.

   1. → Co se ti nezdá?

    Nic. A jsem docela rád, že se mi „nic nezdá“, koneckonců sny a iluze jsou jen pro blázny.

 6. → A na jiný debatě tady jsem pomáhal dotlouct ex.lex, bo mlel o úsporách energie v autě pomocí kouzelných tlumičů a zatáčkových elektrárnách.

  Dotlouct? Proboha proč? No nic, asi jsem holt z jinýho těsta, z jinýho světa… Mým celoživotním krédem je žít a nechat žít. Světu „dotlouct“ nerozumím a popravdě řečeno ani rozumět nechci. Divnej jazyk, divný lidi, divnej svět… (Z)ničíte se sami…

  1. Honza777:
   Fakt, obrazně dotlouct.
   Ten filozof si dal asi várku drog a mele z cesty.
   Ale to není až tak násilné, jen legrace…

   :DD

   1. → corona 21.5.2019 v 19:36

    Ale jó, beru. Pravda, sem tam mě přepadají chmury, ale jinak mi hovno schází. Aneb, jak pravil Andy Babiš a píčusů král, máme se skvěle!..:-)))) Přičemž dotloukat nikoho nemusím..:-)))

 7. Honza777: Tahle vzniká pseudologie od pseudocelebrit: „A na jiný debatě tady jsem pomáhal dotlouct ex.lex, bo mlel o úsporách energie v autě pomocí kouzelných tlumičů a zatáčkových elektrárnách.“ – o zatáčkových elektrárnách, úspoře energie a o kouzelných tlumičích není v mých příspěvcích ani slovo, e-mobily beru jako lepší technologickou variantu v rámci koexistence člověka s přírodou, než jsou spalovací motory.

  1. ex.lex:
   Filozofe, zavítej na hybrid.cz – najdeš tam spoooustu e-mob. vizionářů, příznivců kouzelných energoúspor, robořízení a tak…

   1. Zavítám tam, kam já uznám za vhodné. A proti robotům nemám ani ň, bohužel, já se asi v rozvojové zemi nedočkám inteligentního robota, se kterým budu moci vést smysluplný filozofický dialog, takže si musím vystačit s tím, co se zatím nabízí a tam spadáte i Vy.

    1. ex.lex:
     Jen uznej za vhodné, uznej. A třeba i zavítej.
     Jsou tam taky filozofové, pokrokáři (technické problémy neřeší, to je pod jejich úroveň) a další vzhůru a vpřed hledící vizionáři…

     1. Dovedu si živě představit, jaké peklo jim tam děláte :o).

 8. Kraftidioten jsem viděl a byla to pěkná podívaná. Když jsem ale viděl trailer na Cold Pursuit, který je na 90% stejný jako trailer k originálu, tak jsem pochopil, že americkou verzi netřeba vidět. Chápu, když někdo udělá předělávku něčeho jako je Mzda strachu (1953 – Le Salaire de la peur) na novou Mzdu strachu (1977 – Sorcerer). Ale snažit se z jednoho příběhu vydojit prachy znova po 5 lety s předělávkou od téhož režiséra, která podle traileru vypadá jak přes kopírák, mi přijde ubohé.

  1. Nojo, tak on ten norskej film byl tak trosku obskurni, takhle se aspon Moland treba na stary kolena prosadi v Emeryce :) Mzdu strachu jsem videl tu puvodni kdysi davno ve filmovym klubu na FFUK a musim rict, ze to bylo az prekvapive napinavy – na to, jak dneska pusobi vetsina takhle starejch filmu.

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017