Čím dál tím větší bizár - zpět na článek

Počet komentářů: 391

 1. DIGIHavel je zrůdnost překonávající bizár dnešních dnů. Jak může někdo byť jen použít jméno opilce, hochštaplera, neplodného a neúspěšného autora, rozmarného a nepraktického, dosebezahleděného, politika, jako štít pro něco, co se nabízí učitelům a dětem? Mám doma všechny jeho hry, tak, jak vyšly v Čechách a v šedesátých letech, pak gvše, co vyšlo v Kanadě u Škvoreckého. Průběžně jsme měli vše. Od Vaculíka osobně. A pak jeho rozumování v devadesátkách, co vyšlo už legálně. Stojí to vše zaprd. Do škol se to nehodí (tvrdím jako bývalý učitel). Ale oni chcou jen jeho jméno, které ještě znetvoří. Z průměru a prdu nafouknou kuličku a bublinu. Ta když prdne, bude smrdět. Smrdí už teď. Smutné je to všechno.

 2. I o svátcích by jste neměli zapomínat na vječné prafdy. :-)))
  # 77 Když něco rozbiješ, vlastně jsi to koupil.
  anglicky:
  If you break it, you bought it.
  kniha:
  Star Trek Online
  Ze zvědavce
  https://www.kontinuum.cz/databaze/ferengska-pravidla-zisku/
  https://zvedavec.news/nazory-9490.htm

 3. Tohle jsem našel v jedné diskuzi, prý i v Praze už jediný kdo má prachy jsou cizinci (novo)ukrajinci, a zloději napojení na státní cecek a na státem chráněné monopoly:

  Dnes 23. 12. tedy den, kdy býval v obchodech největší frmol, kdy lidi dokupovali ještě na poslední chvíli co zapomněli v týdnu, poslední nákupy potravin těch co k vůli práci nestíhali, a poslední nákupy dárků, jsou markety poloprázdné asi jako dříve o prázdninách, obchoďáky s nepotravinářským zbožím zejí doslova prázdnotou.
  Byla jsem nakupovat v Baumaxu topné tělísko, protože v bytě je zima jak v rasovně-tedy mám dálkové topení, jako všude na sídlištích, těleso sotva vlaží, na umrznutí to tedy není, ale v bytě je vše studené. ovšem na účtě bude při vyúčtování jistě palba. Tedy k zachování normální tepelné pohody je třeba ještě dotápět elektřinou, aspoň ve dne.

  Tak tedy v tom ohromném Baumaxu, byli na celé té obří ploše tři lidi a to já a dva Ukrajinci.
  Prodavačka v horním patře Ukrajinka, pokladní Ukrajinka, ochranka Ukrajinec, až dole u informací byl Čech.
  Další nákup ještě u Lídla, Prodejně poloprázdná, v nákupních koších lidí jen nejnutnější zboží, hlavně zelenina na salát, nějaké okurky a sem tam láhev vína, nebo kuře ve slevě. 2/3 nakupujícíh Ukrajinci, ti ovšem narvané koše luxusním jídlem a s sebou řvoucí fakany.
  Kromě pár desítek výzdoby bizardních tvarů zavěšených na lampách okolo metra C nikde žádný ozdobený stromeček, žádná světýlka, a větvičky se jmelím, dokonce letos již není zaveden ani prodej kaprů z kádí před markety, jen ojedinělá místa v městě, nasmlouvaná dopředu. Prostě nic, co by připomínalo Vánoce. Trhy na Míráku před kostelem svaté Ludmily, zejí prázdnotou, lid projdou, ale nic nekupují, u stánku se svařákem popíjí dvě Ukrajinky, říkají, že moc dobré a že to u nich není, na naše lidi je cena 70,- Kč za dvě decky trochu příliš, o trdelníky není naprosto žádný zájem. Vedle u stánku prodává nějaký výrobce kapří paštiky, na cenu se raději ani nedívám. Za půl hodiny očumování na tržišti nevidím, že by někdo, něco koupil. Dokonce i v pět hodin odpoledne, v dříve normálně nabité tramvaji z Míráku, je dost míst k sezení. Lidi s převahou již od 17 hodin zalezlí v bytech.
  Je jisté, že ještě je kategorie lidí, co má prachů dost, ale většina šetří, a to i ti s lepším příjmem, každý se děsí faktur za spotřebu tepla a lidi šetří už preventivně, aby nespadli při vyúčtování do dluhů.
  Tak takhle vypadá Praha o letošních Vánocích.

  1. Jo, ukacka jsou teď v Praze kingove. Mají nás za dobyte území. Arogance, agresivita, to člověk vidí denně na pražských silnicích. Kde je usekove měření, tam ukacka jedou plný knedlík. Káry s černými skly kolem dokola, vylepane lebky a ty jejich tlamy. V obchodech s potravinami ukacek přesila. Bude ještě veselo, až dostanou na prdel a stáhnou si sem zbraně a založí základny na kšefty. To, že tzv masážní salóny jsou ukacek plné je hezky začátek

   1. kdekoli kde sem jel, šel v Pze a blízkým okolí, ve dne, v noci, ve svátek, v jakoukoli denní dobu, všude furt samý ukravínský a jiný rusácký a východňárský žvatlání; vypadá to, že půl mega jich je nasranejch jenom v Pze, ve zbytku republiky bude minimálně další půl až milion

    včerá sme vobjeli štvery krámy v Brně, ne, že to bylo prázdný, to sou sračky, ale lidí jak normálně o víkendech, žádný ohromný fronty jak bejvávalo; je zas ale dobrý podotknout, že počty obchodů na kilometr pořád rostou, každej jeden rok, takže se to rozpustí do víc krámů

    každopádně ukrošema a dalšíma přivandrovalcema to bylo nasraný úplně všude, ale aspoň ta negřica se dvěma negerčatama v lídlu, všichni docela mluvili česky, tak už tady asi nějakej pátek budou, a mají snahu; tu rozhodně nevidím u posledních vln ukrošů, co tady sice budou chtít smrdět na furt, ale s ohledem na počty asi předpokládají, že si z toho tady fakt udělají druhou ukravínu; by mě zajímalo, co na to říkajou ty a ti, co tady dřou a protloukají se ve špatně placenejch zaměstnáních 10, 20 let, co se snaží prorazit oficiálně a poctivou prací a jako-tako se naučily/i za tu dobu češtinu (a nemají žaludek na to, se ze dne na den stát uprchlívákama, jak řada těch, co tady sou roky na černo), na všechny ty dárečky, co sem přitáhli v poslední době…

    můžu potvrdit že zatímco vostatní mívají většinou takovej klasickej domácí nákup, podle preferencí každýho soudruha, co se různejch zejména nafiflenejch ukrošek týče, tak to je samej chlast, různý ty extrémně předražený pičoviny z toho jejich lídla delux řad*, platí dycky dvoulitrama, ale gumy v nákupu nemají nikdy…:D tak samozřejmě taky, plánem je jak u negrů, vrhnout tady co nejvíc mladej vysavačů a navěšet se na dávky navěky
    _________________
    *co už skoro nikdo jinej nekupuje, drahý to bylo dycky, i když mnohdy to samý zboží s jiným obalem, co je k dostání normálně přes rok, ale teď už úplnej extrém; ty plný ulice co tam mají už od listopadu pudou komplet v lednu a únoru do výprodeja, kde to nejspíš ani tak nebude nikgdo kupovat – jakýsi sračky z listovýho těsta, co měli na krámě někde od konca léta, smrděly ve výprodejích na půltuctu prodejen napříč republikou, co sem navštívil, několik dalších MĚSÍCŮ – kdo by taky kupovat šrot s nulovou výživovou hodnotou, co ani není dobrej, za několik stovek korun kilo :D

    1. Tímto považuji existenci paralelních vesmírů za prokázanou:

     – V Behemotově vesmíru „kdekoli kdykoli v Pze a okolí všude furt ve dne v noci UA/RU žvatlání“.
     – V mém vesmíru v Pze a blízkém okolí narazím tak na 2 RU/UA řečníky týdně. Obchody s jídlem, obchodní centra, Auto Kelly, Alzák, CZC, MHD.

     Také to vysvětluje, proč v Behemotově vesmíru již na konci května 2022 Rusové dobyli Slavjansk a Kramatorsk a slavně pozabíjeli zbytek UA armády, kdežto v mém vesmíru Rusáci utrpěli ztrátu 25% území dobytého od začátku invaze a o Kramatorsku jen sní a plácají se u Bachmutu postup-ústup-postup-ústup.

     1. ;-) Inu, prokázaná je mutr „syřanů multikulturních mimokontinentálních rodidel od nové kaledonie po burundi, možná tramtárii. Ééén ééééééém brm brm brm.
      https://www.youtube.com/watch?v=NLAHSgZaMU0
      https://www.youtube.com/watch?v=u7mCSBKeRBo

     2. Jan Mrcasik:
      „V Behemotově vesmíru „kdekoli kdykoli v Pze a okolí všude furt ve dne v noci UA/RU žvatlání“.
      – V mém vesmíru v Pze a blízkém okolí narazím tak na 2 RU/UA řečníky týdně.“

      – – –
      Žiješ v bublině.
      V mém vesmíru, který zahrnuje krom hlavního města a jeho periferií též několik krajských a okresních měst, jakož i menší sídla až osady či samoty, narážím na tzv. suržyk (UA/RU žvatlání). Bývá to ve dne i v noci, na ulicích, čerpacích stanicích, v prostředcích veřejné dopravy, obchodech, v objektech provozoven různých firem (státních, polostátních i soukromých), kolem restaurací a ubytoven.
      Před několika týdny jsem v jednom okresním městě SČ kraje dopoledne v pracovní den cosi zařizoval. Po několka minutách mi začalo nějak podvědomě cosi signalizovat, že jsem v nezvyklém prostředí. Pak mi došlo – ono je to tady jako před lety, všichni mluví česky, vypadají zcela tuzemsky, neslyším žádný bleptyk, nevidím čmoudy ani týpky divných tvarů hlav a postav.
      Nojo, asi jsou tam trochu pozadu, nejdou s dobou…

      :OD

      1. Asi to „naši multifunkční operátoři zvládají jako vícečetné funkce a tituly a zůstává otázkou jestli to jsou ignoranti, uplácané figurky nebo vskutku talenti, indicie jsou či jen hříčka náhod vesmíru či poťouchlosti čínskího boha srandy a tedy možná i nevědomě hrají hry mimo jejich možnosti být v obraze i v rozsahu dění toho co se činí a možná i jen chytají signály co by měli a prostě nebožáci neví nic. A ze zoufalství se hojí na svěřených ač by měli být zaměstnanci co jim nevytváří řekněme „prekérky. Ale žebříčky vztahů a hodnot kultury a civilizace i humanity třeba zrušili jako klaun paragrafy v zákoníku práce. A ani v inkluzkách fachidiotů inkluzek patrně chytit vzděláním nemohli, postižení „roboti.
       https://www.youtube.com/watch?v=0kXDLE5cKI4 *tupá konsomolka
       https://noemova-archa.estranky.cz/clanky/historie-potopy-sveta/evropa-ma-obrovskou-nadumrtnost-obyvatel—tomas-furst.html
       A to je také díl být řízení €araboafrikou rozhodování/jiná nejsou ani náhodou jak pasáků koz a vembloudů výměny obyvatel evropy kalergi podlokajníků kolonialistů naruby dědičnými bruseliony globálních lichvářů.
       https://www.youtube.com/watch?v=tllqGr6iTCQ

       1. *v institucích fachidiotů inkluzek, to by češtinář gramatik slabikáře řičel jak zjednaný, ale on to hejkal jinak ani neumí °!°k. :-)))))

     3. to Mrcasík:
      Za problém považuji, že je naprosto jedno jestli vyhrají RU, nebo UA. (za mě už dávno prohráli oba dva). Utečenci, ani UA, ani ti případní RU se už na své území vrátit nemohou. Budou to Ti kteří nepřispěli k vítězství. Místní za vlast trpěli, bojovali a umírali, zatímco utečenci si v zahraničí pohodu a klídek užívali. Po konci konfliktu to uprchlíci nikdy nemají jednoduché. Ale hostitelé s nimi. V historii, naší i cizozemské dávno prozkoumaný jev.
      Zvláště pokud si v čas, alespoň nohou v písku, nenarýsujeme čáru kam až jsme ochotni zajít. Po ukončení konfliktu kodifikovat tuto hranici, ve smyslu já pán, ty pán bude mnohem, mnohem obtížnější. Potom to bude já UA pán a vy ti hajzlové kteří jste nám v našem spravedlivém boji nepomohli /resp. pomohli, ale málo úmyslně jste náš konflikt protahovali a my proto zbytečně krváceli/.
      Prostě na konci konfliktu bývají nezúčastnění ti špatní, vyhnout se tomu nelze. I dnes, generaci po skončení 2.SV jsou někdy slyšet hesla ‚škoďte jim, oni také za utrpení našich otců mohli‘.
      Čím déle hostitel poskytuje nadstandardní výhody, tím obtížněji je po skončení konfliktu odnímat. Zvláště pokud uprchlická menšina dosáhne výraznějšího procenta domácí populace. (a ono to platí i v běžném pracovním nebo rodinném vztahu, vůbec k tomu není zapotřebí nějaká válka)

      1. Tak tohle si snad dovedu představit, podle jejich současného chování tady, si dovedu představit i to UA provedení.

       Kdybych chtěl něčím přispět, tak od některého ukravínce koupím dřevěnou maketu ákáčka, popřípadě i se špagátem na zavěšení. Špagátem, ve kterém jsou ještě zapletené blonďaté vlásky některého chlapce či dívenky. Dřevěnou maketu ákáčka, se kterou ti nejdrsnější azovci, drezírovali na dětských táborech místní mládež a přitom jim vymývali mozky tím, že po takovém výcviku budou něco víc lidi, než „orkové“ a „moskali“.
       Za pár let, po kompletní denacifikaci, tohle bude mít obrovskou cenu.

      2. šak sem stejně z větší části utíkají ze západu, kolem Lvova, Kyjeva atd., zpovykovaná rádoby vyšší vrstva, takže většinou ti, co jedou v nějakým šméčku, malí mafiáni, korupčníci a podobně

       ti sou vodtržení vodjakživa, a plebs si nedovolí na ně ceknout, jinak skončí v lepším případě bez zubů; jistě, že se ani nebudou chtít vrátit, ale pokud budou muset, tak se fakt nebudou zaobírat nějakejma názorama nějakýho plebsu

       mimochodem, verbujou ai v Kyjevě, nebo zápaďáci si to nedovolijou a verbujou hlavně východňáre, aby se pomlátili s dalšíma východňárama?? je známo, že ukravíny jsou zhruba 4, a zápaďáci co si hrajou na velkou ojvropskou honóru nevim nevim, esli vůbec chcou bojovat za zem pod nohama východňárů, co stejně nesnáší (mimo samozřejmě těch vymatlanejch soldatesek)

      3. Co mě dost překvapuje, tak ta jejich zjevná neochota, naučit se aspoň základy místního jazyka.
       Pak jsem byl vyveden z omylu a upozorněn na to, že velká většina z těch po 24.2. sem nepřijela pracovat, ani se družit s místními.
       Školy a mladší učitelky v nich, to často řeší online překladači v telefonech. Je pro mě, jako staršího člověka pořád překvapivé, že i děti se považují za něco víc, než děti místní.
       Myslím, že zrovna u dětí je to dost nezdravá věc, ani se nesnažit porozumět spolužákům, nebo učitelce. Ale můžu se mýlit, třeba někde svět prostě funguje jinak, než jak máme zažito v hlavách my

       1. dneska je Nová Doba!!

       2. Asi jak kde.
        Já mám poslední měsíce osobní zkušenost z okrajové čtvrtě Phy, kde těch mamin s děckama je opravdu hodně (netroufám si odhadnout, dude jich tu řádově min. + 2000 „polorodin“), že se chovají velmi pokorně, většina jich dělá zkráceně v těch skladohalách okolo a už docela začínají mluvit trošku „čésky“, byť samozřejmě s přízvukem.
        Nedělám si iluze, že se kolem toho celého průseru nemotají různí šíbři ať již z UA nebo našinci ale celkově mi připadá , že se to celé zvládá vcelku rozumně a v klidu …

        1. Ditto. Zrovna dneska jsem předával nějakou charitu ukrajince – na nouzové ubytovně čtvrté cenové, z větší části rozuměla a česko-rusky se snažila komunikovat. Halt zjevná honorace, co se sem natáhla za dáfkami a benefity a luxusem.

         Před měsícem jsem zase řešil jinou charitu, a ukrajinkám tam překládaly jejich děti, co už mluví česky plynně. Ale co já o tom vím, UA děti česky nemluví a považují se za nadřazené, hrůza to je a určitě i náckové.

         Paralelní vesmíry, vždyť to říkám.

         1. Pamatuju v Brne v 90kach ruzne ‚brigady‘, jak chodily do firem kasirovat za ochranu proti pozaru a dalsim neprijemnostem. Nechapu, proc to vlastne nekomu vadilo, kdyz vetsina UKcek urcite byla slusna.

          1. Já seru na devadesátky. Mě vadí, co se děje teď a tady. Třeba tady u nás na všech travnatých plochách kolem rybníka, kam chodili lidi relaxovat a matky s dětma se objevují cedule v ukrajinštině zakazující zakládání ohňů, dělání bordelu po desáté a odhazování odpadků. Jednoduše proto, že tohle je mentalita našich nových ukrajinských kamarádů. Zápálit oheň, kde si zamanou, opéct si na tom jídlo, vožrat se u toho na plech, dělat bordel dlouho do noci a všechny odpadky tam nechat. Vypadá to pak jak banda bílých cikánů.
           Není se čemu divit, za covidu jsme měli předskokany v Mladé Boleslavi. Dneska již v celé ČR.

          2. starter25:
           „…Zápálit oheň, kde si zamanou, opéct si na tom jídlo, vožrat se u toho na plech, dělat bordel dlouho do noci a všechny odpadky tam nechat…“
           – – –
           Toto zaznamenáno v krajích K, P, S, U. Obce zpravidla 1000 – 10000 obyvatel.

           Jan Mrcasik žije v bublině. Je to přímo jeho životní styl, vždy jej vyhledával. Nemůže o tom tedy vědět; jeho pohyb je spíše ve virtuálním prostoru…

           :OD

          3. Jak vidno, tak ukrajince civilizovali a pacifikovali rusové. Bez jejich vlivu, a naopak pod banderizačním vlivem západu, počínaje letním táborem Thalerhoff až po dětské tábory malých banderitů, se z nich stává lidský dobytek bez morálky, bez pravidel.
           Ti východní ukrajinci si tu úroveň udrželi pod vlivem blízkého Ruska.

           Ale ten západ, který patřil chvíli polákům, chvíli R-U apod., tam je to děs.

           Veškerá kultura, veškerý průmysl na Ukrajině, to je dílo Rusů. Dnes si ti debilové dokonce troufnou ostřelovat vlastní jadernou elektrárnu a vlastní přehradní kaskádu.
           Špatné je že ti největší zmetci z nich, mají miliony dolarů, to je jejich banderovská elita.
           Která se z větší části přesunula k nám.
           A teď už je to jen o tom, jrstli jim naše USácká vláda dovolí úplně vše, a oni se tu k nám budou chovat jako k „moskalům“.
           Předpokládám dramatické zvýšení vydírání, výpalného, loupeží, znásilnění.. a policie se bude tvářit že to nevidí.

          4. kaBrnak
           26.12.2022 v 13:33

           miliony? tvl ty seš srandista…pyjanistova štětka se trochu zapomněla, že musí hrát strhanou chuděru, mají přece tamtu válgu, dyž ten její feťák se furt všude promenáduje v posranejch hadrách, i v místech, kam si aspoň bez saka nikdy nikdo nedovolil oficiálně vstoupit, a tudle v Paříži jenom v jednom kšeftě uvalila 40000 ojro za hadry…asi tamta, humanydárný pomodž pro ty maminy doma, ne?

           tam se jede v miliardách…možná eslis myslel ty nejnižší kriminálníčky, co se teď stěhujou sem a co jako máme plakat nad tím, že nějakej autista někde viděl jednu sociální maminu, zatímco člověk na vlastní bulvy vidí po ulicách každej jeden den ksindle prachatější, než většina diskutujících tady…dohromady…

          5. Nekde, uz nevim kde, jsem narazil na krasnej seznam ukrajinskych vrcholnych politiku od doby Janukovyce s tim, ze autor si dal tu praci vypsat seznam znamych nemovitosti a dale financnich prostredku, se kterymi tento politik zmizel na zapade. Posledni, kdo opravdu zmizel, byl Jacenuk a pak uz plejada tech, co tam jsou ted az po Zelenskeho. Ty prachy nesly pod miliardu dolaru. Si nedelam prdel. Cisla, kterym jsem proste nemohl verit. Proto to bezne nevytahuju.

          6. Jestli ty netrpis tou nenavisti pred sudem, nebo jaxeto todlencto. Von uz ti to Urvalek Striz vysvetli…

          7. Sysop
           26.12.2022 v 14:23

           esli to je na mě, zatim, musim zaklepat, mi nigdo nic nevysvětloval, a to sem shodně řikal, ať si kdejakej ksindl zůstane doma a sem neleze, už dyž šířili UŠAndi pravdu a lásku B52kama v Afghánistánu, a od té doby všude; je mi jedno, esli je žlutej, černej jak holínka, bílej jak sníh, nebo třeba oktarínovej, ať makají doma na svým a neserou se sem, v tomdle sem, myslim, docela konzistentní

          8. No jsem napjatej, jak to ted bude v Italii, jestli jejich predcedkyne vlady nedostane napad vyskocit z okna, jako tudlenc Zanek Masaryku, protoze vylozene kazi nemeckym ziskovkam xefty.

          9. Mám s tím trochu problém.
           Až to tam skončí, což může být poměrně brzy, bude tam zapotřebí každá ruka.
           Co myslíte-ten cca milion, který už tady je, tak se zvedne a půjde domů, budovat?

         2. To nejsou paralelní vesmíry, spíš banda volů. Stále ti stejní.

          1. misaka:
           Mediálně přesvědčená osoba musí stát na „správné“ straně, jak je shůry kázáno.

           :OD

          2. corona:
           Corona: každý, kdo nemyslí jako corona, je mediálně přesvědčená osoba. To je pak těžké.
           Zalez do díry, ze které jsi vylezl, krikeťáčku.

          3. misaka:
           Ne.
           Mediálně přesvědčený je ten, který sežere z médií cokoliv z nich vypadne.

           Sežrals to buchnutí muniční haciendy rukou dvojfigurky „čepigaá+1″…?
           Co tvůj virtuální noční boj za Prahu zde v diskusích…?
           Ti naši žoldové v Afghánu byli hrdinové…?

           Tak se přihlaš na DigiHavel, ať se zakalíš na správné platformě, ty eurokádře..!

           :O))

          4. corona:
           Zapomněl jsi do složky připsat, že jsem alespoň jednou v životě volil ODS. Abys to měl kompletní, krikeťáčku.
           Člen bandy volů, nic jiného nejsi.

          5. misaka:
           Na špatném vývoji situace v naší zemi neseš podíl – těžko bude popírat tvou náklonnost k pražské kavárně a té bandě, co je právě u koryta.

           .

          6. Jasně, jak jinak :)

    2. vysvětlite něgdo tomu autistickýmu kretinovi, že dyž nevytáhne paty ze svýho doupěte, tak asi uvidí ai uslyší venku leda pěknou pyču

     a nejlíp ať furt nevysírá, v ygňoru nikoho nezajímá

     1. Behemote, ty troubo jeden, ty si dáváš lidi do ignoru, abys jim posílal vzkazy přes ostatní?

   2. dyž mluvíš vo těch silnicách tak si řikám, už začli vodtahovat a likvidovat ty šroty, co měly půl roku výjimku, ale za chvílu jim to skončí a budou muset splňovat tady technický podmínky pro provoz? zkusit s některejma těma shitama, co na silnicách potkávám, tady jezdit místní, tak ho dřív nebo pozdějš vyhmátnou a minimálně bez pálky jak prase nevodende, ale spíš mu tam dají na místě botu a ať šmajdá pěšky

    1. Ses zbláznil?
     Zastavovat ukroše s černými skly, který má kufr plný drog, zbraní nebo jiného kontrabandu a dát mu botičku ?
     A jak by ten kontraband pak v rukách asi tak unesl ?
     Policie je velmi prozíravá a dbá na zdraví pohybového aparátu vlastních ovčanů (dojdi si tam pěšky pyčo) tak i ukrošů (přece chudák nebude ten kontraband tahat v rukách).
     Vidíš to politicky zcela nesprávně!

     Ale i tak mi připadá paradoxní, že policie za protektorátu dělala šťáry a buzeraci z donucení (jinak koncentrák pro celou rodinu), a kde policajt mohl, tam dotyčného nechal unikdnout, nebo si „ničeho nevšiml“. Zatímco dnes těm kurvám nikdo nůž na krku nedrží, přesto šikanujou lidi ostošest a naopak přehlíží ukrajinské kriminálníky a mafiány, i to co oni vozí v kufru.
     Zatímco vás nechají kvůli lékárničce obrátit celý kufr naruby.

     1. Mozna, ze zabira nejaka rozumna verbalni obrana vuci policistovi, napriklad ‚ja znaju, kde ty zivjos i kuda idut tvoji rebjata‘. To jsou kouzelne pratelske formulky, ktere oteviraji srdce a slusnou cestou vedou ke klidnemu reseni.

      1. Tak to je zlé. Ukronacisti už terorizujú nielen hrdinskú Červenú armádu oslobodzujúcu Malorusko, ale aj českých dezolátov.:-)

       1. notyvole:
        A jak je to s odkazem V. Havla na Slovensku…?

        :OD

        1. Chlasta se, jak jinak.

         1. Já teda zatím nepozoroval, že by nám na Ruzyni vypadávali z letadla ožralý slováci v pochcaných džínech a lehce pozvraceném svetru.
          Takže podle mě jeho odkaz trestuhodně zanedbávají.
          A vůbec, kde je na Ruzyni socha opilého zvracejícího Havla jak po čtyřech leze na přistávací dráze?

          Lavičku mu postavit, to jo, ale něco co by plně vyjadřovalo odkaz tohoto velikána, to ne.
          A možná že už se to ani nestihne dřív, než se na náměstích začnou objevovat sochy Stepána Bandery a potichu mizet sochy Masaryka.

          1. Slovaci vetsinove chlastat umi, to je ten problem.

          2. kaBrnak – Lavičku mu postavit, to jo, ale něco co by plně vyjadřovalo odkaz tohoto velikána, to ne.
           ..
           Dle mého lavička pro bezďáky a opilce flaškův odkaz vyjadřuje měrou bohatou a všeobjímající.

          3. 34 cm vysoká skleněná soška (1:5), plnící funkci lahve na alkohol. To by byla odpovídající pocta, aby si lid správně spojil tu osobnost.

           Zatím má sochu jen zde:
           https://mapy.cz/zakladni?source=base&id=2256548&x=13.3192582&y=49.7952389&z=18

           :ODS

          4. Nebo tahle dvojsoška „Havel se Sašeňkou Vondrou“, jen pod ni dát patřičný nápis:
           http://www.navyletbrno.cz/o-neslusnem-muzickovi-u-sv-jakuba/

          5. Třeba „ulička Václava Havla“ co je v centru Brna, zcela přestala s přejmenováním plnit svůj účel. Je to takové krátká spojovací „psí ulička“ která byla příhodná, když se člověk vracel z tahu, k případnému decentnímu zvracení, případně močení na zdivo, když už to někdo v sobě nemohl udržet.
           Bokem od hlavního tahu takovýto člověk nikoho nepohoršoval a rituálně tak mohl uctít Havla Flašku.

           Jenže teď jsou tam tuším kamery, takže člověk tyto tělulibé činnosti musí vykonávat ve frekventovanějších okolních ulicích kudy v pátek táhne spousta lidí.
           Tak takhle jsme to dopracovali. Pak se člověk diví že jsou poblité všechny zastávky, když si spořádaný občan sypající hromadu daní státu z alkoholu nemůže ublinknout někde v zátiší.

           Mohli do té uličky dát aspoň Havlův basreliéf. Ale tuším jak by to dopadlo, zvlášť teď když je sníh (s blátem).

          6. Stejně je to zde o Flaškovi Lahvovi, tak jeho káry:

           https://www.autoforum.cz/fascinace/jakymi-auty-jezdil-vaclav-havel-komunisty-drazdil-i-tim-co-mel-v-garazi/

           … a nezapomeňte na slova C. Mašína:
           „… jak se jmenoval… Havel… to byl kretén pěstovanej estébákama…“

           :ODS

          7. Ale třeba by tam mohli být podobně jako jsou pytlíky na psí exkrementy drrrrramaticovy veleblící, odkazem.

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017