Byli jsme na Řípu - zpět na článek

Počet komentářů: 33

 1. TVL, blázen Kouzelník Žito, velmistr řádu ordo Lumpen Lempli, Daniel Landa na fotce s dětmi, to musely mít děcka radost. Krásná památka na místo obecně proslulé různými fámami a hromadnými sešlostmi různých popletů.

  Když už něco zajímavého v oblasti, tak na horní náměstí v Mělníce, mají tam unikátní podzemí ze středověku a v náměstí schovanou největší studnu v Česku.

 2. Obrozenci 2.0 – to jsem doposud neznal. Aha, startpage dominuje číslo účtu, šéfuje tomu Landa… Že v tom jede Sifu Macek, mě trochu překvapilo.
  Zlatý špendlík, Zdravé fórum, ProLibertate a další vyznavači osobní Pravdy a Svobody. Tak to máme pohromadě.

 3. Vlastenectví není nikdy dost. Zvlášť když si pravicující vohnouti zvolili vládu vlastizrádců a kolaborantů se sudeťákama.

  https://kob-forum.eu/2023/10/29/benesovy-dekrety-jsou-obrannym-valem-ceske-a-slovenske-statnosti-vyzva-lidem/

  Vláda stát rozdáva za pakatel komukoliv. Klidně i nejnižší nabídce, pokud ten nabízející bude jejich milovaný „západní páníček“ z Londonistánu či Fashingtonu. Lísají se k němu jako štěňata i poté co je okovanou botou kopne do držky za to že náš stát nelikvidují a nerozkrádají dostatečně intenzivně. Že třeba ještě důchodce nepřipravili o jejich důchody a nevyházeli je na ulici.

 4. Na akci na obejmutí Řípu bylo méně lidí než bylo potřeba, ale více než organizátoři očekávali je takové hezké shrnutí aktivit alternativy a dezolátů :-D

 5. Proč ne, pošuků je všude dost. Když se takhle slezou, společně pohoní, v pořádku.

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017