Byl jednou jeden král - zpět na článek

Počet komentářů: 22

Přidat komentář
 1. Cui bono?

  1. Guru jára, ale který nedám. :-))
   https://www.youtube.com/watch?v=cKRnu9mKF-Q

 2. Ou ou ou, hou hou hou, teda. Výňatek s podnětného:
  …O deset let později sloužil v jiné válce jako velitel flotily a byl ubit vlastními muži. Proč, to není zcela jisté. Podle některých pro strašlivou neschopnost, podle jiných proto, že se paktoval s nepřítelem. Ale byli i tací, co říkali, že se nejednalo o žádnou lidovou vzpouru, ale vraždu zorganizovanou politickými nepřáteli. Cornelius Sulla, jeho nadřízený velitel, vrahy v každém případě nepotrestal.
  https://www.czechfreepress.cz/uvadime-videa/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-24-07-2023.html

 3. Pěkné a čtivé. Pro nás, co nemáme za sebou gympl a nestudovali jsme dějiny Říma je to poutavé čtení. A taky je vidět, že se lidé povahově příliš nemění:-)

 4. Oftopic, ovšem učebnicový materiál k chování policie: https://youtu.be/-1zbQhtD__w Čas 7:50

  1. Hanes: Až na pána ze sedadla spolujezdce zničehonic vyhrkne třeba manželka něco jako „Je, jeď tam (doprava), potřebuju v… koupit to a to!“, možná mu dojde, že ne každý, kdo se řadí do odbočováku jinde, než za poslední auto, musí být nutně vychcánek, co ho nebaví čekat ve frontě aut a to rozhodně netvrdím, že tací neexistují. Jenže když se všichni začnou chovat jako autor videa a nikdo už nikoho nikam nepustí, nebudou mít budižkničemové z Poslední generace co na práci, bo při dnešní intenzitě se ten provoz ve velkých městech zastaví sám. Navíc, když se takový „výchovný poradce“ sveřepě soustředí na zavření jakékoliv škvíry před sebou, cukne autem dopředu a hned to zase zadupne, to je potom rajské potěšení pro řidiče za ním…:-(

   1. Tak zrovna tohle místo, kde byl snímek pořízen, je typické nacpáváním vychcánků na poslední chvíli. Dále pokud manželka zvolá, že něco zapomněla a má se jet do jiného pruhu, tak se tam určitě není vhodné ofenzivně cpát, ale defenzivně počkat, až mne někdo pustí. Pokud je to již příliš pozdě, zajížďka bývá nejrozumnějším řešením.

    1. Pokud se pán chtěl někam ofenzivně cpát, měl použít ty majáčky. Ale zase jsme díky majiteli kamery viděli policejního profesionála v terénu. Doufám, že si někdy pustí majáčky na železničním přejezdu, aby těm zkurvenejm vlakům ukázal, kdo je tu alfa.

     1. Ada:
      „.. zkurvenejm vlakům ukázal, kdo je tu alfa…“
      – – –
      V 0:36 profrčí fízl přejezd ve výstraze:

      https://youtu.be/sjPwMaRKRf4?t=33

      .

     2. 3U 6935

      Autor videa později oblast RZ zamlžil.

      .

    2. tak, minimálně 10 % kokotů (což je při tom provozu kurva hodně) tam dělá todle, zejména když pravej pruh popojíždí krokem 500 metrů, a přesně jak píšeš

     vono má všecko svoje, čuráčci co se tam chcou nacpat na poslední chvílu a nedokážou žádnou mezeru využít, tak když zastaví v levým na koncu, zas zbytečně zabijou ten levej, to je taky bezva…

   2. Tohle je klasicka DED situace – blb se chce nacpat nekam, kam ho jinej blb nechce pustit a pak uz to jede. Takovejch mist je v Praze tuna, kdybych mel pokazdy takle vysilovat, tak si to hodim. Pro me za me at se tam cpe, mne to zily neurve ho tam pustit a on ma alespon pocit, ze vyhral… Stejne si zpravidla v prazskym provozu hovno pomuze, tak co. :)

    1. Já to rozlišuju dle situace. Auto s venkovskou RZ pouštím i aktivně, stejně tak nějakou nánu v obrovském SUV, protože nevím, jestli ví ona o mě, natož o nějakých čárách, přednostech atd. Zjevným vychcánkům rozhodně nijak nepomáhám. Vychcánci, často v silných autech se obvykle zařadí velmi pružně před nějaké auto s větší mezerou a není co řešit. Takhle agresivní debil, co si nepočká jedno dvě auta než se někdo nad jeho debilitou slituje prostě musí mít služební placku :-)

    2. Jestli to chápu správně, tak když se nějaký blb cpe někam, kde se cpát nemá (přes plnou čáru), tak kdo ho nepustí, je taky blb. Jsem nevěděl, že se má blbcům ustupovat. Zajímavý přístup.

     1. Chce to nadhled a schovívavost. Pokud si jen někdo něco na poslední chvíli rozmyslel, tak to se stává. A pokud je to skutečný a certifikovaný debil jako pán z videa, pak budete mít svou pravdu a k tomu zmuchlané auto a tahanici s debilem. Mě to za to nestojí.

    3. jednoho sem-tam může pustit, ale dyž se před tebe aktivně těch ksindlů na pár kilometrech sere pět, ať jdou všichni do hajzlu a řadí se včas, moc dobře to tam znají

  2. Hanes: kokot narazil na kokota, jsem se slušně zasmál takhle při čtvrtku :-D

 5. Pište, prosím, dál. Je to zajímavé a fakt dobře se to čte. Těším se na další.

  1. @ Storch

   Připojuji se k žádosti, hezká práce.

   Off topic: od Štorcha jsem jako dítě četl taky záživný věci, z o dost staší historie :-))

Napsat komentář

D-FENS © 2017