Buďte bdělí, nepřítel nikdy nespí! - zpět na článek

Počet komentářů: 276

Přidat komentář
 1. Nejsem si jist, nakolik se jim ta zuriva nalejvarna dari a nakolik s ni uz spise budi hnev lidi. Dneska jsem nasel na netu tento nazor : „Každá válka je vůl. Vždy se dějí na obou stranách hrozné věci, utrpení… mocipáni řeknou a ty jdeš střílet někoho, koho neznáš. Prakticky však nemyslím, že Rusové vedou zbytečnou a nesmyslnou válku. Dokonce, jak jde čas, jak si skládám celou tu mozaiku rusko-ukrajinských vztahů, rusko-NATO vztahů, jsem o „nezbytnosti“ ruské invaze přesvědčený stále jasněji. Jsem přesvědčen, že si spočetli, že kdyby váhali, tak by nakonec prováhali. Ten tlak byl obrovský a každým rokem narůstal až k neúnosnosti. A to nejen vojensky a geopoliticky, ale ve všech aspektech vztahů. Ekonomicky, kulturně, společensky…vždyť jenom ten sport. Negři v atletice sypou horem dolem, nikdo ani nepípne, bo rasismus. Rusáci už celá léta nesměli reprezentovat svou zemi, tak nějak kolektivně. Ne k vůli tomu se války nevedou, je to jen jeden střípek z mnoha.
  Každá válka je vůl, ale tahle pro Rusy určitě není zbytečná.“

  1. A sypali teda ty ruský sportovci, nebo ne?

   1. No jasně že sypali, stejně jako všichni ostatní sportovci. Kdo nesype, nevyhraje.

    1. Tak vo co de? Sypali, přišlo se na to, dostali šanci, sypali zas a dostali flastr. Tak to chodí. Nějaký brečení, že se všichni spikli a koukněte, tyhle určitě sypou taky, tak se teda nedivte, že nasypeme pár raket na ukrajinský civilisty, to jako někdo může fakt myslet vážně?

     1. Tam slo asi o to,ze kdyby to byla jina narodnost tak to neni Ursache, kdez to u nich se tim tak nejak resilo i nejaky politicky messages

     2. Nebo chcete rict, ze kdyz si Cinani vyrabeji atlety na miru tak ze z genetickyho retezce slechti deti, kteri budou mit pro danej sport jednoznacny vyhody, ze to neni forma dopingu? A nikdo jim na to nikdy nic nerekne…

      1. A je to v pravidlech? Ne? No tak smůla, ne?

       1. Od te doby co ruzni „nechlapi“ a jiny perverznici soutezi v kategorii „zeny“, je nejaka hra na postihovani dopingu vic nez smesna.

        SSlava Ukraine! Let’s Go Brandon!

        1. Slama u kravina! Tak tak.

         1. Jecheche, „sláva u kravina“ is the new Makrela, von Lejno a Bidet, to si zas užijeme zemitého čtveráctví

          1. Slama u kravina je regulerni vysmech banderovskemu pozdravu. Ale muzes taky stat v haptaku, vystrelit pravici a odpovedet ‚Boji slava‘. Starosta Reporyji to jiste oceni.

          2. „Regulérní výsměch“. A neregulérní je teda jak?

          3. Anebo se chovat dospěle a tyhle ovčany, uhnije, Bidety a Makrely nechat inferiorům. Co myslíš?

          4. JA myslim,ze naprosto neregulerni bylo kdyz zacali rozlisovat mezi CHLAP A ZENA podle mnozstvi testosteronu a museli kvuli tomu vyradit nejaky africanky, protoze meli prirozene vic testosteronu aspon je videt jaky to je cely saskarna a nesmysl…

          5. Nojo, ale to se stalo už někdy v 80. letech. Ale ten ruskej pláč je příznačnej. Tak dlouho je utiskovali, až ty hranice prostě museli překročit, to je jasný, žejo.

          6. Přesně totéž, co autor kritizuje s písmenen Z jste udělali s pozdravem „Slava Ukrajine“. Věc, která se používala dlouho před tím, než si to někdo přivlastnil a zneužil. Je to úplnně totéž jako 18 a 88, svastika, germánské runy apod.
           Ale proč začínám mít dojem, že se sem přestěhovala veškerá proruská verbež……

          7. Ten „nekdo“ byl Bandera, nazyvejme veci pravymi jmeny. Tak, jako rikame, ze Hitler, nebo Stalin byli svine, tak rikejme, ze Bandera byl sprostej nacek a privlastnil si prvovalecnej pozdrav.

          8. Já měl za to, že banderovské je to teprve ve spojení s tou druhou půlkou ů gerojům slava“.

          9. To „Sláma u kravína“ je něco jako „V šest v práci“ nebo „Se Sovětským svazem na věčné časy a ani o minutu dýl“

           Zlidovělá parafráze na nějaké přiblblé heslo protěžované stranou a vládou, které lidi sere a v předtuše, že je ještě nějaký čas srát bude a nedá se s tím nic moc dělat, tak si z toho aspoň dělají prdel.

           Řádně uvědomělé občany to samozřejmě pohoršovalo tehdy stejně jako dnes. Nejčastěji poukazovali na nevelkou intelektuální hodnotu dané legrácky, která ovšem pouze odrážela hodnotu původního hesla.

          10. Protežované. To není těžba, soudruhu, to je protégé.

          11. Jo, pravda. Hlavně, že jindy tady za gramatická pravidla sám někoho sprdnu (doufám, že ne často, ale přistihl jsem se při tom).

          12. A jinak jak říkám, zemité čtveráctví; vidíš se jinak?

          13. Tohle slovní spojení bych asi nepoužil. Připadá mi jako překlad německého archaismu. Ale jinak považuji za běžné i užitečné, umět se vyjadřovat ve spisovném jazyce, ale taky v řeči užívaný třeba v hospodě. Co je na tom k řešení?

          14. Asi ho to sere, tak se v tom nimrá. Musí řešit furt šecko. Má to přece v nicku. Arbajt mach fraj & ordnung must sein. Sláma u kravína, at žije súdružka z lejna.

          15. Re: karban.

           Naprosto vystizne. Kdyz se vlada rozhodne protezovat nacisticky pozdrav, tak si z nej hodlam delat prdel. Je pozoruhodne, ze zarvat na ulici „Heil Hitler!“ je cesta do pruseru, ale uplne stejne nacisticky „Slava Ukraini! s Boji Slava!“ je uplne v pohode.

           Jo, puvodne ten pozdrav vznikl nekdy za prvni valky (jeho prvni pulka) asi tak, jako „soudruhu“ si rikali socani. Nasledne to ovsem komari zprofanovali a dneska kazdy pod slovem „soudruhu“ chape osloveni komunisty. Uplne stejne UPA si tento pozdrav prisvojila a doplnila k nemu druhou pulku. Od te doby je to banderovsky pozdrav.

           To je tak, kdyz se za kazdou cenu potrebujeme nekomu vetrit do prdele a nejak nesledujeme historii. Jak rikam – jeste je potreba vystrelit napnutou pravici a odpovedet „Boji slava!“. Ale to nas nase vlada jiste nauci.

           Pro mne – slama u kravina.

          16. To je zase ruská varianta příběhu. Stěpan Bendera se svou partou bojoval proti 1929-1933 Polákům, zkusil atentát na polského ministra Bronisława Pierackého. Šel bručet 1933-1939, kdy zdrhnul z Brestu po přepadení Polska Německem. Po útěku zkusil vyhlásit samostatný Ukrajinský stát a za to ho šoupli do lochu pro změnu Germáni. Celá UPA vznikla až po jeho uvěznění v Sachsenhausenu. UPA rozhodně nebyla parta řízena Benderou. Při průseru ve Volyni Bendera být prostě nemohl. Před Rusy se Bendera neúspěšně schovával v Německu až do atentátu KGB v roce 1959.
           Tvrdit, že Bendera velel UPA a označovat UPA jako Benderovce, je mimo.

          17. Hm, nechce se mi ted hledat, jestli slamu u kravina pouzival jen Bandera, nebo i UPA. Pro mne je to stejnej povl.

          18. Sysop 19.4.2022 v 20:38

           Bandera to používal určitě a UPA samozřejmě taky. A to v kompletním znění „Sláva Ukrajině, hrdinům sláva.“ Jestli si to dobře pamatuju, tak s tímhle tvarem hesla má problém i zdejší autor pod pseudonymem Jan Mrcasík, který jinak sympatie k ukrajinské straně v konfliktu netají. Já jsem právě tuhle kompletní formu hesla nedávno viděl ve výtahu v obchoďáku, a to v ukrajinštině i českém překladu. Tím nemyslím nějaký nápis fixem ale profesionální reklamu jakési kampaně na podporu Ukrajiny umístěnou pod plexisklem, zjevně se souhlasem majitele budovy.

          19. Nemám potřebu adorovat atentátníka Banderu ani UPA. Ale není fér hodit na krk Banderovi věci, se kterýma neměl nic společného. Слава Україні! se používal od první světové kde kým včetně Bandery. UPA od roku 1941 začala používat Слава Україні! Героям слава! Sověti (nikdo jiný) označili pozdrav za fašistický (postavili na úroveň Hitlerovských pozdravů a symbolů) Pozdrav Слава Україні! použil 1995 i Clinton, aby byl bordel úplný.
           Trvat na tom, že pozdrav je fašistický, je v podstatě trvání na ruském narativu ukrajinského sebeurčování a samostatnosti. Ale pokud vám vyhovuje proč ne. Pozdrav čest práci komunistům nikdo nezakázal i když mrtvých v uranových dolech a kriminálech bylo přes padesát tisíc.

          20. No ale Clinton neřekl to „gerojum slava“, že.

           Mně se zalíbila taková libertariánská vychytávka, kterou jsem přejal – když někdo řekne tu první půlku „Slava Ukraini!“, tak namísto banderovského „Gerojum slava“ odpovědět „Svobodi slava“, sláva svobodě. Proti tomu nikdo nic nemůže mít, no ne? ;-)

          21. Ukažte kdo tady tvrdil, že Clinton řekl i Героям слава!. Rusům ke startu bohatě stačí první půlka, protože tu Badera spolu s jinými opravdu používal.

          22. To je jako nazýval lidi marxisty, když Marxe nikdy nepotkali…

          23. …a nebo prohlasit, ze hajlovani je svinstvo, pritom prat nekomu zdravi neni nic spatneho (fura lidi neumi rozlisit mezi Sieg Heil! a Heil!). Kdyz je tedy z politickeho hlediska hajlovani svinstvo, pak je z meho hlediska svinstvo Slava Ukrajini!Boji Slava! Merime prece vsem stejne, ze?

           Jak rikam – soudruh byl pred sto lety kazdej socan. Vedi to i ti, co radi nazyvaji kdekoho soudruhem a mysli si, ze ho urazi srovanavanim s komunistou? Leda prd.

          24. Německý pozdrav vadí ve světě většině. Ukrajinský vadí pouze Rusům. Bude všem měřit stejně podle ruského metru?

          25. Já na to koukal jen zběžně, ale OUN měla mít dvě části – jednu co byla umírněná a proti masakrům ale kolaborovala s nácky (vedená Melnykem), a druhou mladých radikálů kteří bojovali proti náckům (vedená Banderou).

           A pak tam byla Polská Sič Tarase Bulby-Borovce, který kategoricky odmítal jak masakry Židů, tak masakry Volyňských, tak partyzánské akce které by vyvolaly represálie proti místňákům. Jenže jeho vlastní lidi ho v tom neposlouchali a banderovská OUN-B mu zavraždila manželku a porazila ho, když se jí (a jejímu řádění) nechtěl podřídit. A nakonec ho chytili náckové a strčili do koncentráku – odkud ho pustili s tím, že se musí zapojit do Waffen SS. To je kurňa osud.

           Jak už jsem psal – Ukrajinci měli k dispozici spoustu bojovníků za svobodu a nezávilost, od Ukrajinské Lidové Republiky až po toho Tarase Bulbu-Borovce. Vybrat si ta řeznická vrahounská prasata od UPA-B je neospravedlnitelné.

           Za mně je teď ideální příležitost to vyčistit po vzoru USA: chcete západní zbraně? Ale dostanou je jen „vetted jednotky“, takže jediný Banderovec nebo černé slunce a jednotka nedostane aniprt..

          26. Proti tomu se nedá namítat. Ale to už jsme dost daleko od narativu kdo řekne Слава Україні! je nácek a zabijeme ho.

          27. „Slava Ukrajině“ a „herojam slava“, případně „slava nacii“ používám denně. Za fašistické je nepovažuji a jsem si jistý, že fašistické nejsou. Takto tyto pozdravy onálepkovali opravdoví fašisté-rašisté, aby odvedli pozornost od vlastních zločinů. Zato za fašistická považuji např. provolání „se Sovětským svazem na věčné časy“, „ať žije KSČ“, nebo „proletáři všech zemí světa, spojte se“. To jsou typická hesla ideologie potlačující práva a svobody občana agresivní cestou.

          28. Jo, subjektivni pojeti jsou ruzna.

          29. Prosimtě přečti si Mussoliniho „Doktrínu fašismu“, než začneš „fašisty“ házet nalevo napravo. Jinak skončíme jako v USA, kde je „fašistický“ i párek v rohlíku a veteráni WW2 bojující proti Hitlerovi.

  2. Ten nazor stim,ze to jednou ohrotit museli sem tu mel taky dostaval jsem odpovedi typu,ze nemuseli apod. lidi do toho vnasej sentiment a citi se strasne dotceni kdyz najednou nekdo konstatuje priciny.

 2. Nikomu nevadi ty litry tvrdeho alkoholu na stole? Propagace drog a navykovych latek? Nikoho nenapadlo, ze v okoli se mohou nachazet nejaka auta nebo bicykly, ze by je mohl nekdo z ozralu najit a stat se zbrani hromadneho niceni?
  Nikomu nevadi tu fotku ukazovat detem a ucit je tak lasce k alkoholu?
  A nikomu nevadi, jak nezdrave to jidlo je, jak moc tim jeho konzumenti zatizi ucpane nemocnice?

  Ze se policie zabyva Z na chlebiccich, je na jednu stranu dobre. Jen at se hosi zabavi. Na druhou stranu dneska uz fakt clovek nema jistotu, ze na nej kdykoli neco najdou.

 3. Z na chlebíčkách je jasný matení nepřítele :). Jinak přes nechráněný hranice se sem dostává kdejaká havěť a kriminálka má čas, kapacity a penéze na to se zabývat chlebíčkama…

  1. Jako že má odteďka všechny podání odložit s odůvodněním, že ČR je v schengenu? To jako cože?

   1. Schengen uz je jen car papiru. Posledni, kdo to nejak bral vazne, byli pred pare lety Madari. No a samozrejme je jednodussi odlozit podani ohledne kriminalitu nejakeho afroukrajinskeho gangu. A misto toho vlitnout na chlebicky.

    1. Cw chlebíčky – je s tím mediální mrzeni, tak se zadá znalečák a pak se to odloží. Nebo si fakt myslíš, že na tom vysedava od rána do večera tým jak v Kriminálce Anděl? :)

     1. Chlebíčky jsou ještě v poho, ale cenzurovat takovou písmenkovou polívku, to už docela potrvá. A ještě mě napadlo, že bude potřeba proklepnout majitele všech aut registrovaných ve Zlínském kraji – preventivně, kvůli těm SPZkám…

      1. myslíš asi ve Línském kraju a SPetkám, ne? a chcel napsat censurovat?

       1. Re: Behemot

        Ale slovo ‚pizda‘ by melo dostat vyjimku, aby ovcan nebyl ochuzen o moznost hodnoceni poslankyn.

        1. já myslim, že pissda má celkem švuňk :D

         1. navíc je to takový anglikánský moderní, to se bude frikulínům líbit, jenom počké

          si to musim zaregistrovat zavčasu :D

         2. Zni to dobre.

         3. Úchuchu! Už i sysop řek, že to zní dobře. Pissda – humor by behemot & sysop approved! Jééééchecheché, kucí, vy ste fakt vtipný, pissda, notvl

          1. Tak jo, podoteku, jsi dalsi adept na cistku. Tahni do ignore. Ze to ale letos od unora lita…

          2. až teď? ten kokot se vodkopal nejpozdějš loni, že máš teda výdrž čoveče X-D

          3. A to eště netušíš jak só ftipní na seZnamu. Tvrdí tam, že Z boží. Mrkni se: https://napoveda.zbozi.cz/

      2. Neboj, vycleni se na to komise plus kontrolni komise te komise, udela poradnej rozpocet a uz to pojede.

       1. Podotek: „Nebo si fakt myslíš, že na tom vysedava od rána do večera tým jak v Kriminálce Anděl? :)“
        Sysop: „Neboj, vycleni se na to komise plus kontrolni komise te komise, udela poradnej rozpocet a uz to pojede.“

        Jak malej.

        1. Zato ty jak velkej ….

       2. No a co ZMRD? To bude vypadat blbě SMRD.

        1. pripomelo hudebni nahravku „Prt Nebo Smrd“

  2. no jistě, na netu se potloukají už minimálně pět let ti samí šmejdi, co celou dobu v kuse pravidelně střídají různý podvody; našel sem dokonce jakousi hvězdu z nějakýho místního voddělení, co se tím údajně zabejvá, poslal sem jí, co sem zjistil…napsala jeden mejl, a jinak hovno, po dalším víc jak půl roce tendle konkrétní šmejd furt podvádí a furt stejným způsobem

   režim to zvládl vyřešit tím, že zvedl hranicu na podvod na 10 litrů, takže se nároky na usvědčení zpětinásobyly

   ale za tydlety diverznosti se musí fofrem zavírat, to je to úplně nejdůležitější, co lidi trápí, to je jasný!

   1. Zdvojnásobenim hranice „nepatrné škody“ se „nároky na usvedčení zpětinásobyly (sic!)“? Wut?

    1. A s takovejma gigantama tady diskutuješ :-)

     5×2 nebo 2×5, I nebo Y…hlavně, že za totáče bylo nejlíp, a teď nám všichni ubližujou. Obzvlášť zajímavě to zní od toho pána, co se obden nezapomene zmínit, jak pracuje v DE za eura, ale vlastně by nejradši žil v bolševickym Rusku. To nevymyslíš :-D

     Bych jim tady radši tu rusohulskou stoku nechal hnít a šel někam na sluníčko. Máš asi dobrý nervy, s tim hnojem bojovat, jenom si nemyslim, že to má smysl. Sranda to ale je :-)

     1. No eštěžetětadymáme gigante. Brum, brum, brum, jak se daří medvědům?

     2. Fakt? A o kom to pises, brume? Co to tadz tak sleduju, tak v DE pracujeme tri a o nikom nevim, ze by chtel zit v Rusku a uz vubec ne v bolsevickym.

      Ted mne tak napada… ty budes asi jen ten rozesirac, co rad napada druhe, vid? Tak tahni do ignore.

      1. A tak ja mám tiež ten pocit, že si Rusko kedysi vcelku vyzdvihoval. Ale musím uznať, že v ostatnom čase to už pominulo.

       1. Ne. Ja delam zasadni rozdil mezi politkou a beznym zivotem. V Rusku, stejne jako v USA, Francii, Italii a cert vi kde ruzne mam zname a pratele. Uz jsem to nekolikrat psal, ze bezni lidi jsou v podstate vsude stejni, az na drobna nastaveni, ktera se vyklubou treba po par lahvich dobreho moku.

        Zeme je to krasna, coz je fura jinych taky.

        Ruska politika je JEJICH politika, ne moje. Neseru se do anglickeho feudalniho skanzenu, ani do ruskeho postbolsevickeho skanzenu. Politika je svinstvo vsude a je to jen o prosazovani zajmu. Snazim se ale tyto zajmy sledovat a pokud je to ruske svinstvo, tak je to proste svinstvo. Pokud je to nemecke svinstvo, tak je to proste svinstvo. Nejsem v zadne politicke strane, nikde se neangazuju a nadavam na kazdy svinstvo, ktery mne stve.

        Dlouho platilo, ze Putin jedna v zajmu sebe a svoji zeme. Tak, jako to delal treba Bures. Bures si prosazoval svoje zajmy v EU a nektere z nich mely i pozitivni dopad na Cesko. Putin to mel podobne. Kradl si pro sebe a stim tahl i Rusko.

        Jak je to ted, to nevim ani ja, ani nikdo krome Putina. Vysledek se v lepsim pripade dozijeme.

        Vzdycky se budu branit glajchsaltovani a fanatismu. A je fuk, proti komu.

   2. A těch phishingových útoků, co přibylo. A v Litvě a Lotyšsku jsou normálně nelegální online kasína, která jsou zaměřené na evropskou klientelu. Všechny platby a výplaty jen přes krypto.

    1. nevim, esli přibylo, ale notně se zlepšil češtin; buď už dovedli překladač do skoro-perfektnosti, nebo zaměstnali nějakýho kripla, aby jim to za mrzkej penís překládal

     což se asi odrazí v množství úspěšnejch podvodů, což u blbečků na opičárnách asi vypadá, jako že „přibylo“

 4. Pavlík Morozov náš vzor!

 5. No to je fakt problem s tim Z. Pro vsechny progresivne smyslejici, aktivne podporujici zahranicni, hospodarskou, imigracni a protipandemmickou politiku EU a tedy i vseobecnou nenavist vuci vsemu ruskemu, je to opravdu velky problem. Hlavne az se na podzim ochladi a nebude cim topit, budou se vyse zminene, hystericke svine navzajem udavat za „to je zzzzzzzzima“?

  1. Kruci. Zapmnel jsem pridat povinne SSlava Ukraine! Let’s Go brandon!

 6. Na druhou stranu zase policie velkolepě toleruje, když na ulici vyřvávají zcela prokazatelně historicky banderovské neonacistické „sláma u kravína“ které používali autentičtí banderovci a ukrajinské jednotky SS za války.
  Ale jakmile si třeba pořídíte SPZ kde je vyobrazeno datum narození hitlerova bratrance ze třetího kolene, tak policejní troglodyt zahájí bezodkladně trestní řízení.

 7. Pamatuju si, kdyz jsem byl na prvnim stupni zakladky, kolik kluku ruzne cmaralo hakenkrojcy proste jen proto, ze se to nesmelo a ze se o tom tolik mlelo. Zejmena pote, kdyz jsme se vraceli z povinnych osvoboditelskych filmu a jeste nam v usich znelo Vstavaj strana agromnaja.

  Chlebickar je debil, ze to vyfotil a dal na asocialni sit. Mel by byt potrestan, ale ne za ty chlebicky, proste za svoji tupost.

  1. I kdyby tam napsal, že Putin měl na Ukrajinu zatočit už dávno, tak je to jeho názor, se kterým můžou ve svobodné zemi ostatní nesouhlasit. Stejně jako těmi nadšenci co naopak podporují Ukrajinu ve svaté válce za demokracii. Bohužel ze svobodné země udělala banda aktivistických zmrdů ve vládě spolu s komunistickým prokurátorem půlnoční království. A navíc zatáhli zemi do války aniž by měli promyšleno co jejich válka reálně zemi přinese a zda je šance, aby to byl plusový podnik. S evropskými hodnotami a podobnými blbými kecy ať jdou do prdele i s celou Okrajinou.

   1. Ano, ale to je realita, ve ktere zijeme. Take neni dobry napad nechat treba drahe kolo valet pred cikanskym ghettem, ze.

    1. „Prioritou ministra pro legislativu je dohnat chybějící zákony, kvůli kterým Česku hrozí miliardové pokuty z Bruselu. A také najít cestu, jak ruský majetek v Česku nejen zmrazit, ale rovnou zabavovat.“
     Brzy si u nás v protektorátu nebude moci být majetkem nikdo jistý, začnou Rusy a pak bude hydra pokračovat s dalšími co se znelíbí přece ty úředníky nepropustí …
     A co asi udělá takový okradený Rus, který se tu zašíval před domácími poměry?

     1. Tak jestli ten okradeny Rus zavola cistice Ivana a Volodu a ti se pujdou podivat, jak se zije v domacnosti nejakeho poslance, tak pro mne uz jen doutnicek a kavicku.

      1. Pridam se k vam. Bude to Zajimava podivana. Zbozi.cz

  2. Jak dlouhá je cesta od tendence trestat chlebíčkáře i jen za tupost od fanatismu, odmítanému v poslední větě příspěvku https://dfens-cz.com/budte-bdeli-nepritel-nikdy-nespi/?replytocom=286718?

   1. Ten odkaz je kix.

  3. Připomněl jste mi „klenoty“ sovětského filmu Oni sražális za ródinu a Velíkaja ottéčestvennaja vojná, které jsme povinně viděli asi osmkrát. Hlavně pro děvčata to bylo fakt záživné. Nicméně i přes to holky dokázaly druhý den při zkoušení ideologicky popsat obsah filmu. Dnes jsou z nich pedagožky…..
   Co bylo včera dobré, dnes je špatně a naopak. Absurdity se vrší jedna na druhou a hledejte za tím jen nekonečnou lidskou blbost..

 8. teď akorát zadávám dodavatelovi platbu na 1188, jediný štěstí, že sou teď jiný starosti, aby mě nezavřeli

  vlastně se divim, že dávno nepostříleli lidi tam a neposypali solí barák těch 1188 informací, ne??

  1. Problém je spíš 1488?

   1. Co je problem, to rekne odbornik na exkrementismus.

   2. Je to prakticky to samé, čtyřka a jednička vypadají graficky dost podobně. Až se to dostane před prokurátora, do obžaloby bude uvedeno, že se jedná o úmyslný pokus o zakrytí odkazu na neonacistickou symboliku, proto by měl obžalovaný dostat vyšší trest. Znalecký posudek to dozajista potvrdí.

 9. Pro pobavení:
  https://i.redd.it/43sj8q6p1bu81.jpg
  To byly časy, kdy si ze sebe uměli lidé udělat srandu…
  Dneska by to bylo na hraně rasismu, xenofobie, předsudečné nenávisti a jak se tomu vůbec říká.

  1. to je genialni :D

  2. Nemá chybu. Obzvláště mě pobavili ti vtipní němci co se smějou a týpek mezi nima se sebevražedným výrazem.

   1. Covece, ja tento jedinej obrazek asi nejak nechapu. Prislo bz mi logicky, kdyby ten typek uprostred byl Nemec. Cimz by chtel autor naznacit, ze Nemci zrovna moc na humor nejsou. Coz je fakt, jejich humor je hodne detinskej a ve srovnani s anglickym je to uplne jinej vesmir.

    Jenze mi nejak nesedi ty uniformy, BW ma sedou. A modrou kosili. Coz zase ma ten typek v pravo.

    Proste se v tom nejak neorientuju.

    1. Aha, je možné že jsem to pochopila obráceně? Smutný xicht je němec a ostatní ne … hmmmmm. Nějak mi to asi přijde výstižnější a vtipnější, když ti dva co se smějou jsou němci.

     1. Tezko rict. Vsechny ty obrazky jsou ironicke. Tmavej mundur a modra kosile mi prijde v naznaku na toho prostredniho. Bud si ti dva vedle delaji prdel z nej a nebo on nechape, cemu se ti dva smeji. Nevim.

  3. Interesting that Canadians are depicted as temperamental. My experience is that if the members of any nation are devoid of emotions, it’s the friggin‘ Kanucks. Notwithstanding the amount of misguided empathy and compassion they’ve sweated out during COVID in conjunction with hatred expressed towards the few who dared not fall for the hoax.

Napsat komentář

D-FENS © 2017