Budoucnost Země – Intermezzo. - zpět na článek

Počet komentářů: 124

 1. Nemam slov. Autor si zrejme robi z tohto serveru prdel.

  1. Nedávno jsem potkal známého, který 15 let těžce dřel, než se mu na potravním řetězci podařilo vyšplhat až na podřízeného jednoho velkého realitního mafiána ktrý tu dělá developerské projekty za desítky miliard (a přitom sype miliony do kapes místním politikům, a jejich stranám, no vlastně si ty politiky pase).
   A ten známý se mi chlubil, jak se mu povedlo zabezpečit rodinu, hlavně jeho dvě děti.
   Tak jsem mu musel vysvětlit, že naše země podepsala mezinárodní dohody, podle kterých bude veřejné dluhy sanovat z peněz občanů, zejména předlužený bankovní socializmus z peněz co mají uložené na účtě.
   A je otázkou zda ty byty které má koupené pro své děti, v blízké budoucnosti stát nezrekvíruje pro svoje potřeby, tak jak to už začalo v jižní evropě pro potřeby migráčků.
   Tudíž nikoho nezabezpečil, jen svou prací pro realitní oligarchy udělal tuhle zemi pro svoje děti ještě horší.

   V podstatě je to analogická situace tomu, kdy vysoce postavený žid posluhuje nacistům v naivní víře, že jaho rodinu nepošlou do plynu.
   Pošlou. Ale až nakonec, poté co tento žid pomohl nacistům vyprovodit do plynu své níže postavené soukmenovce.

   1. „v naivní víře, že jeho rodinu nepošlou do plynu“ je anachronimus. Něco jako „nekupujte si ty lístky do Titanicu“

 2. Dokud společnosti vládly „elity“ byl Svět relativně v pořádku.
  Průser nastal až se všeobecným volebním právem lůzy .. :-)

  1. Hehe, myslím že máte mírně pokřivenou mentalitu, ty elity vytvářela vždy lůza, nebýt lůzy nejsou žádné elity :o).

  2. Nojo, těch předchozích pár tisíc let otrokářských despocií, kdy otrok byl jen „mluvící věc“, byl svět určitě v pořádku. Stejně jako v nevolnictví později. To musel být ráj na zemi, když nebylo tuto odporné všeobecné volební právo.

   1. kaBrnak: Hehe, všiml jste si, kolik lidí si myslí, že něco víc, a že nepatří mezi lůzu?

    1. To je základní předpoklad k masovému ovládnutí lůzy. Zblbnout lůzu tak, že si 90% z nich myslí, že oni jsou ti lepší.
     Tohle spolehlivě funguje už stovky let. A jak tak čtu tento web, tak to těm loutkářům v pozadí ještě nejmíň další stovky let fungovat bude.

     Marně jsem se to tu snažil víckrát vysvětlit. Každý si tu myslí, že když má lepší plechovku než Fábie a za pasem pictolku, tak patří mezi hen tu elitu.
     Marnost nad marnost, všechno je marnost.

    2. A vsim sis, kolik lidi si vubec neuvedomuje, ze jsou otroci? Kazde rano vstavaji do nejake kolbenky (at uz tam makaj u pasu, nebo jenom v kanclu zkousej vydrit kus zvance kseftovanim s nemovitostma) a tak se od nevidim do nevidim plahoci od zacatku tydne do konce…. po cely zivot. A dkyz maji stesti, tak spokojene zemrou s tim, ze zvladli splatit hypoteku.
     A presto, nejen, ze si mysli, ze jsou „lepsi lidi“, si ani nevsimli, ze prozili zivot v otrokarskem systemu.

     1. Tak samozřejmě, že nejsvodobnější je ta pakáž na klinice, případně ti co bivakují pod barranďákem apod. Někteří ale chtějí řekněme trocu důstojnější živobytí, a tam je to bohužel něco za něco.

      1. No, nemyslím si, že svoboda, kdy Vám hnije třeba noha, lezou z ní červi a Vy v mrazu chlastáte jeden iron za druhým a kartónu z krabice říkáte „domov“, je svoboda, kterou by chtěl každý člověk. Medici, kteří tam chodí zadarmo ošetřovat ty bezďáky, by Vám mohli povyprávět, chce to silný žaludek, trpělivost a neuvěřitelnou lidskost, já je obdivuji, tohle je záslužná činnost, na rozdíl od nějakých jakože „lidských neziskovek“.

  3. Já to říkám furt. Dokud má člověk čas zařvat „typičobacha“, tak je to furt dobrý :D
   V druhé lajně: Nechtěl bych být ani poblíž, nebo dokonce mít v kožichu zakousnutou veš typu Wagenknechta.
   To je totiž typický představitel těch budoucích elit.
   Burešovi to ale ze srdce přeju, lebo si z nás všetkých robí piču a aj tak s nami zaobchádza :D

 3. Hehe,
  zalezou do klecového lůžka, s Vámi tu diskus rozhodně nevedu .. :-)

  1. Hehe, až po Vás, elita má přednost :o).

   1. Ztrácíte tu čas planým tlacháním, přitom nám všem hoří koudel za zadkem.
    Máte už aspoň vybranou nějakou tu exorezidenci, kam se i s rodinou uchýlíte, když tu ozbrojené paka s pictolkama budou vzájemně po sobě střílet, paranoidně se považujíc za nepřátele? :-)))

    1. Paranoidní obavy ze vzájemného střílení po sobě s pictolkama mají nejvíc většinou ti, kteří je nevlastní a nic o nich neví. A nejvíc se poslední dobou střílí tam, kde jsou ty pictolky úplně zakázané, což je, řekněme si, obzvláště podivuhodné. ;-)

    2. Jaký tlachání? My si tady vyměňujeme komplimenty. Exorezidence bude z mojí země, nebo snad chcete, aby Češi byli ghetto?

     1. No zatím to moc nevypadá, když vidím, jak tu (převážně izraelští) zahraniční realitní mafiání skupují celé bloky nově postavených domů, a pro našince je vlastní nemovitost zcela nedostupná (a to i na židotéku, parnon, hypotéku) tak tu maximálně budeme dělat šabesgoje nebo jiné lokaje zahraniční elitě. Možná ghetto nebudeme, ale budeme tu nemajetnou lokajskou spodinou, jako předchozích několik staletí.
      Tohle zrovna za výhru nepovažuju.

      1. To jakoze ted z pohledu EU nejsme nemajetna lokajska spodina? Tak to mi uniklo!

       1. Nemajetná lokajská spodina pod habsburky, by nám dnes pořád ještě hodně záviděla. To teprve uvidíte, co to znamená být opravdová nemajetná spodina.
        Češi vždy tak dlouho pasivně nadávali u piva na poměry, aniž by proti tomu hnuli prstem, až se ty poměry za čas staly skutečně nesnesitelnými.

 4. slušnej matroš :)

  1. Přesně… Autore, moc prosím, kde se ten matroš dá koupit? Taky bych si tuhle bombu šlehnul, to pak musí být na světě úžasně. Předem díky!

   1. To bude dost silnej matrijal, s necvicenym nasincem by to jeblo, tipuju.

    1. :-) ano, u autora to vypadá na dlouhodobý „trénink“. Ze začátku by se to muselo hodně ředit a postupovat opatrně, aby hned první rána nebyla zlatá.

     1. To je to ‚deset stupnu ke zlate‘, to bylo uz za bolsevika.

      1. To byl taky slušný matroš. A už tehdy tam byl Přemek :-)

   2. Ale na tom nic neni. To naseres hromadu hoven, nechas ji tak par dni, pak ji priklopis kyblem strcis tam brcko a ten smrad pak cuchas brckem. Za par minut pak pises na d-fense takovehle srapnely.

    1. Proč ta zloba? Víte, že všechno dobro, je bývalé podmaněné zlo? Víte, všude kde kultura (myšlenková, vyjadřovací, umělecká, veřejná apod.) začíná zlem, tak vyjadřuje ten poměr toho strachu? A to je slabost. Čím je člověk průměrnější, zbabělejší, slabší, podrobenější, tak tím spíše bude konat zlo. A nejnižší člověk, ten bude vidět říši zla všude. Všechno zakázané a nepřátelské. Představte si, že podrobíte svou mentalitu myšlenkové „dialýze“ a co vzniklo? Hromada sraček se smradem a ještě k tomu fetišismus s brčkem. Takže jste nádherné „zvíře“, u kterého je zakódováno, že všechno je zlé, špatné a falešné. A z takových nádherných „zvířat“ vznikají pak netvoři.

    2. A není to z brahmíních hoven? Tzn. Jet?

 5. S napětím očekávám další článek.

  1. To bude exkurze do pekla, nebo tak neco.

   1. Vzhledem k intervalu od prvního sluníčkového článku bych skoro řekl, že peklo je málo. Tedy pokud do toho nenamixuje superstruny, mnohovesmír a neotevře nové dimenze :)

    1. Tak to prrr. Existence superstrun a mnohovesmíru je mnohem pravděpodobnější, než to co nastínil autor.

     1. I když se to namixuje s peklem? :)

    2. gogan: Hmm, představte si, že Vy jste ve „druhé“ myšlenkové dimenzi a autor je třeba ve třetí myšlenkové dimenzi. Bude si Vaše mentalita rozumět s jeho mentalitou? Nebo ještě jinak, představte si, že tzv. „boží království“ bude pro jednu skupinu lidí znamenat „nový krásný svět“, který ovšem přijde zázrakem. A pro druhou skupinu lidí to bude znamenat „nový stav mysli“ (tedy vyšší stupeň myšlení – další dimenze), tudíž na základě toho myšlení bude svět lepším místem pro život. Budou si ty dva tábory v mentalitě rozumět?

 6. Jen se vysmívejte Pravdě! Až přijde Ten Okamžik, budete převibrováni tak leda do prdele a pátá dimenze vám navždy zůstane zapovězena. Jemnohmotní si s vaší zatuchlou aurou ani nepohnojí mrkev.
  Konečně to tady začíná být zajímavé. Snad se můžeme těšit i na e-shop – alobalové čepičky, orgonit, ocet…
  btw: ta formulace „katolická církev bude bohudík zničena“ je fakt boží.

  1. Pátá dimenze je jen metafora. Ve skutečnosti jde o stav mysli.
   Kdo bude všude vidět nepřátele a všeho se bát, ten bude mít peklo na zemi.

   Třeba zdejší cyklofobní hardcore si ty nasrané cyklouny vyloženě přitahuje svým postojem. Já jen marně přemýšlím ve které paralelní dimenzi žije Dfens, když ho denně ohrozí nějaký cykloun. Mě se to stává sotva jednou do roka, že se mi do cestý přichomýtne nějaký pomatenec na kole, jinak pohoda.
   A vo tom to je.

   1. Tak mě se to v Práglu stává celkem často, naposledy dnes ráno … :-)

   2. kaBrnak: „Pátá dimenze je jen metafora. Ve skutečnosti jde o stav mysli.“ – to Vy sám? Pěkný :o)

    1. Ale ne, jen přepisuju Bibli. Ten vousatej chlápek říkal něco v tom smyslu, že „boží království je ve vás“ a lidi to ani za těch 2 000 let nepochopili. Pořád si myslí, že tu nastane nějaká utopie, kde budou pečení holubi létat sami do huby.
     A nejeden moderní myslitel na to poukázal, že štěstí je stav mysli, nikoliv stav prostředí kde se nacházíte.
     Dost zajímavě to rozvedl Viktor E. Frankl, na základě svých zkušeností z koncentráku. Já k tomuto ale mám ještě zatraceně daleko.

     1. Aspoň něco máš správně. Jak to slepý kuře, vobčas najde zrno, ale většinou je to dost bída.

  2. John: „Jemnohmotní si s vaší zatuchlou aurou ani nepohnojí mrkev.“ – to mě rozsekalo, většinou mě rozseká jen Sysop, jste druhej, taky dobrý místo :oD

  3. Nezapominej na tachyonizovanej hvezdnej prach! (Mozna, ze to je zrovna to, co autor snupe)

 7. Budoucnost země? Bubáci zválcujou Evropu, vědecký výzkum se pomalu zastaví a vypuknou občanské války a hladomory.

  No a časem bouchne nějaká velká sopka (Toba, Krakatau, Yellowstone, apod.) a tím lidstvo skončí definitivně.

  1. No a kdo nám sem ty bubáky tahá? Kdo to organizuje z těch nejvyšších míst, přičemž sám má sídlo někde na tropickém ostrově který mu patří, tisíce kilometrů od nejbližšího „bubáka“? Elita, nebo lůza?

   1. elitní lůza

 8. Překvapuje mě vysoké hodnocení článku. Museli se najít jednotky až desítky lidí, kteří hodnotili jinak než za pět.

  1. To je skutečně alarmující. Možná se jedná o překlik, jinak si to nedovedu vysvětlit.

  2. Zřejmě hodnotí celý kolektiv šaškecu a možná i někteří lucidnější pacienti.

  3. Nieje to hodnotenie nastavené tak ako v škole? 1 je najlepšie a 5 najhoršie?

   1. Je. Ale možná to někdo nevěděl, máte pravdu. To by mohlo být vysvětlení, proč to není čistá 5. Jiné vysvětlení nevidím. Přece nikdo nemohl dát 4 a lepší záměrně?!

    1. Ja som tomu dal za 1 – len som chcel vidieť kam sa pohne priemerná známka. A pohla sa o 0,05 dole…..spokojnosť. Inak nehlasujem pri článkoch nikdy, až táto Vaša diskusia ma donútila to testnúť.

    2. Já sem dal za tři a jel, na čtyřku byly, sou a budou i horší věci a na pětku jich dosáhne ročně jen pár.

 9. A kde je Astar Šeran? Na toho se zapomnělo? :-)

  1. Ti už odletěli.

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017