Budoucnost Země – Intermezzo.

Featured Image

Můj předchozí článek se zaobíral vzdálenější budoucností, řekl bych tak 50–100 let dopředu, ale zjevně to bylo na pochopení pro mnohé moc daleko. Proto představím i bližší budoucnost a zároveň možná lépe pochopíte souvislosti. Pro ty, kteří mě považovali za sluníčkáře, budu teď spíš měsíčkář (ano, poteče i krev).

Nejdříve je potřeba si reálně popsat současný stav. Žijeme ve společnosti, které vládnou tzv. elity, ale přesněji je vystihuje spíše slovo mafie. Jsou propleteni s oficiálními mocenskými strukturami a zákony, které jsou přijímány, ovlivňují buď přímo prostřednictvím nastrčených figurek anebo nepřímo přes lobby. Jsou to lidé, kterým jde především o peníze a moc, které si udržují za každou cenu. Používají k tomu už dnes velice sofistikované metody jako je mediální manipulace skrz reklamy a různé kampaně (včetně volební) a jen se smějí, jak jim to lidi žerou. Nepotřebují (až na výjimky) nikoho zabíjet. Vytvořili systém, který jim sami lidé budou bránit, zatímco oni dále drancují přírodní bohatství a potichu vysávají lidskou energii (metaforou je film Matrix). Položte si např. otázku, jak je možné, že ani inteligentní, vzdělaný člověk v této „vyspělé společnosti“ nemá na vlastní bydlení. Musí se zadlužit alespoň na 20 let a stává se tak otrokem systému. To je jen jeden příklad za všechny. Je to taková forma tichého násilí. To se pak dále přelévá do rodin a není divu, že polovina žen ve vyspělých zemích už zažila, resp. zažívá domácí násilí. O např. afrických zemích ani nemluvě.

Kdo se povyšuje, bude ponížen.

Aneb když se rozšíří paraziti, je potřeba je vypálit. A to je to, co se dnes děje. Přichází nová doba a tím pádem se boří staré struktury. Ale tento „pokrok“ nezpůsobili lidé, jak by si někteří ve své ješitnosti mohli domýšlet. Jde o přirozené střídání cyklů, které znali už starověké civilizace (Egypťané, Mayové) a to konkrétně o příchod tzv. věku Vodnáře (jak se to označuje v Okcidentu). Snad nemusím nikoho přesvědčovat, jak vyspělí byli Egypťané, když postavili pyramidy.

V této situaci je potřeba udělat jediné – přizpůsobit se. To znamená nelpět na starých hodnotách, vzorcích a způsobech myšlení, ale otevřít se novým a nechat ať změna proběhne. A to musí udělat každý sám u sebe a nebude to lehké (i když to tak možná vyznívá). Nejhorší to bude pro ty nejmocnější a oni to vědí. Ale chtějí si udržet svou moc, co nejdéle to půjde. Obecně každý, kdo se nepřizpůsobí, bude spálen (předpokládám, že toto bude ten v Bibli zmiňovaný ohnivý Armageddon). Na individuální úrovni se to nejdříve projeví bolestmi hlavy, zvýšenou teplotou a celkovou slabostí, v poslední fázi horkost zaplaví celé tělo až dojde ke kolapsu životních funkcí. No, to už asi zacházím moc do detailů. Nicméně, všichni, co se nepřizpůsobí, budou nějakým způsobem odstraněni.

Na globální úrovni dojde k chaosu a válkám, některé národy přestanou existovat. A abych nezapomněl na jednu důležitou starou strukturu, která bude rovněž (chválabohu) zničena – tak tou je katolická církev. Ta už svou moc naštěstí ztrácí. Je to mocenská struktura jako každá jiná a svou moc už v minulosti předvedla. Stále ale ještě existuje hromada lidí, kteří se rádi nechají jejím pokřiveným učením vést. S těmi se stane to samé jako s jiným nepřizpůsobivými, pokud ovšem do té doby neprozřou.

Na závěr něco pozitivního. Těm, kterým se podaří transformovat, se otevřou nové možnosti – šťastnější a svobodnější život. Je to odpověď na obavy mnohých, že se vlastně budeme muset jen omezovat, opět těžce pracovat a vrátit se do doby kamenné. Ne. Technologie, které v současnosti vznikají jsou jen předzvěstí nové doby. Přijdou ještě další objevy a pro lidi dnes ještě neuvěřitelné možnosti. Jako ochutnávku doporučuji video Setkání BREATHARIÁNŮ v čajovně Setkání na Youtube.

Přeji nám všem pěknou budoucnost. Howgh.

 


01.12.2019 Žrec

12345 (333x známkováno, průměr: 4,49 z 5)
16 572x přečteno
Updatováno: 1.12.2019 — 23:18

Reklama

D-FENS © 2017