Bidenův vlastňák z prvního výkopu - zpět na článek

Počet komentářů: 13

 1. V ramci depopulace je potreba v tom udelat mrdnik. At se lidi realizujou u porna.

  1. Hele, ono to neni úplně prdel. Celej systém je postavenej na to, že i ten obyčejnej kluk „líznout“ dostane, když se bude pěkně snažit. A pak maká, živí těhuli a maminu, vychovává budoucí producenty/poplatníky.

   Co když se jim na to kluci vyserou. Makat tak akorát na nájem a internetové připojení, což je extrémně jednoduché. Ti hezcí a vysocí si i zašukají, zbytek pojede waifus – gatebox 3.0 není zase tak odporná alternativa, když už první verze:
   https://www.youtube.com/watch?v=nkcKaNqfykg

   1. Ten gatebox je docela brutalni. Vubec bych se nedivil, kdyby k tomu sel prikoupit i eroticky upgrade s nejakou tou dalkove ovladanou vyhrivanou pipkou, pri jejimz pouziti zacne ta postavicka presvedcive vzdychat.

    No, porodnost jde ale pak do haje.

    Ja osobne jsem konzerva, ja bych spise nasetril na silikonovy model v zivotni velikosti (samo se stejnym erotickym upgradem) :-)

 2. japonsko ma problem s porodnosti, arabske/islamske zeme maji problem s porodnosti ovsem opacne.
  ja uz neverim na politiku, ale jen na fyziku tady je lidi hodne, tady je lidi jeste celkem malo, muzou se sem jini nahrnout,
  jako kdyz se preleva povoden.

  1. To není fyzika, ale historie, nakonec takových vln z oblasti Afriky a blízkého východu bylo více, jedny z prvních o kterých se ví byl konec neandrtálců, i když to trvalo docela dlouho, my máme štěstí a můžeme to zrychleně sledovat v přímém přenose.
   A těch vln bylo více, vždy se od tama přetlak lidí snažil dostat do evropy, protože jich bylo dost a místa málo.

 3. Mas to trochu pomotany. Pokud vim, zlocin Rowlingove spociva v tom, ze se vymezila proti terminu „menstruujici osoby“ (ze proto snad bylo njaky slovo … wem … wim … wom…an?).

  Blabolivej starik pokud vim sestrelil zensky obecne v institucich s federalnim financovanim (tedy ne nutne jen skoly). A nejde jen o hladinu hormonu v organizmu (maximalni hladina pro zenskou je nakonec pomerne hluboko pod obvyklou muzskou), ale o celkovou stavbu tela … a v dusledcich nejde zdaleka jen o medaille, ale treba taky o sportovni stipendia.

  No a co se tyce „bodové tabulky na fyziologické vlastnosti – vypracovali s německou precizností nacisté“, hadej od koho to meli … od americkejch demokratu (jen jim kriterium jedny kapky negersky krve prislo eklhaft a v definici Zidy aplikovali meritka mnohem liberalnejsi).

  Vono taky odkazovat clanek o americkym chlivku na lziDnes…

  1. Ano, Rowlingová uvedla, že pro „menstruující osobu“ už máme pojmenování „žena“. Neříkala, že nemenstruující osoba není žena, jak článek naznačuje. Ale i informace, že menstruují „ženy“ jaksi stačilo, aby jí levicoví aktivisté začali vláčet kanály. Dokonce se toho chytlo i NBC Universal (producent – doufám, že jsou to oni) a chtěl natočit Harry Pottera bez Rowlingové. Jenže zjistili, že práva na něj má stále ona a údajně se nechala slyšet, že prostě bude s ní nebo vůbec. :-D Takže teď může NBC Universal buď ukázat, jak jsou progresivní, nebo prostě stáhnout kalhoty a vydělat miliony.
   —-
   Pikantní na tom přípazu Bidena je, že muži mohou na universitách nejen sportovat ve stejné kategorii jako ženy, ale díky skvělým výsledkům za to pobírat i stipendia. :-D A zatímco ukazovat se na ovále v dresu, ze kterého vám kouká koule z každé nohovičky není zrovna prestižní, pobrat nějakou tu tisícovku už může být sakra motivace. :-)
   —-
   Je pěkné vidět, jak se na dosud preferovanou „třídu“ (speciální zacházení, kvóty pro ženy, rovné ohodnocení) dovařila voda. :-) To je tak, když se opustí myšlenka rovnosti ve prospěch „narovnání“ nějakého stavu za pomocí „pozitivní“ diskriminace. Pak se člověk může probudit do světa, kde je na té negativní straně diskriminace. :-)

   1. On se toho chytil spíš twatter a NBC má hlavu v pejru, bo buď prachy s Rowlingovou (a shitstorm pokrokovejch nicek), nebo nasrat. Obdobně je na tom i Disney. Třeba to možná časem hejak třeba povede k tomu, že jim někdo ukáže finger.

  2. Dobře jí tak, píče aktivistický. Tak dlouho sela vítr, až sklidila bouři. Rowlingová je taky aktivistka a dobroserka až na půdu, akorát tady narazila na ještě větší pošuky a sklidila co sama roky rozdmýchávala.

   1. To sice jooo, ale Rowlingová je za vodou, tu zrušit nemůžou. Horkou bramboru drží NBC … a za to přizdisráčství si zaslouží jít k zemi, aby si konečně uvědomili (a to se týká kde koho), že mrdky z Twitteru je neživí.

    1. A to zas jo, pže co dělají poslední dobou s klasickejma frančízama je tak k zblití, že se nedivim, že jim to padá na držku.

     1. Dyt si to zaslouzi. Ze zprznili SW natolik, ze to nebudu ani ze zvedavosti stahovat, a Marvel i DC jdou s celym komiksovym prumyslem do kopru, je stara vesta. Mnohem zabavnejsi ted bude, co s celym Disneym udela kick Giny Carrano z Mandaloriana.

 4. „Kdo jde porad doprava, prijde nalevo“ je od Pepy Nose: https://www.youtube.com/watch?v=u0j1N0HbsbE

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017