… A šoustat se zakazuje! … A vraždit se přikazuje! - zpět na článek

Počet komentářů: 294

Přidat komentář
 1. Obávám se, že většině tvých čtenářů včetně tebe challengere se šoustání zakazovat ani nemusí. Ono totiž ani žádné neprobíhá.

  1. To jsou zase shity, ještě že je tu menšina jako jsi ty, které jebe furt. Blahopřeji.

   1. Děkuji :-)

  2. To bude právě ten kámen úrazu.

 2. Trochu moc textu. A to nejpodstatnější tam stejně chybí.
  Že jde o 100 let trvající rafinovanou agendu globalistů.

  Velmi zjednodušeně řečeno, dostat společnost a právo a morálku v ní do tak šíleného stavu, že chlapi budou sami škemrat na kolenou, aby sem přišla íránská garda a konečně tu zavedla ten „Islámský chalifát“ a funkční a praktické „právo šaría“ (funkční oproti tomu současnému LGBT feministickému mrdníku).

  Tedy zřízení kde je v podstatě zákonné právo na manželku.
  Přičemž ne až když 20 let „cestovala po celém světě“ jezdila na „cock carrouselu“ všech barev a ras, ale hezky za čerstva nejpozději ve 20ti.
  A svatbě bude předcházet seznámení jejich rodin.
  A manželka nebude vysírat že letos není lyžování ve švýcarsku a léto v karibiku a že to její auto už je po 5 letech totálně ojeté… ale bude držet klapačku, poslouchat hlavu rodiny, bude umět vařít a starat se o děti a ne místo toho hodiny žvanit s kamarádkama po mobilu a lakovat si nehty.

  Ostatně chlapi si za to z větší části můžou sami, že se proměnili v BDSM „subíky“ kteří manželce snesou modré z nebe k jejím nohám a čím větší má nároky a čím víc je ponižuje, tím víc makají.

  1. Je mozny, ze az se ukaze, ze demografie v Cesku i pres vsechny imigrace, jde uplne srat, ze s tim prijde Fiala jako s novym pokrokovym resenim na zvyseni populace. A znovu mu to lidi nahazej.

   1. Jinak by se tam dostal Babiš, hrůza jen pomyslet.
    Migračním paktem mají slušně založeno.

    1. Bohuzel, nejak je potreba to doklepat, nez vetsina v Cesku demokraticky zvoli nejakeho imama a ten urci ten spravny smer.

     1. Sysop: stačí, že bude progresivní a že proti němu budou jen a pouze nezvdělanci a důchodci z vesnic. Pražská smetánka mladých, vzdělaných občanů bude hned vědět, jak vypadá správný volební lístek.

      Doporučuji Houllebecqovo „Submission“, hezky fabuluje, jak by mohlo dojít k výhře slimáků ve volbách ve Francii. Je to krátké, čtivé a v podstatě to má nakročeno k tomu, že se to stane v brzké době dokumentem.

      1. Díky za připomenutí toho Houlenbeka, na to už se chystám asi 7 let.

      2. Diky, Stalina uz budu mit docteneho, mrknu na tohle.

       1. Sysop: přečti si raději „Hodinu býka“ od Jefremova. Tam máš v kostce všechny principy fungování naší davo-elitářské civilizace za posledních 5 000 let.
        Všechno se pořád dokola opakuje, proto zákonitě vždy končíme ve stejných sračkách. Ať jde o starověký egypt nebo současnou moderní internetovou dobu. Ty sračky nakonec jsou vždy stejné. A v téhle scifi je dobře popsané i proč.

        Případně ještě „Limes Inferior“ od Zajdela. To je poměrně moderním způsobem popsaná společnost sociálního kreditu.
        Orwell či Huxley jsou v tomto beznadějně zastaralí amatéři. Tohle je už promakané do detailu.
        Včetně „15minutových měst“ kde každému z neznámých důvodů chcípne motor auta, pár kilometrů za hranicí města.

        A obě knížky jsou pohodově čtivé, prostě jako scifi román.

        1. Hodina býka je fajn knížka, člověk se pak zamýšlí nad tím, jestli je děsivější krutý svět Tormansu nebo sterilní svět Země.

      3. Sem rozecetl Tábor svatých a neustále sem kontroloval tiráž jestli to není dokument.

    2. Když pozoruju v šalině ty smartfounové zombíky, tak ty si nevšimnou ničeho, ani když jim dají čip do mozku a anální sondu do prdele.
     Poučení z covid teroru naprosto nulové. Naopak ještě větší otupělost a zombifikace.
     Dokud tedy mají co žrát a střechu nad hlavou.
     A v práci jsou s nimi úplně stejní zombíci/lumíci se kterými radostně míří k tomu útesu zkázy naší civilizace.

  2. re: kaBrnak

   Nebylo by přeci jenom jednodušší – než se spojovat s náboženkou policii a veškeré další propriety této části Orientu – zkusit něco v našem kulturně – náboženském okruhu?

   Aniž bych to pokládal za podmínku, ale když si tak projíždím seznam našich známých, tak nemálo z těch, kteří neřeší rozvod potkáte většinou v neděli v takové té stavbě s věžičkou, bývá na ní někde kříž. Není to podmínka ani nutná, ani dostačující, ale je fakt, že pokud minete čisté tradicionalistky, které nevěří (to není nic proti těm holkám, ale není je třeba hledat v kostele) a fanatičky, které většinou interpretují pokřiveně a nevidí řadu aspektů, tak je tam docela dost holek, které nebudou mít Vámi popisované neduhy a budete to mít nábožensky futrované.

   Mimochodem člověk, který měl docela vhled do islámského světa mi tvrdil, že na ulici pár kroků za manželem, zahalená, ale doma to dost často drží tvrdou rukou.

 3. Challenger má svůj způsob vyjadřování, který nemusí každému vyhovovat, mi také nevyhovuje, ale věcná podstata tam je a je jasná a já se pod to zcela podepisuji. Mám stejné zkušenosti, postřehy, rozhled, historické vzdělání i názor. Opravdu to tak je, jak píše.
  Jsem si zcela jist, že stav příměří, který panuje s mou bývalou manželkou nebo to, co mám se svou milovanou nynější ženou, je stav labilní rovnováhy, která se kdykoliv může zvrtnout … V podstatě jde o to, že slušný a poctivý chlap, který NIKDY nepůjde proti své ženě (ze zásady) je ze zákona v nevýhodě.
  A nedávno jsme byl konfrontován s patnáctiletou koketou …. byla mi zcela jasná, potkal jsem jich, jako učitel, tisíce …. ale bylo mi z toho opět veselo, na chvíli (ony ty ženské JSOU fajn), ale zároveň mi bylo sakra smutno. Je to prostě furt stejné, desítky tisíc let, miliony let. Ony takové jsou.
  A my jsme takoví.
  Mi můžou obžalovat, z fleku, za všechny moje baby, které jsem měl po rozpadu rodiny. Nešťastnej, zoufalej, hledající blízkou duši ….. No, padesát jich bylo …. A všechny všechno udělaly dobrovolně a samy a hned, až jsem se divil, jak to je snadný …. Dneska budou, dle nových úhlů pohledu, zamrzlé a traumatizované a ovlivněné a znásilněné? Některé se nechaly znásilňovat několik let šestkrát denně (pokud byl čas) a ještě souběžně s jiným vztahem, o kterém věděly a tolerovaly ho ….. (to se v mém životě opakovalo třikrát) …
  Uff, měl jsem jen hodné a slušné holky a ony měly hodného a slušného chlapa …
  Zmíněné blbosti a zákony se totiž týkají jen hovad …. a jsou také tvořeny hovady.
  Su rád, že s těmi lidmi nemusím žít.

  1. máš taky štěstí na generaci, takže k tomu přirozenýmu chování taky dostaly poučení, jak s tím zacházet – slušně, tak, aby zůstaly těma hodnejma a slušnejma holkama

   už nejakou dobu je to jak píše dochtor v článku, abundantních požadavků na adoraci, pozornost a finanční plnění, ale běda chtít aspoň elementární slušnost zpátky, pže vona má přece na všecko nárok, včetně toho zacházet se svým chlebodárcem jak s rohožkou…

  2. Rim, kdyz uz byla druha polovina pateho stoleti fuc, byl take vice, nez kdy predtim, v totalnim sexualnim rozkladu. Ja nevim, je v tom nejaka paralela s dneskem?

   1. Tak co se týče konce Říma, tam je paralel na tři prdele.

    1. Řím, ve smyslu velmoci, byl obnoven vlastně ve 4. století, za Konstantina, a to tak, že bylo křesťanství povýšeno na státní náboženství. Neb se zjistilo, že ovládat lidi a říše lze jednodušeji a levněji skrz bláboly a vymývání mozků. Dnes to tady je jako přes kopírák. LGBTQ a Green Deal a zachraňování planety je novodobé katolictví v té nejhorší podobě. A to se před třemi sty lety zrušilo nevolnictví a před sto lety otrokářství. Máme to tu zas.

 4. Noumálně jo
  jsem si včera vybral triko a říkám si fijalový no, budu provokovat podnikatelský kvádra a nejmenovaného a dneska ho voblíknu a vono je co čert nechtěl růžový!
  Pod tím blbým monochromatickým zářifkovým světlem večer jsem si říkal modrý mám červený, černý no tohle taky bude, hlavně že není růžový jo, není jo není, aha! Málem mne vypadli voči z důlků ale už jsem to dvoum na dvoře vysvětlil ale chechtali se voba a jeden mi radil kup černý a modrý a vyvař to na devadesát jako záclonu a bude to dobrý, jo. Eště zas. 😁
  https://www.youtube.com/watch?v=euMvTiKQKnw

 5. Cílem je pro tyhle politické děvky a s nimi spojené neziskovky docílit stavu, jaký je v USA, kde už mladí kluci holky ani neosloví ze strachu před likvidací za nahlášené „sexuální obtěžování“, které znamená polepení kádrového profilu dokonce života. Vše podle plánu depopulace a výměny obyvatelstva.

  1. Ne, to neni mozny, tomu neverim, videl jsem film, takovej kratkej, tam oslovil pan devce na ulici a behem minuty byli u nej doma a oba byli na sebe hrozne mili a moc se meli radi. Jak se to jen jmenovalo… no… sakrys… no… no bylo to na tom serveru xhamster, nebo jak…

   1. Já jsem jednou děvče (mladou dámu) ani neoslovil …. a byli jsme do minuty oba nazí. Jen jsem jí položil ruku na rameno a koukl jí do očí. Přijela ke mně (cizí baba) pro něco, co vyrábím …. A stalo se to hned v předsíni. Myslím si, že jsme tenkrát byli zamrzlí oba. Přesto mi po hodině oznámila:“No, ty´s to se mnou ale skoulel …“. Jen jsme valil oči, znásilněný jsem si vlastně připadal já ….

    1. Hezky. To ja spis za par let bude v situaci, ze budu v loznici, ja nahej, ona naha… a budu marne premejslet, co jsem to vlastne chtel…

     1. Kupit nove pyzama.

     2. Však jsem ji tenkrát trošku ošidil, žádná velká divočina se nekonala. Já se potřebuju zamilovat a to jsem tenkrát nestihl. Dneska se UŽ zamilovat „nestihnu“, su trošku vyhaslej. Viagra řeší jen to fyzikální. Libido to ale nezdvíhne.

    2. re: h72

     Napadá Vás spouštěč? Potkal jsem se s několika vyprávěními, byť to začasté nebylo rovnou k sexu ve vteřině, ale jsou mi známy přídy lidí, kteří doslova nemohli spustit oči nebo neprojevit zájem, někdy to bylo oboustranné, někdy jen jendostranné, ale většinou zúčastnění, pro které šlo v podstatě vždy o výjimečnou situaci, nedovedli ani odhadnout, co to spustilo.

     1. Jeden takový příběh popsal Bulgakov v „Mistrovi a Markétce“.
      Že by ty odporné vyzývavě žluté květy?

  2. To Ko-za

   Dobry vecer. Predne Vas chci pozdravit a doufam, ze se mate fajn, nicmene, nezlobte se,obavam se, ze si ty Staty drobatko nepredstavujete zcela spravne. Znam nespocet paru, napric vsemi socialnimi vrstvami,ktere zacaly svuj zivotni soubeh velmi odvazne a tim myslim sakra odvazne :-). Doufam tedy, ze mi uverie, ze americti chlapi fakt nejsou zadne uslapnute chudinky a co se deje na prvnich schuzkach obcas fakt napadne pripomina Dekameron. To jen aby bylo jasno :-) Libido a drzost je vsude stejna. Bohudik :-) Pekny vecer, mejte se.

   1. xD

    Ahoj. Taky se tak bavíš?

    xD

    1. to shifty:

     Hele královsky :D . Nevím, jestli víc žeru ten doktorův výpotek anebo Kablbákovo fňukání, že chce právo na manželku, ale pozor! Švarnou dvacítku, tvl :-D Kolik tomu zoufalci může bejt, jen tak off topic,že si tak vyskakuje, šohaj?

     1. Ale hezky se nám to rozrůstá. Alien chtěl mít právo zabavovat ženám majetek, tenhle chce právo na manželku…Připomíná mi to, že i já jako žena mám svá práva. Začnu tím, že chci týdne dostávat jednu kazetu šperků od Tiffanyho, pak by se mi šiklo pár birkinek, dále trvám na pravidelném přísunu rtěnek od Hermés a kdyby někdo věděl o nějaký šikovný internátní škole. kam můžu vrazit potomče, než mu bude 18, budu velmi zavázána. Rodná krev mě samozřejmě smí navštěvovat,ale pouze dvakrát do roka, na mé jmeniny a narozeniny…Abychom se třeba neokoukali, to je snad jasné…Pokaždé však s pugétem a kvalitní čokoládou a samozřejmě chvalozpěvem,jak je mamička nejlepší :D Mám na to, kurník, právo!

      1. Technická: mít na něco právo znamená pouze, že si to smím zařídit…
       Pokud trvám na tom, že to musím dostat, vznáším nárok…

       1. Nárok na manželku! :D

        no hele Anglosionisti a Izrahell jsou přece ty špatný, tak třeba tuhle Šaría bude to lepší. U těhle dacanů nikdy nevíš :-)

        Jako tuhle diskuzi dávám číst i přátelům.

   2. V Americe je spousta multimilionářů, tudíž tam nejsou sociální problémy? Proč tedy právě v Americe vzniklo PUA, red pill, MGTOW?

    1. Čteš si vůbec to, na co odpovídáš? Nebo už jedeš lajnu jak kablbák a píšeš úplný nesmysly a na ty si pak hledáš jako odpovědi? Tvl… (facepalm)

     1. Čtu. Ling píše, že je spousta chlapů, či párů, které jsou v pohodě. Jistě.
      A pak je spousta takových který problém má. A většinou platí, že když máš problém sám, taky si za něj sám můžeš, ale když je vás takových statisíce, bude tam spíše nějaký systémový problém.

      1. Dobry vecer. Predne Vas chci pozdravit a doufam, ze se mate fajn, nicmene, nezlobte se,obavam se, ze si ty Staty drobatko nepredstavujete zcela spravne. Znam nespocet paru, napric vsemi socialnimi vrstvami,ktere zacaly svuj zivotni soubeh velmi odvazne a tim myslim sakra odvazne :-). Doufam tedy, ze mi uverie, ze americti chlapi fakt nejsou zadne uslapnute chudinky a co se deje na prvnich schuzkach obcas fakt napadne pripomina Dekameron. To jen aby bylo jasno :-) Libido a drzost je vsude stejna. Bohudik :-) Pekny vecer, mejte se.

       V Americe je spousta multimilionářů, tudíž tam nejsou sociální problémy? Proč tedy právě v Americe vzniklo PUA, red pill, MGTOW?

       Já ti nevím, jestli si si jistej tím, co píšeš. Na větu napříč všemi sociálními vrstvami odpovědět v americe je spousta multimilionářů? Jsi si jistej?

       1. Samozřejmě. To byla jen analogie.
        Co ta PUA, red pill, MGTOW?

        1. To Jihočech -Začala bych tím, že teorii red pill a blue pill vztvořili muži, kteří jsou neschopní kvůli svým specifičnostem navázat dlouhodobý nebo vlastně jakýkoliv vztah…To samo o sobě je nelichotivé. Je třeba na těch ubožácích, a teď to nemyslím pejorativně, prostě jsou to já nevím jak to popisně lépe vyjádřit….snad mrzáci…něco rozebírat?

         1. Jen to, proč je jich tolik a proč je potřeba je zakazovat, šikanovat, deplatformovat a já nevím co ještě.

          1. Si delate ted uz prdel, ze? Co treba Andrew Tate? Mame mu postavit sochu, velebit ho, nebo napsat oslavnou basen? I kdyz pravda – rape a Tate se docela rymuje :-) Dejte mi dalsi ikony toho red pill blbnuti, docela rada si najdu jejich background a snad to mladym, nesukajicim ale o to vic zavistivym panicum otevre ocka

          2. Tate je opak, ne? Ten mluví o tom, že je třeba cvičit tělo i ducha, držet ženy zkrátka a nebát se konfrontace. Sice to přehání, ale v zásadě představuje v dnešní fňukací době osvěžení. Alespoň pokud vycházím z informací, které se ke mně dostaly, nesleduju ho…

          3. Tak obchod s bílým masem samozřejmě obhajovat nebudu. Ale to není typický zoufalec, to je normální podsvětí…

          4. Právě lidi jako Andrew Tate neboRussell Brand jsou typickým přikladem toho, jak je obvinění ze znásilnění zneužíváno systémem proti těm, kteří se mu postaví a navíc je ještě někdo čte nebo poslouchá.

          5. Není třeba velebit, stačilo by ho ignorovat. Ale na to měl moc velký vliv, tak bylo třeba na něj něco najít. Asi jako na Assange.

           A znova – proč tedy tolika klukům mluvil z duše?

          6. To Jihočech – Protože padouši jsou lákaví..když je vám náct…Ve Vašem věku je to poněkud kuriozní zaujetí.

      2. Problém se slabými muži je právě v tom, že šikanováni nebyli.

       Ještě za našich dob se mladí samečkové celkem nechávali utvořit si jakousi hierarchii ve smečce, děcka se rvaly, každý získal relativně brzo správně povědomí, jak na tom je. Autority to neřešily, dokud se to nedělo ve škole nebo nedošlo k opravdovému ublížení na zdraví. Dtto duševní schopnosti, hloupí a retardovaní neměli žádné asistence a úlevy, aby měli pocit, že hloupí nejsou a spíš se šlo metodou cukru a biče.

       Dnes nic z toho není a úzkostlivě se dbá, aby se všechna děcka měla jako v bavlnce. Což je zdánlivě fajn, ale šelmy z vnějšího světa nevymizely a holky taky nesnížily kritéria, takže zoufalec z bavlnky zažívá frustraci. Protože si kvůli špatné výchově od mala zvykl, že za jeho neúspěchy může nechápací okolí.

       Někdo to řeší nenávistí k ženám a stane se z něj misogyn. Buď jen kveruluje, nebo vymýšlí pošahané teorie o právech na cizí ženy.
       Někdo nenávistí k bohatým a stane se z něj socialista. Teorie o právech na cizí majetek dtto.
       Někdo jen brečí.

      3. statisíce z jaké množiny, z jednoho milionu? to tak nejak totiž bude :o)

 6. Problém je, že mladá generace si neuvědomuje pomalu nastupující totalitu nebo dokonce s tím stavem souhlasí, protože jsou zmanipulovaní propagandou.
  Vždy to takhle začíná – pomalu, nenápadně pro naše dobro.

  1. Dejepis se ma redukovat, prej je zbytecny decka zatezovat biflovanim historickych kravin. Takze nastesti nebudou mit pochybnosti, ze neco takovyho uz tady treba bylo.

 7. Die Hoffnung stirbt zuletzt, takze muzeme byt fklidu, Ropusan zaridil a behem nekolika malo let se tady udela Ordnung v islamskem stylu. Saria uz pak feministky srovna. No bude to bolet, ale co uz. Kdyz se kaci les…

 8. Myslim,ze holky svrbet neprestane.
  Mimochodem vubec si na kulturni obohaceni nestezuji pokud de o me cizi zeny beru hned. Kousek od Zaventemu(letisti) je jina ctvrt Machelen a nebude te verit obvykle ceny jsou mensi nez v Brne. Postmodernismus v Belgii JE Na jine urovni…
  Vubec nemam strach jedna ekonomicka krize automotive pude do kopru a uvidite „prehodnoceni“ zenskych priorit…

  1. není důvod nevěřit, co si tak vobčas přečtu, tak nekterý šlápoty jsou asi už totálně vyfetovaný nebo co a majou dojem, že sme tady v Londýně nebo Dubaji…cenofky 3-30k :D

   schválně, poudej?

 9. Jak to tady od posledních voleb mění šestidemolice v marxistický woke kocourkov podle vzoru vyspělého západu, zároveň se současnou devastací ekonomiky se už teď dá říct, že případné obsazení rudou armádou by bylo vlastně osvobození. Už zase.

  1. Bohužel mám takovou obavu, že to tak může dopadnout. Pokud by zm. Fiala zavelel na zteč, tak rusům nezbyde než tento zfašizovaný hnojník přijet s tanky, drony a kalibry vyčistit. Putin na přímý dotaz, jestli plánuje napadnout Polsko odpověděl, že jen v případě, kdy bude od poláků čelit napadení. Kdybychom rusáky nedráždili a neustále se do nich nenaváželi, tak by si nás nevšímali a navíc bychom mohli kupovat levná paliva. Ale my jsme jako malý štěkavý protivný pejsek – viz. Vrbětice psyop.
   Tady je porovnána velikost armád Čech a Ruska: https://bornova.pub/2023/neco-o-mordoru-tedy-vlastne-o-rusku/
   50 tanků má ČR a 12566 Rusko.

   Zajímavý článek: https://bornova.pub/2021/proc-vlastne-tolik-cechu-az-hystericky-nenavidi-rusko-a-rusy/

   1. Rusko nebude mrhat svými životy aby zbavilo Evropu nacismu a fašismu jako SSSR za II. světové. To si musíme vyřešit sami. Ale jestli si většina přeje žít ve fašismu, v 15 minutových městech, žrát hmyz a být sledována a kontrolovaná skrze programovatelnou měnu, tak jo. Užijte si to.

    1. Kuleba se ted prsil, ze Ukrum mimo UA stopnul sluzby na ambasadach a predpoklada, ze pri vysumeni pasu vsichni pofrci z5 na UA. Pokud tento stat fakt chce, aby pracoviti Ukri tady zustali, tak by mel tem zamestnanym umet vyresit nejakou formu existence. Pokud to dopadne jako vzdycky, taxe muze stat, ze Ukri vezmou stejnej smer, jako ti prvni, co utekli z UA na vychod.

     Co tak sleduju v Nemecku, jakej bordel tam delaji slimaci a jaxe jako slimaci mnozej, tak by asi bylo dobry si u nas aspon ty pracovity Ukry udrzet.

     1. Existují Dublinské dohody o uprchlících. A na tyto dohody se může uprchlý ukrajinec odvolat, pokud nechce rovnou na frontu. Na Ukrajině je regulérní válka a Dublinské dohody zavazují země poskytnout uprchlíkům azyl.

      Teoreticky může ukrajinec s propadlými doklady dostat pokutu 5000Kč, ale vymahatelnost je asi nulová. Peníze nemá a ani není kam obsílku doručit.

      Pokud začnou blbnout ještě více, tak dříve než začnou nucené deportace může ukrajinec zdrhnout na východ. Třeba Gruzie/Arménie/Azerbajdžán. V Arménii jsou dokonce centra pomoci ukrajincům, která jim radí kudy to vzít přes zelenou z Ukrajiny. Dokonce jsem četl, pokud je ukrajinec schopen a ochoten ujít 6km, tak vědí jak utéct ze země. Ti by mohli poradit, kdyby se u nás situace začala zhoršovat.

      1. Re: JaFo 26.4.2024 v 10:21
       Pokud nejsou rizikovi pro RF, prijme je i RF, ale to se tem, co jsou tady, asi chtit nebude. Resit to asi pujde, pokud na ne nase urady nebudou srat modelem ‚stavebni rizeni‘.

       1. tak museli by tam víc makat a stejně se měli (vo malinko) hůř, a hlavně by si nemohli dovolit co tady, vč. vodvírání huby a dělání bordelu po ulicách, pže by jim tam každej rozuměl a velice rychle je srovnal do latě

       2. Ty si fakt dement. Prvé, čo by sa im stalo v prípade úteku do ruSSka by bolo, že ich okamžite odlifrujú na frontu. ruSSký mäsový mlynček takisto ako prvé zomlel komplet pôvodné ukrajinské obyvateľstvo denecka a luhanska, čo nestihlo utiec pred denacifikáciou. Prd im bolo platné, že podporovali russko. Podpor ruSSáka a iným ako smrťou sa neodvďačí.

        1. Od roku 2014 do Ruska utekly asi 2 milióny ukrajinců a pokud to jen trochu jde, utíkají i dnes. Mlýnek na maso na Donbase už rozjeli dobráci jako Porošenko s těma svýma fašounama, kter tam dosadila Nulandová.

        2. Obyvatelstvo Doněcka a Luhanska neutíkalo před denacifikací nýbrž před banderonacisty. Pokud nebyli v dobrovolnických sborech a nebojovali proti nim.
         Rusko má tolik dobrovolně se hlásících do armády, že nepotřebuje po ulicích nahánět lidi jak Ukrajina.

         1. asi tak :) v Doněcku se normálně žije a po skoro dekádě si konečně voddechli, že jim přestaly na hlavu pršet granáty a rakety, pže ukrošům došly a eště je ti ach tak zlí russssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssácí vodtlačili mimo dostřel, takže jim tam budou příští dekádu líbat ruce

       3. Jakmile dostane ukrajinec ruské občanství, tak je pro Ukrajinu už vyvrhelem a nepoužitelným do armády. A prý v Rusku přijetí ruského občanství urychlili.

        Četl jsem o 3 vlnách ukrajinců v ČR. Ti, co sem přijeli před válkou jsou úplně v pohodě. Ti, co se sem dostali na začátku války jsou mírně problematiční a nejhorší jsou ukrofašisti, kteří jako krysy utíkají z potápějící se lodi. Ta poslední skupina určitě do zákopů nepůjde dokud to šlo, tak stříleli do zad muklům naverbovaným na zteč.

      2. Dublinské acquis neřeší otázku uprchlíků, ale procesní postupy, když osoba z 3. země žádá o vstup do členského státu EU, ať už ve vízovém režimu, neoprávněně, nebo s úmyslem požádat o mezinárodní ochranu.
       Otázky práva na mezinárodní ochranu / azyl upravují Ženevské úmluvy o právním postavení uprchlíků (1951) a Newyorský protokol o tomtéž (1967), dále Evropská listina základních práv a svobod.
       Přiznání práva azylu je pak ve výlučné jurisdikci konkrétního členského státu, přičemž praxe je v rámci EU dost nejednotná. I když od migrační krize 2015 dělají jak ESD tak ESLP vše proto, aby prostřednictvím judikatury sjednotily a maximálně rozšířily okruh situací, které podmiňují udělení mezinárodní ochrany.
       Dezertéři a osoby vyhýbající se vojenské službě nejsou dle zvyků a obyčejů mezinárodního práva považovány za statutární uprchlíky ve smyslu Ženevské úmluvy. Výjimku tvoří případ, kdy se odehraje „odepření výkonu vojenské služby za konfliktu, jestliže by výkon vojenské služby zahrnoval páchání zločinů“.

       1. Ale tito sa mozu odvolat na to, ze ako etnickym rusom im na Ukrajine hrozi nebezpecenstvo. Z mojho okolia vacsina hovori lepsie rusky ako ukrajinsky tak by s tym nemal byt problem.

        1. Prohlásit se za Rusa třeba v Polsku? Fakt dobrej nápad. Je Aušvic ještě provozuschopnej?

         1. Proč ne?
          Třeba i Poláci mají svoje Karlovy Vary.
          A víš, co je zajímavé?
          Ve Varech spolu fungujou Rusáci, Ukrajinci i Bělorusové. Až na výjimky se tam přitom nestřílí, nevraždí, nekšeftuje s kurvama a podobně. Mám tam mladší sestřenicu. Kdyby mi to takto neřekla ona, jinému bych to nevěřil.

          1. Proč by neměli vyjít Rusové s Bělorusama? Jasně, UA by se mohli cukat, ale já znám jen jednu osobu ukrajinského původu, co je nějak protirusky zaměřená. Ostatní jsou v klidu.

         2. Na provoz Aušvicu je potřeba speciální německé knowhow, co se nedá získat jinak, než dědičností :D

       2. jak je to s tím, že dyž se prohlásí za uprchlíváka a utečena před čemkoli (s čemž hlavně negrům mohutně ašyšdendujou ziskofky za naše vlastní prachy), tak dokud oud nerozhodne vo vopaku a vypakování, je potřeba podle nynějších hovadin z brusele na ně tak nahlížet, v rámci nákéch tamtech presumpcí?

      3. JaFo 26.4.2024 v 10:21
       Arménie a UA žádnou zelenou hranici nemají. Ani jinou.
       Museli by jít přes třetí země.

       1. Jasně máte pravdu. Já jsem byl loni na zájezdu Gruzie + Arménie a tam o pomoci ukrajincům výslovně říkali – prý tam jsou na to specializované skupiny. Oni jim pomáhají hlavně online přes internet.

        1. Pomoc přes internet se hodí. Zvláště tehdy, kdy potřebuješ mít granát v ruce, abys z baráku dostal kulomet..

         1. Já opravdu nevím, ale takto akčně asi mnoho lidí neemigruje. A pokud chci zdrhnout, tak se asi nepotřebuji dostat do žádného baráku. To mi přijde užitečnější nějaká tak mapka s tím, kde policisté kontrolují a s radami jakým místům se raději vyhybat.

          I když, podívejte se na 3 vteřinové video z UA: https://aeronet.news/wp-content/uploads/UAshooter.mp4

          1. Nejspíš si nerozumíme.
           V okamžiku, kdy potřebuješ jako voják zlikvidovat kulomet či snajpra, střílející z obýváku rodinného domku, je ti pomoc přes internet jaksi na hovno.
           V ten moment potřebuješ mít granát v ruce, ne jeho fotku v telefonu…

          2. To asi ano, ale ono se mimo frontovou linii nebojuje. Vzít to přes frontu do Ruska by asi akční bylo. A také s nenulovou pravděpodobností zhebnutí.

           Já jsem uvažoval, že někdo chce zdrhnout přes území, kde není aktivní boj.

          3. Myslím, že všichni, kdo chtěli a zároveň mohli, jsou odtamtud už pryč.
           Bude to podobné, jako u nás, bývalého Východu.
           Lidi mají nejrůznější důvody, proč tam zůstávají. Ale zároveň, dnes už evidentně, mají i způsoby, jak v těch podmínkách přežívat.
           Ženská s dvěma dětma, ve vlastním baráku a s chlapem, co bouchá 12h směny v Německu. Taková tam vydrží veelmi dlouho, vlastně dotud, dokud budou proudit peníze, za které bude zbytek rodiny v daných podmínkách královsky žít.
           Opačně – stačí se podívat na věkový průměr ženských, co jsou nakýblované tady. A rázem je vše jasné. Nejde o slovanské krásky, za kterými by se Čech mohl utlouct.
           Ani ten přiblblý Wiewegh neulovil bůhvíco…

          4. Mimochodem – pomoc přes internet dostávali i ti černí frajeři s ajfouny, z těch gumových člunů. Myslím, že zrovna Talijáni by o tom mohli živě vyprávět, jak je taková „pomoc“ účinná a jaké má následky.
           Tadyhle jsem se dočetl o zajímavé věci:

           https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/socialni-antropolozka-lucie-trlifajova-chudova-mzdy-superdavka.A240416_151040_domaci_tty

           Bude zajímavé, až si zdrhlí nacisti, řeknou o důstojnou mzdu.
           Počítám, že k milionu už jich tady bude – pokud budeme počítat i ty, co přišli dávno předtím. Milión lidí, to už je nějaká síla. Bude jen otázkou času, než se toho nějaký pravdoláskaři chytí. Se žalobami, že zaměstnáváme cizí státní příslušníky v nedůstojných podmínkách a platíme jim nedůstojné mzdy.

          5. Něco podobného jsem také četl. Na důchody pro pracující nebude, ale pro cizince, kteří do českého sociálního systému neodvedli ani vyndru by peněz mělo být dost.

           No každopádně teď Ňuchačenko pozměnil zákony, že ukrajinci v cizině nesmí dostat nové doklady a musí se vrátit na frontu. Takže je to alespoň trochu upozaděno.

          6. Re: servisdok 27.4.2024 v 14:31
           V Germanii uz mas politicke partaje, ktere jsou vyhradne z imigrantu. Ty uz ani ty ztratovky nepotrebuji a rovnou tlaci kupredu vlastni kandidaty. Az jich bude dost, vyhrajou volby, zcela demokraticky instaluji sariu a nasledne poresi i financni detaily.

          7. Ked uz maju tureckeho spolkoveho ministra „Anatolischer Schwabe“..

         2. A když se podíváte na fotky z Polska do země krále Ňuchačenka:
          http://78.108.103.11/FOTO/2023_08_23-28-Bieszczady/slides/DSC_8493.html
          http://78.108.103.11/FOTO/2023_08_23-28-Bieszczady/slides/DSC_8483.html
          tak tak kilometry nevidíte živou duši.

        2. Což je zajímavé, protože Pašinjan kope za NATO. Ale samozřejmě netvrdím, že ty skupiny tam nejsou – Pašinjan není celá Arménie.

         1. Jak jsem to pochopil, tak celá země ještě není prozápadně naladěna jako třeba u nás. Třeba pochod pýchy (když už probíráme sex) byl v Arménii ukončen veřejným lynčem od lidí a policie byla ráda, že ouchyly při útěku uchránila. To jsem tam byl zrovna v této době. To u nás by dopadlo zatýkáním obyčejných lidí.

          Arménie je na tom asi jako Česko před 20 lety – do EUhnije je lákají. Jenže jakmile s k rusákům otočí zády, tak je požere Azerbajdžán.

          Do Arménie také jezdí spousty rusů na dovolenou a chovají se tam jako čuňata. Ale asi se to vyplácí.

          1. Kdyz jsem se valel jednou v karibiku, tak jsem u bazenu vypozoroval zajimavy ukaz – tri samostatne, obezni zenske, ktere se tam rochnily a hulakaly na svoje penezenky na lehatkach to a ono. Neznaly se, nemely krome chovani nic spolecneho. Podle obsahu a formy hulakani jsem identifikoval Nemku, Rusku a Americanku (USA). Krome jazyka zadny jiny rozdil.

          2. Nojo, ale Pašinjana zvolili.
           Jak jste to měl s domluvou? Známí říkali, že se Arménie snaží orientovat 100 % na západ, včetně jazyků.
           Že je ta orientace v jejich geopolitické poloze dost šílenej nápad, je druhá věc.

          3. Pokud umíte anglicky a rusky, tak se na 100% domluvíte po Arménii všude. Arménským paznakům sice nikdo nerozumí (nemají azbuku ani latinku), ale buď anglicky nebo rusky to bylo hned pod tím. A dnes toho bylo více anglicky – v tom mají vaši známí pravdu. No když se někam nasunuje EU čili KoZa, tak tam něco užitečného vybuduje a tím si dělá reklamu. Takže se v Arménii mohutně buduje dálnice. To že si to potom KoZa nechá mnohonásobně vrátit na poplatcích zatím nechápou.

           Otočit se k Rusku zády pro ně znamenalo přijít o celý Náhorní karabach. Behemot má pravdu.

          4. už se stalo, přišli vo Karabach a tam se očividně azerští čmoudi zastavit nehodlajou.

     2. „…asi bylo dobry si u nas aspon ty pracovity Ukry udrzet….“

      – – –
      To ano. Ať se jich zde podrží co nejvíc, prolomí fronta a padne režim. V západní části může vzniknout třeba „Svobodná západní republika Bandérie“, něco jako Kosovo. Na to stačí Lviv a Lutsk, zbytek bude debanderizován a pak se mohou vracet budovat svoji zemi…

      .

      1. To je ta cast, o kterou jevi zajem Polsko, Madarsko a Rumunsko? Inu, nekdo tam pak poradek udelat bude muset.

       1. „…nekdo tam pak poradek udelat bude muset.“

        – – –
        Stejně to tak dopadne. Ty různé zrůdy jako ustaše či bandeři jsou pro západ jen nástroj, který se později odhodí…

        .

  2. Rusko, přes všechny své problémy i sociální patologie, je dnes normálnější a svým způsobem západnější zemí, než dnešní Západ. Proto taky vyhrává válku a pokud to takhle půjde dál, vyhraje na celé čáře.

   Pojem kultura smrti zavedl Jan Pavel II.

   1. Západ válku se svým green-dealem nemá ani teoretickou šanci vyhrát. Západ si zlikvidoval veškerý průmysl kvůli zvrácené ideologii. KoZa nemá těžký průmysl, protože kvůli podvodným povolenkám se stal nerentabilní a výroba se přesunula do Číny.

    F-35 možná dostaneme za 10 let, ale to bude dávno po válce. A tohle nás ekonomicky zrujnuje.

    1. Přitom jsme tak poctivě vyvěšovali vlajky a šikanovali dezinformátory a chcimíry…

     1. a mezitím celej svět, s loutkovodičema na čele, lezl rejžákům do prdele a tajně vopchotoval s kdekým, včetně russssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssákůch…:D

     2. Už to západ také pochopil, že si nejdříve zničil vlastní průmysl a propírají to na Hovínkách oops Novinkách: https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-evropa-skandal-nemeckych-zelenych-o-nutnosti-odstavit-jadro-lhali-40469446

    2. Ja v tom nevidim zadnou radost, spis potencialni nebezpeci. Kdyz vidim magory, jako Trudeaua, nebo podobne sasky v UK, AU a podobnych ‚vyspelych zapadnich zemich‘, tak mam dost obavu, ceho jsou schopni, pokud se jim sesype domecek z karet. Je dobre si vzpomenout treba na Goebbelse.

  3. Ko-za: jako, že potřebujete na to, abyste měl normální vztahy se ženami „osvobodit“ Rusákem? To už je hodně zlý i na Vás.

   1. Vymýšlíš si co jsem nenapsal a sám si odpovídáš.
    To já právě nechci aby ČR kdokoli osvobozoval. Máme demokracii a jestliže si většina demokraticky vybere žít ve fašistickém režimu, má ho mít.

    1. Je blbý, když si lev myslí, že je koza.

     1. Horší je, když si koza myslí, že je lev. :-)

     2. Pobavils, no jo když řazení komentů je nepřehledné, pomohly by vlákna.

   2. Na druhé straně Putin výslovně v Rusku odmítl LGBT indoktrinaci. Když se to západu líbí, ať s to užije. Sice to je tolerováno, ale nesmí to do škol blbnout dětem hlavu. U nás lejou neziskovky dětem do hlav, že se mohou rozhodnout o sexuální identitě a pak nebudou schopni vůbec mít normální rodinu.

   3. Přesně tak. Konečně si čím dál víc lidí začíná uvědomovat, že ruská invaze by byla přijatelnější než současný okupační režim. RF jistě má své problémy, nicméně je faktem, že tam feministické prasnice popsané v článku nemají žádnou moc a různé LGBTP kreatury které se snaží svým svinstvem zneužívat děcka* často končí ve vlastnoručně vykopané jámě někde v lese. A nejen to. Chybí tam i spousta dalších moderních vymožeností europrasečáku. Např. drýndýl, uměle drahé energie, výmarská inflace nebo digikoncentrák a lockdowny kvůli rýmě.

    * doporučuji si tady přečíst něco o tom, jak to všechno začalo:
    https://i.4pcdn.org/pol/1597073668112.jpg

    1. On i takový islám by byl přijatelnější, než co máme teď. Kdybych byl pavověrný muslim v Jordánsku, tak zaplatím rodičům manželky asi 200000Kč a mohu si založit rodinu. Když ženě jebne, tak mi uteče, ale už nic dalšího ze mě nevysoudí. A navíc se společensky znemožní.

     A takový Mohamed už vůbec nepřišel zkrátka. Ten měl 70 žen celkem. Nejprve žil s jednou a když mu umřela, tak si našel zbylých 69. Nepohrdnul ani 6 letou Ajšou. Jak vůbec dokázal takový harém uspokojit mi hlava nebere. Tam nemohl být žádný feminismus – v té době si to žádná nedovolila.

Napsat komentář

D-FENS © 2017