Výhodnost jízdy v levém pruhu

Featured Image

Nevím jak vy, ale já tvrdím, že levý pruh je prostě výhodnější. Bohužel nepatřím k radikální skupině řidičů a proto jezdím dle našich zákonů i když ustanovení o max. rychlosti si někdy upravuji dle stavu vozovky, mé nálady atd.

Radikální jedinci tyto obecná pravidla nedodržují, protože jsou vlastně špatná. Zákon by měl zvýhodňovat vozidla, která jedou pomalu, nesnaží se předjíždět – ale je tomu právě naopak. Kde jsou umístěna víka od kanálů? Kde je všechen ten bordel z cesty? Kde je větší riziko, že srazím chodce, zvíře a nebo Pepu Mrázka vracejícího se z hospody? Na pravé straně vozovky. Zatímco my, jedinci jedoucí podle předpisů v pravém pruhu skáčeme přes poklopy kanalizace jako klokani a sbíráme bordel do podběhů, darebáci jedoucí jako prasata v levém pruhu jsou od všech těchto neduhů zproštěna.

Radikálové se rozhodli zaútočit! Proč je právo používat levý pruh přisouzeno jen prasatům v passatech? My se tam šoupneme s naší stopětkou a pojedeme tak, jak se má. Jestli vozidla jedoucí v pravém pruhu pojedou 60 km/h, my pojedeme 45, aby tam byla ještě nějaká rezerva, kdyby náhodou grosstapo vybíralo na výplaty.

Tyto jedince chápu a velmi jim fandím. Na našich cestách tak vznikají tak nebezpečné situace při předjíždění takových radikálů, že je změna celého zákona o veřejných komunikacích přímo nutná. Prostě volejme po změně! Chceme, aby se jezdilo v levém pruhu a v pravém předjíždělo? Ano! Radikálové ve stopětkách jsou nám vzorem!

PS: Pokud také znáte nějakého radikála, zašlete mi jeho foto i s podpisem. Je nutno neplést si radikály s „autoškolou nedonošenými“ jedinci, kteří si najíždějí do levého pruhu proto, aby mohli za dalších pět kilometrů odbočit vlevo k interšpáru. Foto těchto individuí mi prosím neposílejte.


29.11.2004 Churdej Lysonev

12345 (Zatím nikdo nehlasoval)
119x přečteno
Updatováno: 28.11.2015 — 0:08
D-FENS © 2017
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!