Koordinace uzavírek – nejen “bRněNské kOmunikace”

Featured Image

To se vám takhle sejde u kafíčka banda smradlavých dementních čuráků – je pondělí 9:30 ráno a začíná pravidelná porada koordinátorů dopravních uzavírek, imbecilů z Brněnských komunikací.

“Pánové, dámy, tak co dnes vymyslíme. Jako lidi by řekli, že tu sedíme úplně na hovno, měli by pravdu a to se přece nemůže dovolit. Tak sem s nějakou správně koordinovanou uzavírkou! Do Brna ještě pořád jezdí dost aut, teď to musíme trochu omezit (rozuměj pokurvit) ze severu a západu.”

“Tak Kuřim už je rozmrdaná alespoň na rok, směrem z Lipůvky (E461) se už jezdí úplně na piču, spodním tahem po silnici č. 385 to taky náležitě zhoustlo a při výjezdu z města se dokonce tvoří krásný špunt na smysluplné stavbě druhého kruháče k nové Bille (na každého občana jeden supermarket!). Původních 30 minut jízdy z Tišnova už tak nabobtnalo na krásných 50 minut, ve špičkách klidně i k hodině a půl. Na to by se dalo dobře navázat, co říkate?“

“To zní jako dobrej výmrd! Ti co jezdí do Brna přes Bystrc po 384 kolem hradu Veveří. Zavřeme jim to ještě tam, taky na rok, ať se třeba poserou! Objížďkou po dálnici akorát ještě zasekají stojící dálnici, kdyby se chtěli vyhnout Kuřimi přes Jinačovice tak narazí v Komíně na semafor u benzíny, tam to kolabuje taky dobře. Dokonalej výser!”

“Jako pánové, klobouk dolů, to bych nevymyslel ani já. Ještě hoďte na naše stránky nějakou appku, aby to jako šlo se podívat. Jako fungovat to nemusí, ale ať to tam prostě je. Něškodilo by i nějaký to PR, jako že sme v té koordinaci fakt dobří. Vohnout sežere všecko”

Jak už to tady v …istánu chodí, nejedná se o legraci. Ty kundy to vážně takhle vše zavírají.

1. Kuřim, oprava a uzavírka Legionářské ulice

2. Brněnské komunikace, připravované stavby

3. Dopravní informace Brno-venkov

A a ani se nestydí si dát označova to jako koordinaci. Ve své demenci si pravděpodobně neuvědomují jeho význam – koordinace = uvedení do vzájemného souladu. Sedí si v kanclu, rezervované parkovací místo, nebo třeba šalinkarta od města, to je jedno, odříznutí od reality.

Ano, silnice jsou třeba opravovat a ta konkrétní č. 384 je skutečně v opravovaném úseku v dezolátním stavu. Jenže ona je v takovém stavu už 30 let! A celých těch 30! let to kokoti řeší neúspěšným záplatováním děr, občas natáhnou nová svodidla, to když pro změnu kolem Ostrovačic stojí D1 a serou se tama na objížďku všechny kamiony. A tak se vesele koordinuje a uzavírá, ale až je to uzavřeno úplně všude.

Kdo je kurva za takovej bordel zodpovědnej?! Jaktože se to v době neustálého přístupu k datům, k provázanosti informací, v době internetu děje neustále pořád po celé republice a všem “zodpovědným” a vlastně i ovcím je to v podsatatě u prdele? Dá se s tím vůbec ještě něco dělat?

 


28.09.2019 JB

12345 (241x hodnoceno, průměr: 1,47 z 5)
17 273x přečteno
Updatováno: 28.9.2019 — 23:15
D-FENS © 2017
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!