Jsem rasista a jsem na to hrdý - zpět na článek

komentářů 143

Přidat komentář
 1. BLM nastolilo úplně nový trend, kdy rasismus je v pořádku. Černou atletku má fotit černej fotograf, černochy má léčit černej doktor… no a vice versa, ne?

  1. No kdysi se tvrdilo, že apartheid (v JAR) neboli segregace (v US jižanských státech) vlastně není rasismus, že ty oddělené rasy mají rovná práva…

   1. Viděl jsem na youtube videa „bring back apartheid“ – stesky po časech, kdy černí měli práci a na ulicích bylo bezpečno.

   2. Ale však v pořádku. Ať z Afriky nechají utéct poslední zbytky bílých a pak už to jenom „oplotit“, resp. zabránit, aby to, co tam zbyde, prosakovalo kamkoliv jinam. A to se dá provést poměrně snadno.
    Vsázím 49% na číňana. Číňan začal v Africe masivně a zdá se, že zatím i levně těžit suroviny, který poslední dobou musel dost cálovat. Doly z principu robotama jaksi osadit nejdou, budou tam potřebovat mraky pracovních sil.
    Ćíňan je ten poslední, kdo by se s negrama sral. Nesere se moc ani s vlastníma lidma, natož tak s nima. Jestli někdo bude schopnej tam udělat pořádky, tak právě číňan. A číňan už si myslím pohlídá, aby mu tam nelezli agitovat dochtoři bez hranic, všelijaký misie a podobný.

    1. Aspoň uvidíme, k čemu bylo v dějinách křesťanství (a k čemu povede nedostatek téhož).

  2. A ještě každému tu jeho sanitku – bílému bílou a černému… ;-)
   (Do nedávna to byl jen fórek.)

   BTW: Když Černý nadavá černému, je to rasizmus? :-p

   1. Jo, to už taky padlo, takže to přestal být fórek…

    Když černý nadává černýmu, tak prej není dost černý. To jsem slyšel…

    1. Pozor na písmenka – neni černý jako Černý. :-)

     1. Doprdele, tak už vymysleli že se černoch bude fakt psát s velkým „Č“…!!! :-0

      Napadá mě pár ftípků, ale bojim se je říct aby se toho nějakej aktivista nechytnul. :-p

      (třeba: „…všichni Černý ho maj velkýho, tak to konečně zohlednili i v pravopise!“ >:-D

      1. Vymysleli. Ale pro anglictinu. V angličtině se narodnosti a etnicky skupiny pisou s velkym písmenem. Latino, French, American, Afroamerican, Negro, Caucasian… Jednou z mála vyjimek bylo prave black. Tak to holt dorovnali

       1. Pravda a láska musí zvítězit nad lží a nenávistí… a teď už jen kávičku.

        1. Zrovna v angličtině redukci vyjimek vitam. Maj jich na muj vkus az moc. Jinak je mi to fuk, je to jejich vec.

       2. Takže bude taky White?

        1. Beloch je Caucasian. Jestli chtej i White, tak at si to dohodnou. Je mi to fuk.
         Ostatne, divim se, ze si čeští obhájci bileho heterosexualniho muzstvi nestezujou, ze Asiat nebo Indián se pisou s velkym písmenem a beloch s malym. Copak jsme min nez nejaky zluty vopice? A jeste nam tim davaj najevo, ze jsme v jednom pytli s negrama, protoze cernoch je taky s malym č.

         1. Protože to tak taky nikdo nepíše, indiáni jsou jako výjimka (a většina lidí na to taky sere).

          Vono to je totiž asi vo tom, že black oficiálně nic není, to je přece henten vonen Afroamerican (ať je ta kokotina cokoli). Pokud se má Black stát oficiálním označením všech negrů, v pořádku, ovšem ruku v ruce s White.

         2. Ostatně negr s velkým to pak nebude žádná redukce, ale navopak přidání další výjimky, aby se podkuřovalo nějaké svoloči v ulicích.

   2. Když říká černej slovo nigger, tak je to ok nebo ne? :)

    sorry, ale tohle si neodpustím

    https://www.youtube.com/watch?v=RMbAANfUJhI

    :-D

 2. Tak aby člověk pociťoval hrdost ze sexuální orientace svých dětí a ještě se z toho veřejně vypisoval, to vyžaduje opravdu mimořádnou míru chudáctví.

  1. Jsem hrdý na to, že mne volič Pirátů považuje za chudáka. Kdyby tomu bylo jinak, asi by bylo něco špatně.

   1. Obávám se, že je to chudáctví naprosto nezávislé na tom, koho zrovna já volím. Ale chápu, za všechno dřív mohl Kalousek, teď jste si svět zjednodušil jinak.

    1. Takže když je někdo hrdý na to, že je černoch, je to OK, když je někdo hrdý na to, že je gay, je to OK, a když jsem hrdý na to, že jsem bílý heterosexuál, tak jsem chudák?

     Myslíte úplně stejně jako předseda uličního výboru KSČ, který mi v dětství strhával z hlavy kšiltovku s nápisem SERVICE se slovy, že mám jít s tou Amerikou do prdele.

     1. Koukám, že vám k pocitu hrdosti stačí fakt málo. Každý to má jinak, brát vám to nebudu, je to asi otázka elementární sebeúcty.

      1. Neobtěžoval jste se odpovědět na mou otázku, narozdíl od hodnocení mé osoby. Tedy proč na sebe nesmí být hrdý bílý heterosexuál? Je to něco špatného?

       1. Tak pokud si zacinal jako romsky homosexual a vlastními silami se si vypracoval na bileho heterosexuala, tak mas rozhodne duvod se hrdosti dmout jak holub na bani. Jinak to ma asi podobnej vyznam jako bejt hrdej ze mam nohu cislo deset nebo orli nos.
        Bejt hrdej na neco na cem clovek nema žádnou zasluhu ponekud smrdi.

        1. Pravda, tvoja desiatka noha smrdí. Ale čo smrdí na tom, že verejne poviem, že som hrdý biely heterosexuál a som hrdý na svoju rodinu (opäť bielu a heterosexuálnu)?

         1. Ze si nedokazal nic, na co bys moh bejt hrdej a tak se chytas kazdyho stebla. Bejt hrdej na svoji rodinu je celkem OK, pokud je aspon trochu fungujici, ale to je nejaka tvoje zasluha ze jsou tvy deti bily a hetero? Jako jo, asi je mozny bejt hrdej ze ti žena nenasadila parohy s negrem, ale i tak mi to neprijde jako nic svetobornyho.
          Tobe vazne prijde normalni bejt hrdej na neco, o co si se ani v nejmenším nepricinil?

          1. Tak nie každý je ako ty, že zachraňuje celý svet denno-denne a má byť ozaj na čo hrdý. Nám malým ľuďom ozaj stačí, že sa neposerieme a povieme na plnú hubu, že sme hrdý na to , že sme biely heterosexuály. Hlavne na pôde kdejakej univerzity to spôsobuje podnety na siahodlhé diskusie v tomto v poslednej dobe „tolerantnom“ prostredí. Tak ale ako vravím – mi malí ľudia sa tešíme aj z maličkostí.

          2. Ja jsem hrdy na to co jsem dokazal. Nebylo toho zas tam moc, ale staci mi to. A mam dostatecny sebevědomí a sebeuctu na to, abych se chlubil něčím, na cem vubec žádnou zasluhu nemam.
           Jsem rad ze jsem bilej, hetero a muz, protoze to furt je a dlouho jeste bude nejlepsi startovni kombinace, ale nevidim duvod proc na to bejt hrdej. A nepotrebuju klesat na uroven zamindrakovanych cernochu nebo homosexualu a snazit si zvednout si posramoceny sebevedomi tim, ze se budu krecovite snazit presvedcit okoli ze jsem hrdej na neco, na cem nemam zasluhu

          3. Tak buď rád, že žiješ v normální zemi, a k tomu, co se děje v Emerice nám můžou donést popcorn.

          4. SatanOkkY 20.7.2020 v 16:29

           Satan, prepanajana, nechcem byt grammar nazi (od toho su tu ini), ale tri hrube chyby v jednej vete…

          5. pre Wildcat 20.7.2020 v 17:03
           Ja a diktáty to bolo vždy utrpenie. Prosím o vyznačenie chýb a ja sa pokúsim polepšiť.

  2. Keď máš pravidelne v mainstreame masáž mozgu (najprv akceptovanie, potom práva, ďalej hrdosť, neskôr vynútený rešpekt a nakoniec nútená konverzia) kadejakými podivínmi typu LGBTIP, 88 pohlaví, niemuž-niežena-nietoto atď. čo sa tebe osobne hnusí, tak potom je hrdosť na normálne biele heterosexuálne dieťa namieste.

   1. Aha, a dalším krokem bude hrdost na správné pohlaví?

   2. Jinak mě překvapuje, jak vás nějaké masáže mozku v tzv. mainstreamu dokážou zasáhnout, když pak máte takovou imunitní reakci.

    1. No taká masáž tzv. mainstreamu ťa zasiahne či chceš alebo nie. Dám pár príkladov:
     – Nothing else matters od skupiny Metallica je cajdák, ktorý som v rámci počúvania celého „čierneho albumu“ zvládal, lebo to tak nejak nevadilo. Potom, ale došlo na album S&M a Nothing else matters s orchestrom hralo všade a skoro vždy. Som sa bál otvoriť hajzlový dekeľ, aby to aj z hajzla na mňa nehuklo. Teraz keď počujem túto pieseň tak ak to je možné tak vypínam daný zdroj zvuku.
     – Súťaž Superstar je, bola a zrejme aj bude záležitosť, ktorá ide totálne mimo mňa, ale vďaka tomu aký mediálny priestor to všade malo (hlavne ta prvá časť), tak proste nebolo možné pred tým uniknúť a sa to tak človeku vrylo do pamäte, že by som si možno aj na nejaké to meno súťažiacich spomenul. No a zhnusilo mi to bežné vysielanie akejkoľvek televízie ešte viac ako predtým
     – Aktuálne je v každej riti pretras ryšavého psa Hariho a jeho zlatokopky vraj héééérečky a už mám opäť obavy, že aj hajzel (záchodová misa) zaujme k danej téme nejaký postoj
     – atď.
     No a ja ozaj nekukám telku (odhliadnem hokej a rozprávky s krpcami), rádio nepúšťam takmer vôbec (Trafic Assistance mám ON a občas vo veľmi slabej chvíli pustím Anténa Rock) a na nete skuknem šport, D-Fensa, zomri.online, 2 SR-ČR moto-weby a hotovo. A mám tlačítkova telefón, takže keď seriem tak Rockmagazine, kniha abo vymazávanie ľudí z telfónneho zoznamu.
     A si zober aký dopad to „vysielanie a masírovanie“ musí mať na niekoho kto čumí do bedne denno-denne, pripája sa čo chvíľa na sociálne a iné siete, nevadí mu počúvať rádio Impulz atď. To je ideálny materiál na „formovanie osobnosti“ tým jediným (hlavne ľavicovým) smerom. A potom ešte kobliha či pivo s vlajkou zadara a hlas je vo vrecku. Si bežný ovčan nechá za pár sľubov aj šibenicu odhlasovať, keď mu to pekne dlho budeš omieľať z každej strany.

     1. A vis ze opravdu neni potreba zaujimat ke vsemu postoj? Ze je mozne i jevy kolem jen pozorovat aniz by mi to rvalo zily?
      Proc bych mel zaujimat emotivni postoj k Harryho manzelstvi, k Superstar nebo k tomu co nekde pinda nějaka buzna? A jeste k tomu ze sebe delat debila ze budu nazruc tvrdit ze jsem pysnej na neco co neni moje zasluha. Ze jako protireakci na tu provarenou a naduzivanou hlasku od Blanarovicove „Jsem malej ale šikovnej“ budu kazdymu cpat ze jsem hrdej ze mam metr devadesat?Berte ten svet min emo a budete se mit lip.

      1. EMO – ejakulát medzi očami.
       Takže ak zaujmem postoj k diskutovanej téme, alebo nedaj sám rohatý k niečomu čo ma serie tak som divný či EMO-cionálny či nejaký iný?

      2. Personal is political.

  3. podotek: Copak, pětadvacítka došla?

   1. É?

  4. V dnešní době to není chudáctví, ale úleva.
   Na konci 18. století chtěli rodiče pro syna bohaté děvče z dobré rodiny.
   Na konci 19. století stačilo, když bylo děvče bohaté.
   Dnes jsou rodiče rádi, když si syn najde děvče.

 3. U toho negra, co znásilnil 16letou holku je zarážející, že mu stran mobilu nepřišili loupež, ale jen krádež. Pravomocný rozsudek zatím není, nicméně ten opičák sedí už přes rok ve vazbě, takže technicky vzato má z těch 2 et odsezeno víc, než polovinu, pokud odvolačka ty dva roky potvrdí.

  Podmíněné propuštění – nevím. Asi nebude mít dost kázeňských pochval, prý se v base chová jako dobytek, krade jídlo a napadá vězně.

  1. I v tý base už je bordel. V každym slušnym vězení by ten zmetek už měl dávno preel na prkně, protože spoluvězni by zjednali spravedlnost, když už ji nezjednal soud.

 4. Rasismus tvrdí, že pokud vidíte černocha v obleku a vedle něj bělocha v ganxta teplákovce a mikině s kšiltovkou vzadu, černoch je nebezpečný násilník protože „cizák“, kdežto běloch hodný chlapec protože „náš“.

  Rasismus je tedy jen pro naprosté idioty. Jen naprostý idiot může totiž soudit člověka podle toho, co si dotyčný nevybral a nemohl nijak ovlivnit.

  Já posuzuji lidi podle toho, k čemu se sami svobodně rozhodli: podle názorů, hodnot a jejich viditelných projevů.
  Pokud se někdo obléká jako gangster, tak je to buď násilník, nebo nekulturní ňouma, nebo fízl.
  Pokud se někdo obléká do hadrů 5.11 v barvě FDE, tak je to buď voják, nebo fízl, nebo tacticool ninja, nebo opravdu zazobaný milovník funkčního oblečení.
  Pokud se někdo obléká do duhových hadrů s růžovými vlasy a fialovým makeupem, nejspíš to je LGBTQ aktivista.
  Pokud se někdo obléká do saka, tak to může být bílý límeček, podvodník nebo obchodník s teplou vodou, ale každopádně se dá čekat, že se na 99,9% prvoplánově neuchyluje k fyzické agresi.

  Problém je někde jinde: v tom, že ve snaze totálně rozeštvat společnost a vyvolat (kulturní) občanskou válku aktivisté tak dlouho mlátili ostatní po hlavách „rasismem“, až se lidem ztratil ze zřetele význam toho slova a oni se k němu buď začali hrdě hlásit jako k identitě oponentů aktivistů, nebo to přijali. A to je fatální chyba.

  Jediný skutečný anti-rasismus je totiž „barvoslepost“: je mi jedno jakou máš barvu kůže, zajímá mne jak se chováš.
  To, co předvádí BLM a aktivisti, ovšem není nic jiného, než černý rasismus.

  Řešením žádného rasismu ale není opačný rasismus – protože ten podporuje jen idiocii a nespravedlnost -, nýbrž jen a pouze barvoslepost.

  1. Blbý je, že ta komunistická pakáž už pronikla skutečně všude. Pustil jsem si o víkendu na konzoli hru FIFA 20 a tam na mě hned po spuštění vyběhne obrazovka s nějakým blábolem jako:” Naše společnost je silně znepokojena hluboce zakořeněným systémovým rasismem namířeným proti barevným lidem. Naše společnost plně podporuje své barevné zaměstnance i všechny černé hráče..

   Otráveně jsem to vypnul.

   1. Vypnutí je na hovno, reklamuj to že sis nekupoval žádný takový hovna a ať vrátí prachy.

    1. Koupil jsem to skoro před rokem a můžu se na reklamace vysrat. Jenom už si holt nekoupím další ročník.

     1. A před rokem to tam bylo?

      1. Nebylo. Očividně to přijelo s poslední aktualizací. Ale nesere mě to až tak, abych se kvůli tomu dohadoval o těch pár stovek. To radši půjdu na zahradu dloubat pampelišky.

       1. tak můžeš podat žádost a pak jít dloubat pampelišky

        dyž to těm zmrdům lidi nebudou dost mlátit vo palicu, nezmění se vůbec nic

   2. Pche. Pusť si péčko. Tam se objevuje čím dále tím více coca coly tekoucí do mléka.

    1. Zjevne na to lidi koukaj, jinak by to netocili. Porno je tvrdej byznys.

    2. Stoya pracovala jen s normálníma. A co víc si už přát?

  2. No tak hlavně, pokud se někdo záměrně obléká jako idiot, je to z 99 procent idiot. Resp. pokud někdo má potřebu svým oblečením vyjádřit názor, je to idiot na druhou. Dal přednost kravině před nepřeberným množstvím jiných možností. A vice versa.

   1. No kurva, ešte že si ma nestretol, lebo by som podľa tvojich kritérií padol niekde na úroveň idiot na šiestu až ôsmu.

    1. Ok. Přes třicet.

     1. Lebo furt? 😄

  3. Geny a výchova a jejich projev ve velkých číslech jsou prostě fakt.
   I opici něco naučíš, třeba cvičením na krátkodobou paměť i průměrná opice překoná 99,99% obyvatel zeměkoule. Ale barvoslepej v jejím případě nebudeš, že?
   Šidit se romantickou spravedlností z pohádek a namlouvat si, že úplně všechna kamna, která potkáš můžou být stejně tak horká i studená. No, samozřejmě mohou, ale zkušenost, že mohou být i horká, a to je nebezpečné z hodnocení nevyřadíš. Hlavně to ale není jediné kritérium. Už to že vejdeš ze zimy do místnosti, kde je teplo tak budeš s jistou nemalou pravděpodobností předpokládat, že kamna v místnosti jsou horká. Ty ale chceš být teploslepej.
   Vlastnosti člověka a tuplem jeho morální hodnoty neumím určit v časovém horizontu jeho jednoho oblečení a aktuálního chování, ačkoliv to něco napoví. Hyperkorektnost z pohledu některých jeho vybraných vlastností mě ale nepřijde nijak více spravedlivé, ale určitě to vypadá víc cool a správňácky. Nespravedlivé je hodnotit vlastnosti, které nemají vliv na požadovaný výsledek za daných okolností. Jenže je dneska zcela účelově nepopulární brát v potaz to dlouhé období, protože v něm vyplavou ty velká čísla žejo a je to pyčo složitý, takže je to rasismus – my chcem jednoduchá řešení, jakože za všechno může bílej muž.
   Černoši mají BLM, hloupí levičáci zase ČSSD. Kdo chce, něco si najde, barva kůže či rasa jsou prostě jen jedna z jednodušších strategií přežití v moderním světě.

  4. JM: Ještě před pár lety bych v negrovi obleku viděl prostě člověka, který se vypracoval. Dneska vidím opici, kterou navlékli do saka v rámci diverzity (dokud neprokáže opak).

   1. Jihočech: tak to je mi vás líto. U nás totiž žádná affirmative action neexistuje a 100% černochů a indů v obleku, s nimiž se pracovně setkávám, jsou kvalifikovaní lidé* a nikoli žádné „opičky navlečenou v rámci diverzity“.

    Jste vlastně totéž, co absolventi genderové fakulty, akorát na minus prvou: perverzní americké provinciální šílenosti zavádíte úplně nesmyslně a zbytečně do prostředí ČR, kde k tomu není žádný důvod. Oni se sem snaží importovat „otroctví“ (nikdy jsme černé nezotročovali), vy se sem snažíte rasismus z důvodu vymezování se proti affirmative action (nikdy tu neexistovala).

    _____
    *v rámci svého oboru. Manageři jsou prostě manageři, lhostejno odkud. Indové, Američané, Francouzi, vsjo rovno.

 5. 3 T 109 / 2019. Černoušek Bubu se odvolal a prokurátor zřejmě taky. Takže chudáka asi brzo pustí.

  1. Myslím, že prokurátor se odvolal dříve, takže odvolání negroida je logický krok. Ten ex offáč se stejně musel odvolat, aby využil všechny prostředky a nedostal se do průseru s ČAK.

 6. Jsem celkem zvedav, kdy se i v CR za podobne clanky na obskurnich webech zacnou lidi zavirat protoze je to prece „projev nenavisti“. Protoze kvuli Ksichtoknize se uz brucet chodi:

  https://zpravy.aktualne.cz/domaci/muzi-ktery-na-facebooku-posilal-prvnaky-do-plynu-soud-potvrd/r~63759b80c75c11eab115ac1f6b220ee8/

  https://www.idnes.cz/plzen/zpravy/krajsky-soud-terorismus-facebook-komentar-propagace-plzen-profil.A200204_530986_plzen-zpravy_vb

   1. A přitom je to černej humor, doslova! :D

   2. Advokát odmítl pochopit, že obhajoba je součástí obžaloby.

    1. A po sedmdesáti letech to máme zpátky. Vaš se z hrobu chechtá. Proč jsme vlastně soudili a uvěznili to Polednici Brožovou?

 7. Tak moment, je tu ještě jedna pravda: ženám se ve skutečnosti libí cizinci. To je ta slabost českých žen pro Italy, úlety na dovolené (vyspat se s opáleným plavčíkem) atd. Je to prý dané biologicky, čím odlišnější otec dětí, tím lepší genofond = tím odlišnejší DNA. Že prý v Evropě byli vysazeni jeleni z Asie a místní evropské laně jim dávají přednost před vlastní rasou, takže se s nimi páří a evropský druh jelena je tím ohrožen vyhynutím, resp. potomci budou kříženci.

  1. Mě se taky líbí cizinky…když jsou pěkný.

  2. Je holt jiná doba. Dřív by taková skončila s oholenou hlavou a vyrytým hákenkrojcem na zádech.

   1. Jo, to byli hrdinové. Celou válku se třásli strachy, ale jak Němci prohráli a vojáci zmizeli, tak si podali slabý ženský. Jako ve škole, dovolit si na někoho stejně silného nebo silnějšího, to ne, to by taky mohl dostat ma budku…

    1. Tak soudci mimořádných lidových soudů byli taky hrdinové. Celou válku se třásli strachy, ale jak Němci prohráli a vojáci zmizeli, tak šli věšet kolaboranty a gestapáky.

     A pokud se někdo kurví s nepřítelem, tak to není ženská, ale sprostá vlastizrádkyně a kolaborantka. A to z toho s tou oholenou hlavou vyšly ještě hodně dobře.

     1. Jo. Začali lynčovat lidi, často nevinné, viz ústecký masakr a další. Stačilo o někom na ulici zařvat, že je kolaborant a dostal nakládačku a nakonec dávku ze samopalu ať už byla pravda jakákoliv.

      A nepřítel byl kdo? Ten, co mluvil německy? To v sudetech byl každý.

     2. Retribuční soudy soudily konkrétní lidi za konkrétní činy. A kupodivu nebylo neobvyklé že obžalovaného osvobodily nebo dostal nějaký směšný trest. To se opravdu nedá srovnávat s lidovou lynčovačkou.

      1. …pokud se někdo choval jako svině, často si ten provaz hodil sám. Naopak, lidi dokázali ocenit ty, kteří se snažili

  3. Mně se nelíbí. Mně přijdou muži z jiných ras, ale i neevropští bílí a vlastně i ti italové buď šeredný, a u těch kteří nejsou, nějak vidím co líbí jinejm, ale furt mě nepřitahujou. Přijde mi to jako takový zobecňující výrok, kterej možná platí pro určité procento žen, ale určitě ne pro všechny.

   1. No vona taky každá vesnice ty cizáky nevyhnala, ostatně Cyril a Metoděj k nám imigrovali a položili základy naší kultury. Aspoň podle pověsti. Kdyby je v první vesnici vyhnali vidlema, asi by se naše historie psala trochu jinak.

 8. Taková technická. On už si rok vodseděl ve vazbě. Takže teď bude na vánoce venku.

 9. Neomarxisté nás však přesvědčují, že každá jinakost je přínosem … Tito šašci s mozkem postiženým hulením trávy (jinak si to nedovedu vysvětlit) ale nepostřehli jeden důležitý fakt

  Ja zase nepochopim tyhle clanky. Ma to byt sranda ? Ma to byt varovani ? Ma to byt intelektalni uvaha ? Neni to ani jedno.
  1. AD NEOMARXISTE
  Kurva, vyserte se uz na nejake sondovani do psychiky neomarxistu. Zadna „psychologie neomarxismu“ neexistuje. Jsou to ruznorodni lide s ruznorodymi motivacemi.
  Napriklad vymetene vyplachle pipiny , ktere touzi po seriovem znasilnovani v muslimskem haremu od allahu snackbaru subsaharskych bojovniku za svobodu s poradnymi klacky a proto jedou do Syrie, Pakistanu, Afghanistanu, Libye whatever, na adrenalinovy zajezd coby potencionalni „nevesty dzihadu“. Kolikrat jsou to mlade Nemky, Britky atd. z tzv. „lepsich rodin“, kterym rodice kecali presprilis do zivota a prehnali to s „dobrou vychovou“, ktere v realite polovojenskeho tabora a permanentni penetrace vsech otvoru zahy vystrizlivi ze svym romantickych predstav a pak je zachranuji tajne sluzby a interpol, vcetne tech nasich dvou pipin z Pakistanu, pokud si to jeste pamatujete.
  Anebo lepsolidi z presvedceni, kteri hovno maji, hovno umi, hovno vedi, ale pocit lepsolidstvi jim pomaha aspon na chvili pozvednout jejich posrane zivoty, napriklad kdyz si za penize sorosovych neziskovek davove zachvilkari na Vaclavaku a zanadavaji na Babise.
  Anebo oportunisticti prospechari alias Panek , Kocab a dalsi havloidi, kteri si postavili byznys na havlistickych postojich, vyvarili miliony, aniz by hli prstem a vedle nichz je zlodej Babis hotovy Mirek Dusin, vcetne plejady tisicu presstitutu za jejich prdelemi, kteri se nakyblovali do celeho minstreamu, od „verejnopravni“ televize az po zahradkarskou rocenku a kteri uz ani nepotrebuji vodit za rucicku od Sorosa, protoze uz pisou jako dementi sami od sebe.
  2. AD LOGIKA
  Nehledejte ze vlnou priprchlenismu zadnou logiku, zadnou logiku to nema. Je to asi tak stejne logicke, jako jsme my rusofobni, kdyz od roku 1989 nam rusove absolutne nic zleho neudelali, vojaky stahli, dluhy z RVHP zaplatili, chteli jen obchodovat a to fer a transparentne a my jsme je akorat nasirali, provokovali a bojkotovali, az se teda po letech vahani (nebot v Rusku je vsjo na dlouho) konecne otocili k Cinanum, kdyz pochopili, ze jsme vazne takovi kokoti. Takze jsme Rusofobni a CInofobni, ale zato jsme nekriticky amerikanofilni, prestoze rok 2008 byla americka krize vyvezena i do naseho blbakova a prestoze 2020 korono-ekonomo krize je take americka, nebot to jde vse podle planu americkych elit a Bildebergu a Rimskeo klubu a o techto planech na depopulaci lidstva se vi minimalne uz pet let.
  Stejne jako ti curaci priprchlenecti by neprchali ze Syrie, Lybie, Iraku, Afghanistanu atd. kdyby to tam soudruzi z USA nerozmrdali humanitarnim bombardovanim a barevnyma revolucema (vsimnete si, ani Rusove netrceli v Afghanistanu 20 let a ani Ruaove nenutili ceske vojaky, aby tam bojovali za SSSR, narozdil od nasich slavnych soudruhu politruku z NATO – tedy z ACR, Petra Pavla a tehle kliky debilnich zkurvenych havlistickych vojclu, kteri tam bojuji za Sorosa a za Bushovy narkoticke plantaze)
  3. AD CUI BONO Muze si na tmhle serveru vubec jeste nekdo klast otazku, komu to prospiva ? Proc asi lovi priprchlence z more SOROSOVY neziskovky ? Proc SOROS sere jezky z Orbana ? Proc SOROS olepuje Prahu billboardama v arabstine ? Proc Zidi neberou muslimske priprchlence, ale naopak jim bouraji baraky a okupuji uzemi a je to cajk, ale ti sami Zidi rvou jak podsvincata a ohaneji se homofobii, rasismem, antisemitismem a buhvi cim jeste, kdyz si nekdo dovoli kritizovat jednoho jedineho konkrtniho Zida, tedy SOROSE , ktery to vsecko ridi, plati, organizuje, coby zmocnenec Bildebergu, RImskeho klubu atd. a cele te bandy americkych ELIT, z pozice hlavniho koordinatora barevnych revoluci, neziskovek a natlakovych skupin ? Vzdyt se to vi a vi se to leta, tak proc se tomu autor divi ?

  Kurva, vzdyt to vsecko se uz vi minimalne pet az deset let. Ted se to jen cele realizuje, ale ze to prijde se vedelo, jakou formou to prijde se vedelo a kam to povede (k nuklearni valce) se take vi. Jak se nekdo muze porad ptat „Proc se to deje a jakou to ma logiku ?“ To fakt nepochopim. Asi tady maj lidi delsi vedeni…

  1. kazdej si tvoje vykriky precetl uz xkrat..
   mas pocit, ze kdyz budes dokola vyrvavat tu svoji pravdu, ze s tebou zacne nekdo souhlasit?
   muj soucit mas od asi druheho prispevku, vic neziskas..

  2. Šak to nemusíš číst, nutí Tě snad někdo?
   Zkus se odhlásit a přečti si poslední větu v záhlaví webu.

   1. servisdok
    21.7.2020 v 18:19
    presne tak, odhlas se a je to.. nikdo te nenuti me cist..

   2. Fscinuje me pristup vypicene zkurvene banik komunity. Kdyz jsem pred peti lety predikoval ekonomicky doom, zatimco mel mainstream plne huby boje s deflaci a rustu bohatstvi naveky, vsichni tehdejsi Banikovci byli chytri jak hovno. Protoze na povrchu zadne znamky krize nebyly, tak proste krize neexistovala a ja jsem byl lunatik a debil, co slysi travu rust. Rok s rokem se sesel a vsechny moje predpovedi se naplnily, naprosto presne, jak jsem predikoval, jen to prislo misto na zacatku Trumpova obdobi na jeho konci, cili jsem se svihl o blbe tri roky, ale to jen tim, ze FED sel berserk a napumpoval do ekonomiky tolik fejkovych prachu, jinak by to prdlo o tri roky driv.
    A co na to Banik vymrdana vypicena banda dusevnich kokotu ? Nic, zadne logicke vysvetleni nemaji, tak aspon konstatuji, ze se opakuju a ze ty moje kecy uz davno znaji.
    Ani picu Banikovsti zmrdi. Vy jste se doted k tomu nevyjadrili a nemate ani jednu validni teorii pro okolni realitu, zejmena, proc celime nejvetsi ekonomicke krizi za poslednich 30 let, takze jste to vy, kterym to pada jako domecek z karet. Mate hovno v hlave, hrde postoje a jste debilni, vypicene, vymetene, zkurvene, zazmrdene odpadky techto diskusi, ktere akorat zasirate offtopicama, kokotinama, kravinama a curakovinama, ktere dnes a denne sajete ze Sorosova mainstreamu. Takze pokud chcete neco kritizovat, zacnete hezky od sebe, treba pripuste to, ze jste kolektivni vymeteni debili.

    1. No hlavně že ty seš všech chytrejch lidí futrál ty kriple blbej. Zalez si žvejkat těstoviny do bunkru a nevysírej tady, když tě tady všichni tak rozhazujou. K tvejm alobalovejm demencím se ti tu nikdo vyjadřovat nebude.
     Je to ale fajn, vidět jak seš sám, osamělej a nepochopenej. Nedivil bych se, kdybys byl ještě panic.

     1. Panic nepanic, zrovna tenhle komentář se docela povedl. Soros není zdrojem všeho zla, ale je pravda, že by bez něj svět byl lepším místem.

    2. Hele v klidu. Kdo chce, přečte si, porovná s jinými zdroji a vyhodnotí.
     Kdo nechce nečte, má nějak zaškatulkováno, jeho věc.
     A pak je ještě třetí skvadra, která sice nečte, ale je naprogramovaná na hustokrutý pičování v momentu, kdy se jakýkoli příspěvek s příslušným nickem objeví – ať je pod ním cokoli, prostě zafunguje reflex.

     Mám to tady taky tak, nick mám prostě v nějaký škatulce, ale nesere mě to a nechává v klidu.
     Nejsem ještě tak dementní, abych si neuvědomoval generační rozdíly a spory z nich vyplývající.
     Hlavně klid.

     1. Ty jeho žgryndy jsou naprostý sračky v 90 %, a tam je zcela evidentní, že těch 10 % už je asi jak když i to slepý kuře občas najde zrno. Nic to nemění na tom, že kuře je prostě furt slepý a zrgo je prostě furt kretén, nebudeme si hrát na hyperkorektní blbečky, kteří dělají, že to nevidí, že ne?

     2. Vnímám to tak, že ten hyperkorektní blbeček mám být já. V pohodě, každý jsme nějaký a máme tady i jinde nějakou prezentaci.
      Na rozdíl od Tebe i jiných, jsem schopnej otevřeně přiznat, že zrg1-ovy texty čtu. S dovolením nech na mně, jak si je „procentuálně“ vyhodnotím, co si z nich vezmu a případně vyhodnotím, kdo je slepej jako cvičná patrona a kdo není. V pořádku?

      1. Na začátku to četla většina účastníků diskusí a vedle jeho kreténskýho alter ega a tebe došli všichni nezávisle na sobě, svou vlastní úvahou k tomu, že to je vymatlanej kretén. Seš asi tak jedinej, kdo to jeho působení tady obhajuje, takže se nad sebou fakt zamysli.

       Krom toho, že ať vleze kamkoli, zamíchá tam ty svoje fantasmagorie vo konci světa (nebudu to ani vypisovat, nehodlám se tím zatěžovat), mele samý kretenismy, lži, demagogie nad nějakým drobným smítkem pravdy. Všechno to ukazuje že buď je to idiot, kterej vo tom nic neví, mnohokrát se ukázalo, jak podřadnou angličtinou vládne a tudíž tomu pořádně nerozumí, případně si toho je mnohdy vědom, ale prostě lže jak kunda. Pamatuje eště někdo hliníkový hrnce, pohádky stran metalurgie a podobnejch v případě útoků na NYC a DC, sestřelení letadel a tydle kraviny? Ani nemusím vytahovat šémtrejs, prášeky v pitné vodě, paprskomety, přistání na Měsíci a řadu dalších kokotin. Z poslední době naprostý hovna vo támdle vysílaču, zatímco u nás jenom rozhlas a televize jedou na v úhrnu eště mnohem větším výkonu, aniž by kdokoli cokoli poznal?

       Tak přemejšlím, s ohledem na dobu, kdy se sem dostal, esli von to není ten magor trolldas, že by prudil z kriminálu…

Napsat komentář

D-FENS © 2017
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!