Jsem jen pozorovatel.

Featured Image

Kamarádka A je dnes už rozvedená. Ukázalo se, že spolužák, se kterým na VŠ chodila, kterého si vzala a pořídili si spolu dceru, je gay.

Mám vdanou kamarádku B, která má za manžela vysoce postaveného lékaře a s ním dvě děti. Dva naprosto boží kluky. Manžel se o kluky a domácnost nestará, nepřispívá a zajímá ho jen jeho práce.  B si časem zvykla, pracuje i na mateřské a snaží se nepřekážet.

Má další vdaná kamarádka C je bývalá modelka a vystudovala práva. C 6 let nezakopla o pořádného chlapa. Nyní je vdaná rok a půl. Vdávala se po šestiměsíční známosti a na svatební cestě otěhotněla. Má malého syna a bydlí s manželem i s jeho rodiči. Celý den tráví s důchodci, s malým miminem, manžel je v práci a samotnou ji nikam nepouští.

Taky mám vdanou kamarádku D, která se vdala až po narození svého syna. Byla jsem jí za svědka na svatbě. Manžel slíbil, že zrekonstruuje v baráčku horní patro a budou bydlet odděleně od jeho rodičů. Nestalo se tak. Syn dnes chodí do školky, D do práce a stále se dělí o koupelnu a WC s jeho rodiči. Jako bonus navíc je D tlustá jako prase.

Kamarádka E se minulý měsíc odstěhovala od manžela. Manžel podal žádost o rozvod, pže mu zkazila sen o rodině. E nemůže mít děti. Fakt, že absolvovala dvakrát pokus o umělé oplodnění a on místo, aby ji na rukou nosil, ji stresoval a deptal, není důležitý… E je vdaná 18 měsíců.

Kamarádka F je od října na antidepresivech. Musela utratit kvůli vážné nemoci svého psa, kterého si pořídila poté, co zjistila, že přítel je gambler a lhář, který ji okrádal.

Kamarádka G žije se slavným karatistou. Koncem února odletěl do Japonska. Vrací se v prosinci. Tento víkend mají spolu rande na závodech v Bukurešti.

Kamarádka H se vdala v únoru. Její manžel je šedesátiletý rozvedený gynekolog ze Slovenska. H je 34 let a říkala mi, že ještě nikdy si s nikým tak nerozuměla jako s ním. I to vypovídá a o charakteru dnešních třicátníků…

Kamarádku CH  po 10tiletém manželství opustil manžel kvůli starší ženě, (která z předchozích vztahů už 3 děti má), i přesto, že jezdí na motorce, je VŠ vzdělaná a vrcholově sportuje. Minulý týden o svoji motorku přišla. Bývalý manžel stroj uviděl u kamaráda v práci, nasedl a na motorce ujel. CH toho člověka neviděla od rozvodu – rok a půl. Ex po mailu přiznal, že motorku vzal. Vzhledem k průtahům s rozdělením SJM, to bohužel vypadá, že CH motorku dlouho neuvidí, možná vůbec.

Nechápu, co je oboustranného na výše uvedených příkladech. Holky se přizpůsobují nastalým situacím a chlapi si dělají, co chtějí. Chápu, že lidé mohou být šťastni, když…

Chtěla bych napsat něco pozitivního, ale být pozitivní, neumím. Holky nevdávejte se. Manželky jsou zbytečný. Jakmile se vdáte, nastává pomalá smrt a je těžký z toho vystoupit. Kdo nevystoupí, umře. Podívejte se líp kolem sebe a uvidíte jen tiše trpící mámy a babičky, co snášely všechno zlé kvůli dětem… Vzkaz pro rejpaly z gaychatu: Výše zmíněné holky existují. Všechny jsou z Prahy. Je jim 34 -38 let. Žádná z nich není zmrdka.


29.05.2010
Anna Vítková
 

12345 (Zatím nikdo nehlasoval)
102x přečteno
Updatováno: 27.11.2015 — 23:58
D-FENS © 2017
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!