Cynická pohádka 2: Na kurzu obsluhy amerického drátového telefonu - zpět na článek

komentářů 37

 1. Proč mám pocit, že z toho vyleze Gruber?

  1. Nevěřim.

  2. Buď Gruber, nebo nějaký zneuznaný vynálezce. Tipuji ty „superbaterie 5x lepší než Li-ion“, nebo nějaké perpetum mobile na pohon motorových vozidel.

   1. Mě to teda připomíná pád Nokie.

 2. A dnes je méně manažerů a více Lukášovo kamarádů, kteří by nejradši říkali ostatním co by měli dělat. Bohužel potřeby druhých už nikoho nezajímají. Je to opravdu divná země.

 3. Upřímně řečeno, pořád z toho nejde poznat, že jde o nějaké vrtulníky. Spíš bych v tom viděl kontrakt na hromadný nákup iPhonů pro státní správu ve speciálně drahé designové variantě na zakázku, nic jiného mě opravdu nenapadá. Nechystá se náhodou něco takového? :-(

 4. Nejmenoval se ten Lukáš fskutečnosťy Brikant?

  1. No, já jsem se podle nějakých indicií a na základě toho, že má jít údajně o vrtulníky, snažil o tom něco vygooglovat, ale upřímně řečeno, nijak zvlásť jsem neuspěl. Autor tu informaci prostě zakódoval zřejmě příliš hluboko. A nebo je ten článek prostě o něčem úplně jiném, a jenom jsme to nepochopili. Navíc autor rozumí evidentně víc kancelářské technice, než vrtulníkům. Fakt nevím. :-(

   1. Můj předchozí příspěvek byl jen laciný a nejapný vtípek, k jehož osvětlení může přispět fakt, že Lukášovi doma říkali zkráceně Lu.

    1. …podobně na tom byla LUcie DRAhotová

     1. Trochu jinak, ale rozhodně ne lépe to měl i Lukáš Šustr.

      1. Mezi přáteli též známý jako „Pan Lamposnubný“

 5. Nelíbí se mi to, nelíbí se mi to, nelíbí se mi to.

  Chtělo by to recenzi tohoto díla. Jak bych to nejlépe…

  … kravina.

  1. No moment! Třeba se toho chytne HBO a bude mít po Hře o trůny další seriálový dlouhoběžící trhák.

   1. Jak se stát scénáristou snadno a rychle. Oni nás to naučí, jak se žije bez televize, a ne že ne. U mě již vyhráli. Pro mě je televize mrtvá hmota.

 6. Nejsem si jist, co by řekl Steve Jobs na tvrzení, že mezi vynálezy L.Brikanta patří i iphony. :-/

 7. Hele funguje to, lidi jsou už docela zvědaví, co z toho vyleze. Prdel to moc není, tak snad to nebude příslušný komplement.

 8. Zacatek byl spatny, ovsem v pokracovani jeste polevil.

 9. Zajímavý experiment. Jedná se o čím dál větší hromadu „sraček“. Přesto to přitahuje diváky, kteří přišli, stojí ve smradu a přemýšlí, jestli to nakonec nezačne vonět a nevyroste z toho růže.

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!