Chcípni, Postarej se sám, ale hlavně zaplať!

Featured Image

#Maxik_a_Oliver #Zrudy_z_vlady #Zrudy_z_berňáku

Hele takhle, otevřeně přiznávám, že tohle vlastně není ani tak článek, jako nasranej status z líclistu.

Tohle bude vulgární čtení, protože to prostě nedokážu popsat slušně. Asi jste v minulém týdnu zaznamenali sbírku na Maxíka a sbírku na Olivera. Oba mají Spinální svalovou atrofii.Nemoc škaredou, snad docela dobře řešitelnou léčbou ZOLGENSMA. Podrobnosti nejlépe asi na pribehmaxika.cz. Nejsem dost erudovaný, abych vypisoval podrobnosti a ani to není smyslem tohoto postu.

Fór je v tom, že tuhle životně důležitou léčbu české pojišťení prostě nehradí. Rodiče těch dětí celý produktivní život platí státu výpalné, ehm pardon, zdravotní pojištění, aby když najednou jde z úzkého do tenkého, jim milovaný stát (toliko garant toho, aby nám zde neumírali lidé bez pomoci) řekl: „Leda hovno – sorry jako“ Začíná pro ně tak závod s časem – musí dokázat nemožné, sehnat pro své děti 2 miliony euro sami. Limituje je věk jejich dětí. Úspěšná léčba je možná do dvou let caparta.

České pojišťovny s honosnými sídly ústy bossů od mahagonových stolů říkají „ani hovno“ a tak se rodičové obrátí na veřejnost. Víte jak, kdyby nebyl stát a nevybíral daně, zdravotní a sociální, lidé by si sami přece nepomáhali a úplně by na sebe kašlali. Nebo ne? Ne! Vydanění a „pojištění“ občané v docela krátkém čase naprosto vyvrací tuhle debilní premisu a 2 miliony euro se alespoň pro Maxe (kterému dochází čas o něco rychleji) daří vybrat díky darům lidí a firem. Řekli by jste happy end. Ale ne.

Náš milovaný a opatrující stát, který se jako jediný dokáže postarat o naše zdraví (což v době globální pandemie vidíme v plné nahotě) najednou začal jevit o případ zájem. Ne nechce pomoci. Ty darmožrouti, ty mastné držky, ty mrzké špinavé děvky chtějí výpalné. Požadují DPH. DPH za 52mio korun. Nějakých pět mega (za předpokladu že se na zahraniční léky vztahuje „jen“ 10%). Ty kurvy, které poplatníkům „pojištění“ omítli zdravotní pomoc, teď ještě sami chtějí prachy. Asi aby bylo pro Bureše a podobné zmrdy na dotace.

Je mi vážení poněkud blivno. Pokud MF neudělí okamžitě výjimku, je tohle už opravdu přes čáru a na násilný převrat – vyházet ty mastné držky z oken a pověsit na lampy.

Možná si říkáte „žádný problém“ vybralo se 52 mega, vybere se ještě 5,2. Jenže na naší pomoci je životně závislý ještě Oliver. Na něj taky stát sere a taky jej zřejmě bude chtít jen vydanit.

Tohle je vážení Daň z Neštěstí. To si nedovolila snad ani ta zdegenerovaná francouzká šlechta.

Napište těm mastným držkám co si o nich myslíte a požadujte prosím „odpuštění DPH“ pro dva nemocné malé kluky: podatelna@mfcr.cz

A všimněte si, že do toho vůbec netahám nepoměr mezi Maxem, Oliverem a financováním Člověka v Plísni.

 


15.03.2020 Dědek

12345 (292x hodnoceno, průměr: 1,25 z 5)
12 823x přečteno
Updatováno: 15.3.2020 — 22:39

Reklama

D-FENS © 2017
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!