Angel už není.

Featured Image

Tento článek byl napsán jako pocta zaniklému weblogu Angel Scooter, který si dělal na D-FENSovi reklamu.

Byl to tak neskutečně blbý weblog, že mě to až bavilo číst)


 
Dneska ráno sem viděl novej klip vod Robýho Vylijemce.

Robý tam tancuje a zpívá že prej je rádijo. Něco takovýho už zpívali prej Kvíni. Kolem něho chodí ty mužoredky, no prostě ty baby co mávaj tima chlupatejma koulema jako čírlídrs holky vod nás ze školy a maj pokérovaný ruce a nohy a prdele a všechno. Vypadaj vykůlovaně. Já si myslím, že Robý Vylijemec je mnohem lepší spěvák než Pavaroty, protože Robý spívá a tančí a Povaroty ten spívá a stojí, vůbec se u toho nehejbe. Kdyby aspoň vobčas zabrejkoval. Nakonec Robý vytáhne vocas, ale ne zepředu, zezadu, jako má třeba lev, a mává tam s ním. Má ho asi stejně dlouhýho jako Mobutu z Ghany co je u nás na víměnným pobytě. Vypadá jako satan, teda Robý, ne Mobutu, nebo aspoň jako vopice či kráva, a to já poznám, protože dělám v živočišný výrobě. Ty mužomrdky nebo jak se to jmenuje se k němu jako tulej jako že obcujou se satanem je to kurva tak úchylný až je to in.

Mám novou kérku.

Máma říkala abych se nenechal kérovat že budu vypadat jako trotl jako spodina společenská ale na to já seru. Já sem totiž těžkej rebel pokud de vo matku. Já jí to nežeru. Třeba tuhle to byla hustá rebelije. Matka mi dala tři knedlíky a vomáčku a sněd jen dva knedlíky a tim sem jí úplně rozhodil. Fotr je taky blbej protože tvrdí, že aj wos mejt for lávin jú bejbi prvně nazpívala nějaká skupina Kys, přitom ani neví, jak je vipatlanej protože to je ta nejoriginálnější vjec vod Skooteru vůbec. Takže ta kérka. Mám ji na dolních zádech a nechal jsem si udělat stejnou jako moje holka Bláža. Je to takovej cizokrajnej ornament a znamená to „sejčelská hvězda štěstí“. Je jedno, jak to vypadá, hlavně to musej bejt takový propletený klikyháky s ostrejma rohama, protože to je teďka moderní. Udělali mi to v klubu jako v bufetu co byl u nás na rohu. Doporučuju každýmu aby se dal vokhérovat protože tim vyjádří svojí imič a to natrvalo, protože kůži vole vyměnit nemůžeš pokud teda nejseš ten vůl Venca co spadnul loni v papírně do kádě s louhem.

Nějaká kurva mně práskla

že dělám ten weblok. Myslím že to byla právě Bláža. Píchal jsem jí v křoví za kulturákem bylo to skvělý když u nás hrál Keks. Jenže vona pak povídá, že to stálo za hovno, že jí ten borec a borka co souložili vedle šlápli na hlavu a že sem taky byl moc brzo, takže se neuďála. Byla na mně nasraná protože já už potom nemoch a když jsem jí balil, tak sem jí řek, že dělám vepsajtu a vona to řekla teď v konzumu mojí matce. Ta se na mě vyřítila co že je to zase za prasárnu, no dělala, jako když sem si tuhle hrál na inseminátora a dala mi zaracha.

Melírovace

Já chci mít bílý vlasy jako frontman vod Skooteru nebo jako starej Bouchal, co byl u těch pyrometriků. Nejdřív sem myslel, že to udělám barvou, tak sem sebral Blaženě zbytek z nějaký flaštičky co nechala v koupelně. Moc to nefungovalo, místo hnědejch vlasů sem měl žlutý. Navíc Bláža dyš přišla s práce tak ječela, že sem debyl, že si tim zbytkem chtěla vobarvit krtka a teď že bude out.

Pak sem dostal nápad dyš před konzumem ty silničáři malovali zebru jako přechod aby auta dávaly tu absolutní přednost. Počkal sem až pudou na sváču a ulil jim tu barvu. Teď máme sice přechod jen do půlky a auta do jedou jako vod Bžundska tudiž absolutní přednost dávat nemusej, ale zato já mám bílou hlavu a navíc to bezva stojí, přesně jako tomu frontmanoj.

Bláža a její stavy

Bláža zrouna přišla s práce. Vona je jako front ofis manažerka přes dajrekt fúd sejlz, tedy vydává v jézédé objedy u okýnka. Tak sem se jí zeptal, jestli se nezlobí že za to za tim kulturákem a za tu barvu. Aby mi řekla něco hezkýho, něco, co neříká každýmu. A vona povídá: „Knedlíky nebo rejži?“

No nevim jestli je to právě to, co jsem chtěl slyšet. Ještě že sou ty barevný teenejdžrský časopisy a Skooter, že mi aspoň někdo vokazuje cestu ve tmě, jako ta světluška. Nebo to byla bludička? Beruška? Já nevim. A tak jsem na tomhle světě sám, já, zmatenej pubertální blbec a moji khůl frendz, a moje imič a že sem hustej.


05.02.2005 D-FENS
 
 

12345 (Zatím nikdo nehlasoval)
257x přečteno
Updatováno: 28.11.2015 — 0:08
D-FENS © 2017
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!