Zrušit zbytek veta v EU? Lisabonská smlouva zrušila veto v migraci a energetice – a podívejte, co z toho bylo! - zpět na článek

Počet komentářů: 71

  1. proč se šajby vobdarovávají granátama, místo aby to bylo na frontě, taky médyja nevysvětlujou…kolik pak palet zmizlo z těch dodanejch 100k, na todleto, vobdarovávání? :o)

 1. Skvělý článek Mrcasíku. Ale poněkud opozdilý, vzhledem k tomu co se na nás valí dalšího:

  https://aeronet.news/video-pravidla-pro-nove-pandemie-jsou-jiz-prichystana-a-pandemicka-smlouva-mezi-193-zememi-sveta-a-who-bude-podepsana-v-kvetnu-2024-konec-valky-na-ukrajine-a-potreba-globalistu/

  Myslíš že to „xindl fialový“ nepodepíše ?

  WHO bude určovat, jaká opatření se přijmou. Zákazy vycházení, zákaz provozu spalovacích aut kvůli roznášení viru na delší vzdálenosti za pomoci automobilu jako vironosiče s dálkovým dosahem.

  Pokud lidé budou uzavřeni na jednom místě, v lockdownu, anebo v 15-minutovém městě, když budou pokutováni za jízdu někam autem v systému ULEZ, tak prostě dojde k indukci modelu nerozvinuté společnosti, která nikam nejezdí, je na místě, komunikuje na dálku elektronicky, ale s nikým se fyzicky nestýká. Spolu s tím bude indukován nepodmíněný příjem. A ten bude ale přece jenom podmíněný, a tím bude platný vakcinační pas a zřejmě i slušné sociální kreditní skóre.

  1. Bude osobní 15.minutový koridor na „chytráka a nemyslete si že ho necháte v šuplíku. A fízlové si vás budou pást, což stejně dělají v korporátu úžerů a budou vzteklejší než teď protože své dráby nešetří. Pozná svého nosiče a jestli je dál jak dva metry. A hrst brouků s červy na týden nebo šlus a nazdar.
   https://cz24.news/andrej-fursov-nadchazejici-totalita-prekona-nejhorsi-otroctvi-minulosti/

 2. to Mrcasík
  Nemusím si to samozřejmě pamatovat přesně, ale „neblokoval“ náhodou Klaus ten podpis LS? A kdože to tenkrát obratem kontrasignoval? To byl Topolánek?
  No spíš se ptejte, proč tohle všechno lidé dělají… proč jsou schopni zničit x-milionů občanů.

  1. +
   Tak byl přeci nějaký pokus dozorci a vězni a dopadlo to příšerně.

   1. To se samozřejmě vztahuje k totalitě kterou lidé umí spontánně když se cítí v „kramflekách a to těch 2000? globalistů se sakra cítí s pohůnky.

    1. Dýpstejtu a kovidchuntu s lockdowny – mezi ploty (lágr) jste již zapomněli? A zvřískali i kovid pasy než jim to Putin od plandemie za den vyléčil. Businessmani se museli honem věnovat válce, což ovšem pro ty šíbry jsou moloch big pharma a vojenskoprůmyslový komplex bratři v triku a oni „odbornost nemusí měnit. :-)))))

  2. Klaus LS podepsal. Sice měl kolem toho odbojové pindy, ale skutek utek. U českých bojovníků proti EU bohužel chování dost typické.

   1. Přesně, posral se v kině když na něho vytáhli Pružinskýho a Kikinu

 3. Názor, ať si udělá každý sám:
  Sdělení Ministerstva zahraničních věcí o Pátém protokolu o opravě Lisabonské smlouvy (Lisabon, 13. prosince 2007)
  https://www.zakonyprolidi.cz/ms/2012-12

  Sdělení Ministerstva zahraničních věcí o podpisu Zápisu o opravě Lisabonské smlouvy ze dne 23. března 2010 (Čtvrtý protokol o opravách)
  https://www.zakonyprolidi.cz/ms/2010-68

  Takže zatím se ještě opravuje podepsané znění :-)

 4. Nikdo volby v Polsku neosefoval, ty volby vyrazne otocila nadmerecna ucast zen. Nabizi se otazka, proc zrovna zeny vyrazily volit a volily proti vladnouci strane. Hmm… je to zahada. Ze Challenger nevi, proc se znasilneni hlasi se zpozdenim(nebo vubec), to jeste pochopim. Je to namyslenej bilej plast. Ale ze Mrcasikovi unikne drobnost toho, ze vlada celkem solidne nasrala velkou cast Polske populace a prekvapive pak ta populace masivne voli proti nim… tststs, mel by ses stydet.

  1. a jak je jako nasrala, že vodmítají dovážet za prachy-uloupený-ovčanům černý klády?

  2. Neexistuje jeden jediný hlavní důvod. Části lidí vadily kryptokatolické výstřelky, části lidí vadilo jak dlouho už je PiS u moci a chtěli „změnu pro změnu“ (viz „Třetí cesta“), menšina pokryteckých levičáků z měst možná skutečně uvěřila té tisíckrát opakované lži, že když OP dosadí soudce na které nemá právo tak je to cajk, ale když PiS dosadí soudce tak je to likvidace demokracie…

   A pak tam byly vysloveně šílené demagogie a manipulace typu tohoto:
   https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-evropa-pokud-pis-prohraje-hrozi-i-armada-v-ulicich-mini-polsti-generalove-40446714

   Pokud vládní konzervativní Právo a spravedlnosti (PiS) neuspěje v nedělních volbách, může sáhnout i k vyslání armády do ulic a vyhlášení výjimečného stavu, varují bývalé polské armádní špičky.

   Bronislav Komorowski přímo kandidoval za Tuskovu OP. Aby jedna politická strana veřejně přes své koníky obviňovala druhou, že určitě plánuje diktaturu a vojenský puč, to je docela hardcore. A tyhle litanie jela polská média, nakloněná OP, v jednom kole.

 5. Mrcasiku ty vole, napiš článek o sobě! Rád si počtu. Zajímalo by mě odkud se vzal takovej pičus jako seš ty.

  1. Zeby taky z panelaku..?

 6. Mimopodchodem, co vlastně našli na mladyho Klause, ze se tak rychle a potichu vytratil? Vi o nem nekdo neco?

 7. máte někdo szkušenosti jak se získavají dotace z EU, všichni o tom mluví a já to potřebuju taky

  1. @SkReT: Zazadej si o ukrajinsky obcanstvi..

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017