Zpráva o průběhu deratizace v městečku M. - zpět na článek

Počet komentářů: 32

 1. Si nedate pokoj, co? :)

  1. :)jenze ono to tak nejak je…. STBák s tunem másla (teda spíše řepky a bionafty) na hlavě se stará o to, aby každý stánkař neopomněl odvést do 30 sekund minut odeslat na Úřad kopii stvrzenky na každou blbůstku za pár korun, jinak mu Úřad nadělí púlmilionovou pokutu…. Dneska je vůbec jednoduché stát se pachatelem přestupku. Máš kotel na tuhá paliva ? Zpřístupni kotelnu ke kontrole, xindle. Máš ZP a zbraně ? Ty ti zabavíme, kdykoliv se nám zachce, xindle. Podnikáš ? Však si na tebe došlápneme, xindle…

  1. Tipuju, ze na tebe uz je nekde taky slozka ;-)

   1. kdo dnes ještě nemá složku, jako by nebyl a měl by se stydět. Takové faux pas je společensky zcela nepřijatelné. ;-)

    1. Takovi Chartiste se po kotrmelci celkem dobre majetkove zahojili, takze jsme na dobre ceste… :-)

   2. Jednou jsem brouzdal na diskusi, kde se řešily právě soudobé „složky“. A jeden přispěvatel tam vtipně poznamenal. Mně nikdo novou složku zakládat nemusí, stačí, když najdou tu starou. Protože jsem si tam také zrovna „neviděl do huby“ tak mi tak nějak došlo, že už jsem také „v klubu“ a docela mě to potěšilo. Je ovšem pravda, že tento přispěvatel pravděpodobně nebyl „chartista“, ale zkrátka jen někdo, kdo nemá rád zlodějnu a bordel.

    Takže bych si to s těmi chartisty moc nemaloval, protože byli chartisti a „chartisti“. První seděli v lochu a dělali ve výkopu. Druzí sice také tu a tam seděli, ale jinak měli plnou hubu pravdy a lásky a plné kapsy bonů. Pokud jde o Vás, předpokládám, že znovu otevřou doly v Jáchymově ;-). Jinak nic ve zlém, protože pokud byste tam náhodou někde narazil na někoho, kdo bude nadávat tak, že se budou červenat i dlouholetí horníci, tak tam už budu nejspíše taky.

    1. No ja znam par lidi z tohoto serveru osobne a z toho vyvozuji, ze jednou v Jachymove bude D-F nastenka a mozna tam i zalozime pravicove odbory :-))

     Co se chartistu tyce, tak toto samozrejme vim. S Petrem Cibulkou se znam velmi dobre mnoho let a jeho vyrok na adresu majitele letiste byl kdysi velmi slavny. Casto jsme vypraveli na tema „kdo je kdo“ a kdyz uz jsem mel uzasem oboci hodne nahore, tak jsme to utnuli a pokracovali jindy. Samozrejme i jeho musi clovek brat s rezervou, protoze on mimo jine vidi Rusa i v mise na hajzlu.

     Je to jako v kazdem jinem systemu. Drtiva vetsina jsou idealiste, kteri to odedrou a nad nimi je slechta, ktera bere jen smetanu. Nic divneho.

     1. Pravicové odbory budou prosazovat zrušení horního rubacího limitu na jeden den – pokud se někdo bude cítit a chce si vydělat více, bude moci rubat i přes limit :D

      1. Schopny pravicak pracuje vyhradne rukama levicaku. Tam se pak limity nekladou… :-)

 2. hezké, pobavilo mě to. Jen jsem si vzpomněla, jak po revoluci všichni říkali, že satira už nemá říz, protože už není čemu se vysmívat. Tak dnes už zase je čemu se smát. :-(

  1. Možná Vás to trochu udiví, ale já se nesmál. Nějak to… nešlo.

   1. To jsme dva. Mně je z toho taky pěkně smutno.

  2. Jenze pred kotrmelcem to melo aspon ten punc neceho zakazaneho a tudiz o to chutnejsiho. Dnes to ma spis punc marnosti.

   1. Je jenom otázka času, kdy se bude za tohle zase zavírat…zatím jsou z toho „jen“ nepříjemnosti.

    1. Mmmm… diky soucasne technice to bude hodne smutny konec. Pred kotrmelcem se s mgf nikdo netahal, na profi odposlech nikdo nedosahl a vysilacky byly temer zakazane. Dneska kdyby nekdo nekde pustil hubu na spacir, behem par minut je jeho video nekde na siti asocialu. Ostatne jak vidno, z techto zdroju celkem houfne cerpaji statni organy vcetne novinaru, takze lidi jim delaji bonzaky zadara.

  3. Mě se spíš chtělo brečet…

 3. Slusny zivnostnik mel ve ctvrtek hotovo, ovsem v sobotu a v nedeli musel mit zavreno kvuli EU. Patky byly krusne – pro vetsinu pracujicich, kteri si nemohli v prubehu dne odskocit nakoupit, sestaval jidelnicek toliko z turinu a brukve. Uhlikova stopa mestecka vzrostla sedminasobne, pachova dvanacti…

  Taky jsem se smal a zaroven me mrazilo…

 4. Já vím, na co jsou volební průzkumy, ale nic lepšího nemáme:

  „Z hlediska pracovního postavení už byla podpora ANO 2011 méně vyrovnaná. Největší podíl voličů mělo hnutí mezi podnikateli, u nichž také získalo nejvíce hlasů ze všech stran, a to 27 procent.“ http://www.tyden.cz/rubriky/domaci/volby-2013/babis-sjednotil-spolecnost-volili-jej-chudi-i-bohati_287744.html

  Interpretuji to tak, že sráči volili velkýho kluka a teď pláčou, že jim velkej kluk bere svačinu.

  Když se zamyslím nad analýzou uvedenou v citovaném článku, vychází mi, že Babiše volili zmrdi. A jak známo, zmrd není definován příjmem, povoláním, věkem nebo pohlavím. Proto má ten imigrant takovou podporu napříč skupinami.

  1. Neřek bych, že ho nějak výrazně volili zmrdi.

   Spíš naivnější lidi ze všech různejch společenskejch kast.

   Třeba podnikatelé, který sice viděj, jaký buzerace musej snášet od státu, ale o politiku a ekonomii se nijak zvlášť nezajímaj. Tak prostě důvěřovali „kolegovi podnikateli“.

   Zaměstnanci, který zas chtěli vymítit tu kuropci a různý nespravedlnosti, chtěj efektivní stát, ale nevěděj, jak toho chtěj dosáhnout. Tak prostě věřili spasiteli, co to všem nandal v Máte slovo.

   Občas nějakej ten vyloženě retardovanej člověk (některý přízraky v Matrix AB byly vážně výživný), kterej uvěří skoro každýmu.

   A třeba tenhle, na kterýho podle perexu možná i pasuje popis zmrda, ale dáme mu benefit of the doubt. Taky mu to v komentářích dávaj slušně sežrat :)

   http://michalblaha.cz/2016/03/pane-babisi-zklamal-jste-me-neverim-vam/

   1. Michal Blaha, mentor a inovátor. Blogísek si založil a předlouhou analýzu všeho špatného na Babišovi vykouzlil. Ale volil ho. Je to vůl.

    Jestli zmrdi, nebo ne, to už je jedno. андрей totiž už slíbil zlevnění piva, takže bude mít tolik hlasů od grilem páchnoucích opic s vlasy na zádech místo na hlavě, že nějaký inovátor Blaha bude jen kapkou v oceánu.

   2. Zmrdi, lidi hloupí a neiformovaní. Slovo naivní mi v tomto případě nepřijde vhodné.

 5. Dobrý. Smutný. Hodně smutný. Ale co s tím? To jsme fakt národ úplných a tak jednoduše ovladatelných pitomců? Pár nás si tady zanadává u virtuálního piva….

 6. Tak jako… chvilku jsem se bavil a pak to nejak preslo. Ona to neni satira je to vlastne jen popis stavu, kam to ti panaci chteji dotahnout. Jen me mrzi, ze tam nedavali i E-666 :-)

 7. Ale, no tak, pánové, nepropadejte malomyslnosti! D-Fensův blog čte hodně lidí a tak může (i my můžeme) působit na další.

  Příklad z praxe: Bureše jsem sice nevolil, ale přiznám se, že spíše intuitivně. Takže mám také trochu „másla na hlavě“. A tak se teď snažím působit ve svém okolí na ostatní, aby nebyli jako ovce. A takových je nás snad dost.

  A ohledně onoho bývalého voliče pana Bureše: Snadno se nám to dehonestuje, nyní, když se skutečnosti zřetelněji projevily. Podle mě je ale lepší místo dehonestace vyzvednout přínos článku. Může totiž působit na jiné, kteří volili stejně špatně a teď se s článkem ztotožní a pochopí, že „Bureše již nikdy více“.

  1. Vaše intuice byla zdravá a tedy másla netřeba.

   1. Škoda jen, že jsem víc nepůsobil na okolí. Vzpomínám, že první, co mě zaujalo na předvolební aktivitě pana Bureše, byly oslavné články na něj v plátku 5+2. Později jsem zjistil, že Bureš je majitel tohoto plátku a uvědomil jsem si, že toto zviditelňování není samoúčelné, že tomu pánovi jistě o něco sakra velkého jde.
    Pak přišly koblihy a naplno kampaň. Věta „ten je tak bohatý, že se už nepotřebuje pakovat v politice“ mě nepřesvědčila. Lidská nenasytnost totiž bohužel nesouvisí s nasyceností. A Bureš je toho zřejmým příkladem.

  2. Co je Bureš zač se projevilo naplno už v roce 2010, kdy se již rozpuštěný parlament sešel na schůzi těsně před volbami a napříč politickým spektrem mu odhlasoval další klondike na řepce, a to na návrh Strany zelených.

   http://dfens-cz.com/babis-spiny-se-nezbavis/

   To mě tenkrát přimělo hodit to Svobodným, protože ti byli jediní, kdo se proti tomuhle kolosálnímu šméčku ozval.

   1. Na to se moc dobře pamatuju! Parchanti!

 8. Skvělé!!! :)

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017