Ze zprávy české ornitologické společnosti - zpět na článek

Počet komentářů: 33

 1. https://www.youtube.com/watch?v=LBSC1gXO3FM
  Tak teda zvířata :-) já vám dám křídla, nečetl jsem to abych se nerozptyloval pod dvomi 2°° ale fakt je ten jo že když jinak nechce tak ne a musí kamarádku která přinesla stydlivě čertíka jestli může a nebyla si jistá jestli jo a o oba jsme se chechtali potom bujaře, co je pro omnipotens všemocné žádný záběr, že jo hormonálníci jednodušší. I když to mohou být bez přízně boží být o starostech až za hrob o potomky tak. Primitivové jednodužší, že jo. Nádherný samice, jsem na ně pyšný zvířata. :-))) I když se uvidí no, že ráno je moudřejší večera ale s podporou hyperdimenzonální bytostí třeba milující planety nádherné bytosti proutkaře styluzující vztah k jejím obyvatelům zas je to overkill, že jo. :-))) vau

  1. Je mi líto,ale nemohu s vámi než souhlasit. Celý problém hyperdimenzionální omnipotence jestli čertík může kamarádku nemusí a je stydlivá. Primitivové následně a já jim to říkal. Ne, nebráním se tomu. Naším největším úspěchem v tomto ohledu celé to bylo jedno velké nedorozumění. Naopak. Zapřeme své síly, stejně jako Ježíše. I on ostatně, jak bylo v té době zvykem, nechtělo se mi. I tak by se dalo říct a že to vůbec nebylo přehnané. S pomocí boží. Rozbijem jim držky.

   1. Da zdrástvujet tavárišč. :-))

 2. Mluvit moc neumí, ale píše do různých internetových diskusí, argumentuje výhradně ad hominem

  1. Tak, oudala.

 3. Ten statni kravin me prisel lepsi…

  1. Hrušky a jabka.

 4. Docela rád se tu v diskuzi vykecávám, ale teď mi došly slova.

  Napsáno hezky, ale nevím o čem. I na Neviditelném psu, před pěti dny.

  Bylo by dobře, kdyby tu někdo připomněl definici pojmu „Ichtyl“, nejlépe pan domácí, který ho ve svých textech také s oblibou používal.

  1. Hroch:
   Právě jsem se vrátil od větve!Pár kartonů magnesie proti křečím.A copak tam v krámě neslyším z televize?Ukradenýho Svobodu.Říkám si u kasy, kurva tohle jsou Návštěvníci!Hovnajs, nějaký nýmand to překopal a Matonka to schroupla.To je hnus, v čem žijeme.Zdravím.

 5. Dezoláti nebo ichtylové, vsjo rovno.

  Jakmile někdo huláká po náměstích, je třeba se mít na pozoru. :)

  1. Dissenter:
   Kolega multiinstrumentalista?

   1. Teď jsem se ztratil.

    1. To je normální.

  2. tak to zase ne! vždy záleží, co huláká a proč huláká. V 89 se taky hulákalo a na pozoru se měli leda tak komanči. HUlákali bambilióny chvilek, a dokud se může hulákat je to v ouklendu.
   Na pozoru bychom se měli mít, jakmile se hulákat nebude smět!

   1. Mně osobně děsí jakýkoli dav, i ten vedený nejčistšími úmysly. Iluze veřejné vzpoury v 1989 je pěkná, ale k pádu socíku by došlo i bez ní (a ostatně k němu došlo všude jinde, nezřídka dřív).
    Ale ano, jsou lepší a horší hulákající davy.

    1. Mně -> Mě :-)

    2. ale o to tu přeci vůbec nejde, šlo-li nebo nešlo-li o iluzi. Stejně tak nejde o to, který dav je lepší nebo horší. ostatně kdo to posoudí? vy? děkuji nechci.

     1. Myslím, že to dokáže posoudit každý, kdo je objektem zájmu toho davu nebo nezávislým pozorovatelem.
      Není zač. :-)

      1. to myslíte špatně… ostatně nikoliv poprvé.
       a opravdu není zač ;-)

      2. Hm, tak to myslíte špatně. Hodně špatně.

 6. Zkrachnzbleriát, ztlmte si to ne že se ztlemíte decibel los bravurnost aby vám to neuthlo blaťáky a to je tak vše co tomu může i pouhopouze mírně vzdělaná genderka 123. pohlaví vytknout, že jo. I Daglberci totál.
  A motivační čas 40:20
  https://www.facebook.com/10008979995759:-)6/videos/1245536559664176
  :-) Šlakenzí doyč a jdu to shlédnout celý, zvířata.

  1. To jsem nedodrbal „ia ale asistent UI a nevěřili by jste jak mi rozházel formát stránky (sežeru ho ale zatím se mi to nezadařilo) a správný odkaz je –
   https://www.facebook.com/100089799957596/videos/1245536559664176

  1. F 0:07, to je reptilka co? :-)) Ěšťěř

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017