Vítání občánka 2023 - zpět na článek

Počet komentářů: 43

Přidat komentář
 1. No tak tohle je pecka, Zbránek zase válí: „bude každá baterie ekologicky zlikvidovaná bangladéšskými dětmi za jeden dolar na hodinu. Poletíš-li přes Bangladéš na nějakou ekologickou konferenci, budou ti ty děti radostně mávat svými poleptanými ručičkami.“

  Nicméně ten úvod mi připomněl jedno aktuální virální ruské video:
  https://www.youtube.com/watch?v=Ot_MO0-oZdc
  česky:
  https://uloz.to/file/vDlxaKUFV71m/323631151-430711255853238-4380342157202030526-n-mp4

  1. Vzhledem k tomu, jak to tu EUkomise a její fialoví poskoci vedou, nebude potřeba vozit baterie do Bangladéše.

   1. Tou dobou uz budeme tak chudi, ze nejaka auta nas prestanou zajimat. V podstate k nam presuneme cinskou dopravni kulturu, ovsem tak pred sto lety.

    1. A je s tým nejaký problém? Veď pohyb je zdravý. A ak nemáš kondíciu na to aby si denne dal cca. 80km na bicykli do roboty a späť tak budeš sedieť doma a žrať tých chrobákov a kobylky čo si nachytáš vonku na trávniku. A keď nebudú tak budeš spásať ten trávnik.

     1. Tak jo, az budu potrebovat odvezt par pytlu zradla pro psy a bude chcat, tak mu brnknu, at mi to hodi stopem.

 2. To je vtipne chachacha, tuze vtipne chachacha… atd atd

  1. Ano, Lojzíčku, bylo by to ftipné, ale je to spíš k pláči.

  2. Vyskoč.

  3. To není vtipné, to je realita, vole. :-P

 3. skvěle napsáno. musím ukrást na fb

 4. Pavla volit nebudu. general, ktery k uchopeni moci potrebuje volby, je podezrelej.

  1. Dobry :-)

 5. Před nějakou dobou, ne vzdálenou, by si člověk řekl, že to je dobrý, ujetý, hahaha. Dneska už spíš dost blbý. Když se občas mihne situace v tom Západu, kam všichni zdejší frikulíni buď patří, nebo směřují. (Tak jako si člověk říkal při sledování Profesionálů začátkem_osmdesátých, že to v GB nemají lehké. Ještě, že jsme TADY. A hle, rok se s rokem sešel, tedy se 40 lety, a je to i – tady.)

  Zajímavé je, jak ukazuje video u diskusního kolegy KaBrňáka, že v tomhle pojebaném modernu přednost má vždy ujetost (vegetariáni, volný průchod pro negroida, komfort bezdětných) a nikoliv_vyváženost, tedy stejná možnost pro konzumenty hovězího nedívat se na požírače lupení, volný průchod pro bělocha, komfort rodiny.

  Tohle je okolnost jasně ukazující nepřirozenost konceptu a tedy příčinu jeho zániku. Jen to musí nezdebilizovaní současníci vydržet.

 6. S tema baterkama to moc nevidim. Par expertu uz spocitalo, ze bohuzel tolik Lithia, ani jinych vzacnych zemin na Zemi fyzicky neni, aby bylo mozne mit alespon polovinu aut na baterky. Bude zapotrebi dost zasadne renovovat fyzikalni zakony a moznosti planety Zeme.

  1. S takovým sabotéry a defétisty byl soudruh Stalin rychle hotový. Není nic, co by eurosovětský člověk nedokázal. Strana se usnesla, závěry sjezdu splníme.

  2. A kto povedal, že áut na baterky musí byť nevyhnutne toľko, ako je spaľovákov. Depopulácia a šéring nič?!

  3. To vyřešíme usnesením Evropské komise. Nějaké další připomínky?

  4. pouziti rasisticke matematiky jako argumentu je nepripustne

  5. Kde lidi furt berete to, ze je to cely jen jedno nepochopeni a ze zase bude dobre? To je ten jejich marketing vazne tak dobrej?
   Proste nebudou zadny kary pro luzu. Populace bud vyrazne schudne a nebo prijde tvrda forma depopulace. Sasek z Rimskeho klubu to rekl jasne. Bud tvrda redukce a zbytek bude zit celkem luxusne a nebo depopulace probehne hladsi cestou (a zustane nas vic), ale pak luza zapomene na soucasny zivotni standard.
   Co uz nedodal, ze kdyz prudce klesne standard (vseho) tedy i zdravotni pece, dojde k dalsi redukci.

   1. Tak ta depopulace se vyloženě daří, když jsme zrovna dosáhli 8 miliard obyvatel. A úplně nejlepší je to realizovat v Evropě, kde je bez Ruska a Turecka jen cca 500mil obyvatel.
    Možná bych ale ocenil tu teorii, že když země zchudne tak se sníží počet obyvatel. Doposud je ta korelace opačná.

    1. V africe jo? A stačí jim k obživě, kdy jdou a utrhnou nebo zastřelí, jo teda? :-))) A při nepřízni počasí jim přivezou i balenou vodu i když na 80% území afriky stačí 4. metrová studna.

    2. :-)
     Ale kdepak, prave protoze nas uz je 8mld, tak prestava vsechna legrace. Z pohledu techto lidi je to jako by se premnozili kralici. Ale tito kralici navic misto aby chteli OZEranec, tak ve vetsine drze spaluji fosil a vyziraji tak zdroje.

     https://www.youtube.com/watch?v=b7lmh5XVRW0

     A ono to zni celkem rozumne, je nam uz moc atd… jenze

     “The global distribution of wealth and opportunities is extremely skewed. The richest 20 percent of the world’s population controls more than 80 percent of the world gross product and uses nearly 60 percent of world commercial energy. (Source: World Bank.)”
     ― Donella H. Meadows, Limits to Growth: The 30-Year Update

     Jinymi slovy, ti co nejvice planetu zatezuji ji zatezovat budou dal, jen lide, kteri cely zivot pracuji a drzi cele lidstvo v chodu, si za chvili ani nezapali svicku. Nebo snad Elity zacaly u sebe, sestehovali se snad Morganove do 3+kk?? Takze asi tak.

    3. Nemelo byt uz pred dekadou 10G? A ted teprv vosum? Pche, to je teda rychlost…

 7. Dydlavantostní dydloklima dydlačnodystopie dodydlačních dydelnatstí dydelnatých dydlavých dydlů dydlantůr.

  Nafrkal jsem i 30. obratů dydlace, ale jde tím udělat statě do alelujá až religiozit s inkvizicí konqisty a pandořinou skříňkou až tenat sklepení análů návodů, ovšem téma je v „robotizaci telpaných v fema lágrech great resesistů vážné a jistě je na schopné tlučhuby zahrabáním detailistů do vlastních zkáz komorníků a podlokajníků horších sluhů.

  Dejte večerníček s písničkou. :-)))
  https://www.facebook.com/pavel.zitko.prezidentem/videos/81-ve%C4%8Dern%C3%AD%C4%8Dek-1907kolik-pr%C5%AF%C5%A1vih%C5%AF-a-poru%C5%A1en%C3%AD-z%C3%A1kon%C5%AF-je%C5%A1t%C4%9B-vyplave-na-povrch-v-sou/1270993826798301

     1. Nezapomeňte se pobavit s komentáři.

 8. Co tezba lithia,ale kobaltu v Kongu to je masakr. Bylo to jak divat SE na muceni live. Doporucuji JRE cobalt mines Kongo

  1. A nepotřebujou ani Leopolda.

 9. Copak na nás WHO ve Švýcarsku chystá za svinstvo?
  Že by další akční plán na redukci počtu obyvatel Země ?

  Po dobu pěti (5) dnů, od pondělí 9. ledna 2023 do pátku 13. ledna 2023, bude v Ženevě ve Švýcarsku zasedat supertajný Výbor pro přezkum mezinárodních zdravotnických předpisů (IHRRC). Účelem těchto zasedání bude dokončit zprávu týkající se navrhovaných změn Mezinárodních zdravotnických předpisů.

  Práce IHRRC je „důvěrná“ a zodpovídá se přímo pouze generálnímu řediteli. Jejich práce bude pravděpodobně zahrnovat úpravu 46stránkového návrhu změn Mezinárodního zdravotnického řádu, aby se odstranilo mnoho tiskových chyb a nadbytečností, které lze v současné verzi nalézt.

  STÁHNĚTE SI NAVRHOVANÉ ZMĚNY: https://apps.who.int/gb/wgihr/index.html

  Tato zasedání NEBUDOU přenášena živě. Jednání nebudou veřejně přístupná. Není naplánováno žádné období pro podávání připomínek veřejnosti. VÁŠ názor týkající se těchto změn NEBUDE brán v úvahu. O těchto pravidlech jednají členové Výboru pro přezkum mezinárodních zdravotnických předpisů, kteří byli vybráni, nikoli zvoleni.

  1. Po dobu pěti (5) dnů, od pondělí 9. ledna 2023 do pátku 13. ledna 2023, bude v Ženevě ve Švýcarsku zasedat supertajný Výbor … a von to klidně napíše a nepřijde mu to divný. Ještě prosím adresu a číslo kanceláře, abychom o tom supertajném výboru věděli všechno.

   1. Vzhledem k tomu, ze to financuje jakejsi Gejts, tak zajdou na ubyte. Posledne se podle nich jen ridilo jakesik ockovani proti kovitu, takze bych se tim vubec nezabyval.

   2. Jo a mají neveřejná jednání. Je to zvláštní shoda, já když s někým jednám (kromě jednání soudních), tak jednám také neveřejně a na názory se ptám jen zúčastněných. Dokonce ani navrhovaný program nezveřejňuji, na rozdíl od toho supertajného výboru.

    1. Ak by to bola pravda (aj len z časti) že je to WHO (alebo iná „celoplanetárna“ organizácia) kto si organizuje takéto seansy tak je to pre nás vždy oveľa oveľa väčšie riziko, že nám nejako dokurvia životy ako nejaká porada či jednanie LWG a jeho party. Je mi jasné, že kopec dôležitých „celoplanetárnych“ rozhodnutí sa deje úplne inak a v inom zložení a za iných podmienok, ale ak už niečo také nejako vypláva na povrch je dobre keď sa o tom aspoň ľudia dozvedia a dopredu pripravia.

    2. Jejda, tak vy míváte rutinně jednání za zavřenýma dveřma s nejmocnějšíma organizacema světa, kde se třeba rozhoduje o zdraví(genocidě) miliard lidí, které jsou sponzorované nejznámějšími světovými miliardářskými filantropy(čti misantropy) ??

     To mě vážně zajímá, povídejte, přehánějte !

     Jak bylo na posledním Bilderbergu, zase tam podávali ty hnusné chlebíčky s kaviárem a lanýži, které tam většina házela pod stůl svým pejskům ?

  2. Jojo, WHO je spolu s UNICEF, UPU a UNESCO ta nejhorsi banda nejmocnejsich z mocnych… Boze muj.

   Mezitim si muzes procist supertajny reporty z drivejsich megautajenejch schuzi tady https://www.who.int/teams/ihr/ihr-review-committees/review-committee-regarding-amendments-to-the-international-health-regulations-(2005)

   Rychle cti, nez to smazou!!!

Napsat komentář

D-FENS © 2017