Už zase ty americké volby (2) – republikánské primárky s přísadou teorie spiknutí - zpět na článek

Počet komentářů: 66

Přidat komentář
 1. Snad ani nechci komentovat, protože s něčím se dá souhlasit, něco je cpt. obvious, hodně je spekulace a mlácení prázdné slámy.

  Chtěl bych se ale zeptat. Při vědomí všech složitostí české politické scény a toho, jak do ní zasahují různé osobní sympatie, antipatie a obchodní zájmy v pozadí (včetně lidí v pozadí) – jak hlubokou znalost USA má autor, kolik lidí, účastnících se alespoň místní politiky v USA zná, či alespoň kolikrát v USA byl.

  Jinými slovy, jak relevantní je článek (včetně předchozích) a do jaké míry jsou to scholastické úvahy stylu poručíka Duba.

  1. taky jsem se z článku vlastně vůbec nic nedozvěděl.

 2. Pristi clanek? Bojim, bojim!

  1. Jak vidno, pražská rezidentura CIA (oddělení psy-op a propagandy) má opravdu plodné pisálky a na americké poměry i docela kvalitní.
   Ale přece jen jsou to hloupí američani, kteří naprosto nerozumí slovanským národům a českému národu obzvlášť.
   Tak si myslí, že na nás budou zabírat ty samé propagandistické bláboly jako na američany, jen lépe podané.
   Což je ovšem k smíchu, protože to každý soudný člověk po prvním odstavci musí zavrhnout jako propagandistické bláboly. Pokud se neuhodil do hlavy a neutrpěl ztrátu paměti.

  2. MiB:
   Má to rozstříhaný na osmdesátšest dílů.To přežiješ!
   Pokud jsi teda závislák a musíš tady číst všechno.

   1. Rakovine se klidne zasmeju, tohle je na me ale moc. :D

 3. Je to tragikomická situace.
  Na to aby Bideta odsoudili, je podle woke soudce příliš senilní a zapomětlivý, takový roztomilý stařík, na kterého se nelze zlobit. (ohledně těch zašantročených přísně tajných dokumentů co se mu válely v garáži)

  Ale na druhou stranu soud nemá problém s tím, že ten senilně-dementní stařík má k dispozici jaderné tlačítko, a v současné době jako hlava státu vede minimálně 2 války (Ukrajina, Jemen).

  Stařík trpící senilní demencí ohrožuje celý svět jaderným arzenálem USA a žene jej na pokraj 3. světové války.
  Naštěstí si to teď po rozhovoru Tucker-Putin miliony američanů začaly uvědomovat.

  Tu neomarxistickou woke LGBT hrůzu jménem „Demokrati“ můžou volit opravdu jen lidé vymytí woke propagandou.
  A i tak museli poslední volby korespondenčně zfalšovat pomocí „voličů“ co byli víc jak 100 let po smrti.
  Protože takovou hrůzu jakou tvoří Clintonovic-Bidenovic-Obamovic gang pedofilů, kuplířů, mafiánů, defraudantů, může volit s klidným svědomím jen člověk zcela duševně nepříčetný.

  1. Na kablbaka sa neoplati reagovat a tak ho krmit, ale predsa len jedna poznamka: po rozhovore Tuckera si uz aj dovtedy proruský Elon uvedomil, ze Putin je odporná vražedná zrúda.

   1. Pathy: Je hezké, že svojí expresivitou vyvažuješ expresivitu kaBrnakovu, čím se zdejší prostředí zvenku jeví v průměru téměř neutrální. Zkus se ale na Putina podívat optikou posledních x tisíc let. V paměti máme všechny válečníky, ti nejen silově orientovaní k tomu i pár mudrců a umělců. Jak se má Putin jinak zachovat dějinám jako např. Alexandr M., Čingischán, Caesar, Napoleon, Stalin nebo alespoň Xerxés I. či Adolf H.? Má před sebou ještě velkou práci.

    1. Ještě bych dodal, že mi přijde nejasné, zda Putin odbočil na vlastní cestu nebo se stále připravuje na státnici u zkušební komise WEF, složené ze Schwaba a Harariho. Ať tak nebo tak, proruské síly v EU den ode dne sílí především díky mimořádně schopným náborovým komisařům. U nás v tomto směru jasně dominuje předseda vlády Fiala. Např. v těchto dnech, jak sám tvrdí, získal pro Putina velkou skupinu českých zemědělců. Jak z Kremlu získává instrukce nevím, ale nejspíš prostřednictvím agenta Rakušana, kterému je každý večer přečtou jeho ratolesti ze svých zašifrovaných mobilů.

     1. Celé jsem to vystoupení carllsona s Putinem neviděl ale vím že tam apeloval na eu že zůstala jedna trubka s nord stremu neporušená a apeloval aby odebírali jejich plyn bez rubzy nebo čeho jak vybájují přímo, že jsou připraveni to okamžitě pustit a dát jinou cenu než kyfózáku global šmelinářů vexl. Jenže za ně se berou v neofeudalismu nevolníci. Dál jsem to ani nesledoval odepsaní.

     2. Já myslím, že mu to normálně přeposílají z Brusele od Kremlu. Asi SMSkama, složitější technologie pravděpodobně nezvládá. :-D

 4. Povedený článek, děkuji, prakticky se vším lze souhlasit (15 let žiju v USA). Tady to ale místní publikum asi neocení :-)

  1. @Clayton
   Pche, místní odporníci mají lepší informace z nemainstreamových zdrojů a nějaké osobní zážitky se jim hodí, jen když souzní s jejich utkvělou představou o jejich pravdě. ;-)

  2. Děkujeme za názor voliče Bidena..

   1. Překvapivě i lidem, jako jsem já, může připadat Trump jako menší zlo. Ale Trump by si měl dávat zatracený pozor, aby tito lidé nezměnili názor, protože by to mohlo znamenat jeho porážku. Zatím dělá skoro všechno špatně. Třeba urážet Nikky, kterou by stejně s náskokem porazil, je úplně zbytečné. Jen si víc lidí řekne, jaký je to neskutečný buran. Je vidět, že se ze svého okolí už zbavil odborníků a má kolem sebe jen fanatické přitakávače.

    1. @Clayton
     Inu uvidíme, přežili jsme minulé 4 roky, přežijeme i další 4 s Donaldem.
     Doufám, že 22. dodatek nebude zrušen, třeba z důvodu aby byla smazána výhoda ruských a čínských vůdců, kteří to mají bez omezení nadosmrti.
     Schopnost obou stran generovat za lídry geronty je jasných důkazem, že věková dyskrymynace byla v USA definitivně odstraněna.
     Inu když je lídr plný sil jako Sir Winston v 80, než ho klepla pepka…
     Dnes je zdravotnictví dále, tak když může Clint točit a hrát, co by dědci nemohli vládnout, když udrží moc, někteří i moč.
     Takový Andrej bude taky premiérem do 75 let minimálně.

     1. Dachsmeister: máte dojem, že Biden je „lídr“? Já bych spíš řekl, že staroši jsou aktuálně nejakceptovanějším typem volitelného politika a proto tam sedí. Pořád jsme lidi a pořád z pohledu vládnutí působí velebný kmet věrohodněji než uhrovatý jůtuber s kšiltovkou nakřivo, byť by své beďary zakrýval za draze střižený fous v barber shopu a topil ho v sojovém latté. Tím, že jsou „lídři“ řízeni skutečnými leadery, jsou jejich schopnosti podružné (dokonce bych řekl, že o ně nikdo nestojí, pak se hůř ovládají) a klíčovou je jejich akceptovatelnost elektorátem. A ten to holt většinově nahází gerontům, takže aktuálně jsou do dostihů nasazováni právě tito.

      Pravda, u Bidena mě překvapuje, že se majitelé stáje nebojí, že jim kůň skoná, ale právě ta snaha jej znovu nasadit ukazuje, že za ten risk to stojí a šance na znovuzvolení je vyšší než schopnost kandidáta jít rovně, mluvit jako člověk a nemít Alzheimera (byť ta etuda s Mitterandem byla roztomilá, to zas musíte uznat, že na to neměl ani Zeman).

      1. Souhlasím. V této logice jsou všeobecně geronti hodně oblíbení. Včetně naší politické scény.
       Nicméně prezidentská situace mi přijde specifická. Trump se samozřejmě neprezentuje jako „moudrý stařec“. A v případě geronta Bidena není (a ani v 2020 nebyla) jeho volba důsledek strategie sázky na věkovitou moudrost, nýbrž východisko z nouze. Demokrati jsou natolik namočení v identitární rasové, genderové a jiné politice, že si sami sobě hodně snížili zásobu potenciálních kandidátů, kteří musí vyhovovat všemožným kvótám a identitám a kádrovým profilům. A ti co vyhovují jsou obvykle magoři a extrémisti s malou šancí na zvolení v celostátních volbách.

       1. JNZ: Trump je výjimka potvrzující pravidlo, hysterická odpověď části obyvatelstva na hysterický sociální engineering demokratů. Je to enfant terrible americké politiky, škodolibý flusanec do tváře woke. Současně si ale nedělám iluze o jeho poslušnosti vůči těm, kteří jeho eskapády platí.

        Ad „ostatní kandidáti“ – je do určité míry komické, že woke strana nenašla nic lepšího, než bílého supremacistu.

        1. No, on ten Trump už taky dost mele z cesty, tuhle chtěl rušit Kentucky, ale u něj to není tak znát, on byl vždycky dost alternativní řečník se svéráznou slovní zásobou.
         Nicméně nesmíme zapomenout, že je jen o tři roky mladší než Biden a pokud vyhraje, bude nejstarší zvolený americký president ever and ever.

       2. Jj, tak to je. A dnešní průzkum z Texasu ukazuje to, čeho jsem se bál. Nikky by sice snadno zvítězila ve všech swing states, na rozdíl od Trumpa, jenže by prohrála v baště Trump fanatiků – v Texasu a nakonec možná i na Floridě. Ti lidé už tam mají docela dost vymyté mozky. A bez Texasu prezidentské volby vyhrát nelze. Takže musíme jen doufat, že nám Trumpa do voleb nezavřou :-(

       3. neco z historie o teoriich spiknuti tady z us
        https://youtu.be/a1kespVSrfY?si=rg3LYlJUb478ffOy

      2. @fadtwi
       kdo si to má pamatovat, nějakého prezidenta Německa, eee Francie. ;-)
       Miloš je jiný příběh, tomu to pálí furt, jen schránka je vetchá a charakter pokřivený.
       Nevím, neznám natolik emerickou reálpolitik, ale relativně úspěšný prezident má právo na druhý mandát pokud neumře, ne?
       Navíc je to tam taková tradice ne, FDR taky v roce 1944 neměl soudnost a Harry se díky tomu stal prezidentem i v 48.
       A i neúspěšný kandidát může napodruhé uspět jako Nixon,
       2x.
       Ani Trump nebude unikát pokud vyhraje ob jedno období, to už se povedlo Clevelandovi.

       1. Dachsmeister: :-)) Navíc když ho člověk viděl 20 let po smrti, z takového zážitku by se to v hlavě pomotalo kde komu:-)

        Myslím, že ve směru (opětovného) zvolení má prezident „právo“ stejné, jako ten náš. Když si to obhájí a sponzoři v něm vidí budoucnost, může ho i využít. Povinnost ho zvolit ale zatím zavedena nebyla, to musí USA ještě trochu postoupit na cestě k rudým zítřkům.

      3. Za mých mladých let se také referovalo ze zasedání ÚV KSSS: „Kdo můžete, povstaňte! Přinášejí politbyro…“
       A o Brežněvovi se v jeho posledních letech zcela vážně tvrdilo, že ho musí ochranka natáčet a postrkovat, aby došel na určené místo…
       Ostatně za zády „nejvyššího“ se dá velmi dobře schovat…

       1. Taky si pamatuju, jak se říkalo, že soudruh Černěnko se často zastavuje a sděluje ostatním soudruhům své myšlenky. Ale fakt to vypadalo blbě, když 20m z auta někam šel půl hodiny…

        1. No to bylo to období, kdy se u nás říkalo, že do mauzolea dávají palandy.
         Tak potom raději dali mlaďocha Gorbiho a výsledek známe.

      4. Hlas pro Bidena je ve skutecnosti hlasem pro tu strasnou Harrisovou. Sama by mela stejnou sanci, jako v 2020 a Biden, pokud to Demokradi uhrajou, rozhodne mandat nedokonci.

     2. Churchill už byl ve svém posledním volebním období v 50. letech už dost senilní a bylo to na něm vidět. Nijak extra jako premiér už se nepředved a udělal by líp, kdyby do toho tenkrát nešel. Fakt je, že se kalkulovalo, že bude premiér jen cca rok v nějaké překlenovací fázi, ale nakonec vydržel 4 roky. Ale na konci už na tom byl dost špatně fyzicky i duševně.

  3. ja ziji v us 24 a prakticky nesouhlasim s nicim co autor popisuje .
   Stacilo se v prubehu voleb 2020 trochu pohybovat po zemi . sledovat zpravy a clovek si udelal obrazek o pravosti celeho procesu .
   V kterem modrem meste pobyvas ?

   1. Dosť dôležité je, kde konkrétne žijete vy. Ak V SF alebo LA, vaše podivenie chápem. Spomínam si ako v ČT v debate tesne pred voľbami v USA roku 2017 búrlivo reagoval jeden čechoamerický profesor ekonómie na zmienku o možnosti, že by Trump mohol vyhrať: „Prosím, nehovorte nezmysly! V mojom okolí nepoznám človeka, ktorý by Trumpa volil!“ Aj v USA zrejme sú výrazné názorové „bubliny“.

    1. Ja se roky pohyboval po celem uzemi . Posledni truck ktery jsem pred rokem prodal mel natoceno 2.4 milionu mil .
     Krome par modrych mest a mist moc podpora Bidena okolo voleb videt nebyla .
     Vsude cedule Trump , I modre staty jako Illinois , vsude podpora Trumpa tedy venkov
     Demokrati samozrejme dopredu vedeli jak to dopadne a proto starej pedofil kampan delat nemusel .
     Preklopeni hlasu v noci voleb uz bylo jen takovou tresnickou na dortu stejne jako michani falesnych ballots mezi prave .
     Videi na internetu dost .
     Autor nema potuchy anebo ho nekdu ukoluje .

     1. 5MeoDMT: já si pamatuju, jak jste tady 2020 fantazíroval, že to má jasně vyhraný Trump a pak jste se na nějakou dobu vytratil. Trochu jste tenkrát připomínal jacqa, co už pátým rokem předpovídal, že bude v listopadu konec světa. Vždycky pak v listopadu zažíval horké chvilky.

      Prostě to chce míň podléhat dojmům a přáním a více se zajímat o realitu. Samozřejmě, všechno to bylo cinknutý, to je jasný. Republikáni jsou parta beránků, co by nikomu nezkřivila ani vlásek na hlavě a tak se není co divit, že jim zákeřní demokratičtí vlci vypálili rybník. U nás by taky prezidentoval estébák, spousta jeho voličů neznala žádnýho debila, co by to hodil rozvědčíkovi a oups, souboj komančů vyhrál ten servilnější. A před lety Paroubek, ten se taky těšil na premiérské křeslo a byl z toho Goebbels v Norimberku.

      1. Zda to byla fantazie ci ne to necham jinym .
       Ano mysel jsem si to protoze vse tomu nasvedcovalo .
       Nebo si nekdo myslel ze senilni pedofil bez jakekoliv kampane vyhraje ?
       Ze by se tak rychle zapomelo na kauzu Dominion , nocni preklopeni hlasu a masivni podvody s ballots ?
       Ze se nic neprokazalo ? Jak by take mohlo pri tak masivni korupci ktera tu je . A vsude jinde .A to je point veci kterou jsem zminil smerem k autorovi .Vse je tak obrovska lez a podvod ze vetsina lidi nema potuchy .
       Minuly rok jsem osobne zazil pozar Lahainy tady na Maui .
       Media napisi svoji verzi lide ji veri , s posmech pak slysime oo vy konspiratici co tvrdite opak .
       A pritom realita byla uplne jinde .

       Letos si troufam tvrdit ze za
       A, Trump naopak nevyhraje
       B, k volbam mozna vubec nedojde . Cas ukaze

       1. Nikdy nepodceňuj sílu sebeklamu. Dost dobrá věta a pravdivá.

       2. 5MeoDMT: nasvědčovalo tomu Vaše vnímání reality. Jak píše Clayton, to že všude vidíte vlaječky nic neříká o tom, jak volí anonymní panelákov, kde je v jednom baráku víc voličů než v celé čtvrti domků, osamolepkovaných Trumpem.

        V čem jste hodně naivní je představa, že Demokrati jsou nějací ilumináti, kteří všechno řídí a Republikáni banda spravedlivých chudáčků bez zastání. Vsadil bych si na to, že zákulisní sviňárny dělají obě strany úplně stejné, ale fanatičtí příznivci (jedno které strany) samozřejmě vidí jen ty, které dělají ti druzí. Takže s Vámi souhlasím, že „vše je obrovská lež“, jen byste měl vytáhnout hlavu z republikánských propagand a uvědomit si, že oni jsou jejími spolustrůjci a nedílnou součástí. Nikoliv nevinné oběti.

        Požár Lahainy na Maui a média vs. realita – netuším, o čem mluvíte. Že tam někde hořelo si matně vzpomenu, asi jako na zemětřesení v Japonsku, ale protože média nesleduju a osobní zájmy tam nemám, je mi to fuk.

     2. Ano, asi na 95 % území USA by volby vyhrál Trump. Což je ale úplně na nic, protože volby rozhodují velká města. Stejně tak by Trump vyhrál mezi bílými voliči nebo kdyby hlasovali jen muži. Minulé volby dopadly bohužel dle očekávání. Pro toho, kdo znal procento hlasů pro Bidena v korespondenčních hlasech a uměl si to spočítat, nebyly noční změny výsledků nijak překvapivé. Naopak, bylo bohužel zcela jasné, jak to musí po sečtení korespondenčních hlasů dopadnout. Nedocházelo k žádné významné manipulaci s hlasy ani s jejich počítáním. Tím nechci říct, že nedocházelo k podvodům. Jenže to byly podvody související s principem korespondenčního hlasování. Tedy s tím, že aktivisté obcházeli ve velkém lidi, kteří by rozhodně sami nevolili, asi poměrně často to za ně vyplnili, podepsali i odeslali. Mnozí také hlasovali korespondenčně ve státech, kde už dávno nežili – viz průzkum Rasmusen Reports, popsaný třeba zde: https://gvwire.com/2023/12/13/mail-in-voting-fraud-exposed-in-recent-rasmussen-survey/
      Pokud by se takovým podvodům podařilo zabránit, což ale u korespondenční volby z principu nejde, vyhrál by v roce 2020 bezpochyby Trump.
      Teď jsme v podobné situaci a počet a typ podvodů u korespondenčního hlasování bude zhruba stejný. Jen tedy podpora Bidena je o něco menší, takže to může vyjít. Osobně si ale myslím, že to spíš nevyjde. Podpora Trumpa v tzv. swing states, tedy státech, kde se rozhoduje, je dost mizerná. Jak už jsem zmiňoval výše, Nikky Haley by naopak v těchto státech přesvědčivě vyhrála. Jenže kvúli Trump fanatikům, kteří jsou ochotni volit jen svého spasitele, by naopak Nikky prohrále třeba Texas nebo i Floridu. Trumpovci by tam jednoduše nešli volit. A bez těchto velkých států Nikky volby vyhrát nemůže.

 5. 😁 🤣 👍
  Motto // hujer & šwesťyčki
  Eva Buřilová
  Libore, prosím pustte si včerejší vysílání Kamila Jakuba s Petrem Bílým o tom co se na nás bezprostředně chystá a co již bylo v EU schváleno.
  https://www.facebook.com/obcan.bily/videos/1553984995435184/

 6. A sakra… nejak z te americke riti zaciname vypadavat. Zrejme je ve streve malo mista, kdyz jsou tam dva Polaci:

  https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahranicni-stredni-evropa-polaci-maji-netradicni-dve-vstupenky-do-bileho-domu-cesi-budou-doma-245978

  1. Sysop: no nevím, i v samotném článku je tolik pohledů, že interpretace může být libovolná. Jedna z nich klidně může být, že z řitě nevypadáváme, ale jsme tak tak pevně zaraženi, že není třeba nikoho zvát na kobereček. Země, která má ve svém čele kádr velikosti PePy je spolehlivá, netrpí vnitřním dualismem a současně je natolik malá a bez zájmu o svůj díl na rozparcelování Ukrajiny, že není o čem jednat a komunikace může být i nadále pouze jednosměrná.

   Takže nepropadej panice:-)

   1. @fadtwi
    Orbán zlobí a Fiala taky, sice koupil F 35, ale vyjebal s Westinghouse.
    A pozvat Tuska s Dudou, to je jak Zemana s Fialou, nebo na vánoce 2025 Pávka s Burešem.
    To už tam klidně mohl jet Fiala s Pavlem a Orbán s nějakým novým prezidentem, když už to Nováková zabalila.
    Ale to by si Biden nezapamatoval tolik figurek.

    1. Taky to vidim na tytyty za WH. Navic z nas na delsi dobu zadnej xeft nekouka. To Polaci, ti zbroji jak protrzeni, tam je potreba to rozfoukavat a kocirovat. I proto pujdou na koberecek oba.

    2. Dachsmeister: otázkou je, jestli skutečně Fiala „zlobí“. F35 koupil a WH-neWH, klidně se může stát, že za pár let nám soudruzi z brusele na doporučení USA vysvětlí, že tady žádnou další elektrárnu nepotřebujeme a že pro naši bezpečnost bude nejlepší, když cokoliv nového uvědomělě vyberou a postaví třeba ti Poláci. My od nich pak přece můžeme přes Lipsko brát elektřinu za super ceny stejně jako dnes z Temelína, ne?

     Z pohledu Bidena prostě nemá smysl zvát vydojenou služku, ze které nic dalšího nekouká ani se na ni není potřeba ohlížet.

     1. Polsko se řadí mezi Minor Powers a jako k takovému je k němu nutno přistupovat. Je to poměrně důležitý spojenec. Česko není žádná Power a jako k takové je k němu nutno přistupovat. Sestim smiřme. Krom toho, Polsko má s USA dlouhodobě dobré vztahy.

      1. Tak ono taky Polsko pro USA je neco, jako Turecko pro Nemecko. A zkus v Nemecku rict ofiko neco proti Turkum, v tu ranu mas strach si koupit kebab. Kolik polskejch udrzbaru je v USA, tezko rict.

       1. V USA je velká polská komunita, ale většinou z dob před nástupem komančů po druhý světový. V současnosti Poláci převážně gastarbeitřej po Evropě. V USA by nemohli konkurovat hispáncům.
        Jinak polská lobby v USA je poměrně silná, právě kvůli těm Polish Americans, byť už třeba páté generace.

       2. v r 2000+- bylo v Chicagu vice polaku nez ve Varsave .
        Kdyz se clovek projde po nekterych ctvrtich dnes hispanska a cerna komunita prebira oteze nebyvalym tempem.

 7. https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/protest-zemedelcu-2024-ukradena-demonstrace.A240219_141344_domaci_tbr

  Koukám, že dezinfo blbové typu vidláka, rajchla a dalších jsou čím dál populárnější.

  1. @shifty
   Volby ukáží, kolik zlá mainstreamová propaganda těmto velikánům sebere hlasů…

  2. no co si budem, co jsem viděl okolo traktorové demonstrace a co na sítí valilo za lži, to byl masakr. Byla to krásná ukázka síly propagandy. Ukázka toho co se stane když se vzepřete straně. Ukázka hybridní války. Ukázka, že nemáme šanci, že 1984 tady je v plném proudu a zbraně jsou daleko sofistikovanější a jedou na tisíc procent. Jakmile nemáte ty správné názory facebook vám okamžitě zprávy o traktorádě přestane zobrazovat. Dojde k vaporizaci. A teď si vemte když jste jedinec, ten nemá šanci už vůbec.
   Jak to řekl Zeman, buď volby nebo AK47, jde vidět, že volby tady nikdy nic nezmění, že jedině zbraněma jde dosáhnout změny. Ale podle mě žádnou změnu neuděláte. Úplně stejně jak vyčlenili Kozáka a jeho oběti z prostoru, tak teď vám ukázali jak se dokáží připravit a zlikvodvat vás pomluvama a lhaním a nesmyslama. internet už pracuje proti Vám. Je to v prdeli.

  3. Je li vidlák dezinfo blb, co zač ráčí být vaší optikou nuteliér Péťa, guma 107 Péťa co je Pavel a preVítek kuliočko?

   1. Taky parta blbů. Ale alespoň nedělají medvědí službu zemědělcům, naopak, chovali se jak jsem čekal. Ty co jsem zmiňoval to zemědělcům totálně posrali. Přitom šlo o důležitý věci jako zelený píčoviny. Škoda.
    A kontextu zemědělských protestů co byli v západní Evropě byl tohle velmi umírněný protest. Proto to byla služba v pravdě medvědí. Škoda. Chtělo by to dialog a tenhle prostest bez těhletěch dezinfoblbů k němu mohl vést a mohl reálně vládu někam trošku přitlačit.

    Takhle to dopadne jako vždy.. banda magorů typu zde třeba kabrnak, předtím jacq atd. udělá ze všeho frašku a karava tiše táhne dál(směrem prdel).

    Fakt to nevidíte a nechápete??

 8. Podle stejné logiky, Babiše taky furt tahají k soudu, aby byla jistota, že mu to hodíme?

  1. Mezi skyllou a charybdou na bárce v námořním právu osádko, nebo čeládko roubíky a pádlovat na bubny v římském právu. // A vyhnout se nebylo jak: Vyhneš se Skylle a propadneš Charybdě, pravilo staré úsloví o volbě mezi dvěma stejně špatnými řešeními.
   https://zemesveta.cz/skylla-a-charybda/
   https://www.youtube.com/watch?v=J9q_oq6f19E
   Koller tam má k rubešovi. Flokují to jak vzteklí.
   https://www.youtube.com/watch?v=T9o01WTk0oI
   https://www.youtube.com/watch?v=HYV6YDwidac

   1. A něco veselejšího, gogoti. 🤣
    https://www.youtube.com/watch?v=LDlZdF4-gOg

  2. může bejt, negativní reklama taky reklama, navíc libtardi to mezi sebe rádi šíří, o to sladší je, když ten soud vyhraje. To pak Babiš může říct: „Vidíte, nic na mě nemáte, žádnému odsouzení nedošlo, takže jsem vám říkal, že je to kampaň!“ A libtardi začnou utočit na češtinu.

  3. Pro Babišovo voliče jsou ty soudy zcela jistě kladné PR. Hele mámo, už neví co s ním, tak ho ještě chudáka tahaj po soudech.

 9. Jako i tohle je tedy jinak jak říkal už Einstein že dobrat se jiných výsledků starými postupy a chtít je čekat může jen blázen. & feudalismus 2:00
  https://www.youtube.com/watch?v=iNu_ENG1Mw4
  https://www.youtube.com/watch?v=-kbwGsF6TI8
  Možná jsem už jeden díl sem někam dal ale celý souhrn jsem neviděl.
  https://www.youtube.com/watch?v=iNu_ENG1Mw4&list=PLbjEA1ku806hgKN50OBbrd1SaYpULBc9i

Napsat komentář

D-FENS © 2017