Uprchlík muss sein - zpět na článek

Počet komentářů: 97

 1. To máš, z toho žes ještě neposlal televizi tam kam patří- do charity (na smetiště, vlastně co to plácám sběrný dvůr.)

 2. Vystoupit z EU? A kam?
  Ptám se protože jediná reálná alternativa k EU je že si nás pak Rusko namaže na chleba, jako třeba Ukrajinu, Gruzii, Podněstří, a naučej nás trávu žrát s ledabylou arogancí moci jim vlastní.

  1. Ale hovno. Pro Rusko jsme daleko a hlavne… nezajimavi. Procpak si nas na tech chleba nenamazali v 90. letech? Meli snad malo casu? Malo sil? Kulovy. Tenhle bubak uz je ohranej a deravej.

   1. Nejsme nezajímaví. Jsme uprostřed EU a každý klín vražený mezi země západu je jim dobrý, a taky jako kolonie kde je klid na jejich rejdy. Viz jejich neustálá informační válka na aeronetu. A začínám mít pocit že i tady.
    Ne, z Ruska k nám nikdy nic dobrého nepřije, i ta jejich ropa je sirnatá.

    1. pocit jo? Rusky svabi jsou na Dfensu nalezli ve velkym od doby co se pred par lety stary core rozhadalo a vyklidilo prostor.

    2. Ne, nejsme uprostřed EU. Jsme na jeho nezajímavém okraji, a to v libovolném smyslu.

     Co je to „klín vražený mezi země Západu“?
     To jako mezi Anglii a Skotsko?
     Mezi Valonsko a Vlámsko?
     Mezi Katalánii a Španělsko?
     Mezi Velkou Británii a zbytek EU?
     Co jsou to rejdy?
     Co je to aeronet? (To slovo jsem, pravda, slyšel, ale blíže nezkoumal.)

     1. V geostrategickém pohledu je/byla Střední Evropa skutečně „klínem“, jenže klínem působícím proti spojení Německa a Ruska, které mají tendenci tíhnout ke spojení ať po dobrém, nebo po zlém, a to z obou stran.

      Viz např. postoje posledních tří pre-Merkelovských kancléřů k anexi Krymu Ruskem (hint: vůbec jim nevadí nebo jsou dokonce pro).

      Nezávislá/svobodná střední Evropa tedy v rámci teorie Mackindera vyhovovala „ostrovanům“ – Britům a Američanům – aby sabotovala rusko-německou dominanci, jenže vstupem V4 do EU se dostala na oběžnou dráhu Německa a tedy se „novou Mitteleuropou“ zřejmě stala Ukrajina.

      1. Ani v dobách, kdy mělo Německo s Ruskem společnou hranici, to na spojení moc nevypadalo. A to byli panovníci bratranci, nebo co.
       Ale jsem jen prostý vidlák a v geololitice se nevyznám.

    3. Aeronet jsou sracky takovyho kalibru, ze se mi ani nechce verit, ze by v tom meli Rusaci prsty. Oni jsou taky machri na picoviny v eteru, ale Aeronet je uplne jinej kalibr. Detaily neznam, cetl jsem tam snad za celej muj zivot dva nebo tri clanky a pripadal jsem si nekde mezi Aha! Plesk! a knizkama o UFO z 60. let.

     Ruska propaganda, ta otevrena,je na RT nebo Sputniknews. Skryta samozrejme vsude mozne, ale Aeronet… za to by se snad i Rusaci stydeli.

     1. aeronet je propaganda pro blbý. propagandu pro chytrý dělaj podobně jako ji děláš ty :)

   2. v 90. letech meli Rusaci co delat sami se sebou. Se zemi v bankrotu se expanze delat neda. Ale jen co se ze sracek trochu vyhrabali tak zase zacali provozovat tu svoji staletou imperialni politiku. Uz aby jim Cinani konecne poradne slapli na krk.

    1. Jojo, velka mocnost, velky ambice. To samozrejme nevyvracim a delali/delaji to vsichni.

     Ale ze by meli zajem nas zabrat? Unika mi smysl.A jestli nekdy vystoupime z NACO, tak nemusime za kazdou cenu se hrnout do holpecu s Rusem. Vzhledem k tomu, ze armadu nemame, tak s nekym se domluvit stejne budeme muset, ale lip by bylo v nejakem formatu V4, nebo neco podobneho. Pokud se semele neco velkyho, NACO se na nas vysere, jako to jeho clenove predvedli v minulosti nejednou. Pokud jde o neco malyho, tak NACO vykrikuje, ze k tomu neni urcene. Proste…NACO.

     Od Rusu ma smysl kupovat nektere zbrane. Jenze my nejsme Turecko, takze muzeme tak akorat drzet hubu a krok. Ale obchod neznamena, ze musime hned nekomu zalizt do analu.

     1. Pro Rusa jsme zajímavý z pohledu geografie a jistě si to uvědomil v letech, kdy nám tady Amík chtěl stavět radar. Okupací ČR by to z vojenského pohledu dávalo ten největší smysl.
      To co napsal shane je velice výstižné

      1. Rusko snad nemůže jen tak začít okupovat ČR, aspoň dokud mezi Ruskem a ČR leží nějaké další státy. (Jedině že by na to šli jinou cestou a naše území prostě skoupili a to už vlastně začalo např. v Karlových Varech.)

      2. Kurva, my se tady dohadujeme o nějakých idiotských webech, co mají s Rusama společný akorát tak označení „proruský“, co vymysleli nějaký idioti, aby vykázali činnost.
       Staráme se o píčoviny a přitom jeden megazjeb z vedlejšího státu, ausgerechnet náš bývalý federativní bratr, kromobyčejná estébácká vychcaná kurva, se pomocí levých prachů, smečky právníků a skvadry bývalých kolegů estébáků zrovna vesral do vlády, jestli jste si ráčili všimnout.
       Zrovna je myslím designovaným premiérem, dělá si ze všeho a ze všech prdel a jenom tak mimochodem tu provozuje naprosto regulérní raketýring českého státu. Slovák. To se Vám zdá jako normální?
       Když už jsme teda u těch Rusáků – víte o nějakém mediálně známějším Rusovi, který by provozoval raketýring českého státu v podobným rozsahu, jako zrovna ten Slovák?
       Proč se kurvafix nezabýváme tím, že na jaro nebude čím hasit, až chytne stodola?
       Dyť už ty kurvy pomaloučku uřezávají jeden hydrant pod druhým a mají skoupenou vodu!
       Proč už nám není nejmíň dvacet roků jasný, že nás Rusák má na háku -kdyby jenom na háku- on ten Rusák náma, myslím oprávněně, pohrdá.

    2. A kde je ta imperiální politika?

     1. Jo už vím.Rauko chce válku. Podívejte se jak blízko k základnám NATO se roztahuje:-)
      http://www.euserver.cz/Articles/1550-foto-rusko-chce-valku-podivejte-se-jak-neuveritelne-kreml-provokuje-americany.aspx

      1. rusko nechce válku. Rusko chce ovládat a rozšiřovat sféru vlivu. Válkou akorát rádi strašej.

       1. Ale hovno.

        1. co hovno? Jako ze Rusko valku chce? Nebo ze valkou nestrasej? nebo ze nechtej rozsirovat sferu vlivu? a Krym a Syrie jsou potom co?

         1. Krym a Syrie – no to bude staleté ruské impééérium jak prase, skoro přes celou zeměkouli. Pobavilo:-)

          1. krym je soucasti ruskeho imperia nekdy od roku 1789. V Syrii meli Rusove zajmy uz za SSSR a hlavni duvod pro vojenske angazma v Syrii bylo udrzeni Asada u movi, protoze bez nej by svuj vliv v zemi ztratili.

  2. Btw, jak jsem bolsany nenavidel, tak ale pokud jde o to kecani do potravy, tak na EU nemeli. A to nejsem blbec, abych spojoval Rusko automaticky s bolseviky, protoze pri aplikaci stejne logiky jsme tedy v nacistickem protektoratu prave ted.

   1. A máme se v něm sakra dobře.
    Bez něj se budeme mít hůř, a svobod nám nepřibude, jen nepohodlní lidé začnou mizet nadobro ve velkém, jako se to v tom Rusku dnes děje.

    1. V jak velkém?
     Nějaká fakta?

    2. V nacistickem protektoratu se mame pekne blbe. Mnohem lip nam bylo, nez jsme do nej vlezli, tady od konce minule totality do zacatku protektoratu. Ja osobne jsem v 90. letech delal nejake veci pro dve rkaouske firmy, ktere mely v Brne pobocky a vsechno slapalo jako vino. S prichodem protektoratu se jen zmenily nektere papiry, ale firmy zustaly stejne. Jak co do vykonu, mnozstvi zamestnancu, i zisku (alespon co tvrdili majitele). Kupodivu oba naopak svorne nadavali, ze vlezenim Rakouska do EU a pak prechod na Euro znamenal tretinovy narust cen. To mi rekli oba Rakusaci.

     Tyhle pohadky, jako ze bez EU bychom tady pasli kozy, na mne nezabiraji, neni mi dvacet. Krome toho nemam rad to cernobile videni stylem „Anco, i kdyz te Pepa mlati, tak ale neco z vejplaty ti pusti a jestli se rozvedes, tak dopadnes uplne strasne“. Jako kazani v kostele, ale fakta zadna.

  3. Zvláštní, kolegové, kteří pracují v Gruzii, o žádném namazání na chleba nic netuší.
   Ani pracovníci EBRD, která tam financuje rozvojové programy.

   Trávu žrát naučila vybrané jedince z ČSR úplně jiná mocnost s arogancí mocí jí vlastní. (V popisech pamětníků se jedná o nikoli o trávu, ale o jetel a území dnešního Polska.)

  4. Vystoupeni z EU se nerovna vystoupeni z NATO. Takze pro pomale – pro Rusko stale nebudeme k dispozici. Ekonomicky na to Rusko nema a vojensky si, zatim, netroufne.

   1. vystoupení z NATO je další na řadě. Většina z těch subjektů co chtěj vystoupit z EU je zároveň i proti NATO. Jenom to neříkaj moc často a moc nahlas. Salámová metoda je salámová metoda.

 3. Jsem rozhodně všemi deseti pro zachování naší imigrační politiky, tedy přijímat uprchlíků co nejméně (ale všech, ne jen muslimských) a všechny důkladně prověřovat.

  Ale rozhodně nesouhlasím s názory od dementů jako Mr. Mr. nebo SkReT, že by se snad měli migranti (proč jen arabové nebo muslimové, proč ne i ukrajinci, vietnamci, slováci nebo rusové?) bez rozdílu střílet nebo jinak likvidovat. Jednoho dne by se totiž mohlo stát, že nežádoucí budou oni a někdo je podle stejného klíče taky zlikviduje.

  1. To těmto lidem nikdy nedojde.

   Obdobné typy mi do očí byly schopny navrhovat obnovení přísných fyzických trestů (např. bičování) za „zlodějiny“ podle hesla „na prostý lid musí být přísnost“, aniž by jim došlo, že by se na takový osud kvalifikovali i oni.

   1. Oni si totiž představují že to budou oni kdo bude střílet a bičovat a zakazovat.

   2. D-F už tu měl víc článků, kde to takovým lidem nedošlo ani když jim ten bič už svištěl po zádech. Do určité inteligence to člověk vůbec nedokáže pobrat a u těch ne úplně blbých je to zase o masáži a stereotypech (to zase vysvětluje, proč i dost inteligentní člověk dokáže obhajovat a volit estébáka).

 4. Je úplne zbytočné sa vôbec baviť o dôsledkoch socanského zmrdstva akým ťahanie krimigrantov z premnožených čvargistanov nesporné je. Aj to je snáď jasné že sa predložili zasa len v dôsledku prvotného hriechu DEKOLONIZÁCIE ktorého sa Európa dopustila keď ju napadol červený mor – lebo premnoženie nastalo len vďaka trestuhodnému ponechaniu zveri na droge technológií vyššej civilizácie ktoré by sami nikdy nemali (už len prebytok potravy – hnojivá, šľachtenie ap.), a to bez dohľadu aby postupne dobiehali ten hrozivý stáročný, často viac než tisícročný civilizačný sklz.

  Treba sa baviť o príčinách a možných riešeniach.

  To že súčasná neomarxistická forma socanskej magórie začala keď sa kulturmarxistickým ideológom z tzv. frankfurtskej školy podarilo zblbnúť takmer celú prvú generaciu masového univ. študenta (najmä toho zbytočného pseudohumanitného – aj „make love not war“ im vymyslel šéfideológ Marcuse), tak toto je zrejme dostatočne známe (google „cultural marxism“, youtube „politicka korektnost“).

  Menej sa už diskutuje že tí „frankfurtskí“ freudomarxisti v podstate len celý život vymýšľali stratégie na rozbitie a ovládanie spoločnosti „zvnútra“, podľa gramsciovskej línie vytýčenej ešte v 20tych rokoch keď západní súdruzi zistili že to násilím, po boľševicky, proste nedajú (a niežeby neskúšali, viď podenkové prevraty typu Maďarská či Bavorská „sovietska republika“).

  Nuž a čo urobí súdruh keď zistí že tí jeho (Marxovi) robotníci akosi zradili revolúciu a on nemá deštrukčnú luzomasu ktorú by využil?

  Správne… naťahá si milióny krimigrantskej zveri ako poslednú možnú záchranu, lebo ak,sa nebodaj čvargistajy scivilizujú tak je koniec. Naprd mu budú červenomagorskí „aktivisti“, aj to že ovládli akademickú či umeleckú sféru, médiá a dokonca časť školstva… to je všetko len VPLYV ale socan na svoju revolúciu potrebuje masy.

  Preto krimigranti ako posledná nádej socanského náboženstva na spasiteľský druhý príchod Marxa, keď ten prvý boľševický akosi nevyšiel.

  Jasne že parazitické socanstvo len tak ľahko nevymizne, na to bude vždy neproduktívnej tupej luzy dosť, lenže tí dnešní salónni politickí socani čo už ani ten kapitalizmus nechcú zrušiť len si na ňom parazitovať, tak to je len tretia liga, ktorú pravoverní neomarxisti nenávidia najviac zo všetkého, aj keď ich využívajú ako klasických užitočných idiotov.

  Pomohol by samozrejme nejaký „norimberský“ proces so zločinmi neomarxistického socanstva, nuž ale keď sme sa nedočkali ani toho s bolsevikmi keď prehrali studenú vojnu (a na socanov nasionálnych

  1. Pomohol by samozrejme nejaký „norimberský“ proces so zločinmi neomarxistického socanstva, nuž ale keď sme sa nedočkali ani toho s bolsevikmi keď prehrali studenú vojnu, čo bysme chceli (a na socanov nacionálnych to tak krásne fungovalo) – ono takýto proces by zdiskreditoval socanstvo na niekoľko generácií, a na to už bola socanská rakovina v západnej Európe už príliš rozpliznutá.

 5. Nemuzu se zbavit dojmu, ze i zde na DF spousta lidi pro stromy nevidi les. Totiz ze kdyby Evropa dodnes nepomahala nasim americkym pratelum provadet jejich valecne zlociny v Iraku, Afghanistanu, Lybii, Syrii a dalsich zemich Blizkeho vychodu, tak by zadna uprchlicka krize neexistovala. Schvalne si zkuste vzpomenout, jestli tento prosty fakt nekdy zaznel v nasich „svobodnych a nezavislych“ mediich.

  Eh, ono je to stejne asi jedno. Cela tzv. Zapadni civilizace upada uz vice jak 100 let, drive nebo pozdeji to prijit muselo. Ty dve svetove valky pritom byly pouhym pruvodnim jevem tohoto upadku. Ted se hraje pouze o to, jestli bude 3. svetova valka (ktera se rychle zvrhne v jadernou) nebo jestli zbytky „nasi“ civilizace stihnou skoupit Cinani, nez k ni dojde. Osobne se drzim nadeje, ze kdyz Cinani skoupi urcity nadkriticky podil Zapadu, tak rozhodne nebudou mit zajem, aby jejich akvizice znicila nejaka zbytecna valka.

  No, nejak bylo, nejak bude…

 6. mel jsem Dfense za inteligentniho . Uz jsem tu kdysi zminoval ucinek tv na lidsky mozek . Nemam ji 20 let , moje telo tak nejak vzdy citilo tu lez z ni . vidim na ostatnich treba v barech jak jsou svitici plackou pritahovani aniz by si toho byli vedomi . stejne tak ja . Ten viditelny programming se da celkem lehce roreznat , zvlaste my kovani komunismem a ctenicmezi radky . Nicmene systemy jsou cim dal tim vice sofistikovane , vyzkumy jedou na plne pecky . Takze v plne parade samozrejme jede i ten neviditelny , na subconscious urovni . Tady je treba patent z pred par lety . https://spktruth2power.wordpress.com/2011/02/16/us-patent-6506148-nervous-system-manipulation-by-electromagnetic-fields-from-monitors/ . No a tady se to zachytitit hure . Nevim , vetsina. z mych znamych tv davno nema , a ja vidim obrovsky rozdil v chovani ditete v rodine s tv a bez . Proste to prestatne kupovat a hotovo . Nemit tu bednu okolo sebe fyzicky vubec . Jedine co tv vytvari v tele je stress a strach .

  1. Bych tipoval že zrovna takoví jako ty volí Blbiše.

 7. Když Makrela a jeji spřátelení soudruzi spustili imigrační dovoz nových voličů, zdůvodňovali to válkou v Sýrii. Válka v Sýrii ovšem skončila, takže selský rozum velí ihned nastavit STOP stav. He?

  1. Ko-za: „Válka“ v Sýrii bude udržována tak dlouho, dokud pomocí ilegálních imigrantů nebudou rozbity národní státy v EU, spolu s jejich parlamenty, zbytky armád a centrálních bank. Juncker nemůže do Prahy poslat Wehrmacht jako v roce 1939, ale může sem poslat statisíce až miliony nepřátelských ilegálních imigrantů, kteří zdecimují místní obyvatelstvo naprosto stejně, jen to bude trvat delší dobu.

  2. Makrela původně na vlnu imigrantů poslala policii, ale vyděsila se novinářů a proto je zase odvolala.

   Z toho logicky plyne, že ochota něco dělat s imigrací nezávisí na čemkoli v Sýrii, nýbrž na množství novinářů natáčejících na hranicích.

   Omezování konfliktu v Sýrii se projevuje pouze tím, že se Německo začalo (dosti neefektivně a tedy marně) snažit repatriovat „syrské uprchlíky“ nazpět do Sýrie.

 8. 1. DW – Focus on europe je superčuper neomarxistická propaganda v té nejčistší formě, už léta je to jen o černoušcích, teplouších, mentoších, domácí výrobě sýra v portugalských horách a kulturních festivalech ve francii. Možná by stálo za zvážení poslat ČT nějakou petici s návrhem ať to stáhnou, protože to je lživá manipulativní sračka, ale obávám se, že povinné vysílání takových věcí ve veřejnoprávním mediu je zakotveno směrnicí/zákonem. Už asi před 13 lety , když jsem dělal zkoušku z veřejné správy bylo zákonem dáno, kolik % v evropě vyrobených filmů musí ČT odvysílat v rámci svého programu.

  2. Pěkně vystihnut fenomén moderní migrace, měl jsem tu čest chvíli žít mezi moderními českými emigranty ve skotsku a bylo to přesně ono. Mladí muži, vesměs společenský netahavý ksindl, alkoholici, fetky a jiní sráči co měli doma škraloup, zpravidla neplacené alimenty nebo dluh na sociálním pojištění ve statisících. Blbí, nevzdělaní, líní, nic neuměli. Ve skotsku se buď flákali na „stipendiu“ které tamní štědrý stát dával za to, že chodili na nějakou rekvalifikaci nebo dělali za minimální mzdu nějakou shit práci, což v tamní měně stačilo na 15 let staré auto, pronájem pokojíku, žrádlo, playstation a pivo, což jim stačilo. Celou akci provázelo nekonečné bečení, že by chtěli domů, že skotsko je na piču, skoťáci jsou kokoti atd. Bylo mi líto, že si skotové tím pádem určitě myslí, že taková lidská hovna jsme tady všichni, ale prostě je to tak.

  Obecně zdrhají ze své země 2 typy lidí – vysoce kvalifikovaní profesionálové, které jinde ve světě prostě zaplatí lépe nebo lidi, co mají problém vůbec přežít, protože jsou k hovnu a na západě to jde mnohem snáze.

  Jo a jinak na otázku „kam“ já teda odpověď fakt nemám, na západě mi to připadá všude tak jeblé, že tam bych fakt nezdrhal, možná nakonecbudeme rádi utíkat do polska ….

 9. A Tebe to nějak překvapuje? DW a zvlášť tenhle vykutálený pořad, to je ta nejhrubší forma propagandy, jakou neuměli snad ani bolševici. Tam se dozvíš jedině to, jak je ta uprchlická akce pozitivní a obohacující, jak šťastně žije mladá rodina v Utrechtu, protože si za dotace pořídila ekologičtější auto, že v Bulharsku založila EU prakticky ráj na Zemi, všude jsou rozjásaní mladí svazáci, tedy pardon, mladí lidé, jak nám Evropské Spotřebitelské Centrum denně zachraňuje život před šuntem z nejmenovaných zemí (ty se nesmí jmenovat, aby byla reportáž korektní a vyvážená), jak v Horní Polomi postavili krásnou rozhlednu (že stojí v údolí a smí se na ní jen s jištěním, to už tam neříkají), že švédské školky zavádějí výuku arabštiny a společné záchody pro děti, nebo že životní prostředí v Porýní se za posledních 10 let zlepšilo o 76229% díky odsíření za ty evropské peníze, které se vzaly někde samy od sebe :-D

Komentáře jsou uzavřené.

D-FENS © 2017